Środa 11.07.2012

Zarobi 350 tysięcy złotych! Tyle co Górniak…

Piasek Andrzej Piaseczny Bitwa na głosy

Zarobi 350 tysięcy złotych! Tyle co Górniak…

Niska oglądalność The Voice of Poland sprawiła, że szefostwo Dwójki zdecydowało, że program nie wróci na antenę jesienią. Nie oznacza to, że jurorom grozi bezrobocie. Stacja już zabiega o jednego z nich. Piasek miałby poprowadzić jeden z chórów w trzeciej edycji Bitwy na głosy. Najpewniej z położonego nieopodal jego rodzinnej miejscowości Radomia.

Jak donosi Fakt, za poprowadzenie jednej z drużyn szefostwo stacji obiecuje muzykowi 350 tysięcy złotych. To już drugi raz, kiedy robią do niego podchody. Próbowali namówić go na udział w drugiej edycji show, jednak wówczas Piasek, który niedługo wcześniej zakończył pracę na planie The Voice of Poland, odmówił, tłumacząc, że chce trochę odpocząć od kamer.

Tym razem Dwójka podobno jest zdeterminowana pozyskać go za wszelką cenę. Rekordową stawkę 350 tysięcy dotąd otrzymała tylko jedna gwiazda - Edyta Górniak - w drugiej edycji. Nie musiała nawet pojawić się we wszystkich odcinkach programu. Zobacz: Miały zagwarantowane pełne stawki! (300 i 350 TYSIĘCY!)

Zarobi 350 tysięcy złotych! Tyle co Górniak…

Komentarze (142)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 142
Odpowiedz zgłoś
gość 11.07.2012 00:03
Ile jeszcze czasu TV bedzie karmic ludzi tymi dennymi programami, ktore maja na celu nie odkrywanie talentow tylko lansowanie celebrytow?
Odpowiedz
30 14
zgłoś
gość 11.07.2012 00:06
FAJNIE MA. POJADA SOBIE Z CHLOPAKIEM NA WAKACJE...
Odpowiedz
47 15
zgłoś
gość 11.07.2012 00:06
lubię go :)
Odpowiedz
31 10
zgłoś
gość 11.07.2012 00:08
kulczykowa wyglada jak matka lady gagi
Odpowiedz
15 18
zgłoś
gość 11.07.2012 00:09
węgrowska skonczona pieknosc
Odpowiedz
24 10
zgłoś
gość 11.07.2012 00:09
tvn po gw złodzieje polski
Odpowiedz
14 11
zgłoś
gość 11.07.2012 00:14
A ja go lubię!
Odpowiedz
9 8
zgłoś
26-600 11.07.2012 00:18
Panie! W Radomiu nie ma nic! Dzieciaki siedzą po blokowiskach... W Resursie od czasu do czasu ostro przyłoją na Music Drivie... ale pozatym nic sie tu nie dzieje
Odpowiedz
12 9
zgłoś
gość 11.07.2012 00:30
Piaseczny nie jest gejem. Poza tym jego seksualność nie ma nic wspólnego ze śpiewem.Myślę,że nada się idealnie do tego problemu gdyż nie tylko potrafi śpiewać,ale również jest nauczycielem muzyki z zawodu.
Odpowiedz
17 7
zgłoś
gość 11.07.2012 00:39
jak na moje oko to Piasek ma żydowską mordę. Zresztą w Polsce zazwyczaj dzisiejsze aktorzyny to żydowskie pomioty wciągnięte po znajomości.
Odpowiedz
10 13
zgłoś
gość 11.07.2012 00:56
Górniak zasługiwała na taką kwotę, co jak co ale śpiewać potrafi. U Piaska na żywo jest z tym różnie.
Odpowiedz
17 10
zgłoś
gość 11.07.2012 01:06
SŁODZIAK
Odpowiedz
17 8
zgłoś
gość 11.07.2012 01:07
Przystojny ten Piasek
Odpowiedz
8 7
zgłoś
gość 11.07.2012 01:11
gość: piasek to taki misiowaty gej, niech juz sie ujawni i da spokój, bycie gejem to nic złego
i nic dobrego
Odpowiedz
10 2
zgłoś
gość 11.07.2012 01:47
toc on to zyje miniona epoka nic nowego nie twozry a podobno tvp bankrutuje nie dziwie sie jak bylekomu placa tako kase .ludzie nie placie abonamentu!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
12 2
zgłoś
gość 11.07.2012 01:48
gość: Szkoda, ze nie zdecydowal sie na coming out. Jeden z najbardziej znanych, i jednoczesnie najbardziej przerazonych gejow w polskiej popkulturze.
kuba uspokoj sie wiemy ze nie jestes niewinny
Odpowiedz
13 4
zgłoś
gość 11.07.2012 02:28
fakt jest taki Tv nie kupuja nowych filmow , wartopsciowych rzeczy bo celebrytom daje 89% kasy. Koniec a gowno przestaje placici abonament
Odpowiedz
15 0
zgłoś
gość 11.07.2012 02:36
nie trawie go
Odpowiedz
15 3
zgłoś
gość 11.07.2012 03:10
Jego przeboję do dzisiaj mnie jarają mimo że minęło dobrych kilkanaście lat:)
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 11.07.2012 06:29
JESTEM ZA ,,,,,,LUBIE PIASKA BO TO FAJNY MĄDRY FACET
Odpowiedz
7 1
zgłoś
Gość 11.07.2012 06:40
Muszę napisać że fajnie śpiewa na żywo.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 11.07.2012 07:10
no i dobrze trzeba se cenic
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 11.07.2012 07:48
bedzie mial na operacje odbytu, bo juz na pewno po tylu latach pedalowania rozepchany
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 11.07.2012 08:06
Nie dziwi mnie to, bo Piasek jest w porzadku!Jest dobry w w tym ,co robi,a przede wszystkim to wrazliwy i "ludzki" facet.Chcemy go widziec w programach,jak najczesciej !!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 11.07.2012 08:06
Nie dziwi mnie to, bo Piasek jest w porzadku!Jest dobry w w tym ,co robi,a przede wszystkim to wrazliwy i "ludzki" facet.Chcemy go widziec w programach,jak najczesciej !!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 11.07.2012 08:06
Nie dziwi mnie to, bo Piasek jest w porzadku!Jest dobry w w tym ,co robi,a przede wszystkim to wrazliwy i "ludzki" facet.Chcemy go widziec w programach,jak najczesciej !!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 11.07.2012 08:06
Nie dziwi mnie to, bo Piasek jest w porzadku!Jest dobry w w tym ,co robi,a przede wszystkim to wrazliwy i "ludzki" facet.Chcemy go widziec w programach,jak najczesciej !!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 11.07.2012 08:06
Nie dziwi mnie to, bo Piasek jest w porzadku!Jest dobry w w tym ,co robi,a przede wszystkim to wrazliwy i "ludzki" facet.Chcemy go widziec w programach,jak najczesciej !!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.07.2012 08:06
Nie dziwi mnie to, bo Piasek jest w porzadku!Jest dobry w w tym ,co robi,a przede wszystkim to wrazliwy i "ludzki" facet.Chcemy go widziec w programach,jak najczesciej !!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.07.2012 08:08
gość: bedzie mial na operacje odbytu, bo juz na pewno po tylu latach pedalowania rozepchany
Ale z Ciebie burak !
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 142