Czwartek 13.09.2012

Kinga Rusin w... worku?

Kinga Rusin

Kinga Rusin w... worku?

Kinga Rusin była jedną z celebrytek, której przyszły we wtorek na pokaz najnowszej kolekcji Vistuli. Bardzo chciała zrobić wrażenie, więc pojawiła się w kreacji, która wyglądała jak worek z dziurą na głowę.

Worek miał wyglądać modnie dzięki lamówce wokół szyi oraz ściągaczowi w okolicach krocza. Rusin dobrała do niego kolczyki z kryształami, delikatny wisiorek, brązowo-złotą torebkę oraz sandały na obcasie.

Oceńcie efekt: 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1481)

Oglądasz 1441-1470 z 1481
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.09.2012 18:06
Olśniewająca. Ja jej nie lubię ale kiecka jest extra a twarz przepiękna 9na tym zdjęciu)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ZDUNIA FRYZJER 20.09.2012 19:37
JAK BYŁEM W LICEUM, MIELIŚMY KOLEŻANKĘ Z KRÓTKI NÓŻKAMI, CHLOPAKI WOŁALI O NIEJ, ŻE MA NISKIE ZAWIESZENIE, RUSIN WYGLĄDA, JAKBY GO W OGÓLE NIE MIAŁA, DO TEGO, COŚ JEST STERCZY W OKOLICACH KROKU....JAK FACETOWI A NIE KOBIECIE, PORAŻKA U NAS W NIEWIELKIM MIEŚCIE LASKI SIĘ 200 RAZY LEPIEJ UBIERAJĄ, CHOĆ KUPUJĄ W LUMPACH A NIE W BUTIKACH.....ŻENADA, PORAŻKA, FUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ NAWET DO SECOND HAND SIĘ NIE NADAJE, DO ŚMIETNIKA
Odpowiedz
2 0
zgłoś
ZDUNIA FRYZJER 20.09.2012 19:37
gość: CHCEMY DYMISJI TUSKA!!!!!!!! ALE PEWNIE SIĘ NIE PODA, BO NIE MA KRZTY HONORU, GODNOŚCI, ŻE O UCZCIWOŚCI NIE WSPOMNĘ!!!
JAK BYŁEM W LICEUM, MIELIŚMY KOLEŻANKĘ Z KRÓTKI NÓŻKAMI, CHLOPAKI WOŁALI O NIEJ, ŻE MA NISKIE ZAWIESZENIE, RUSIN WYGLĄDA, JAKBY GO W OGÓLE NIE MIAŁA, DO TEGO, COŚ JEST STERCZY W OKOLICACH KROKU....JAK FACETOWI A NIE KOBIECIE, PORAŻKA U NAS W NIEWIELKIM MIEŚCIE LASKI SIĘ 200 RAZY LEPIEJ UBIERAJĄ, CHOĆ KUPUJĄ W LUMPACH A NIE W BUTIKACH.....ŻENADA, PORAŻKA, FUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ NAWET DO SECOND HAND SIĘ NIE NADAJE, DO ŚMIETNIKA
Odpowiedz
1 1
zgłoś
ZDUNIA FRYZJER 20.09.2012 19:38
ZDUNIA FRYZJER: CHCEMY DYMISJI TUSKA!!!!!!!! ALE PEWNIE SIĘ NIE PODA, BO NIE MA KRZTY HONORU, GODNOŚCI, ŻE O UCZCIWOŚCI NIE WSPOMNĘ!!!
JAK BYŁEM W LICEUM, MIELIŚMY KOLEŻANKĘ Z KRÓTKI NÓŻKAMI, CHLOPAKI WOŁALI O NIEJ, ŻE MA NISKIE ZAWIESZENIE, RUSIN WYGLĄDA, JAKBY GO W OGÓLE NIE MIAŁA, DO TEGO, COŚ JEST STERCZY W OKOLICACH KROKU....JAK FACETOWI A NIE KOBIECIE, PORAŻKA U NAS W NIEWIELKIM MIEŚCIE LASKI SIĘ 200 RAZY LEPIEJ UBIERAJĄ, CHOĆ KUPUJĄ W LUMPACH A NIE W BUTIKACH.....ŻENADA, PORAŻKA, FUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ NAWET DO SECOND HAND SIĘ NIE NADAJE, DO ŚMIETNIKA
CHCEMY DYMISJI PREZYDENTA ZDUŃSKIEJ WOLI, PIOTRA NIEDŹWIECKIEGO, FAMILIJNIE BRATA MARKA Z PR3 (LISTA PRZEBOJÓW), JUŻ TYLE NAMIESZAŁ, ZE POWINIEN ODEJSC
Odpowiedz