Piątek 21.09.2012

"Perfekcyjny dom" Rozenek z TVN to ściema!

Perfekcyjna pani domu TVN Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek gra swoją rolę "perfekcyjnej pani" zarówno w telewizji, jak i poza nią. Ma to chyba zapisane w kontrakcie. W wywiadach musi zawsze podkreślać, że kocha sprzątać, gotować i zajmować się domem. Oczywiście jednocześnie ma idealną fryzurę, zrobione paznokcie, a ubrania wybiera z szafy, w której panuje doskonały porządek. Brudne domy to jej zdaniem wina "feministek".

W programie Rozenek chwali się wielkim domem, w którym nie ma nawet pyłka kurzu. Zarówno stacja i Rozenek wielokrotnie twierdzili, że posiadłość należy do niej i że to ona sama dba w niej o czystość. Okazuje się oczywiście, że dom został wynajęty i jest przygotowywany do nagrań przez całą ekipę. Na co dzień Małgorzata mieszka na warszawskiej Sadybie. Jej mieszkanie nie spełniało oczekiwań producenta programu. Zdaje się, że nie było wystarczająco "perfekcyjne".

Imponująca nieruchomość pani Rozenek nie była wystarczająco luksusowa, więc zdjęcia do programu kręcone są w wynajętym przez TVN eleganckim domu w Strzeniówce pod Warszawą. Małgorzata tylko udaje, że jest u siebie i czyści do perfekcji kafelki we własnej łazience. Ten program pokazuje tak naprawdę bajkę – wyjaśnia Na żywo osoba z jego produkcji.

Ciekawe, jak w rzeczywistości wygląda mieszkanie Rozenek i kto w nim sprząta. Na wszelki wypadek nie wierzcie w to, co mówią i pokazują w telewizji. Nie warto.

Komentarze (1580)

Oglądasz 1531-1560 z 1580
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 24.09.2012 09:18
hehehehhehe,ale jaja,tvn przesadziło,mam nadzieje że oglądalność będzie się waliła na łeb na szyję...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.09.2012 09:54
Karol: Przecież to już od dawna wiadomo!!
Pewnie że było wiadomo już dawno pisaliśmy, że ten dom również jest wykorzystany w reklamie POLSATU... myślą że ludzie to idioci i nie widzą co jest grane... brak tej produkcji autentyczności... po prostu porażka...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.09.2012 09:55
mie chodzi o czystość czy luksusowość mieszkania na Sadybie tylko o jego wielkość! Gosia i tak jest perfekcyjna
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 24.09.2012 11:01
Nie wiem czego się czepiacie. Wiadomo przecież, że "Perfekcyjna Pani Domu" to produkcja TVN, a nie pani Rozenek, więc to chyba oczywiste,że to tvn, a nie ona piosze scenariusz i wybiera miejsce nagrań. Czy wy wierzycie we wszystko, co pokazują w tv?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 24.09.2012 11:08
Nie rozumiem tego całego zamieszania wokół tej kobiety: że robi operacje plastyczne, występuje na tzw. "salonach", a dzieci ma dzieki In vitro.. etc. etc. Puknijcie się w głowę - każdy może dać się zoperować, jeśli tylko ma na to ochotę, na salony jak widać w polskim "Show-biznesie" każdy może trafić. Cóż, ja nie zamierzam psioczyć na nią zawistnie, choć nie specjalnie za nią przepadam. Jej życie- jej wybory.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 24.09.2012 11:35
Owszem, niektóre porady są bardzo praktyczne , ale ja akurat wiem o nich od dawna. jestem mlodą mężatką mieszkającą na poddaszu gdzie kurz pojawia się po godzinie wtedy kiedy go zetrę. nie ściemniajcie że Rozenek ma w domu "perfekcyjnie" - NIE DA SIĘ MIEĆ PERFEKCYJNIE bo jedynie co bym musiala to przyczepić sobie do d... mokrą szmatkę i tylko scierać i ścierac i ścierać! nie wspominając o dłoniach czy fryzurze ... żeby tak wyglądać musiałabym latać co rane do fryzjera i kosmetyczki. a ciekawe jak rozenkowa wygląda w domu, np w sobotę wieczór gdzie nigdzie nie musi iść, ani nikt do nich nie przychodzi. no któż nie lubi chodzić po domu w dresie i czuć się wygodnie? chodzicie dziewczyny w obsasach po domu niszcząc podlogę tymi obcasami? CHORE! powiem wam co jest dobre! SYSTEMATYCZNOŚĆ! i odkładanie rzeczy tam gdzie ich miejsce wtedy jest NORMALNIE - DOM JEST DLA NAS NIE MY DLA DOMU! a jeszcze nie wspomną jak w rodzinie pojawia się dziecko ...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 24.09.2012 12:03
no i co w związku z tym? przecież to jasne że to nie jej dom bo dziwnym trafem jest strasznie podobny do domu "Perfekcyjnej Pani domu" wersji brytyjskiej. Ludzie kochani zasanówcie sie czy chcielibyście wpuszczać ekipe i wielu widzów do swojego zacisza domowego bo ja bym tego nie chciała, Dajcie spokój naszej perfekcyjnej, ja uważam że Małgorzata Rozenek doskonale pasuje do tej roli...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Kasia_Gdynia 24.09.2012 12:21
dla mnie to ona jest chora psychicznie
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 24.09.2012 13:12
Zastanawiam się czy ludzie na serio zgłaszają się do tego programu. Jak mam bałagan, to po prostu biorę się za porządki i nikt nie musi mi pokazywać jak się zbiera kurz za tapczanem.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 24.09.2012 13:13
Jaka ona brzydka.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Xa0c 24.09.2012 13:27
ale i tak jest niezłą laską :)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.09.2012 14:25
jak dla mnie ten program jest zenujacy. tak nieautentyczny i sztuczny, ze rece opadaja....
Odpowiedz
1 1
zgłoś
B. 24.09.2012 14:41
nie czepiajcie się jej, ona tylko prowadzi program, każda pani domu wie, ile trzeba sie na machac szmata żeby było tak jak u perfakcyjnej w domu, i logiczne ze nie mamy takich idealnych paznokci, fryzur i ubrań.po posprzątaniu takiego domu to sie pada ma twarz . bohaterki programu to syfiary. nie rozumiem jak mozna życ w gnoju, miec ciuchy walające sie po podłodze i nie wiedziec czy sa świeżo wyprane czy nie...... baba powinna miec we krwi utrzymywanie porządku w domu i dbanie o dzieci i koszule męża :-)))))
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 24.09.2012 14:55
a co w tvn nie jest ściemą ?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.09.2012 15:34
perfekcyjna pani domu ,perfekcyjnie okłamuje hihih
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 24.09.2012 15:57
Ale co w tym dziwnego?! Nie sklamala wcale, bo dom nalezy do PERFRKCYJNEJ PANI DOMU, a nie do Malgorzaty Rozenek!!! Dom p.Rozenek to jej twierdza, jej azyl, jej prywatnosc i nie dziwie sie wcale, ze nie uzycza go na potrzeby programu. Ludzie, opanujcie sie, myslcie, to nie boli !
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 24.09.2012 16:06
też mi nowość! niestety zapuszczone i pełne syfu mieszkania uczestniczek to nie fikcja :( wolałabym jednak żeby te brudy okazały się mistyfikacją, a nie wypucowany dom w którym kręcą program.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 24.09.2012 16:22
Jak trzymać kieliszek od wódki , czy nich mi lepiej wlewają do ryja :)))
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 24.09.2012 16:52
nie pasuje ta baba do tej roli,jest antypatyczna,ma niemiły głos i jest cała sztuczna.. na Panią domu to ona mi nie wygląda,a z racji tego,ze jest osobą medialną to pewnie jej domem zajmuje się prawdziwa perfekcyjna Pani domu czyli GOSPOSIA. A nie jakaś sztuczna baba,która mówi ludziom co mają zrobić,mimo ze sama zapewne nie ma o tym pojęcia,ba! wcale nie wątpię w to,że "te dobre rady" które są w scenariuszu pisze i wymyśla ktoś inny.. No to tyle. Amen.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 24.09.2012 19:25
TVN/owska ściema ROKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z pewnością nie PIERWSZA
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.09.2012 21:58
ale kanał
Odpowiedz
1 0
zgłoś
wienna 24.09.2012 22:00
Jest pani Małgorzata wspaniała ,uczmy się sprzątać bardzo mi się podoba ten program ,można dużo się nauczyć
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 24.09.2012 22:22
W tym programie chodzi tylko o to żeby nauczyć ludzi sprzątać. W brytyjskiej edycji dom także nie należy do prowadzącej. Po co to oburzenie skoro wszystko i tak jest wyreżyserowane a nie spontaniczne? Co więcej nikt nie narusza prywatności dzieci ani męża pani Małgorzaty. Ona jest po prostu w pracy.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 24.09.2012 22:43
Taka fajna babka a wy jej pod górkę robicie. Jak jest ktoś łądny i mu się powodzi to od razu z błotem jest mieszany. Normalka w show-biznesie...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 24.09.2012 22:51
Ooo matko a na jakim swiecie wy żyjecie? Przecież to logiczne że nikt nie pozwoliby ustawić sobie setki kamer we własnym mieszkaniu. A poza tym to przecież jej praca i nawet dzieci wiedzą że TELEWIZJA KŁAMIE
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.09.2012 08:10
no oczywiście że to jeden wielki pic widać gołym okiem że to jedna wielka ściema baba jest sztuczna niewiarygodna czasami odnosi się wręcz wrażenie że zupełnie sama nie wie o czym mówi tak nie zachowuje się ktoś kto zna się na rzeczy i jest absolutnym perfekcjonistą w tej dziedzinie czas najwyższy zdjąć ten fajans z ekranu bo nie da się mydlić oczu ludziom którzy dbają i sprzątają własne domy niech tv nie myśli że ma doczynienia z tępakami łykającymi wszystkie bzdety którymi usilnie stara się nas karmić
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Lol 25.09.2012 10:56
wielkie mi odkrycie, nawet średnio inteligentny widz by sie domyslił, że to dom wynajęty na potrzeby programu - ciekawe kto płaci temu portalowi, żeby oczerniał Rozenek, komuś mocno przeszkadza, że ludzie ja oglądają i lubią
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 25.09.2012 11:09
No i co z tego.Ten program na dodac energii wszystkimzmeczonym zyciem.Zawsze po programie zachciewa mi sie cos zmienic,posprzatac,zrobic.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
brudas 25.09.2012 11:11
Ja zawsze mowie swoim bliskim u ktorych porzzadek to tylko gosc co roczny;) mowie: ale super prograaam bedzzietvn wlaczcie:))) Rodzinka brudasow oglada:)))
Odpowiedz