Poniedziałek 24.09.2012

"Pali, przeklina, KORZYSTA Z POMOCY SPRZĄTACZKI"

Perfekcyjna pani domu TVN Małgorzata Rozenek

Niedawno oficjalnie potwierdziło się, że wysprzątany dom Małgorzaty Rozenek z programu Perfekcyjna Pani Domu nie należy do niej. Zobacz: Zawsze wystrojona, wymalowana gwiazda, która odgrywa rolę kochającej prać gospodyni domowej, w prawdziwym życiu oczywiście wcale się tak nie wygłupia. Jak donoszą znajomi Rozenek w rozmowie z magazynem Show nowa gwiazda TVN preferuje raczej rozgrywki typowe dla celebrytów, a nie sortowanie brudnej bielizny.

Pali, przeklina i uwielbia zabawę, a w obowiązkach domowych korzysta z pomocy sprzątaczki – czytamy w tygodniku.

Lepiej nie brać więc na poważnie tego, co mówi w telewizji. Podobnie jak naturalnej urody Rozenek. Celebrytka wygląda wprawdzie naprawdę dobrze, ale to tylko dowód na to, że wszystko jest do kupienia. W tym wypadku za 40 000 złotych. Porównajcie zdjęcia:

Komentarze (1366)

Oglądasz 811-840 z 1366
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 25.09.2012 00:03
No i co? To nie jest reality show. Ma przekazać kilka rad, sprawdzić czy domy są ładnie i dokładnie posprzątane i rozdać nagrody. Czy to jej rady czy nie, czy jej dom czy nie, czy robiła coś z twarzą czy nie, jest zupełnie nieistotne. Zmieńcie ton, bo takie trolowanie, wyśmiewanie i wytykanie nie jest ani modne ani fajne ani interesujące.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.09.2012 00:03
ona na tych zdjeciach gdzie jest naturalna wyglada duzo milej niz teraz!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.09.2012 00:04
jak dla mnie to schudła, ma pełniejsze brwi i lepszy makijaż... podsumowując, kosztowało to jakieś 40 zł... (kosmetyki+plyta Ewy Chodakowskiej:D)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.09.2012 00:04
to, że jara to po głosie od razu słychać. wielka mi sensacja
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 25.09.2012 00:04
ma w juch zazdrosnych znajomych! czas ich wymienić !
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 25.09.2012 00:06
zrobiona,ulana sztuczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
3 3
zgłoś
ANIA 25.09.2012 00:06
JA JĄ LUBIĘ!!! JEST SYMPATYCZNA, WIDAĆ ŻE LUBI TO CO ROBI I FAJNIE !!!! PRZESTAŃCIE KRYTYKOWAĆ KAŻDEGO...MEDIA U NAS SĄ TAKIE BEZKARNE... CO NAS TO OBCHODZI JAKIE MA ŻYCIE PRYWATNE??? WAŻNE JEST PRZESŁANE PROGRAMU, MI NP. ZAWSZE CHCE SIĘ SPRZĄTAĆ JAK JĄ OBEJRZĘ, BO DAJE MI DUŻO MOTYWACJI! I TO JEST SUKCES ROGRAMU I PANI ROZENEK!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 25.09.2012 00:13
Uwielbiam hasło "w telewizji tylko się wygłupia za pieniądze?". Yyyyy... tak. To właśnie się robi w telewizji.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.09.2012 00:15
gość: Serio nikt tego się nie spodziewał?
NAWET ZEBY MA SZTUCZNE ! IMPLANTY CZY HACZYKI ?
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 25.09.2012 00:15
pudel zawsze sobie upatrzy kogos do krytykowania. co za ludzie tam pracuja. im piekniejsza kobieta ui sukcesywna to istny wrog dla pudla redaktorow. tam musi pracowac banda nieudacznikow i paskud skoro czepiaja sie pieknych osob a wychwalaja szkarady typu rubik . wstyd
Odpowiedz
3 1
zgłoś
kingalubo 25.09.2012 00:17
ona jest tak nienaturalna, ze az smieszy i zenada jak tvn traktuje ludzi jak idiotow, dla ktorych kurzyk na zyrandolu to koniec swiata.....sramy na takie problemy i taka prawda...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Pseudo pseudo :) 25.09.2012 00:19
zapraszam do obejrzenia :)
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 25.09.2012 00:20
dlaczego tak bardzo chcecie ją zniszczyć ?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 25.09.2012 00:21
I kolejny donos z cyklu: znajomy mówi, ktoś z otoczenia celebrytki, osoba pracująca przy produkcji... czyli najbardziej wiarygodne źródła ever!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
kingalubo 25.09.2012 00:21
ANIA: JA JĄ LUBIĘ!!! JEST SYMPATYCZNA, WIDAĆ ŻE LUBI TO CO ROBI I FAJNIE !!!! PRZESTAŃCIE KRYTYKOWAĆ KAŻDEGO...MEDIA U NAS SĄ TAKIE BEZKARNE... CO NAS TO OBCHODZI JAKIE MA ŻYCIE PRYWATNE??? WAŻNE JEST PRZESŁANE PROGRAMU, MI NP. ZAWSZE CHCE SIĘ SPRZĄTAĆ JAK JĄ OBEJRZĘ, BO DAJE MI DUŻO MOTYWACJI! I TO JEST SUKCES ROGRAMU I PANI ROZENEK!
lub ja to dla ciebie program
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 25.09.2012 00:24
ANIA: JA JĄ LUBIĘ!!! JEST SYMPATYCZNA, WIDAĆ ŻE LUBI TO CO ROBI I FAJNIE !!!! PRZESTAŃCIE KRYTYKOWAĆ KAŻDEGO...MEDIA U NAS SĄ TAKIE BEZKARNE... CO NAS TO OBCHODZI JAKIE MA ŻYCIE PRYWATNE??? WAŻNE JEST PRZESŁANE PROGRAMU, MI NP. ZAWSZE CHCE SIĘ SPRZĄTAĆ JAK JĄ OBEJRZĘ, BO DAJE MI DUŻO MOTYWACJI! I TO JEST SUKCES ROGRAMU I PANI ROZENEK!
liznij ortografii bo chyba masz cos do nadrobienia............
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 25.09.2012 00:26
Szkoda wam i tyle!!!!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
kingalubo 25.09.2012 00:28
gość:
ANIA: JA JĄ LUBIĘ!!! JEST SYMPATYCZNA, WIDAĆ ŻE LUBI TO CO ROBI I FAJNIE !!!! PRZESTAŃCIE KRYTYKOWAĆ KAŻDEGO...MEDIA U NAS SĄ TAKIE BEZKARNE... CO NAS TO OBCHODZI JAKIE MA ŻYCIE PRYWATNE??? WAŻNE JEST PRZESŁANE PROGRAMU, MI NP. ZAWSZE CHCE SIĘ SPRZĄTAĆ JAK JĄ OBEJRZĘ, BO DAJE MI DUŻO MOTYWACJI! I TO JEST SUKCES ROGRAMU I PANI ROZENEK!
liznij ortografii bo chyba masz cos do nadrobienia............
smieszna, nierealna, wkurwiajaca, tvn ma coraz gorsze programy, taka prawda
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 25.09.2012 00:30
gość: Szkoda wam i tyle!!!!!
czego?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.09.2012 00:32
chuj jej w cyce
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gej 25.09.2012 00:34
swietnie zrobiona !!! poszedłbym z nią do wyra
Odpowiedz
3 0
zgłoś
kingalubowiecka 25.09.2012 00:44
kingalubo:
ANIA: JA JĄ LUBIĘ!!! JEST SYMPATYCZNA, WIDAĆ ŻE LUBI TO CO ROBI I FAJNIE !!!! PRZESTAŃCIE KRYTYKOWAĆ KAŻDEGO...MEDIA U NAS SĄ TAKIE BEZKARNE... CO NAS TO OBCHODZI JAKIE MA ŻYCIE PRYWATNE??? WAŻNE JEST PRZESŁANE PROGRAMU, MI NP. ZAWSZE CHCE SIĘ SPRZĄTAĆ JAK JĄ OBEJRZĘ, BO DAJE MI DUŻO MOTYWACJI! I TO JEST SUKCES ROGRAMU I PANI ROZENEK!
lub ja to dla ciebie program
wyszly glupoty, ona nienaturalna, caly program oszukanczy, pani nie wiem czego lansuje sie w szpilkach i w nich sprzata, sama ma sprzataczke, lansuje sie w domu tvn, a ju te jej biale rekawiczki to zenada i ubliza w tym zaklamaniu po prostu wszystkim....
Odpowiedz
1 4
zgłoś
gość 25.09.2012 00:58
jedna z najladniejszych, najladniej zrobionych polskich dup, lepsza nawet od Dodziny!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Marynarz 25.09.2012 01:06
fajna babka, jesli ktos chcial zaplacic za jej stylizacje i udawanie w telewizji to nie jej problem, wiekszosc z wypisujacych komentarze zrobilaby to samo i przy okazji ponaprawialiby sobie zeby, skore, biust, nos, usta, poliki, odssanie tluszczu, ale teraz wola ja linczowac, Ahoj!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 25.09.2012 01:07
co jak co ale w czerwonej sukni wyglądała jak bogini
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.09.2012 01:10
Perfekcyjna pani domu to tylko pomysl na kase i duza ogladalnosc. A ta pani po prostu pracuje... Nie jestem perfekcyjna. Pewnie dlatego trudno mi uwierzyc, ze ktos z wlasnej woli zglasza sie do programu i pokazuje kurz za swoim lozkiem i sterte garow w zlewozmywaku. Coz za dziwny sposob na zaistnienie... :)
Odpowiedz