Wtorek 02.10.2012

Kubica OLAŁ Magdę Mołek!

Magda Mołek Robert Kubica

Kubica OLAŁ Magdę Mołek!Agencja FORUM

To się nazywa pech. Magda Mołek pojechała na rajd Citta di Bassano specjalnie po to, by przeprowadzić wywiad z Robertem Kubicą. Jednak gwiazda telewizji TVN nie zrobiła na kierowcy żadnego wrażenia. Ostentacyjnie ignorował jej pytania, a nawet... udał, że jej nie widzi. Jak piszą fani rajdowca na forum Subaru Mołek dwukrotnie próbowała podsunąć mikrofon Kubicy, ale za każdym razem Kubica zupełnie ją ignorował...

Co ciekawe, Kubica chętnie odpowiadał na pytania dziennikarzy TVP, a także dużo rozmawiał z fanami. Jedynie Mołek, która próbowała zagadać do niego w trakcie serwisu samochodu oraz gdy właśnie jadł została olana. Może wybrała niezbyt fortunne momenty i tym go zirytowała? Albo po prostu jej nie lub? Lub nawet nie zna?

Jak informują fani kierowcy, prezenterka nie mogła zrozumieć dlaczego Robert nie chcę na nią nawet spojrzeć i udzielić wywiadu, skoro "specjalnie dla niego przyleciała do Włoch".

To musiało być bolesne zetnięcie z rzeczywistością dla gwiazdy TVN.

Kubica OLAŁ Magdę Mołek!Agencja FORUMKubica OLAŁ Magdę Mołek!

Komentarze (1311)

Oglądasz 331-360 z 1311
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:03
a mi się wydaje,że Kubica nie lubi TVN
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:05
no nie wiem, Kubica nie kryje się ze swoimi prawicowymi poglądami a tvn, nie kryje się z ich brakiem, może on poprostu ich nie lubi
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:07
to dopiero początek gwiazdunie telewizyjne! to dopiero początek!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:09
stacja TVN do programu "Dzień dobry TVN" zaprasza ciągle te same osoby, wymyślają tylko nowe dla nich tematy do rozmowy, najczęściej o jakichś pierdołach i dają im zarabiać
Odpowiedz
4 1
zgłoś
BEBE 02.10.2012 16:09
albo jej nie zna, albo nie lubi jak większość ludzi, BRAWO DLA KUBICY !!!! CMOK ! CMOK!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:09
bardzo dobrze :) olac tvn
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 02.10.2012 16:10
oh well
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:11
żadna z niej gwiazda na to trzeba sobie solidnie zapracować
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:11
gość: TVN sie konczy!
kończy? Ta stacja już pożycza pieniadze od Kulczyka i Grycanek hahahaha To już koniec.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:11
gość: Pudlu dlaczego skasowałeś kupę komentarzy i to tak nieudolnie? Popularny komentarz ma 185 (sto osiemdziesiąt pięć) lajków a ty pokazujesz kilkanaśce komentarzyi, a piszesz jeszcze inaczej: że jest 9 !Oj bo przestaniemy tu wchodzić
Też to zauważyłem. PUDEL ! ! ! Popraw się !
Odpowiedz
1 1
zgłoś
INKAPINKA 02.10.2012 16:12
A może to nie chodzi o Mołek tylko o TVN??!!
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:13
stację w której nie tylko Mołek pracuje wiele osób nie lubi i nie ogląda jak ja zresztą również
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:13
olał TVN, BRAWO!!!
Odpowiedz
6 0
zgłoś
Krzyś 02.10.2012 16:14
Robert jak duża część POLAKÓW widocznie NIENAWIDZI tvn !!! Dziwicie sie mu ???
Odpowiedz
2 3
zgłoś
Colin 02.10.2012 16:15
frajer z tego kubica i udaje ze jezdzi dobrze bbuuuhahaha
Odpowiedz
7 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:15
Jak się wysyła blondynke na wywiad z Kubicą... O czy mieli rozmawiać o nowych szpilkach, czy torebkach Vittona?
Odpowiedz
6 0
zgłoś
fish1 02.10.2012 16:16
Widać w jakim głębokim poważaniu ma Kubica stację TVN.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:16
a umówiła się na wywiad :>
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 02.10.2012 16:16
Kubica!!!!!!!!!!. jak mogłeś !!!!!!!!!!
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 02.10.2012 16:17
TVN to dno. Plajtują.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:17
TVN nie da się oglądać przez osoby tam zatrudnione
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 02.10.2012 16:17
"Magda Mołek pojechała na rajd Citta di Bassano specjalnie po to, by ROZPROWADZIĆ wywiad z Robertem Kubicą". Może Robert myślał, że Mołek chce mu coś PODprowadzić na pamiątkę i dlatego nie zgodził się na wywiad? Bo potem brakło by mu opon na wymianę albo czegoś innego i co by wtedy chłopak zrobił?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
02.10.2012 16:17
Ponieważ wie ,że TVN jest to stacja szkalująca Polaków /////.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 02.10.2012 16:17
Kubica!!!!!!!!!!!!!. Jak mogłeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nasza narodowa laska !!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 02.10.2012 16:17
jak można robić wywiad z rajdowcem podczas serwisu samochodu rajdowego lub gdy je...Mołek nadaje się do rozmawiania o pierdolach przy porannej kawie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 02.10.2012 16:18
KUBICA TO JEBANY FRAJER ZJEBAL WSZYSTKO NA CO PRACOWAL Z OJCEM CALE ZYCIE JABANY FRAJER DO WRC Z F1 BEZPROBLEMU ALE Z WRC DO F1 NIE A SZANS SIE DOSTAC A ON TAK SPIERDOLIL BO CHCIA ZEBY KUMPLE MOWILI ZE TO KOZAK CIPA CIPA PAMIETASZ ROBERCIK JAK ANIA CIE ZDRADZILA HAHAHAH BO ESTES CIPA
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 02.10.2012 16:18
gość: KUBICA TO WIEŚNIAK BEZ KLASY
Kubica!!!!!!!!!!!!!. Jak mogłeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nasza narodowa laska !!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 02.10.2012 16:19
swoj na swego trafil. ona dupna pancia i on dupek nie z tej ziemi
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 02.10.2012 16:20
Kubica!!!!!!!!!!!!!. Jak mogłeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nasza narodowa laska !!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 02.10.2012 16:20
gość: KUBICA TO WIEŚNIAK BEZ KLASY
Kubica!!!!!!!!!!!!!. Jak mogłeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nasza narodowa laska !!!!!!!!!!!!!!
Oglądasz 331-360 z 1311