Piątek 12.10.2012

Rozenek ma... nauczycielkę sprzątania! :)

Perfekcyjna pani domu TVN Małgorzata Rozenek

Rozenek ma... nauczycielkę sprzątania! :)

Okazuje się, że nauczenie Małgorzaty Rozenek efektownego sprzątania nie było tanie. TVN zatrudnił jako konsultantkę trenerkę i szkoleniowca z bydgoskiej firmy Cleaning Consulting. To właśnie Jolanta Sergot-Kowalska jest pomysłodawczynią większości sposobów na efektywne sprzątanie, które prezentuje na wizji "perfekcyjna pani".

Stacja wynajęła Sergot-Kowalską - potwierdza w rozmowie z Super Expressem osoba zatrudniona przy produkcji programu. Przed każdym odcinkiem spotykała się Rozenek i omawiała, co będzie w programie. Pokazywała jej, jak wykonać pewne zadania i co robić, aby to dobrze wyglądało przed kamerą. Nie na darmo jej imię i nazwisko znalazło się w napisach końcowych jako współtwórczyni programu. Tak było w pierwszej serii.

Nauczycielka Rozenek działa na rynku już od 20 lat. Prowadzi szkolenia i kursy ze sprzątania.

Jest prekursorem profesjonalnych szkoleń z zakresu kompleksowych usług utrzymywania czystości - reklamuje się na swojej stronie internetowej.

Jak dodaje tabloid, wydała także poradnik "Profesjonalne utrzymanie czystości - 20 lat doświadczeń". Podobno jej kontrakt z TVN Style opiewał na... 30 tysięcy złotych miesięcznie.

Zobaczcie, jak sprzątaczka dba o prawdziwe mieszkanie celebrytki:

Tymczasem w domu Małgorzaty Rozenek... (ZDJĘCIA)

Rozenek ma... nauczycielkę sprzątania! :)Rozenek ma... nauczycielkę sprzątania! :)Rozenek ma... nauczycielkę sprzątania! :)Rozenek ma... nauczycielkę sprzątania! :)Rozenek ma... nauczycielkę sprzątania! :)Rozenek ma... nauczycielkę sprzątania! :)Rozenek ma... nauczycielkę sprzątania! :)

Komentarze (539)

Odpowiedz
0 3
zgłoś
inka 12.10.2012 11:39
Przestańcie sie czepiać. Pozwólcie jej żyć bez plotek na swój temat!!! WYSTARCZY
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:39
NIESTETY...ROZENEK TO BLONDYNKA I PRZY TYM TAK GŁUPIA JAK BUT ........
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:39
I TEN JEJ SPIJACZONY GŁOS ................
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 12.10.2012 11:39
wydymał bym ją
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 12.10.2012 11:39
Przyczepiliście się tej Rozenek jak czaśnięci!!! Nie macie innych tematów? Rozmowy na temat niani, sprzątaczki itp są żenujące.... A może boli Was to, że ją stać na pomoc? Ogarnijcie się
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 12.10.2012 11:39
Zamieszczanie zdjęć z prywatnego mieszkania jest karalne pudlu, nie mówiąc, że obrzydliwe! Odpuść wreszcie.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:40
gość:
gość: ♥odwiedzać Sklepshine.pl bardzo ładna biżuteria:) ♥
gowno a nie bizuteria
Dokładnie. Nic ciekawego.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:41
Wstrętny, sztuczny babsztyl!!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:41
JA PIERDOLE JAKA TA PANNA JEST GLUPIA, ZE NIE DOMYSLILA SIE TO WSZYSTKO WYJDZIE NA SWIATLO DZIENNE I ZARLIWIE NAS ZAPEWNIALA O POSIADANIU PERFEKCYJNEGO DOMU, SPRZATANIU SAMODZIELNYM, ITP.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 12.10.2012 11:41
Dosc tego tematu !!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:42
czy tylko ja zauwazylem ze pudel jest cenzurowany? w ciagu 15 minut usunieto prawie 100 komentarzy. jak tu wszedlem bylo 120 a teraz jest ledwo 30 :D
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:43
gospodarz: Konwencja programu to jedno a życie to drugie. Ona odgrywa pewną rolę, co nie znaczy, że w życiu też jest perfekcyjna – każdy rozumny człowiek to pojmie. Tylko że ona sama chyba nie odróżnia tego, bo w wywiadach pytana o swoje życie dalej wciela się w tę sztuczną rolę. Czyżby kontrakt TVN tak ją zniewolił?
mogli zatrudnic Siwiec,wtedy program byłby o wiele bardziej rozrywkowy,a Pani Domu ,choc sztuczna,to przynajmniej seksowna:)...a jak nie to wolałabym w tej roli prawdziwa specjalistke:)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:44
A ile Tefauen placi miesiecznie za pania obslugujaca Jacka Rpozenka, bo patrzac na to plastikowe truchlo wiem, ze ona tego nei robi, za bardzo by skrzypiala w trakcie ;-P
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:44
to nie lepiej było zatrudnic od razu panią Jolę? Może ten program wyglądałby bardziej naturalnie i prawdziwie. A nie wstawili sztuczną kukłę która udaje że wszystko wie lepiej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:44
gospodarz: Konwencja programu to jedno a życie to drugie. Ona odgrywa pewną rolę, co nie znaczy, że w życiu też jest perfekcyjna – każdy rozumny człowiek to pojmie. Tylko że ona sama chyba nie odróżnia tego, bo w wywiadach pytana o swoje życie dalej wciela się w tę sztuczną rolę. Czyżby kontrakt TVN tak ją zniewolił?
mogli zatrudnic Siwiec,wtedy program byłby o wiele bardziej rozrywkowy,a Pani Domu ,choc sztuczna,to przynajmniej seksowna:)...a jak nie to wolałabym w tej roli prawdziwa specjalistke:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:45
gospodarz: Konwencja programu to jedno a życie to drugie. Ona odgrywa pewną rolę, co nie znaczy, że w życiu też jest perfekcyjna – każdy rozumny człowiek to pojmie. Tylko że ona sama chyba nie odróżnia tego, bo w wywiadach pytana o swoje życie dalej wciela się w tę sztuczną rolę. Czyżby kontrakt TVN tak ją zniewolił?
mogli zatrudnic Siwiec,wtedy program byłby o wiele bardziej rozrywkowy,a Pani Domu ,choc sztuczna,to przynajmniej seksowna:)...a jak nie to wolałabym w tej roli prawdziwa specjalistke:)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:45
nie ładnie...ale to widać że ROZENEK KŁAMIE.....niestety...jest niewiarygodna.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Martyna 12.10.2012 11:46
ja tu czegoś nie rozumiem - promuje się takie miotły jak Siwiec, a gnębi się Rozenek?! nie powinno byc odwrotnie?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:46
Nie oglądam tego ale po przeczytaniu tego artykułu nasuwa się mnie pytanie. Jeśli to wszystko prawda to dlaczego z tej kobiety nie zrobiono perfekcyjnej pani domu tylko zatrudniono inną?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 12.10.2012 11:46
To NORMALNE, tak samo jak doktor burski i jego żona Zosia mają konsultantów medycznych. czy Pudel zatrudnia zidiociałych dziennikarzy...?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:47
i jak tutaj wiererzyc tyn klamie na kazdym kroku dziadostwo z gesslerowa tez sciema
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:47
Gość: noi co z tego!!! wszyscy wiedza ze ten program ma swoj scenariusz, jak kuchenne rewolucje, itp. ale duzo pokazuje praktycznych porad i jest fajnie
A dlaczego tvn nie zatrudnil pani Jolanty w roli PPD? Bo dla siedzacym w domu i chlonoacych kazde slowo padajace ze szklanego ekranu durnych niun, prowadzac amusi wygladac jak lalka barbie. Az sie wierzyc nie chce, ze POlski maja tak plebejski gust.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
dota 12.10.2012 11:47
ten cały program to sciema ..... takich perfekcyjnych pan domu jak Rozenek w polsce nie ma bo jak stac ich na perfekcyjny dom (programowy dom rozenek niby jej niby he he ) to wynajmuja gosposie a same zajmuja sie realizacja zawodowa itp kto przy zdrowych zmyslach majac kupe kasy chcialby nianczycz 24/h dom ja tam wolalabym isc na impreze, spotkac sie ze znajomymi, wyjechac na miesiac na Hawaje ....... Tv ogłupia jak zwykle a ludzie mysla ze to prawda
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:47
To NORMALNE, tak samo jak doktor Burski i jego żona Zosia mają konsultantów medycznych. czy Pudel zatrudnia zidiociałych dziennikarzy...?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:47
Przewaznie newsy o Rozenkach.Syf!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:48
To NORMALNE, tak samo jak doktor Burski i jego żona Zosia mają konsultantów medycznych. czy Pudel zatrudnia zidiociałych dziennikarzy...?!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 12.10.2012 11:48
ale ma brzydkie dlonie, na piewszym zdjeciu bardzo to widac. zupelnie nie pasuja do 'perfekcyjnej' reszty.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:48
gość: czy wy jesescie nienormalni.. ?? to jest program telewizyjny a wlasciewie programek.. nie wystarczy ze media poswiecaja mu tyle uwagi jakby to bylo nadawane w tvp1 po dzienniku to jeszcze wszyscy pisza ze rozenek tak naprawde to ma sprzataczke.. a chyra nigdy nie byl komornikiem, a ceilecka nigdy nie byla samotna w sieci.. czy was pogralo.. to aktorka?!
mogli zatrudnic Siwiec,wtedy program byłby o wiele bardziej rozrywkowy,a Pani Domu ,choc sztuczna,to przynajmniej seksowna:)...a jak nie to wolałabym w tej roli prawdziwa specjalistke:)
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 12.10.2012 11:48
gość:
gość:
gość: ONA JEST TAKA NUDNA I SZTUCZNA!!!!
i strasznie brzydka- a łapy ma jak szufle. obleśna baba
a głos jak przepity dziad !!!
Bo to alkoholiczka i brudaska.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 12.10.2012 11:48
odwalcie się od niej, pudel robisz się żałosny!! może masz jakiegoś njusa o bransoletce żony adamczyka albo coś równie głupiego??