Czwartek 13.09.2012

Kinga Rusin w... worku?

Kinga Rusin

Kinga Rusin w... worku?

Kinga Rusin była jedną z celebrytek, której przyszły we wtorek na pokaz najnowszej kolekcji Vistuli. Bardzo chciała zrobić wrażenie, więc pojawiła się w kreacji, która wyglądała jak worek z dziurą na głowę.

Worek miał wyglądać modnie dzięki lamówce wokół szyi oraz ściągaczowi w okolicach krocza. Rusin dobrała do niego kolczyki z kryształami, delikatny wisiorek, brązowo-złotą torebkę oraz sandały na obcasie.

Oceńcie efekt: 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1481)

Oglądasz 1441-1470 z 1481
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.09.2012 18:06
Olśniewająca. Ja jej nie lubię ale kiecka jest extra a twarz przepiękna 9na tym zdjęciu)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ZDUNIA FRYZJER 20.09.2012 19:37
JAK BYŁEM W LICEUM, MIELIŚMY KOLEŻANKĘ Z KRÓTKI NÓŻKAMI, CHLOPAKI WOŁALI O NIEJ, ŻE MA NISKIE ZAWIESZENIE, RUSIN WYGLĄDA, JAKBY GO W OGÓLE NIE MIAŁA, DO TEGO, COŚ JEST STERCZY W OKOLICACH KROKU....JAK FACETOWI A NIE KOBIECIE, PORAŻKA U NAS W NIEWIELKIM MIEŚCIE LASKI SIĘ 200 RAZY LEPIEJ UBIERAJĄ, CHOĆ KUPUJĄ W LUMPACH A NIE W BUTIKACH.....ŻENADA, PORAŻKA, FUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ NAWET DO SECOND HAND SIĘ NIE NADAJE, DO ŚMIETNIKA
Odpowiedz
2 0
zgłoś
ZDUNIA FRYZJER 20.09.2012 19:37
gość: CHCEMY DYMISJI TUSKA!!!!!!!! ALE PEWNIE SIĘ NIE PODA, BO NIE MA KRZTY HONORU, GODNOŚCI, ŻE O UCZCIWOŚCI NIE WSPOMNĘ!!!
JAK BYŁEM W LICEUM, MIELIŚMY KOLEŻANKĘ Z KRÓTKI NÓŻKAMI, CHLOPAKI WOŁALI O NIEJ, ŻE MA NISKIE ZAWIESZENIE, RUSIN WYGLĄDA, JAKBY GO W OGÓLE NIE MIAŁA, DO TEGO, COŚ JEST STERCZY W OKOLICACH KROKU....JAK FACETOWI A NIE KOBIECIE, PORAŻKA U NAS W NIEWIELKIM MIEŚCIE LASKI SIĘ 200 RAZY LEPIEJ UBIERAJĄ, CHOĆ KUPUJĄ W LUMPACH A NIE W BUTIKACH.....ŻENADA, PORAŻKA, FUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ NAWET DO SECOND HAND SIĘ NIE NADAJE, DO ŚMIETNIKA
Odpowiedz
1 1
zgłoś
ZDUNIA FRYZJER 20.09.2012 19:38
ZDUNIA FRYZJER: CHCEMY DYMISJI TUSKA!!!!!!!! ALE PEWNIE SIĘ NIE PODA, BO NIE MA KRZTY HONORU, GODNOŚCI, ŻE O UCZCIWOŚCI NIE WSPOMNĘ!!!
JAK BYŁEM W LICEUM, MIELIŚMY KOLEŻANKĘ Z KRÓTKI NÓŻKAMI, CHLOPAKI WOŁALI O NIEJ, ŻE MA NISKIE ZAWIESZENIE, RUSIN WYGLĄDA, JAKBY GO W OGÓLE NIE MIAŁA, DO TEGO, COŚ JEST STERCZY W OKOLICACH KROKU....JAK FACETOWI A NIE KOBIECIE, PORAŻKA U NAS W NIEWIELKIM MIEŚCIE LASKI SIĘ 200 RAZY LEPIEJ UBIERAJĄ, CHOĆ KUPUJĄ W LUMPACH A NIE W BUTIKACH.....ŻENADA, PORAŻKA, FUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ NAWET DO SECOND HAND SIĘ NIE NADAJE, DO ŚMIETNIKA
CHCEMY DYMISJI PREZYDENTA ZDUŃSKIEJ WOLI, PIOTRA NIEDŹWIECKIEGO, FAMILIJNIE BRATA MARKA Z PR3 (LISTA PRZEBOJÓW), JUŻ TYLE NAMIESZAŁ, ZE POWINIEN ODEJSC
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.09.2012 20:34
bardzo ładnie!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.09.2012 09:52
piękna kobieta!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 10:41
nie pokazujcie tego pekinczyka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Ginekolog 21.09.2012 10:42
Na pierwszym zdjęciu wyglądała jakby miała penisa, a może mi się przewidziało?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 11:40
jestem przeciwniczką rozwodów ale ta kinga warta jest porzucenia -umysł 12-latki .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 11:50
DO TEGO KARTOFLA PASUJE TEN WOREK.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 13:16
jej jak i u Steczkowskiej, też widać za dużo, zbyt dokładnie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 18:28
ha ha.Tak jakby nie miała lustra w domu.Celebryci są idiotami! Worek nałożą na siebie i jeszcze straszą swoim widokiem!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.09.2012 20:06
świetnie wygląda i świetny strój
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 20:59
co jej wystaje miedzy nogami ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 21:06
patologia!!!nie stac ja na lepsze np.Diora ciuszek!za malo zarabia;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 21:07
gość: co jej wystaje miedzy nogami ?
tez to zauwazylam odstaje je krotki szpic....hahaha hehehehe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 21:35
i tak zajebiscie wyglądała!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 01:55
dobrze wygląda coś sobie poprawiła?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 01:56
gość:
gość: co jej wystaje miedzy nogami ?
tez to zauwazylam odstaje je krotki szpic....hahaha hehehehe
kutasik
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 01:57
gość:
gość:
gość: co jej wystaje miedzy nogami ?
tez to zauwazylam odstaje je krotki szpic....hahaha hehehehe
kutasik
cycki były teraz moda na dolną część ciała każdy się chwali tym co ma!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 01:57
gość:
gość:
gość: co jej wystaje miedzy nogami ?
tez to zauwazylam odstaje je krotki szpic....hahaha hehehehe
kutasik
cycki były teraz moda na dolną część ciała każdy się chwali tym co ma!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 01:58
gość: jej jak i u Steczkowskiej, też widać za dużo, zbyt dokładnie
taka moda każdy się chwali tym co ma
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 02:01
Ginekolog: Na pierwszym zdjęciu wyglądała jakby miała penisa, a może mi się przewidziało?
jako znawca piczek chyba wiesz co widzisz albo albo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 02:12
bardzo ładnie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Iga 22.09.2012 06:16
gość: CHCEMY DYMISJI TUSKA!!!!!!!! ALE PEWNIE SIĘ NIE PODA, BO NIE MA KRZTY HONORU, GODNOŚCI, ŻE O UCZCIWOŚCI NIE WSPOMNĘ!!!
TCHÓRZU!!!!!!!!!!!Podpisz się!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 16:28
mi tam sie podoba
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 16:44
dno
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.09.2012 17:05
ten worek jest extra! haha i co ?! pstryczek w nos?! nie popatrzycie sobie starzy zboczeńcy !
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.09.2012 17:15
Piękna kobieta, bardzo naturalna. Ładnemu we wszystkim ładnie, a do takiego materaiłu wbrew pozorom trzeba miec ładna figurę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 17:37
Ładnie wygląda ale....ta fałda na sukience wygląda jakby pod spodem miała...siusiaka:))))))))))
Oglądasz 1441-1470 z 1481