Wtorek 07.08.2012

Pokazała fotkę "bez fotomontażu"!

Iwona Węgrowska

Pokazała fotkę "bez fotomontażu"!

Iwona Węgrowska bardzo chciałaby, żeby wszyscy zobaczyli jak schudła i podziwiali jej naturalne kształty. Najpierw ogłosiła, że sporo straciła na wadzę i obecnie waży tylko 54 kilo. Ponieważ to nie poskutkowało i jej zdjęcia trochę przeczyły tej deklaracji, postanowiła ogłosić, że... ktoś ją celowo oszpeca. Zobacz: Węgrowska o swoich zdjęciach: "FOTOMONTAŻE! PRZERABIALI!"

Chcąc udowodnić, że jej fotki z plaży zostały obrobione komputerowo, zamieściła na swoim Facebooku prywatne zdjęcie z plaży. Widać na nim Iwonę leżącą w bikini na leżaku.

Podoba Wam się?



Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1440)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1440
Odpowiedz
1436 200
zgłoś
gość 07.08.2012 01:27
blle
Odpowiedz
19 32
zgłoś
Gość 07.08.2012 01:27
pierwszy panie Patryku Pawlaczyku Hehehehehehee To ja Filip
Odpowiedz
3283 135
zgłoś
gość 07.08.2012 01:28
Przecież nie jest jakaś strasznie gruba, poza tym nie widzę znaczącej różnicy ;D
Odpowiedz
84 97
zgłoś
gość 07.08.2012 01:28
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj... Ta baba powinna nakładać jakieś obszerne swetry żeby się zakryć bo to rani moje oczy!!!
Odpowiedz
10 31
zgłoś
gość 07.08.2012 01:28
drugi!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
70 12
zgłoś
gość 07.08.2012 01:28
Czy istniejr jeszcze ktos kto ma talent?
Odpowiedz
18 14
zgłoś
gość 07.08.2012 01:28
Czy istniejr jeszcze ktos kto ma talent?
Odpowiedz
3441 153
zgłoś
gość 07.08.2012 01:28
to nie jest 54 kg. 65 to najmniej.
Odpowiedz
45 10
zgłoś
ciekawe ale nie wiem czy. 07.08.2012 01:28
wiem,ale ona nie jest sexy...
Odpowiedz
4789 76
zgłoś
gość 07.08.2012 01:29
Ja niemam nic do niej!!!ale generalnie wyglada jak prostytutka
Odpowiedz
30 8
zgłoś
gość 07.08.2012 01:29
okropności
Odpowiedz
39 9
zgłoś
gość 07.08.2012 01:29
ROZLALA SIE
Odpowiedz
142 11
zgłoś
demoniczna 07.08.2012 01:30
wygląda jak napompowany tampon :D a miny wali jak karp przed wigilią :) ocalić orkę :D
Odpowiedz
33 17
zgłoś
gość 07.08.2012 01:30
co sie dzieje z krakowskimi gołębiami? kiedys tyle ich było.... ?????????????????????????????????????????
Odpowiedz
81 6
zgłoś
gość 07.08.2012 01:30
Pani Iwonko, idź lepiej popływać w tym Morzu, a nie pozuj. Może to Ci ułatwi osiągnięcie wagi 54 kilo.
Odpowiedz
84 18
zgłoś
gość 07.08.2012 01:30
Zakonnica ucząca dzieci w szkole religii zadała im pytanie: "Kiedy człowiek umiera i idzie do nieba, to która część ciała idzie najpierw?" Mała Ania podnosi rękę i mówi: - Wydaję mi się, że to będą ręce. - Dlaczego uważasz, że to są ręce - docieka zakonnica. - No bo jak człowiek się modli to trzyma ręce złączone i wyciągnięte przed sobą i Pan Bóg bierze tak te ręce i dlatego uważam, że to ręce idą pierwsze. - Wspaniała odpowiedź - chwali ją zakonnica. W tym momencie zgłasza się mały Jasio. - Siostro wydaje mi się, że to będą nogi. Zakonnica spojrzała na Jasia z najdziwniejszym wyrazem twarzy jaki umiała zrobić i pyta: - Jasiu powiedz nam dlaczego tak uważasz. - Bo ostatnio jak wszedłem do sypialni rodziców w nocy, mama miała nogi w górze i krzyczała "Boże, dochodzę!", i gdyby tata jej nie przyszpilił, to byśmy ją stracili, biedaczkę.
Odpowiedz
91 5
zgłoś
gość 07.08.2012 01:30
Jezeli to mialy byc po operacji sexy duze cycki to cos nie wyszlo...zamiast tego sa 2 idealnie okragle baloniska wypelnione powietrzem..niech lepiej uwaza na jeze..
Odpowiedz
45 18
zgłoś
gość 07.08.2012 01:30
Ksiądz odprawia drogę krzyżową. Przy piątej stacji podbiega do księdza gosposia i szepce: - Proszę księdza, przyjechali z wydziału finansowego! To bardzo pilna sprawa! Niech ksiądz przeprosi wszystkich i przerwie drogę krzyżową! Ksiądz szepce do kościelnego: - Poprowadź za mnie dalej drogę krzyżową. I tak wszystko przeciągaj, żebym zdążył wrócić na zakończenie! Księdzu spotkanie z urzędnikami zajęło więcej czasu niż przypuszczał. Po jakimś czasie wbiega do kościoła w nadziei, że zdąży na ostatnią, czternastą stację drogi krzyżowej. Nastawia uszu i słyszy głos kościelnego: - Staaacjaaa dwuuudziieestaaa piąątaa! Szymon Cyrenejczyk poślubia świętą Weronikę!
Odpowiedz
43 5
zgłoś
gość 07.08.2012 01:30
Dla mnie nie ma różnicy między tymi zdjęciami .
Odpowiedz
58 11
zgłoś
gość 07.08.2012 01:30
omg,ona jest okropna, oblesna,bez zadnych ksztaltow kobiecych,kloc...stara baba,lampucera
Odpowiedz
88 8
zgłoś
gość 07.08.2012 01:30
Pewna kobieta przechodziła obok domu publicznego gdzie odbywała się wyprzedaż sprzętów. Kupiła papugę w klatce przyniosła ją do domu. Klatka była przykryta płachtą, którą kobieta podniosła. - O nowy burdel nowa burdel-mama - odzywa się papuga. Kobieta szybko zakryła z powrotem klatkę płachtą. Po jakimś czasie ze szkoły przychodzą córki i dopominają się aby im pokazać papugę. Matka postanawia zaryzykować i odkrywa klatkę: - O nowy burdel nowa burdel-mama i nowe panienki... Klatka zostaje z powrotem zakryta. Przychodzi z pracy mąż i też chce widzieć papugę. Kobieta postanawia dać jej ostatnią szansę i odkrywa klatkę: - O nowy burdel nowa burdel-mama nowe panienki tylko Zygmuś ten sam stary wierny klient...
Odpowiedz
41 9
zgłoś
demoniczna 07.08.2012 01:30
wygląda jak napompowany ponton miało być hahaha z wrażenia słowa pomyliłam :D a miny wali jak karp przed wigilią :) ocalić orkę :D
Odpowiedz
13 5
zgłoś
Gość 07.08.2012 01:30
wow
Odpowiedz
43 7
zgłoś
gość 07.08.2012 01:31
Żałosna jest..... Wiadomo, że poza w jakiej jest nam robione zdjęcie wpływa na to jak na nim wychodzimy ... jak się rozlożyła na ręczniczku to trochę lepiej wygląda, ale tylko trochę :P
Odpowiedz
27 9
zgłoś
gość 07.08.2012 01:31
rzeczywiscie na tych zdjeciach 20 kg mniej :P
Odpowiedz
19 5
zgłoś
Gość 07.08.2012 01:31
ile ona ma lat ?
Odpowiedz