Niedziela 09.09.2012

"Nie bądź taką CNOTKĄ NIEWYDYMKĄ!"

Wojciech Jagielski Wojtek Jagielski Bitwa na głosy Titus Tomasz Pukacki Ewa Farna

Trzecia edycja Bitwa na głosy wystartowała w dość specyficzny sposób – otworzył ją, rycząc do mikrofonu, Tomasz "Titus" Pukacki, który pozazdrościł koledze z branży, Nergalowi i skusił się na niemałą gażę oferowaną przez TVP. Ciekawe, czy zostanie nową twarzą polskiego satanizmu...

W pierwszym odcinku zaprezentowała się połowa z ośmiu drużyn - Piasek, Ewa Farna, Piotr Rubik oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Wykonali po jednej piosence, z czego jedna była okazją do tradycyjnego już promowania się w tego typu programach, bo należała do samego „trenera”. Dodatkowo, Farna nie przepuściła okazji, żeby poinformować widzów w filmiku poprzedzającym występ, że jest osobą wierzącą, a "10 przykazań pokazuje jej, którędy droga".

Najwyraźniej deklaracje te - oraz dwie piosenki zaśpiewane przez jej zespół - spodobały się widzom bo Ewa zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu i w pierwszym odcinku, w którym nastąpi eliminacja jednej z drużyn, będzie bezpieczna.

Zadebiutowało również jury w nowym składzie - do Alicji Węgorzewskiej dołączyła Katarzyna Zielińska, Wojciech Jagielski i lider Acid Drinkers, Titus. Jagielski ma szansę zaistnieć, bo już w pierwszym odcinku użył sformułowania "cnotka niewydymka"...

Ta piosenka jest świetna dla wokalistów, tu trzeba zaszaleć! Piotrek zaszalał, a ty Mateusz nie bądź taką cnotką niewydymką - podsumował występ Afromental z piosenką Bananowy Song. Titus również zaliczył kilka udanych wypowiedzi, chociaż jego sposób bycia może być jak na razie dość osobliwy, nawet jak na standardy TVP. Panowie jestem zachwycony, te piżamy są piękne! - ocenił Piotra Rubika i Wake me up before you go go. Bardzo blisko oryginału jesteście, jasno w brzmieniu, George Michael na pewno by was... pobłogosławił.

Jak więc widać, jesień w Dwójce zapowiada się co najmniej interesująco. W przyszłym tygodniu o przychylność widzów walczyć będą Beata Kozidrak, Liber, Jula oraz Robert Gawliński. Komu kibicujcie?

Komentarze (392)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 392
Odpowiedz
71 91
zgłoś
!! 09.09.2012 08:32
WIERZYMY W JULE!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 09.09.2012 08:32
kto to jest ta Jula?
Odpowiedz
78 88
zgłoś
ŁOMŻA 09.09.2012 08:33
ŁOMŻA I CAŁA POLSKA KIBICUJE JULI!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 09.09.2012 08:33
Dno, dno , dno. A Zielińska najgorsza.
Odpowiedz
74 29
zgłoś
gość 09.09.2012 08:33
Ten program jest kiepski
Odpowiedz zgłoś
gość 09.09.2012 08:33
Szulim fajnie wypadła, ale nie wiem, po co mówiła, że jej Hubert nie lubi!!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 09.09.2012 08:34
wkurza mnie, ze teraz ta farna udaje jakby nigdy nic... święta.
Odpowiedz
65 11
zgłoś
gość 09.09.2012 08:34
Zielina chuda jak pająk kiblowy. Szkieletor!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
49 32
zgłoś
gość 09.09.2012 08:35
Farna probuje odkupic winy.. i szkoda, że Łoza z afromental nie ma ... :(
Odpowiedz
51 34
zgłoś
gość 09.09.2012 08:36
PUBLICZNA TELEWIZJA PROMUJE JAZDE PO PIJAKU... ale czasów doczekaliśmy
Odpowiedz zgłoś
gość 09.09.2012 08:36
a Zielinska to od kiedy jest specjalistka od spiewu...?
Odpowiedz
64 9
zgłoś
gość 09.09.2012 08:36
Jagielski zaszalal. Wow, ale news!! Nie wie, jak zwrocic na siebie uwage i idzie w slady Dody i Wojewodzkiego. To wyglada jak akt desperacji. Stary dziad chce zdobyc przychylnosc mlodszej widowni tekstem typu :cnotka niewydymka".? Zalosne.Kiedy to bylo Panie jagielski i kto sie tak wyrazal. Dzieciaki za komuny. Panie Jagielski, to sa sformulowania z czasow, kiedy ja bylam w podstawowce, czyli jakies 25 lat temu. Moze Pan sie zdecyduje na to, zeby byc soba,. Niech sie Pan sie zastanowi kim naprawde jest i jak to okazac przez odpowiednie zachowanie, tak zeby nie wyszlo nastepnym razem rownie sztucznie . Na kopiowaniu tego, co innym pasujei nikt jeszcze nie zbudowal naturalnego wizerunku. Pozdrawiami zycze otwartego umyslu.
Odpowiedz
50 11
zgłoś
gość 09.09.2012 08:38
gość: Szulim fajnie wypadła, ale nie wiem, po co mówiła, że jej Hubert nie lubi!!!!
Zwłaszcza kiedy stwierdziła, że wybór Titusa to był "złoty strzał". Widać nie może się wyzbyć skojarzeń narkotykowych ;)))
Odpowiedz
34 3
zgłoś
gość 09.09.2012 08:39
mina Jagielskiego wymiata!!!:D
Odpowiedz
17 10
zgłoś
sensacja!!! 09.09.2012 08:40
jestem pod wrażeniem tego artykułu!!!
Odpowiedz
34 8
zgłoś
gość 09.09.2012 08:43
gość: Farna probuje odkupic winy.. i szkoda, że Łoza z afromental nie ma ... :(
...bo łozo jest w must be the music także pewnie niemógł ze względu na konflikt interesów;p
Odpowiedz
37 21
zgłoś
gość 09.09.2012 08:44
drużyna tomsona i barona miała o wiele lepszy występ od farnej
Odpowiedz
22 13
zgłoś
M87 09.09.2012 08:45
Jak ja się cieszę, że nie mam telewizora!
Odpowiedz
38 16
zgłoś
Lamka 09.09.2012 08:48
WARA OD TITUSA!
Odpowiedz
13 33
zgłoś
gość 09.09.2012 08:55
liber i jula - super!
Odpowiedz
17 47
zgłoś
gość 09.09.2012 08:55
gość: a Zielinska to od kiedy jest specjalistka od spiewu...?
a no widzisz, pani Zielińska całkiem nieźle śpiewa, poza tym jest świetną aktorką teatralną i telewizyjną i ma prawo oceniać, czy ktoś dobrze wypadł na scenie czy nie, bo wiadomo, ze w tym programie spiewają wszyscy świetnie, Kaska Zielinska wyglądala szałowo! Brawo
Odpowiedz
56 18
zgłoś
gość 09.09.2012 08:56
Jula beznadziejnie śpiewa na żywo, więc nie wiem co ona tam robi bo przynajmniej pozostali uczestnicy coś reprezentują sobą .
Odpowiedz
9 5
zgłoś
gość 09.09.2012 08:57
Fajnie, że Ewa zdobyła najwięcej głosów ;) To właśnie jej i Piaskowi kibicuje bo wybrali szczytny cel i lubie ich jako artystów ; )
Odpowiedz
5 5
zgłoś
gość 09.09.2012 08:58
nie oglądam tego gówna. Wolę must be the music.
Odpowiedz