Wtorek 18.09.2012

Zarobi 50 tysięcy na książce o mężu?

Kamila Łapicka Andrzej Łapicki

Zarobi 50 tysięcy na książce o mężu?

Kamila Łapicka spędziła u boku swojego starszego o 60 lat męża zaledwie 3 lata i prawdopodobnie ustawiła się w tym krótkim czasie na resztę życia. Andrzej Łapicki poznał młodą, nikomu nieznaną teatrolożkę ze swoimi znajomymi, dzięki czemu Kamila uchodzi obecnie za znaną "specjalistkę od teatru". Załatwił jej po znajomości pracę w charakterze asystentki reżysera.

Zostawił jej też cały swój majątek. Wprawdzie Kamila większość pamiątek wyrzuciła tuż po jego śmierci (zobacz: Kamila wyrzuciła rzeczy męża na śmietnik!), jednak zachowała samochód, pieniądze z tantiem oraz mieszkanie, w którym już zresztą nie mieszka. Jak donosi Fakt, młoda wdowa może zarobić na mężu również po jego śmierci. Jak się okazuje, jedno z wydawnictw zwróciło się do niej z propozycją napisania książki o małżeństwie z Łapickim. Obiecano jej za to 50 tysięcy złotych.

Otrzymała propozycję napisania książki o ich miłości i o jej życiu u boku Andrzeja Łapickiego - potwierdza w rozmowie z tabloidem znajomy Kamili. Zdaniem wydawcy miałaby dzięki temu możliwość zaprzeczenia niektórym raniącym ją plotkom i stanięcia w obronie ich miłości, która budziła tyle skrajnych emocji. Kamila nie podjęła jeszcze decyzji, wciąż się waha.

Zarobi 50 tysięcy na książce o mężu?Zarobi 50 tysięcy na książce o mężu?

Komentarze (354)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 354
Odpowiedz zgłoś
gość 18.09.2012 11:28
Moze naprawde go kochala? Nie nam to oceniac.
Odpowiedz
8 20
zgłoś
gość 18.09.2012 11:29
piąta!
Odpowiedz
6 16
zgłoś
Gość 18.09.2012 11:29
to ją!!!!!
Odpowiedz
6 9
zgłoś
gość 18.09.2012 11:29
aaa
Odpowiedz
32 44
zgłoś
k 18.09.2012 11:29
meza nie ma , a kaska leci leeeci
Odpowiedz
17 22
zgłoś
gość 18.09.2012 11:29
a jebne sobie 3 komentarz a co mi tam
Odpowiedz zgłoś
elojza 18.09.2012 11:30
ja tej książki i tak nie przeczytam ale skoro jemu ten układ pasował to mi nic do tego, a ona niech robi co chce - jej życie
Odpowiedz
34 6
zgłoś
gość 18.09.2012 11:30
gość: ♥ ♥♥ ♥♥ odwiedzać Sklepshine.pl bardzo ładna biżuteria:) ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Sklepshine gówno tam macie a nie biżuterię !!
Odpowiedz
17 10
zgłoś
gość 18.09.2012 11:30
to niech zarobi,
Odpowiedz
26 10
zgłoś
gość 18.09.2012 11:30
I co na bank będzie ciekawsza od książki Ibisza, Rusin itd :]
Odpowiedz zgłoś
gość 18.09.2012 11:31
bzdura, tę książkę można będzie już niedługo kupić, była pisana za życia jej męża więc nie róbcie z niej potwora, który chce tylko zarobić na jego nazwisku
Odpowiedz zgłoś
gość 18.09.2012 11:31
ludzie, nie macie swojego życia... tak jej zazdrościcie? podły naród
Odpowiedz
17 2
zgłoś
gość 18.09.2012 11:31
gość:
gość: ♥ ♥♥ ♥♥ odwiedzać Sklepshine.pl bardzo ładna biżuteria:) ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Sklepshine gówno tam macie a nie biżuterię !!
racja
Odpowiedz
22 4
zgłoś
gość 18.09.2012 11:31
gość: ♥ ♥♥ ♥♥ odwiedzać Sklepshine.pl bardzo ładna biżuteria:) ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Won z tym gównem
Odpowiedz
20 5
zgłoś
gość 18.09.2012 11:31
gość:
gość:
gość: ♥ ♥♥ ♥♥ odwiedzać Sklepshine.pl bardzo ładna biżuteria:) ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Sklepshine gówno tam macie a nie biżuterię !!
racja
kurwa badziew i Trojany (wirusy)
Odpowiedz
31 9
zgłoś
gość 18.09.2012 11:32
jej życie, jej sprawa, wystarczająco już doświadczyła od zawistnych hien
Odpowiedz
19 22
zgłoś
gość 18.09.2012 11:32
Nie powinna sprzedawać prywatności.Przecież pieniędzy jej nie brakuje.
Odpowiedz
54 16
zgłoś
gość 18.09.2012 11:32
Jaką trzeba być GNIDĄ by tak kogoś opluwać ! Dajcie dziewczynie spokój, hieny cmentarne !
Odpowiedz
26 6
zgłoś
gość 18.09.2012 11:32
a niech ma samochod dom i co tylko chce...nie zamienilabym sie z nia. nie miala latwego zycia ze starym mezem
Odpowiedz
34 13
zgłoś
gość 18.09.2012 11:32
dajcie jej spokoj z tymi pamiatkami, pewnie stary kazal jej to wywalic, a teraz kazdy sie czepia
Odpowiedz
16 7
zgłoś
gość 18.09.2012 11:32
a co mnie to obchodzi? już niedługo 7 sezon Dextera!
Odpowiedz
18 11
zgłoś
gość 18.09.2012 11:33
a ja nie poszłam do szkoły, ponieważ paskudne babsko z matmy miało nas pytać
Odpowiedz
26 35
zgłoś
gość 18.09.2012 11:33
O TO JEJ CHODZIŁO WYCHODZĄC ZA MĄŻ ZA ŁAPICKIEGO. ZA DWA LATA ZNOSZENIA STAREGO , MA TO CO INNI OSIĄGAJĄ PRZEZ CAŁE ŻYCIE. WE MNIE BUDZI ONA OBRZYDZENIE.
Odpowiedz
14 1
zgłoś
gość 18.09.2012 11:34
gość: Zapraszam na tanie ciuchy modne dla każdej kobiety------www.tinyurl.com/tanie-modne-ciuchy/
WYPIERDALAJ Z TYMI SZMATAMI
Odpowiedz
16 2
zgłoś
gość 18.09.2012 11:35
dajcie jej spokój. Zajmijcie sie stara złodziejką Kwasniewską
Odpowiedz
6 3
zgłoś
gość 18.09.2012 11:36
przynajmniej dziadek miał wesołe zakończenie...
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 18.09.2012 11:37
Nic nie zarobi bo nie napisze ksiazki....a po za tym co to za cena ? zeby ktos mial opisac swoje zycie pudlu
Odpowiedz
8 4
zgłoś
gość 18.09.2012 11:37
Zastanawiam sie dlaczego autor tego artykulu jest tak zawistny, czlaczego podwarza cos o czym nie wie,.Redaktorzyno czy ty myslisz ze tylko pieniadze sa najwazniesze w zyciu , uwazazs ze ludzie nie maja innych priorytetow w zyciu????? Nie mierz swoja miara wszystkich.
Odpowiedz
5 2
zgłoś
ZZ 18.09.2012 11:38
"...większość pamiątek wyrzuciła tuż po jego śmierci" Pamiątki? Szczoteczka do zębów i klika papierków to nie pamiątki. A jak chce napisać książkę - proszę bardzo. Myślę, że będzie to lepsze od "Jak schudnąć i jak być idealną matką" pisanych przez różne gwiazdeczki.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 18.09.2012 11:38
ja zarobie ok 150 zł ze zdania puszek piwie. zrobicie o tym news????
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 354