Czwartek 02.08.2012

Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)

Anna Mucha Ania Mucha Agnieszka Cegielska Małgorzata Socha Mandaryna Marina Łuczenko Natalia Siwiec Rozalia Mancewicz Tamara Arciuch Bartek Kasprzykowski Jarosław Kuźniar Madonna

Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)

Na wczorajszym koncercie Madonny na Stadionie Narodowym w Warszawie bawiło się tysiące osób, wśród nich również wiele gwiazd. W sektorze "VIP" wypatrzeć można było m.in. Marinę Łuczenko, Natalię Siwiec, Annę Muchę z Marcelem Sorą, Agnieszkę Cegielską, Małgorzatę Sochę, Mandarynę z partnerem, Rozalię Mancewicz, Tamarę Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego czy ulubieńca Internautów, Jarosława Kuźniara.

Wielu z nich udzielił się nastrój imprezy. Mucha tak się bawiła na VIP-ie, że musiała ją aż uspokajać ochrona - opisuje świadek.

Zobaczcie zdjęcia i film, na którym widać, jak Muszka wysiada z chłopakiem taksówki i idzie w stronę bramek:


http://pudelek.wrzuta.pl/film/6roJY8GpIRF/

Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)Mucha, Siwiec, Socha inni NA KONCERCIE MADONNY! (FOTO)

Komentarze (1647)

Oglądasz 571-600 z 1647
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:21
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w pupem
hahhaahah w takim razie dzisiaj sprobuje ale jak sie nie uda to skladam reklamacje
same prostactwo to sie chlebi
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 02.08.2012 18:21
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w pupem
hahhaahah w takim razie dzisiaj sprobuje ale jak sie nie uda to skladam reklamacje
JA CZUJEM ZE TO IDZIE
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:21
ale socha ma brzydkie łydki - grubiutkie :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:21
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w odbetnice..ze niby to idzie i jest fajowo
A GDZIE MODERATOR ??????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:21
gość: Siwiec nadaje się idealnie do burdelu
BOLI CIE JEJ URODA BRZYDOTO I GLUPKU/////
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:21
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w odbetnice..ze niby to idzie i jest fajowo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:21
Weeee ! Marina i Mrozu razem ; d
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:22
siwiec chyba sie dupa zagotowala w tych skorzanych spodniach.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:22
ale fajna laska mucha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:22
gość:
gość: Siwiec nadaje się idealnie do burdelu
BOLI CIE JEJ URODA BRZYDOTO I GLUPKU/////
ja ci z mety w pysk szczele ja ciem oszczegam
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:22
ciekawe czy w rocznicę śmierci np. swojej babci też mają w zwyczaju chadzać na koncerty tego typu...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:23
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w odbetnice..ze niby to idzie i jest fajowo
buhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:23
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w odbetnice..ze niby to idzie i jest fajowo
A GDZIE MODERATOR ??????
zajety,w odbyt pytanga laduje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:23
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w odbetnice..ze niby to idzie i jest fajowo
boskieeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:23
kuźniar ma małego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:23
rozumiem ze w Polsce, kazda osoba ktora powiekszy sobie usta i cycki jest gwiazda ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:23
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w odbetnice..ze niby to idzie i jest fajowo
A GDZIE MODERATOR ??????
zajety,w odbyt pytanga laduje
hahahaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:24
Ta siwiec wygląda jak rodzeństwo bliźniacze z męzem
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 02.08.2012 18:24
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w odbetnice..ze niby to idzie i jest fajowo
A GDZIE MODERATOR ??????
zajety,w odbyt pytanga laduje
hahahaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 02.08.2012 18:24
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w odbetnice..ze niby to idzie i jest fajowo
boskieeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:24
gość:
gość:
gość: Siwiec nadaje się idealnie do burdelu
BOLI CIE JEJ URODA BRZYDOTO I GLUPKU/////
ja ci z mety w pysk szczele ja ciem oszczegam
a skąd wiesz że ''brzydota ''??? b zastanawiające!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:24
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w odbetnice..ze niby to idzie i jest fajowo
buhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:25
gość:
gość:
gość:
gość: Siwiec nadaje się idealnie do burdelu
BOLI CIE JEJ URODA BRZYDOTO I GLUPKU/////
ja ci z mety w pysk szczele ja ciem oszczegam
a skąd wiesz że ''brzydota ''??? b zastanawiające!
wlasnie ..a moze ty piekna niewiasta..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:25
no super. ludzie harują aby zarobić na ten bilet, a nasze "gwiazdki" dostają je za darmo w widocznych czarnych kopertach, choć stać ich na nie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:25
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: ruchalbym muche i marine
w co ? w kakao czy w wargi sromu by ich mial ruchane sambor co?
w otbyt
no czyli w odbyt bo kakao znaczy odbytnica ludzka cuchnaca
w srake
w odbyt najlepiej,najciasniej,tylko w odbyt
ale odbet moze penknoc i krwawic to cie taka wtedy poda do sadu
a w sadzie powiem ze sama dupa na kutaska sie nadziala bo ja swedziala
ale sad nie bedzie mial uwierzone i szczeli grzywne
hahahah a niech "szczela" haha grzywne a co porucham to moje,to tak jakbym zaplacil za ruchanie w kakao
a jeden gadal ze mozna naraz we kakao i we srom
ja nie wiem ja mam tylko jednego fiuta,najpierw srom,potem dzirka nr. 2
ale jeden gadal ze niby mozna fiuta we warge a jajca w odbetnice..ze niby to idzie i jest fajowo
buhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Skin 02.08.2012 18:25
gość:
gość: rozumiem,ze mucha ma w nosie powstanie bo sie za polke nie uwaza - czego nie kryje mowiac o swoich zydowskich korzeniach. ale zeby socha? maja taka kase,ze stac ich by pojechac na koncert madonny do innego panstwa. mimo wszystko 1.08 jest data,ktora powinno sie celebrowac - zwalszcza ,ze powstance jeszcze ZYJA! watpie by ktorykolwiek z tych celebrytow postawil noge w muzeum powstania... niedobrze sie robi. wiem,ze zaraz posypia sie hejty - mam to gdzies! beda w jezyku POLSKIM o ktory walczyli powstancy i wszyscy Polacy.
tez mam w dupie powstanie ,jakby nie te ciule to bylibysmy w niemczech
Ty bydlaku to wypierdalaj do tych swoich Niemiec.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 02.08.2012 18:25
gość:
gość: Siwiec nadaje się idealnie do burdelu
BOLI CIE JEJ URODA BRZYDOTO I GLUPKU/////
ja ci z mety w pysk szczele ja ciem oszczegam
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:26
Skin:
gość:
gość: rozumiem,ze mucha ma w nosie powstanie bo sie za polke nie uwaza - czego nie kryje mowiac o swoich zydowskich korzeniach. ale zeby socha? maja taka kase,ze stac ich by pojechac na koncert madonny do innego panstwa. mimo wszystko 1.08 jest data,ktora powinno sie celebrowac - zwalszcza ,ze powstance jeszcze ZYJA! watpie by ktorykolwiek z tych celebrytow postawil noge w muzeum powstania... niedobrze sie robi. wiem,ze zaraz posypia sie hejty - mam to gdzies! beda w jezyku POLSKIM o ktory walczyli powstancy i wszyscy Polacy.
tez mam w dupie powstanie ,jakby nie te ciule to bylibysmy w niemczech
Ty bydlaku to wypierdalaj do tych swoich Niemiec.
niemce francuzy i szedzi to bogacze..a my nendzarze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:26
mucha chyba sobie przyspidowała
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 02.08.2012 18:26
gość: chamska promocja Siwiec to przykład na to, jak bardzo chcą nas konkretne media ODMÓŻDŻYĆ . Wciskają nam silikonowe monstrum, które co chwila pokazuje gołą dupę i zwierza się, że dymają ją od 14 roku życia (zaczął oczywiście jakiś pedofil, o czym wprost się nie mówi… od razu gwałt Polańskiego wydaje się mniej brutalny, gdy nie ma stosownej reakcji na wyznanie Siwiec, widać elitka przy okazji chce nas przyzwyczaić nawet do takich zboczeń i wybronić kolegę). Siwiec to esencja dotychczasowych znanych blachar - połączenie sztuczności, wulgarności, puszczalstwa i debilizmu. Tyle że taka wodzianka czy rutowicz jakimś cudem zniknęły z oczu szerokiej publiczności, a Siwiec ma plecy za sobą i promocja jej osoby ani trochę się nie zachwieje, bo prowadzą ją wielkie media typu onet i telewizje (w tym tvp2, która ma nieść ‘misję’ wedle swojej pierwotnej funkcji telewizji państwowej). Czemu promowanie zer jest takie ważne? taka propaganda uczy, głównie młodych, że głupota, brak granic, amoralność i prymitywizm to sposób na dostatnie życie, że goła dupa zarobi dziś więcej niż ktoś po studiach (bezrobotny zresztą), że głupoty dziś już się nie piętnuje i można się jej nie wstydzić, że warto przestać się starać i MYŚLEĆ. Poziom obniżony jest na tyle, że nie trzeba ambicji, intelektu, hamulców. A potem pędzą ogłupione małolaty bez kręgosłupa moralnego do TVN dawać się obmacywać zboczonemu chłystkowi, co młotka nie potrafi unieść i rozpływa się w wywodach nt. seksu analnego i odchodów. Propaganda ogłupiania będzie trwać, bo GÓRZE zależy na tępakach-widzach i TĘPAKACH-WYBORCACH. Wystarczy JEDNO pokolenie puszczone w samopas i wyrosną troglodyci bez uczuć wyższych i zdolności do wyznaczania zasad i analizowania, łykających każde gówienko rzucane pod gębę przez GÓRĘ. Nas traktuje się jak stado baranów coraz śmielej i cyniczniej. I niestety tych baranów przybywa.
TY CHORY(A) JESTES NA GLOWE CZAPECZKA SIE UCISKA TO LECZ SIE I WSADZ SOBIE TE SWOJE WYPOCINY GLEBOKO >>>>>>>>>>>>>>
Oglądasz 571-600 z 1647