Środa 04.07.2012

Mandaryna WRACA... Posłuchajcie!

Marta Wiśniewska Mandaryna

 Mandaryna WRACA... Posłuchajcie!

Zgubiliśmy już rachubę, ile razy Marta Wiśniewska próbowała powracać na rynek muzyczny. Powroty się nie udawały, podobnie jak powrót do mniej medialnego, panieńskiego nazwiska. Teraz Mandaryna znowu próbuje swoich sił jako wokalistka i zamierza podbić listy przebojów piosenkę na lato. Nagrałą ją oczywiście po angielsku.

Na oficjalnej stronie Mandaryny pojawił się właśnie singiel Bring The Beat, który jest zapowiedzią nowego projektu. Wiśniewska tym razem zamierza zaistnieć na zachodzie. Myślicie, że ma na to jakieś szanse?

Przypomnijmy z tej okazji jej kultowy wywiad o księciu z bajki :) To był jeden z najzabawniejszych końców kariery w polskim show biznesie:

Mandaryna: "MÓJ FACET TO KSIĄŻĘ! Kupił mi helikopter!"

Mandaryna WRACA... Posłuchajcie!

Komentarze (806)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 806
Odpowiedz zgłoś
gość 04.07.2012 02:46
Jeszcze jej brakowało. Kolejna gwiazdka-beztalencie polskiego szołbizu.
Odpowiedz zgłoś
gość 04.07.2012 02:47
Nie życzę jej źle, ale do jasnej anielci - ona nie umie śpiewać! Po kiego *uja się za to znowu zabiera? Mało jej upokorzeń? Jest dobrą tancerką i niech przy tym zostanie i niech ma litosć dla naszych uszu!
Odpowiedz zgłoś
gość 04.07.2012 02:47
Więc powodzenia...chociaż nadal w pamięci mam ten jej występ na festiwalu w Sopocie...
Odpowiedz
94 21
zgłoś
gość 04.07.2012 02:50
to jest angielski? kurcze powinna pozostac przy polskim
Odpowiedz
30 17
zgłoś
gość 04.07.2012 02:54
Mandaryna ,gdzie twoj amerykanski ksiae?
Odpowiedz
79 15
zgłoś
!!!!!!!!!!!! 04.07.2012 02:54
Czemu ona uparla sie, zeby robic to czego nie potrafi -a to co potrafi odstawila! Na tancu szybciej by sie czegos dorobila.. ech!
Odpowiedz
15 15
zgłoś
gość 04.07.2012 02:55
Mandaryna ,gdzie twoj amerykanski ksiaze?
Odpowiedz
43 18
zgłoś
gość 04.07.2012 02:55
Kiedyś powiedziała, że spełnia swoje marzenia o śpiewaniu - gdyby każdy chciał spełniać swoje marzenia, to umarlibyśmy od słuchania wyjców bez głosu i słuchu! Nie zawsze musimy dostać to, co chcemy - zapamiętaj to wreszcie durna Mandaryno! I jeszcze te usta sobie zrobiła...
Odpowiedz
46 17
zgłoś
gość 04.07.2012 02:55
Tej pani ZDECYDOWANIE juz podziekujemy!
Odpowiedz
8 22
zgłoś
gość 04.07.2012 03:01
zuzia spi ;*
Odpowiedz
33 14
zgłoś
gość 04.07.2012 03:06
po jakiemu to jest?
Odpowiedz
14 17
zgłoś
gość 04.07.2012 03:08
apropos wideo Steczkowskiej moim zdaniem artystyczne wideo i bardzo dobrze że tworzy się coś na poziomie, a nie tylko te żenujące Jule,Mandaryny i Dody, w Polsce jest bardzo wiele dobrych zespołów niedocenionych lub znanych mniejszej,większej grupie,niepromowanych w mediach,bo pudelka oczywiście interesują tylko sensacje,a nie prawdziwa sztuka i muzyka
Odpowiedz
22 13
zgłoś
Rybaa & Antek 04.07.2012 03:26
ranyyyyyy.... po co znowu ona wraca??!
Odpowiedz
26 12
zgłoś
bober 04.07.2012 03:34
ciekawe z czy wyjedzie :) a tak poza tym nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki
Odpowiedz
41 13
zgłoś
gość 04.07.2012 03:44
przeciez ta piosenka nie ma rytmu żadnego! :/
Odpowiedz
33 11
zgłoś
gość 04.07.2012 03:49
Przecież ona NIE UMIE śpiewać!! Myslałam, że już to do niej dotarło, ale nie..
Odpowiedz
25 10
zgłoś
gość 04.07.2012 03:52
Hopa, jesteście zajebiści!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
24 11
zgłoś
gość 04.07.2012 03:54
Czemu ona uparla sie, zeby robic to czego nie potrafi -a to co potrafi odstawila! Na tancu szybciej by sie czegos dorobila.. ech!
Próbowała, ale te jej szkółki poupadały
Odpowiedz
12 10
zgłoś
gość 04.07.2012 03:55
ciekawe z czy wyjedzie :) a tak poza tym nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki
No nie, bo 'panta rei' ;)
Odpowiedz
21 13
zgłoś
gość 04.07.2012 04:06
ja niewiem , ona to tak jakby spiewala od niechcenia matko... w ogole rytmu nie czuje czy co. spiewa jak jakis drewniany kołek.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.07.2012 05:25
wow -muza sie nie zgrywa z glosem... brak kompatybilnosci
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.07.2012 05:50
znowu zrobi obciach???????????
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 04.07.2012 06:03
super że spełnia swoje marzenia a czy ona umie śpiewać to nie ważne a czy jej facet to książę jak dla niej jest księciem to o co wam chodzi i co kogo obchodzi jak ona żyje i sobie życie układa i co sobie myśli i jak zarabia na chleb .......................
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 04.07.2012 06:07
MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 04.07.2012 06:34
moze nie ma glosu ale jej piosenki wpadaja w ucho:)
Odpowiedz
1 6
zgłoś
gość 04.07.2012 06:34
jej glos w ogole nie jest modelyjny...
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 04.07.2012 06:38
każdy ma jakiś wybór, ona może wracać, ale my nie musimy jej słuchać
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Sabrina 04.07.2012 06:39
Boys,Boys,Boys!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 04.07.2012 06:39
gość: jej glos w ogole nie jest modelyjny...
a może melodyjny
Odpowiedz
8 0
zgłoś
gość 04.07.2012 06:40
Mówcie sobie, co chcecie, ale z nią kojarzy mi się wiele pięknych dni mojego życia- jak byłam młoda i piękna ;)))
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 806