Czwartek 26.07.2012

Różowa sukienka i niebieskie buty

Kendra Wilkinson

Różowa sukienka i niebieskie buty

Kendra Wilkinson międzynarodową karierę rozpoczęła jako prostytutka Hugh Heffnera. Niestety, zdradzała starca ze swoim obecnym mężem, Hankiem Baskettem i jej "współpraca" z twórcą Playboya skończyła się w dość niemiłych okolicznościach. Kendrze udało się jednak zdobyć dużą popularność i prosto z posiadłości Hefa trafiła do własnego reality show. Tak to się robi w Ameryce - od drugoligowej prostytutki do prostytutki rozpoznawalnej na całym świecie.

Obecnie 27-letnia matka 3-letniego syna pojawia się publicznie znacznie rzadziej. W poniedziałek wybrała się na premierę filmu The Watch w Los Angeles. Ubrana była w sukienkę w modnym kolorze intensywnego różu i niebieskie buty na obcasie.

Miejmy nadzieję, że to nie zapowiedź jakiejś nowej produkcji z jej udziałem.   

Różowa sukienka i niebieskie butyRóżowa sukienka i niebieskie butyRóżowa sukienka i niebieskie butyRóżowa sukienka i niebieskie butyRóżowa sukienka i niebieskie butyRóżowa sukienka i niebieskie butyRóżowa sukienka i niebieskie butyRóżowa sukienka i niebieskie butyRóżowa sukienka i niebieskie buty

Komentarze (651)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:37
Ej, luknijcie se na ostatnie komenty pod artykułem o Janachowskiej. Padniecie ze śmiechu xD
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:38
Kendra to, Kendra tamto... Ale tu słodkoo ;D. Musi mieć mnóstwo adoratorów, zazdroszczę jej tego;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:38
No super wygląda, super ;)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.07.2012 21:39
teraz prostytutki mają mężów i dzieci. Co za czasy...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:39
A jak tam synek jej się chowa, co? ;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:40
gość: teraz prostytutki mają mężów i dzieci. Co za czasy...
Nie mogę pojąć jak w tak ohydny sposób można oczerniać ludzi... A później tacy jak Ty dziwią się i komentują że ten popełnił samobójstwo, ten zrobił operację plastyczną, ta jest narkomanką... Zastanówcie się czyja to wina... Bo każdy taki komentarz się do tego przyczynia... !!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:40
Jak ja chciałbym mieć z nią dzieci ;p. Jest taka pięknaa !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:41
Pognieciona...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:41
gość:
gość: teraz prostytutki mają mężów i dzieci. Co za czasy...
Nie mogę pojąć jak w tak ohydny sposób można oczerniać ludzi... A później tacy jak Ty dziwią się i komentują że ten popełnił samobójstwo, ten zrobił operację plastyczną, ta jest narkomanką... Zastanówcie się czyja to wina... Bo każdy taki komentarz się do tego przyczynia... !!!
Na szczęście większość opinii tutaj jest sympatycznych
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:41
gość:
gość:
gość: teraz prostytutki mają mężów i dzieci. Co za czasy...
Nie mogę pojąć jak w tak ohydny sposób można oczerniać ludzi... A później tacy jak Ty dziwią się i komentują że ten popełnił samobójstwo, ten zrobił operację plastyczną, ta jest narkomanką... Zastanówcie się czyja to wina... Bo każdy taki komentarz się do tego przyczynia... !!!
Na szczęście większość opinii tutaj jest sympatycznych
Ale gnom jakiś się zawsze zdarzy...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.07.2012 21:41
gość: cie kawe co robiła, żeby dziadkowi jeszcze stanął?... Ma prostacki ryj jak dodzina nasza i wielkie parcie za cenę największego nawet zeszmacenia
milcz pisiorku i na wawel
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:42
Kocham Kendrę ;). Kocham za poczucie humoru, za dobre serce, za uśmiech, oczy, urodę, wygląd, zgrabniutkie nogi i piękną figurę!!! Kocham na zabój! ;D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:45
gość:
gość: cie kawe co robiła, żeby dziadkowi jeszcze stanął?... Ma prostacki ryj jak dodzina nasza i wielkie parcie za cenę największego nawet zeszmacenia
milcz pisiorku i na wawel
Doda się puszcza na prawo i lewo... Nie porównuj do niej Kendry... A Ty nie poszłabyś do łóżka z dziadkiem raz na jakiś czas gdyby Ci płacił 25 000 tygodniowo?? Kendra gdy się zakochała, odeszła od Hefnera i od 4 lat jest szczęśliwą matką, od ponad 2 szczęśliwą żoną... I Co, łyso Ci?? Zastanów się, zastanów... A poza tym Doda jest brzydka a Kendra - piękna ;*
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:46
gość: bardzo ladna kobieta.. szkoda ze nic nie ma w glowie
ale za to w dziurze ma....hoho jak duzo kutafonow!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:48
gość:
gość:
gość: cie kawe co robiła, żeby dziadkowi jeszcze stanął?... Ma prostacki ryj jak dodzina nasza i wielkie parcie za cenę największego nawet zeszmacenia
milcz pisiorku i na wawel
Doda się puszcza na prawo i lewo... Nie porównuj do niej Kendry... A Ty nie poszłabyś do łóżka z dziadkiem raz na jakiś czas gdyby Ci płacił 25 000 tygodniowo?? Kendra gdy się zakochała, odeszła od Hefnera i od 4 lat jest szczęśliwą matką, od ponad 2 szczęśliwą żoną... I Co, łyso Ci?? Zastanów się, zastanów... A poza tym Doda jest brzydka a Kendra - piękna ;*
hahaha gdzie tej kurwie do DODY!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.07.2012 21:49
gość:
gość:
gość:
gość: cie kawe co robiła, żeby dziadkowi jeszcze stanął?... Ma prostacki ryj jak dodzina nasza i wielkie parcie za cenę największego nawet zeszmacenia
milcz pisiorku i na wawel
Doda się puszcza na prawo i lewo... Nie porównuj do niej Kendry... A Ty nie poszłabyś do łóżka z dziadkiem raz na jakiś czas gdyby Ci płacił 25 000 tygodniowo?? Kendra gdy się zakochała, odeszła od Hefnera i od 4 lat jest szczęśliwą matką, od ponad 2 szczęśliwą żoną... I Co, łyso Ci?? Zastanów się, zastanów... A poza tym Doda jest brzydka a Kendra - piękna ;*
hahaha gdzie tej kurwie do DODY!!
kurwy nie umia kochac!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Bezrobotna 26.07.2012 21:59
Lepiej być prostytutką z kasa, niż porządną kobietą bez prawa do zasiłku!!!!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 26.07.2012 22:07
Przepiękna ;D
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.07.2012 22:07
a za taka pieknosc uvchodziła:))) nosem sufit rysowała hahahah
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.07.2012 22:08
gość: a za taka pieknosc uvchodziła:))) nosem sufit rysowała hahahah
fakt szału nie ma
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 22:08
gość:
gość:
gość:
gość: cie kawe co robiła, żeby dziadkowi jeszcze stanął?... Ma prostacki ryj jak dodzina nasza i wielkie parcie za cenę największego nawet zeszmacenia
milcz pisiorku i na wawel
Doda się puszcza na prawo i lewo... Nie porównuj do niej Kendry... A Ty nie poszłabyś do łóżka z dziadkiem raz na jakiś czas gdyby Ci płacił 25 000 tygodniowo?? Kendra gdy się zakochała, odeszła od Hefnera i od 4 lat jest szczęśliwą matką, od ponad 2 szczęśliwą żoną... I Co, łyso Ci?? Zastanów się, zastanów... A poza tym Doda jest brzydka a Kendra - piękna ;*
hahaha gdzie tej kurwie do DODY!!
Chyba gdzie Dodzie do tej pięknej i ustatkowanej kobiety... Ona jest od dawna szczęśliwą żoną... I jaka z niej ku***?? debilu!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 22:09
lubie te dziewczyne,bardzo sympatyczna..przynajmneij taka siebie kreuje :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 22:09
Ładna jest, bardzo mi się podoba ;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 22:09
gość: lubie te dziewczyne,bardzo sympatyczna..przynajmneij taka siebie kreuje :)
nom, też ją bardzo lubię ;p Trza jej przyznać że jest fajowa :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 22:10
Przepiękna ;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 22:10
ładne buty
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 22:10
uroczo i seksownie wygląda ;p A jakie nogii!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 22:16
te nogii <3
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.07.2012 22:16
wygląda ładnie, fajnie jest uczesana ;)
Odpowiedz