Środa 05.09.2012

Richardson KPI Z... ŻONY ZAMACHOWSKIEGO?!

Zbigniew Zamachowski Monika Richardson Aleksandra Justa Krystyna Janda

Richardson KPI Z... ŻONY ZAMACHOWSKIEGO?!Agencja FORUM

Monika Richardson liczyła chyba na to, że jej romans ze Zbigniewem Zamachowskim spotka się z równie przychylą reakcją widzów, jak inne medialne związki zbudowane na nieszczęściu porzuconych kobiet. Oczywiście miała prawo tak sądzić. Wielu przed nią już się to udało. Powód jest prosty: byłe żony gwiazd nie mają okazji do promowania się na okładkach pism, więc ludzie szybko o nich zapominają. Szyki Monice popsuła jednak Krystyna Janda, która napisała wprost, w jakim stanie znajduje się Aleksandra Justa, oglądająca ją w telewizji opowiadającą o porannym seksie z ojcem jej czwórki dzieci.

Co ciekawe, Richardson nie wzięła sobie tych słow do serca, ale... jest wściekła, że Janda powiedziała głośno, co myśli i widzi.
Zobacz: Janda: "Matko czworga dzieci! Myśl o sobie!"

Na swoją obronę poświęciła cały wpis na blogu. Po raz kolejny robi z siebie ofiarę (ostatnio żaliła się, że kiepsko sypia, bo ma za mało pieniędzy). Tym razem kpi też jednak również z bólu, jaki wyrządziła publicznymi wystąpieniami żonie Zamachowskiego. A to już chyba przesada:

Okazało się też, że mój partner, jako prawdziwy mężczyzna, jest całkowicie ubezwłasnowolniony - pisze Monika. To ja: hetera, zołza, sekutnica, wyrwałam go potajemnie jego niczego nie przeczuwającej, "drżącej jak trzcina na wietrze", pozbawionej siły i głosu, byłej żonie i przytaszczyłam go do swojej luksusowej willi, gdzie zamknęłam go w złotej klatce i uczyniłam pantoflarzem. A teraz mam cierpieć, bo tylko na to sobie zasłużyłam.

Przypomnijmy: Richardson O SEKSIE z Zamachowskim: "ROBIŁAM TO RANO"

Richardson KPI Z... ŻONY ZAMACHOWSKIEGO?!Agencja FORUMRichardson KPI Z... ŻONY ZAMACHOWSKIEGO?!Agencja FORUMRichardson KPI Z... ŻONY ZAMACHOWSKIEGO?!Richardson KPI Z... ŻONY ZAMACHOWSKIEGO?!Richardson KPI Z... ŻONY ZAMACHOWSKIEGO?!Richardson KPI Z... ŻONY ZAMACHOWSKIEGO?!Agencja FORUM

Komentarze (3010)

Oglądasz 211-240 z 3010
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:54
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
missbadass: i dobrze napisała, nikt mu nie kazał zostawiać żony, poza tym facet ma prawo być szczęśliwy z inną kobietą skoro z żoną się rozstał, żadna to wina tej moniki nie zmusiła go
ja tez zostawilem zone bo stara juz byla i mam teraz mlodszom
ale analfabeta nadal jestes
a ty kurwa hahhahahahaahha
jak masz młodsza żonę to pożycz od nie słownik ortograficzny i troche poczytaj
pierdole ,wazne ze sie dobrze dupczy
ona taka sama mądra jak ty Szczęsliwa ta twoja żona że pozbyła sie takie to g...ie
wal sie kurwo
WIDZISZ PUSTA MADRALINO...NIE KUMASZ ZE LUDZIE SA BARDZIEJ MORALNI OD CIEBIE I MAJA ZASADY...NIE POJMUJA SARKAZMU I IRONII...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:54
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
missbadass: i dobrze napisała, nikt mu nie kazał zostawiać żony, poza tym facet ma prawo być szczęśliwy z inną kobietą skoro z żoną się rozstał, żadna to wina tej moniki nie zmusiła go
ja tez zostawilem zone bo stara juz byla i mam teraz mlodszom
ale analfabeta nadal jestes
a ty kurwa hahhahahahaahha
jak masz młodsza żonę to pożycz od nie słownik ortograficzny i troche poczytaj
pierdole ,wazne ze sie dobrze dupczy
a gdzie ise tego nauczyła? może dużo ćwiczy kiedy jesteś w pracy?
lepiej jesc torta w dziesieciu jak gowno samemu hahhahhahahahaha
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:54
ten Zamachowski to jakiś pojebany jest- jak się okazuje pierwsza zona to Anna komornicka ( OBECNIE W ZWIĄZKU Z MAGDĄ FEMME- EKS ŻONĄ WIŚNIEWSKIEGO)... Potem jakieś inne lodzi i na końcu ta sirota Richardson. A to ci jebaka ze starego dziadka.. mały ale wariat
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:54
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
missbadass: i dobrze napisała, nikt mu nie kazał zostawiać żony, poza tym facet ma prawo być szczęśliwy z inną kobietą skoro z żoną się rozstał, żadna to wina tej moniki nie zmusiła go
ja tez zostawilem zone bo stara juz byla i mam teraz mlodszom
ale analfabeta nadal jestes
a ty kurwa hahhahahahaahha
jak masz młodsza żonę to pożycz od nie słownik ortograficzny i troche poczytaj
pierdole ,wazne ze sie dobrze dupczy
ona taka sama mądra jak ty Szczęsliwa ta twoja żona że pozbyła sie takie to g...ie
wal sie kurwo
WIDZISZ PUSTA MADRALINO...NIE KUMASZ ZE LUDZIE SA BARDZIEJ MORALNI OD CIEBIE I MAJA ZASADY...NIE POJMUJESZ SARKAZMU I IRONII...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:54
gość:
gość: co od niej chcecie siłą faceta nie przyciągnęła. Pewnie miał dość swojej żony
otusz to
Chyba wdarl sie maly blad ortograficzny,nawet dwa;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:54
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
missbadass: i dobrze napisała, nikt mu nie kazał zostawiać żony, poza tym facet ma prawo być szczęśliwy z inną kobietą skoro z żoną się rozstał, żadna to wina tej moniki nie zmusiła go
ja tez zostawilem zone bo stara juz byla i mam teraz mlodszom
ale analfabeta nadal jestes
a ty kurwa hahhahahahaahha
jak masz młodsza żonę to pożycz od nie słownik ortograficzny i troche poczytaj
pierdole ,wazne ze sie dobrze dupczy
ona taka sama mądra jak ty Szczęsliwa ta twoja żona że pozbyła sie takie to g...ie
wal sie kurwo
WIDZISZ PUSTA MADRALINO...NIE KUMASZ ZE LUDZIE SA BARDZIEJ MORALNI OD CIEBIE I MAJA ZASADY...NIE POJMUJA SARKAZMU I IRONII...
jebaj sie stara pizdo .bo juz nikt cie nie jebie hahahhahahahah
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 05.09.2012 17:55
hetera, zołza czy sekutnica - określenie t nie oznacza de facto kobiety która kradnie cudzych mężów i opowiada o swoim seksie o poranku...jest jedno określenie na KUR się zaczyna i na WA się kończy...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:55
Ma racje.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:55
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
missbadass: i dobrze napisała, nikt mu nie kazał zostawiać żony, poza tym facet ma prawo być szczęśliwy z inną kobietą skoro z żoną się rozstał, żadna to wina tej moniki nie zmusiła go
ja tez zostawilem zone bo stara juz byla i mam teraz mlodszom
ale analfabeta nadal jestes
a ty kurwa hahhahahahaahha
jak masz młodsza żonę to pożycz od nie słownik ortograficzny i troche poczytaj
pierdole ,wazne ze sie dobrze dupczy
a gdzie ise tego nauczyła? może dużo ćwiczy kiedy jesteś w pracy?
lepiej jesc torta w dziesieciu jak gowno samemu hahhahhahahahaha
jeść TORT matole a nie TORTA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:55
gość:
gość:
gość: co od niej chcecie siłą faceta nie przyciągnęła. Pewnie miał dość swojej żony
otusz to
Chyba wdarl sie maly blad ortograficzny,nawet dwa;)
otusz to
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 05.09.2012 17:55
Za parę lat spotka ją to samo co Justę,na cudzym nieszczęsciu szczęścia się nie zbuduje,a Zamachowski,aktor wspaniały ale do najwierniejszych mężów nie należy.Życzę Richardson,żeby spotkało ją to samo co Justę!!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:55
no wy jesteście ułomni!! przecież MOnika go nie zaczarowała eliksirem, nie rozkazała mu kochać jej., JEZUUU TAK SIĘ DZIEJE ŻE ZWIĄZKI SIĘ ROZPADAJĄ!!!! AAAAAAA po za tym to co ona napisała to ironia, widać że w Polsce nikt nie wie co to jest ta ironia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:56
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
missbadass: i dobrze napisała, nikt mu nie kazał zostawiać żony, poza tym facet ma prawo być szczęśliwy z inną kobietą skoro z żoną się rozstał, żadna to wina tej moniki nie zmusiła go
ja tez zostawilem zone bo stara juz byla i mam teraz mlodszom
ale analfabeta nadal jestes
a ty kurwa hahhahahahaahha
jak masz młodsza żonę to pożycz od nie słownik ortograficzny i troche poczytaj
pierdole ,wazne ze sie dobrze dupczy
a gdzie ise tego nauczyła? może dużo ćwiczy kiedy jesteś w pracy?
lepiej jesc torta w dziesieciu jak gowno samemu hahhahhahahahaha
jeść TORT matole a nie TORTA
ja jem kurwo torta a ty rzryj guwno
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:56
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
missbadass: i dobrze napisała, nikt mu nie kazał zostawiać żony, poza tym facet ma prawo być szczęśliwy z inną kobietą skoro z żoną się rozstał, żadna to wina tej moniki nie zmusiła go
ja tez zostawilem zone bo stara juz byla i mam teraz mlodszom
ale analfabeta nadal jestes
a ty kurwa hahhahahahaahha
jak masz młodsza żonę to pożycz od nie słownik ortograficzny i troche poczytaj
pierdole ,wazne ze sie dobrze dupczy
ona taka sama mądra jak ty Szczęsliwa ta twoja żona że pozbyła sie takie to g...ie
wal sie kurwo
WIDZISZ PUSTA MADRALINO...NIE KUMASZ ZE LUDZIE SA BARDZIEJ MORALNI OD CIEBIE I MAJA ZASADY...NIE POJMUJA SARKAZMU I IRONII...
jebaj sie stara pizdo .bo juz nikt cie nie jebie hahahhahahahah
żałosny chłopie, myśli tylko siurem
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:56
Justa też zabrała Zamachowskiego pierwszej żonie.Kłania się powiedzenie"NIE CZYŃ NIKOMU CO TOBIE NIE MIŁE"Każdy szuka szczęścia.A może to właśnie to!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:56
A pan Zbyszek to nie jest odpowiedzialny w polowie za to co sie stalo...nasza mentalnosc to jeszcze w sredniowieczu raczkuje
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 05.09.2012 17:56
gość: Monika TY Kurwiszonie, szmato i wycieraczko. Niech cie szlag!!!
BOJKOTOJMY JA I ZAMACHOWSKIEGO...NIE TRZEBA IM ZLE ZYCZYC, SAMI SIEBIE ZALATWILI...
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:56
ech wariatka juz mnie nic nie zdziwi. Już nawet WIELKI I MĄDRY ADAM FERENCY MA DZIECKO Z MLODĄ DZIEWCZYNĄ.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 05.09.2012 17:56
ja powiem tak nie bronie Moniki bo przesadza to wiadomo, ale ta druga zona tez komus zabrala meza a to wszystko do nas kieedys wraca wrocilo do niej wroci do Moniki tylko dlaczego nie potepiamy Zamachowskiego przeciez jak ona mu ... pokazala powinien powiedziec ze ma zone on teaz sie zachowal nie fair wiec tez powinien byc jako ten zly a o nim sie nic nie pisze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:56
gość: Monika TY Kurwiszonie, szmato i wycieraczko. Niech cie szlag!!!
BOJKOTOJMY JA I ZAMACHOWSKIEGO...NIE TRZEBA IM ZLE ZYCZYC, SAMI SIEBIE ZALATWILI...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:56
Kobieto ! Ty zamiliknij już morda w kubeł i troche pokory , bo każda historia zatacza koło
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:57
gość: ech wariatka juz mnie nic nie zdziwi. Już nawet WIELKI I MĄDRY ADAM FERENCY MA DZIECKO Z MLODĄ DZIEWCZYNĄ.
Patrycja Soliman - ale nie odszedl od żony a corka vel Frania
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 05.09.2012 17:57
Pani Moniko, gdyby Pani nie mieszała może by sie nie rozeszli i dzieci miały by wciąż pełna rodzinę, w małżeństwach bywa róznie ale rozwód nie zawsze jest najlepszym wyjściem no chyba, że trzecia osoba włazi w parade bez słowa przepraszam
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 05.09.2012 17:57
oby ta franca, Richardson, zdychala w niewyobrazalnych mekach
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 05.09.2012 17:57
kurwa bez klasy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:57
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
missbadass: i dobrze napisała, nikt mu nie kazał zostawiać żony, poza tym facet ma prawo być szczęśliwy z inną kobietą skoro z żoną się rozstał, żadna to wina tej moniki nie zmusiła go
ja tez zostawilem zone bo stara juz byla i mam teraz mlodszom
ale analfabeta nadal jestes
a ty kurwa hahhahahahaahha
jak masz młodsza żonę to pożycz od nie słownik ortograficzny i troche poczytaj
pierdole ,wazne ze sie dobrze dupczy
a gdzie ise tego nauczyła? może dużo ćwiczy kiedy jesteś w pracy?
lepiej jesc torta w dziesieciu jak gowno samemu hahhahhahahahaha
jeść TORT matole a nie TORTA
ja jem kurwo torta a ty rzryj guwno
twojego TORTA jak piszesz matole cała twoja wieś wpierdala i wszyscy się z ciebie śmieją bo masz takie rogi że okoliczne jelenie wstydzą się wyjść z lasu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:57
gość:
gość:
gość: co od niej chcecie siłą faceta nie przyciągnęła. Pewnie miał dość swojej żony
otusz to
Chyba wdarl sie maly blad ortograficzny,nawet dwa;)
gbhjk
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.09.2012 17:57
ok, justa tez go kiedys wyciagnela innej z lozka! wiec niech teraz sobie drzy na wietrze
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 05.09.2012 17:58
Ty durny Zbigniewie! Czy ty nie widzisz w co "wlazłeś"? Rzuć tę ohydną Moniczkę i spieprzaj od niej jak najdalej! Byłeś takim cenionym artystą-co z siebie robisz?! przez to, że z tą zdzirą podłą się zadałeś?!!!Zwiewaj od niej! przecież to zło chodzące! Do niej już nawet pisać nie warto! Zamachowski! opamiętaj się!!!
Odpowiedz