Niedziela 26.08.2012

Snooki URODZIŁA SYNA!

Snooki Nicole Polizzi Ekipa z New Jersey Jersey Shore

Snooki URODZIŁA SYNA!

Chcielibyśmy napisać, że jest to szczęśliwa wiadomość. Niestety, wizja dziecka wychowywanego przez Nicole "Snooki" Polizzi, gwiazdę reality show Jersey Shore, wydaje się nieco przerażająca. To już jednak pewne - dzisiaj rano na świat przyszedł jej pierwszy syn.

Snooki zapowiadała, że urodzi go w szpilkach i w pełnym makijażu... Zobacz: Snooki chce rodzić w szpilkach!

Gwiazda i jej narzeczony, Jionni LaValle dali dziecku na imię Lorenzo Dominic. Przypomnijmy, jakie życzenia złożył jej z okazji zajścia w ciążę poprzedni chłopak:

Życzę jej, dla jej własnego dobra... nie chcę być wredny, ale... mam nadzieję, że jednak poroni.

Stacja MTV pogratulowała już swojej największej gwieździe:

Nie moglibyśmy być szczęśliwsi - czytamy w oświadczeniu. Czekamy, kiedy Lorenzo po raz pierwszy pojawi się w programie.

Scenariusz na "zagospodarowanie" tego szczęścia jest już z pewnością napisany. Wkrótce Snooki rozpocznie prace nad drugim sezonem swojego drugiego reality show, Snooki & JWoww. Nie zabraknie w nim jej nowonarodzonego syna.

Snooki URODZIŁA SYNA!Snooki URODZIŁA SYNA!Snooki URODZIŁA SYNA!Snooki URODZIŁA SYNA!Snooki URODZIŁA SYNA!Snooki URODZIŁA SYNA!Snooki URODZIŁA SYNA!Snooki URODZIŁA SYNA!

Komentarze (581)

Odpowiedz
1 4
zgłoś
gość 28.08.2012 22:43
jeju to straszne zabierzcie jej to biedne dziecko bo ona sama jest jak dziecko
Odpowiedz
4 2
zgłoś
brownn 29.08.2012 07:13
jeeeeeej !gratuluję NICOLE ! : ***
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 29.08.2012 08:14
A kto to w ogóle jest?
Odpowiedz
3 4
zgłoś
gość 29.08.2012 10:47
Biedne dziecko...;/ Podobno jej rodzice są spoko, w końcu ona jest adoptowana...może oni je wychowają...
Odpowiedz
0 7
zgłoś
haha 29.08.2012 12:00
kto to to jest ta baba hahahhaha
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 30.08.2012 16:27
Hahahahahahahhahhahahahaahhahahahahahahahahaha jaka NIcki Minaj normalnie ! O ja pierdziele , jaka idiotka !
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 30.08.2012 17:26
Snooki !!!!!!!!!11
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 30.08.2012 17:29
jak można nie znać snooki . jakie pojebane ludzie ......
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 31.08.2012 10:12
...czarna Grycanka...?
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 01.09.2012 12:12
Jak nie wiecie kto to jest Snooki to po co wchodzicie w ten artukuł!!!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
KlaudiaMTV 01.09.2012 19:28
Czepiacie sie każdy ma prawo do prywatność , moim zdaniem pudelek i media za dużo sie wtrąca !
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 01.09.2012 19:29
gość: A kto to, do ch...olery, jest Snooki???
Nie Twoja stara ..
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 02.09.2012 00:02
Biedne biedne dziecko.. mi najbardziej jest szkoda czy ona bedzie mu jesc dawac itp.?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 03.09.2012 14:47
Nie jest popularna w Polsce? Bo takie gówniary jak wy (piszę o pinadach z góry/dołu które mają 13 lat) jarają się Biberem, Miley czy Monster Hight . Snooki to wspaniała dziewczyna, i życzę jej jak najlepiej. Aby mały Lorenzo był szczęśliwy i był zdrowy.! A wy małolaty do książek! Szkoła się zaczęła. Tabliczki mnożenia się uczyć. ; /
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 05.09.2012 08:53
Czepiacie się okropnie, od razu biedne dziecko....każdy sobie jakąś opinie wyrobił na jej temat a i tak nigdy nie bedziecie wiedziec jaka jest naprawdę! Te wszystkie programy, to jedna wielka reżyserka, narzekacie, obgadujecie ale oglądacie te durne programy....Temu dziecku na pewno niczego nie zabraknie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.09.2012 20:16
bri temu fagasowi tez zrobiła jak sobie?;))))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Wer 16.09.2012 18:35
Ona jest straszna !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.09.2012 12:23
kOlO: Biedne dziecko :(
To chyba ty ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.10.2012 15:53
czy dziecko Nikol tesz będzie tak się ubierało wspułczuje mu że ma takich rodzicuw.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.10.2012 11:38
gratulacje snookie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.10.2012 14:57
jakie z Was debile, a to czemu dziecko ma byc biedne ? bo co dziewczyna lubi sobie zaszalec jak na mloda rozrywkowa kobiete przystalo....ja nie wiem co wy od niej chcecie, czlowiek jak kazdy inny :) a, ze ma troche pod kopulcem nierowno, dla mnie to jeden wielki pozytyw...wolalabym takie barwne osoby dookola, jak masa tych debili w okularach ect, ktorzy zamykaja sie w swoim swiecie i brak z nimi komunikacji !!! ona nie jedna, i nie ostatnia, masa jest takich dziewczyn na calym swiece, rowniez i u NAS !!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.10.2012 14:58
gość: czy dziecko Nikol tesz będzie tak się ubierało wspułczuje mu że ma takich rodzicuw.
a Tobie proponuje analfabeto/analfabetko wybrac sie do szkoly, nie szata zdobi czlowieka, ja natomiast wspolczuje Twoim dzieciom, ktore beda kaleczyc Nasz jezyk ojczysty haha, zenada :/
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.10.2012 14:59
Wer: Ona jest straszna !
A Ty co pieknoscia oszalamiasz ? zal Ci pewnie zwieracz sciska, ze nie wygladasz choc tak w 1 procencie jak ona
Odpowiedz
1 0
zgłoś
misiek123 18.11.2012 16:23
gratuluje Snooki jestem twoją fanką moja ciocia pochodzi z new jersey i często prawie latem tam bywam temtego lata widziałam sie z jenni na plaży z ciocią i kuzynką tak sie cieszyłam oglądam ich serial na okrągło i gratuluje pauly d bo został wujkiem!!! gratuluje Snooki i Jionniemu że został rodzicami no i może zobacze was następnego lata w new jersey ;* gratulacje !!!!!!<3 kocham ekipe z new jersey ...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
MMArt 22.11.2012 03:02
ja tam lubie snooki i wyj**** na wasze opinie :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2012 19:05
Jeej jak nawet jej nie znacie skoro jest teraz matką na pewno się ogarnie co było już widać w serialu snooki &jwoww ! Jak macie dawać tak puste komentarze to lepiej powstrzymajcie się od jakiegokolwiek zdania na ten temat ;)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 03.12.2012 19:26
gość: Biedne biedne dziecko.. mi najbardziej jest szkoda czy ona bedzie mu jesc dawac itp.?
ALE JESTEŚ ZABAWNY/A ! No me gusta ..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2012 19:26
kOlO: Biedne dziecko :(
nie biedniejsze niż ty ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Mika 06.12.2012 17:45
Nie przesadzajmy. Snooki zmieniła się po zajściu w ciążę. Koniec z imprezami, zero alkocholu. Naprawdę stała się bardziej odpowiedzialna. Ja myślę że ta ciąża jej służyła. Uważam, że razem z Jionnim dobrze będą wychowywać swojego synka :)
Odpowiedz