Poniedziałek 17.09.2012

"Sesja za sesją, wywiad za wywiadem, ZERO INTYMNOŚCI!"

Katarzyna Figura Kasia Figura Kai Schoenhals Karolina Korwin-Piotrowska

Agencja FORUM

Dramatyczne wyznanie Katarzyny Figury na łamach Vivy, było sporym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy nie wiedzieli, że żyje w takim bagnie. Spowiedź maltretowanej kobiety ozdobiono profesjonalną i chyba nie do końca pasującą do powagi oskarżeń sesją zdjęciową. Jak twierdzi aktorka, jej mąż, Kai, znęcał się nad nią i jej dziećmi, psychicznie i fizycznie, od początku trwania ich małżeństwa, czyli od ponad 12 lat. Bił ją, kopał, opluwał i maltretował przy znajomych. Wspominała też upiorne oświadczyny na środku jeziora... Zobacz: "Boję się go! Boję się, co zrobi! JEST ZDOLNY DO WSZYSTKIEGO!"

Wielu z Was w komentarzach zastanawia się, dlaczego Figura zwlekała tyle lat z porzuceniem męża-sadysty i dlaczego zamiast do sądu (czy na policję) poszła ze swoim dramatem do kolorowego magazynu. Wbrew różnym celebryckim głosom oburzenia macie prawo o to pytać. Figura chwaliła się w końcu przez lata w prasie swoim małżeńskim szczęściem, robiąc z niego sprawę publiczną. Teraz, w atrakcyjnej wizualnie formie opowiada o największych brudach i patologii. Szczerze jej współczując i trzymając kciuki, by wygrała z mężem w sądzie, można pytać: Po co ta sesja? Czy nie mogła udzielić wywiadu przykładowo Gazecie Wyborczej i zilustrować go normalną fotografią?

Karolina Korwin-Piotrowska stawia te pytania głośno i dosadnie. Przypomina, że wcześniej Figura opowiadała, jak jest szczęśliwa z człowiekiem, który teraz okazuje się być jej oprawcą. Porównuje też jej sesję do jednej z najbardziej żenujących w show biznesie - zdjęć Steczkowskiej biegającej po cmentarzu, którymi zilustrowano wywiad o śmierci jej ojca.

Sesja za sesją, wywiad za wywiadem. Zero intymności. Zapewnienia o miłości i poczuciu bezpieczeństwa. Widowiskowy ślub opisany ze szczegółami. Widowiskowa ciąża numer jeden i numer dwa. Również ze szczegółami, nawet porodów - wylicza Korwin-Piotrowska w Na temat. I teraz to. Okładka magazynu i wywiad, którego czytanie boli. Ma boleć. I sesja, która niestety boli jeszcze bardziej. Stawia Figurę w jednym rzędzie z innymi nieudanymi sesjami, jak na przykład Justyny Steczkowskiej na cmentarzu czy Edyty Górniak z koniem. Górniak w towarzystwie konia na kilka miesięcy przed rozwodem, w magazynie "Viva", opowiadała o tym, jak walczy o zdrowie chorego i wtedy kochanego męża. Konia z rzędem temu, kto znajdzie związek między chorobą Dariusza Krupy, a czarnym koniem i Edytą Górniak w stroju sycylijskiej wdowy. Osobno - wywiad w porządku, sesja również. Połączone w całość - mentalny Armagedon, przy którym można się jedynie gorzko śmiać.


Szokująca opowieść kobiety w potrzasku. Bitej i poniżanej. A do tego ładny płaszczyk kremowy, płaszczyk czarny, prochowiec i okulary. Ładne obrazki. Ale czy ktoś mi wytłumaczy, po co to? Czy nie wystarczyło jedno zdjęcie, nawet to z okładki? Dlaczego zepsuto efekt, i po latach jak już wiemy, nachalnego i autodestrukcyjnego lansu aktorki, pozwolono i na to? Dalej coś udajemy? Po co?

Dziennikarka daje przykłady, że można udzielić mocnego, szczerego i prawdziwego wywiadu, któremu nie musi towarzyszyć celebrycka sesja zdjęciowa:

Kiedy Krystyna Janda udzieliła wstrząsającego wywiadu po śmierci męża, nie widziałam sesji w modnym płaszczyku i może dlatego pamiętam ten wywiad do dzisiaj. Gdy Jerzy Stuhr opowiadał o chorobie i walce z nią, widziałam na zdjęciu twarz chorego człowieka, który losowi pokazał wskazujący palec i wziął się z życiem za bary. Katarzyna Figura poruszyła wszystkich. Dobrze. Mam jednak nadzieję, że nie zacznie się teraz, tak bardzo charakterystyczny dla jej obecności medialnej, serial. Nie będzie wyskakiwać z każdej gazety i telewizji, bo to odbierze jej historii wiarygodność i siłę. I będzie tak jak z Iloną Felicjanską, która zamiast stać się rzeczniczką wielu kobiet, które pozornie szczęśliwe i bogate, wpadają w zaciszu domowym w alkoholizm, stała się karykaturą karykatury celebryty.

Agencja FORUMAgencja FORUM

Komentarze (1217)

Oglądasz 151-180 z 1217
Odpowiedz
1 0
zgłoś
lola 17.09.2012 18:06
gość:
gość: Lubię w dupe być zruchana
;o
spierdajaj kurwo,sciero od podlogi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:06
dupa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:06
gość: Piotrowska na wszystkim zbija kase, a najbardziej na ludzkich nieszczęściach
w swiecie zwierząt jest harmonia....w swiecie ludzi jest tak ,że jedni zarabiają na innych:)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:07
stare kurvihy sie lansuja a czas dziala na niekorzysc morda sie picy , dziouchy walić sie hypko bo kostuchna ceko z kosa
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:08
gość: Już ruszyło. Dzisiaj w telewizji śniadaniowej. Zagrana Figura, smutna, skatowana... i pani jakaś z nią, która już robi kampanię społeczną z Figurą jako bohaterką. Medialne dno, ten kraj.
WIDZE ,ze Figurska to będzie stały ekspert od wszystkiego............w TVN
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:08
lola:
gość:
gość: Lubię w dupe być zruchana
;o
spierdajaj kurwo,sciero od podlogi
po wszystkim tak lekko mi sie sra
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:08
gość:
gość: Lubię w dupe być zruchana
;o
wstąp do piekieł diabły cekaja
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.09.2012 18:09
Korwin Piotrowska ma tak dużo zawsze do powiedzenia ale nie wiemy czy ma dzieci i męża bo tylko potrafi mocno paplac czasami bez rzeczy konkretnych tylko mnóstwo bzdór.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:09
gość: stare kurvihy sie lansuja a czas dziala na niekorzysc morda sie picy , dziouchy walić sie hypko bo kostuchna ceko z kosa
jebej sie ciulu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:09
gość: piotrowska zapomniała, ze figura jest alkoholiczką
ciebie juz porabalo....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:10
gość: Korwin Piotrowska ma tak dużo zawsze do powiedzenia ale nie wiemy czy ma dzieci i męża bo tylko potrafi mocno paplac czasami bez rzeczy konkretnych tylko mnóstwo bzdór.
lmk
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 17.09.2012 18:10
Figura, koniecznie płatną infolinię otwórz. I jeszcze więcej dwuznacznych zdjęc z synkiem ;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:10
Baldwin: Figura ma z garem. Stara, brzydka, szurnięta baba. W ani jedno jej słowo nie wierzę.
NIKT NIE WIERZY ZYDOM SZCZEGOLNIE RZĄDOWI !
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 17.09.2012 18:11
gówno wiecie! Nie wiem po co to robi, co to jej daje, nie obchodzi mnie to czy promuje syna, siebie czy sąsiada. Mam nadzieję tylko, że inne kobiety bite, poniżane, wyzywane czy wykorzystywane będą miały odwagę iść i złożyć donos, tak donos na swojego męża, partnera, itp., że znajdą siłę żeby stawić temu czoło, żeby żaden sku**iel już nie tłukł jej na każdym kroku!!! A WAM ZŁAMANE CH***E ŻEBY WAM ŁAPY POUSYCHAŁY ZA TO BICIE!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:11
gość: Korwin kurwa wygląda jak Fanta Giro
czyli fidel castro
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:11
gość:
lola:
gość:
gość: Lubię w dupe być zruchana
;o
spierdajaj kurwo,sciero od podlogi
po wszystkim tak lekko mi sie sra
To idż gdzie Król chodził pieszo i nie zawracaj gitary bo jeszcze tym swoim gie dostaniesz po oczach.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:12
Zapraszam wszystkich na tanie ciuchy i kosmetyki -------->>>>>
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:12
gość:
gość: stare kurvihy sie lansuja a czas dziala na niekorzysc morda sie picy , dziouchy walić sie hypko bo kostuchna ceko z kosa
jebej sie ciulu
CIULU NIE UMIESZ CZYTAC !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:12
gość:
gość: stare kurvihy sie lansuja a czas dziala na niekorzysc morda sie picy , dziouchy walić sie hypko bo kostuchna ceko z kosa
jebej sie ciulu
CIULU NIE UMIESZ CZYTAC ! ANI PISAC !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:12
gość:
gość: Lubię w dupe być zruchana
Idz na pastwisko i rozkracz pizdzisko.Kazdy buhaj trafi nawet w kiche.
hahahaaaaaaaaaaa........
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:12
gość:
gość: stare kurvihy sie lansuja a czas dziala na niekorzysc morda sie picy , dziouchy walić sie hypko bo kostuchna ceko z kosa
jebej sie ciulu
CIULU NIE UMIESZ CZYTAC ! ANI PISAC !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:13
lujara
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:14
gość: lujara
zjebany ryj przez 12 lat
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Paul86 17.09.2012 18:14
Nie "który okazuje się oprawcą", tylko "który jest oskarżony o bycie oprawcą".
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:14
też mi się to nie podoba. znalazła sposób na wyciągnięcie kasy od faceta.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:14
gość: Figura jesteś żałosna kobieto z czym do pracy idz się lepiej lecz też bym ci spuścił porządny wpierdol!
my tez , cala okolica
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2012 18:15
gość:
gość: piotrowska zapomniała, ze figura jest alkoholiczką
ciebie juz porabalo....
b nm,
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.09.2012 18:15
Paul86: Nie "który okazuje się oprawcą", tylko "który jest oskarżony o bycie oprawcą".
bezsens
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.09.2012 18:16
ALE MA RACJĘ! Poza tym, Figura łże. Nie wierzę jej i czekam na sprawę w sądzie. A chciałabym zaznaczyć, że sama jestem kobietą, i to kobietą, która zaznała przemocy domowej. Więc nie mówcie, że nie wiem, co ona MOŻE przeżywać.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.09.2012 18:16
gość: FIGURA JEST ŁYSA JAK KOLANO
A MORDA ZAKAZANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oglądasz 151-180 z 1217