Czwartek 13.09.2012

Kinga Rusin w... worku?

Kinga Rusin

Kinga Rusin w... worku?

Kinga Rusin była jedną z celebrytek, której przyszły we wtorek na pokaz najnowszej kolekcji Vistuli. Bardzo chciała zrobić wrażenie, więc pojawiła się w kreacji, która wyglądała jak worek z dziurą na głowę.

Worek miał wyglądać modnie dzięki lamówce wokół szyi oraz ściągaczowi w okolicach krocza. Rusin dobrała do niego kolczyki z kryształami, delikatny wisiorek, brązowo-złotą torebkę oraz sandały na obcasie.

Oceńcie efekt: 

Kinga Rusin w... worku?Kinga Rusin w... worku?Kinga Rusin w... worku?Kinga Rusin w... worku?Kinga Rusin w... worku?Kinga Rusin w... worku?Kinga Rusin w... worku?Kinga Rusin w... worku?Kinga Rusin w... worku?

Komentarze (1480)

Oglądasz 1441-1470 z 1480
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.09.2012 18:06
Olśniewająca. Ja jej nie lubię ale kiecka jest extra a twarz przepiękna 9na tym zdjęciu)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ZDUNIA FRYZJER 20.09.2012 19:37
JAK BYŁEM W LICEUM, MIELIŚMY KOLEŻANKĘ Z KRÓTKI NÓŻKAMI, CHLOPAKI WOŁALI O NIEJ, ŻE MA NISKIE ZAWIESZENIE, RUSIN WYGLĄDA, JAKBY GO W OGÓLE NIE MIAŁA, DO TEGO, COŚ JEST STERCZY W OKOLICACH KROKU....JAK FACETOWI A NIE KOBIECIE, PORAŻKA U NAS W NIEWIELKIM MIEŚCIE LASKI SIĘ 200 RAZY LEPIEJ UBIERAJĄ, CHOĆ KUPUJĄ W LUMPACH A NIE W BUTIKACH.....ŻENADA, PORAŻKA, FUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ NAWET DO SECOND HAND SIĘ NIE NADAJE, DO ŚMIETNIKA
Odpowiedz
2 0
zgłoś
ZDUNIA FRYZJER 20.09.2012 19:37
gość: CHCEMY DYMISJI TUSKA!!!!!!!! ALE PEWNIE SIĘ NIE PODA, BO NIE MA KRZTY HONORU, GODNOŚCI, ŻE O UCZCIWOŚCI NIE WSPOMNĘ!!!
JAK BYŁEM W LICEUM, MIELIŚMY KOLEŻANKĘ Z KRÓTKI NÓŻKAMI, CHLOPAKI WOŁALI O NIEJ, ŻE MA NISKIE ZAWIESZENIE, RUSIN WYGLĄDA, JAKBY GO W OGÓLE NIE MIAŁA, DO TEGO, COŚ JEST STERCZY W OKOLICACH KROKU....JAK FACETOWI A NIE KOBIECIE, PORAŻKA U NAS W NIEWIELKIM MIEŚCIE LASKI SIĘ 200 RAZY LEPIEJ UBIERAJĄ, CHOĆ KUPUJĄ W LUMPACH A NIE W BUTIKACH.....ŻENADA, PORAŻKA, FUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ NAWET DO SECOND HAND SIĘ NIE NADAJE, DO ŚMIETNIKA
Odpowiedz
1 1
zgłoś
ZDUNIA FRYZJER 20.09.2012 19:38
ZDUNIA FRYZJER: CHCEMY DYMISJI TUSKA!!!!!!!! ALE PEWNIE SIĘ NIE PODA, BO NIE MA KRZTY HONORU, GODNOŚCI, ŻE O UCZCIWOŚCI NIE WSPOMNĘ!!!
JAK BYŁEM W LICEUM, MIELIŚMY KOLEŻANKĘ Z KRÓTKI NÓŻKAMI, CHLOPAKI WOŁALI O NIEJ, ŻE MA NISKIE ZAWIESZENIE, RUSIN WYGLĄDA, JAKBY GO W OGÓLE NIE MIAŁA, DO TEGO, COŚ JEST STERCZY W OKOLICACH KROKU....JAK FACETOWI A NIE KOBIECIE, PORAŻKA U NAS W NIEWIELKIM MIEŚCIE LASKI SIĘ 200 RAZY LEPIEJ UBIERAJĄ, CHOĆ KUPUJĄ W LUMPACH A NIE W BUTIKACH.....ŻENADA, PORAŻKA, FUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ NAWET DO SECOND HAND SIĘ NIE NADAJE, DO ŚMIETNIKA
CHCEMY DYMISJI PREZYDENTA ZDUŃSKIEJ WOLI, PIOTRA NIEDŹWIECKIEGO, FAMILIJNIE BRATA MARKA Z PR3 (LISTA PRZEBOJÓW), JUŻ TYLE NAMIESZAŁ, ZE POWINIEN ODEJSC
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.09.2012 20:34
bardzo ładnie!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.09.2012 09:52
piękna kobieta!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 10:41
nie pokazujcie tego pekinczyka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Ginekolog 21.09.2012 10:42
Na pierwszym zdjęciu wyglądała jakby miała penisa, a może mi się przewidziało?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 11:40
jestem przeciwniczką rozwodów ale ta kinga warta jest porzucenia -umysł 12-latki .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 11:50
DO TEGO KARTOFLA PASUJE TEN WOREK.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 13:16
jej jak i u Steczkowskiej, też widać za dużo, zbyt dokładnie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 18:28
ha ha.Tak jakby nie miała lustra w domu.Celebryci są idiotami! Worek nałożą na siebie i jeszcze straszą swoim widokiem!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.09.2012 20:06
świetnie wygląda i świetny strój
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 20:59
co jej wystaje miedzy nogami ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 21:06
patologia!!!nie stac ja na lepsze np.Diora ciuszek!za malo zarabia;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 21:07
gość: co jej wystaje miedzy nogami ?
tez to zauwazylam odstaje je krotki szpic....hahaha hehehehe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2012 21:35
i tak zajebiscie wyglądała!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 01:55
dobrze wygląda coś sobie poprawiła?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 01:56
gość:
gość: co jej wystaje miedzy nogami ?
tez to zauwazylam odstaje je krotki szpic....hahaha hehehehe
kutasik
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 01:57
gość:
gość:
gość: co jej wystaje miedzy nogami ?
tez to zauwazylam odstaje je krotki szpic....hahaha hehehehe
kutasik
cycki były teraz moda na dolną część ciała każdy się chwali tym co ma!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 01:57
gość:
gość:
gość: co jej wystaje miedzy nogami ?
tez to zauwazylam odstaje je krotki szpic....hahaha hehehehe
kutasik
cycki były teraz moda na dolną część ciała każdy się chwali tym co ma!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 01:58
gość: jej jak i u Steczkowskiej, też widać za dużo, zbyt dokładnie
taka moda każdy się chwali tym co ma
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 02:01
Ginekolog: Na pierwszym zdjęciu wyglądała jakby miała penisa, a może mi się przewidziało?
jako znawca piczek chyba wiesz co widzisz albo albo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 02:12
bardzo ładnie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Iga 22.09.2012 06:16
gość: CHCEMY DYMISJI TUSKA!!!!!!!! ALE PEWNIE SIĘ NIE PODA, BO NIE MA KRZTY HONORU, GODNOŚCI, ŻE O UCZCIWOŚCI NIE WSPOMNĘ!!!
TCHÓRZU!!!!!!!!!!!Podpisz się!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 16:28
mi tam sie podoba
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 16:44
dno
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.09.2012 17:05
ten worek jest extra! haha i co ?! pstryczek w nos?! nie popatrzycie sobie starzy zboczeńcy !
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.09.2012 17:15
Piękna kobieta, bardzo naturalna. Ładnemu we wszystkim ładnie, a do takiego materaiłu wbrew pozorom trzeba miec ładna figurę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.09.2012 17:37
Ładnie wygląda ale....ta fałda na sukience wygląda jakby pod spodem miała...siusiaka:))))))))))
Oglądasz 1441-1470 z 1480