Piątek 31.08.2012

Schejbal znalazła pracę w kolejnym serialu!

Magdalena Schejbal Magda Schejbal Prawo Agaty

Schejbal znalazła pracę w kolejnym serialu!

Tym razem szansę postanowił dać jej TVN. Od czasu awantury z producentami serialu Szpilki na Giewoncie Magda Schejbal nie ma zbyt dobrych notowań. Przypomnijmy, że aktorka zarzuciła producentom i Polsatowi zmuszanie jej do pracy ponad siły, co ponoć omal nie skończyło się śmiercią jej nienarodzonego dziecka. W odpowiedzi producent ujawnił, że nie chodziło o ilość obowiązków, lecz o pieniądze. Aktorka zażądała bowiem... 100 tysięcy złotych za 6 dni zdjęciowych. Zobacz: Producent "Szpilek na Giewoncie" OSKARŻA SCHEJBAL! Będzie pozew!

Aktorka była przekonana, że producenci przystaną na jej warunki, gdyż bez niej serial straci rację bytu. Rzeczywiście stracił i wkrótce potem jego produkcja została zakończona, a wszyscy koledzy z planu stracili pracę. Magda również została bez pracy i ze zszarganą opinią. Przez kilka miesięcy nikt nie chciał jej zatrudnić. Aż wreszcie zdecydował się na to TVN. Jak donosi Fakt, Schejbal dostała rolę w serialu Prawo Agaty. Zagra tam panią prokurator.

Na razie zobaczymy, jak sprawdzi się w nowej roli i jaki będzie odzew - mówi w rozmowie z tabloidem pracownik stacji. Możliwe, że będzie to jej wielki powrót do TVN, bo stacja bierze pod uwagę inne produkcje, w których też mogłaby się pojawiać.

Schejbal znalazła pracę w kolejnym serialu!

Komentarze (245)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 245
Odpowiedz zgłoś
Gość 31.08.2012 11:50
ona nie jest zła aktorka jeżeli nie zmarnuje tej szansy i popisze się talentem a nie fochami to może być to sukces
Odpowiedz zgłoś
gość 31.08.2012 11:51
Niech pracuje.W koncu to jej zawod.
Odpowiedz zgłoś
gość 31.08.2012 11:51
No i dobrze!
Odpowiedz zgłoś
gość 31.08.2012 11:51
polsat jest jaki jest ale powrót do tvnu przy obecnym poziomie jaki prezentuje uważam za degradację;p
Odpowiedz
17 19
zgłoś
gość 31.08.2012 11:51
pamietam ją z Truskawkowego Studia..Wrocław pozdrawia
Odpowiedz zgłoś
gość 31.08.2012 11:51
Lubię ją. Dobra aktorka, a szpilki faktycznie dużo straciły bez niej. Na Czartoryską nie patrzyło się zbyt przyjemnie.
Odpowiedz
13 13
zgłoś
gość 31.08.2012 11:52
Oo i to w TVN super ;D
Odpowiedz
51 33
zgłoś
gość 31.08.2012 11:52
Gwiazda od 7-u bolesci.Nie wiem,ze po jej akcjach ze Szpilkami jeszcze ktos ja zatrudnil.
Odpowiedz
31 19
zgłoś
gość 31.08.2012 11:52
nie lubię jej. !
Odpowiedz
29 4
zgłoś
ankaa 31.08.2012 11:53
Wielki powrót do TVN ? hm, no nie ma się czym chwalić xd
Odpowiedz
24 21
zgłoś
gość 31.08.2012 11:53
Schejbal ty siedz w domu,bo strach na ciebie patrzec.
Odpowiedz
14 19
zgłoś
gość 31.08.2012 11:54
gość: Lubię ją. Dobra aktorka, a szpilki faktycznie dużo straciły bez niej. Na Czartoryską nie patrzyło się zbyt przyjemnie.
To debilna baba.
Odpowiedz
20 10
zgłoś
gość 31.08.2012 11:57
Gość: ona nie jest zła aktorka jeżeli nie zmarnuje tej szansy i popisze się talentem a nie fochami to może być to sukces
Aktorka jednej miny.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 31.08.2012 12:06
tatus ma kontakty
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 31.08.2012 12:08
no i bardzo dobrze.:D Basia z Kryminalych <3
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 31.08.2012 12:09
ale news ona wyglada jak koń jola rutowicz w wersji blond
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 31.08.2012 12:11
Dobra aktorka poradzi sobie
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 31.08.2012 12:12
Brzydka Żydówka.
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 31.08.2012 12:14
oj, troszkę jej się biust załamał...
Odpowiedz
2 4
zgłoś
ivss 31.08.2012 12:14
Nie wiem jak z taką twarzą można było zostać aktorką ;)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2012 12:15
a ja ją uwielbiam :) pewna siebie i co najważniejsze wie czego chce.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2012 12:15
to dobra aktorka, może jakiś porządny film, zamiast serialowania?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 31.08.2012 12:16
gość: a ja ją uwielbiam :) pewna siebie i co najważniejsze wie czego chce.
co za durny tekst, co ma twarz do zdolności, chyba że autor o swojej mówi, to nie wiem, nie widać
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 31.08.2012 12:16
a ciąża to nie choroba, charuj do 9 miesiąca i 2 tyg po porodzie. I ponoć nie można za nią wyrzucać z pracy. A ja właśnie wylatuję.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 31.08.2012 12:17
a ja ja lubie i zyczę jej jak najlepiej
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.08.2012 12:17
ivss: Nie wiem jak z taką twarzą można było zostać aktorką ;)
co za durny tekst, co ma twarz do zdolności, chyba że autor o swojej mówi, to nie wiem, nie widać
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 31.08.2012 12:18
gość:
gość: a ja ją uwielbiam :) pewna siebie i co najważniejsze wie czego chce.
co za durny tekst, co ma twarz do zdolności, chyba że autor o swojej mówi, to nie wiem, nie widać
ja tez ją lubię, bo wie czego chce i jest pewna siebie (mówię o Szejbal, nie o swojej twarzy)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2012 12:26
Moj labrador szczeka nawet na jej zdjecie w gazecie.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 31.08.2012 12:30
no wiadomo do tvn przechoda wszystkie smieci!!!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 31.08.2012 12:34
boze jaki wycior kto to k..jest???
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 245