Czwartek 02.08.2012

Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)

Anna Mucha Ania Mucha Agnieszka Cegielska Małgorzata Socha Mandaryna Marina Łuczenko Natalia Siwiec Rozalia Mancewicz Tamara Arciuch Bartek Kasprzykowski Jarosław Kuźniar Madonna

Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)

Na wczorajszym koncercie Madonny na Stadionie Narodowym w Warszawie bawiło się tysiące osób, wśród nich również wiele gwiazd. W sektorze "VIP" wypatrzeć można było m.in. Marinę Łuczenko, Natalię Siwiec, Annę Muchę z Marcelem Sorą, Agnieszkę Cegielską, Małgorzatę Sochę, Mandarynę z partnerem, Rozalię Mancewicz, Tamarę Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego czy ulubieńca Internautów, Jarosława Kuźniara.

Wielu z nich udzielił się nastrój imprezy. Mucha tak się bawiła na VIP-ie, że musiała ją aż uspokajać ochrona - opisuje świadek.

Zobaczcie zdjęcia i film, na którym widać, jak Muszka wysiada z chłopakiem taksówki i idzie w stronę bramek:


http://pudelek.wrzuta.pl/film/6roJY8GpIRF/

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1648)

Oglądasz 571-600 z 1648
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:21
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w pupem
hahhaahah w takim razie dzisiaj sprobuje ale jak sie nie uda to skladam reklamacje
same prostactwo to sie chlebi
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 02.08.2012 18:21
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w pupem
hahhaahah w takim razie dzisiaj sprobuje ale jak sie nie uda to skladam reklamacje
JA CZUJEM ZE TO IDZIE
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:21
ale socha ma brzydkie łydki - grubiutkie :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:21
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w odbetnice..ze niby to idzie i jest fajowo
A GDZIE MODERATOR ??????
Odpowiedz