Środa 22.08.2012

Gwiazdy na imprezie TVP! KTÓRA NAJŁADNIEJSZA?

Joanna Koroniewska Agnieszka Szulim Hanna Lis Katarzyna Zielińska

Gwiazdy na imprezie TVP! KTÓRA NAJŁADNIEJSZA?

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowano najnowszą ramówkę Telewizji Polskiej. Imprezę zorganizowano z przepychem, rozłożono czerwony dywan, a gwiazdy poproszono, by ubrały się naprawdę elegancko.

Posłuchały się. Joanna Koroniewska założyła białą, dopasowaną do ciała suknię do ziemi, do której dobrała ciekawą torbę. Katarzyna Zielińska, Agnieszka Szulim oraz Hanna Lis postawiły na czerń. Gwiazda Barw szczęścia wybrała czarną sukienkę przed kolano, nowa prowadząca Bitwę na głosy przyszła w spodniach i bluzce, a prowadząca Panoramę - w aparacie na zębach i... sukni ze złotymi szelkami.

Udało jej się przebić konkurentki?

Zobaczcie wideo i zdjęcia.


http://pudelek.wrzuta.pl/film/4KW4R81Lt31/

Gwiazdy na imprezie TVP! KTÓRA NAJŁADNIEJSZA?Gwiazdy na imprezie TVP! KTÓRA NAJŁADNIEJSZA?Gwiazdy na imprezie TVP! KTÓRA NAJŁADNIEJSZA?Gwiazdy na imprezie TVP! KTÓRA NAJŁADNIEJSZA?Gwiazdy na imprezie TVP! KTÓRA NAJŁADNIEJSZA?Gwiazdy na imprezie TVP! KTÓRA NAJŁADNIEJSZA?Gwiazdy na imprezie TVP! KTÓRA NAJŁADNIEJSZA?Gwiazdy na imprezie TVP! KTÓRA NAJŁADNIEJSZA?Gwiazdy na imprezie TVP! KTÓRA NAJŁADNIEJSZA?Gwiazdy na imprezie TVP! KTÓRA NAJŁADNIEJSZA?

Komentarze (2036)

Oglądasz 1111-1140 z 2036
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:37
ooo pani Hania nosi aparat ;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:37
twarze do wmiany
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 22.08.2012 18:37
gość: Lis okropne baba
Lis jest najładniejszą prezenterką wszystkich stacji.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:37
Koroniewska wyglada jak tirowka!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:38
gość:
gość:
gość: LIS WYGLADA JAK BABCIA
Może to już jest babcia okropnie brak jej klasy i gustu
Klase i gust to akurat lis posiada. Jej sukienka to ostatni krzyk mody .Mam sukienke ostatniej kolecji Burberry i tez jest z imitacja szelek.Kreacja Pani Lis jest superrrrrrrrrr.
ale nie na takiej maszkarze,paskudnej Hanie Lisicy jej już nie pomże kreacja,botox,puder,ani róż jak stara przechodzona z łóżka do łóżka rura z niej już
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:39
Lisico ty stara kurwo, gdyby nie twoi rodzice z SB to nie miałabyś czego szukać w TV!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:39
A GDZIE gRYCANKI JA SIE PYTAM?!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.08.2012 18:39
Szulim i Zielińska do domu
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:40
ale nie na takiej maszkarze,paskudnej Hanie Lisicy jej już nie pomoże kreacja,botox,puder,ani róż jak stara przechodzona z łóżka do łóżka rura z niej już jak pchła Lisica skakała do łóżek forsiastych panów to się szybko zużyła-zestarzała
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 22.08.2012 18:40
koroniewska zapomniala zabrać piersi z domu ! i ten nochal uuuuuuuuuuu!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 22.08.2012 18:40
koroniewska ubrala gacie z wkladkami zeby miec tylek odstajacy bo ogolnie znam ja osobiscie to ma plaska dupe
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 22.08.2012 18:41
najpiekniejsza koroniewska wyglada pieknie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:42
gość:
gość: Lis okropne baba
Lis jest najładniejszą prezenterką wszystkich stacji.
To ty Tomuś piszesz bo któżby inny był tak zaślepiony,może jedynie stara Kedajowa
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.08.2012 18:43
koroniewska cud <3
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.08.2012 18:44
Koroniewska i Zielinska bardzo fajnie, Szulum tez ok ale Lisowa ...jejku jak ja tej kobiety nie cierpie
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 22.08.2012 18:44
Koroniewska ma niezly tylek :P
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 22.08.2012 18:44
Koroniewska jest NAJLEPSZA !! <3
Odpowiedz
0 0
zgłoś
xD 22.08.2012 18:44
Co Ta Hanka Lis zrobila sobie z twarza wyglada jak napompowana lala z sexshopu ze szczekozgryzem... Chyba jakis trafny chirurg spartaczyl jej ta robote na twarzy.Wyglada mega sztucznie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:45
gość: ale nie na takiej maszkarze,paskudnej Hanie Lisicy jej już nie pomoże kreacja,botox,puder,ani róż jak stara przechodzona z łóżka do łóżka rura z niej już jak pchła Lisica skakała do łóżek forsiastych panów to się szybko zużyła-zestarzała
PILNUJ SWOJEJ D....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:45
Stara Lisica najgorzej!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:46
gość:
gość:
gość: Lis okropne baba
Lis jest najładniejszą prezenterką wszystkich stacji.
To ty Tomuś piszesz bo któżby inny był tak zaślepiony,może jedynie stara Kedajowa
Oczywiscie ,że JA dla mnie jest najpiekniejsza,najładniesza ,najmadrzejsza,czuła ,dobra i taka kochana .
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:47
Koroniewska się spociła szkoda mi jej bo nawet ładnie wyszła
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.08.2012 18:48
wszystkie piekne!!!!!!!!!!!!!!!!ale pani lis to jak babcia przy nich:))))))))))))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:48
gość: Stara Lisica najgorzej!!!!!!!!
Pomimo ,z jest najstarsza wygląda dobrze ,nawet bardzo dobrze.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:48
ta ćpunka najlepiej z nich nie wiem jak jej tam...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:49
ta ćpunka nie żle wyszła nie wiem jak jej tam..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:50
ta ćpunka nie żle wyszła..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.08.2012 18:51
gość:
gość: Starucha zeby teraz prostuje. I tak zaraz jej wypadna! Sztuszczne trzeba bedzie kupic. I corega tabs. Lepiej zmarszczki zniweluj!
Sfilcowany moherze ze sztuczną szczeką co tobie przeszkadza ? Kobieta dba o zęby. My Polaków poznajemy po zębach i butach !
Moherom smierdzi z gęby i naftaliną też smierdzą a na modzie sie nie znają.
Odpowiedz