Niedziela 14.10.2012

Krupa kupuje dynie na Halloween (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa Romain Zago The Real Housewives of Miami

Krupa kupuje dynie na Halloween (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa promuje się coraz intensywniej. W telewizji emitowany jest serial z jej udziałem, w którym bez skrępowania pokazuje swoje prywatne życie i problemy w związku. Jednocześnie była prowadząca Top Model komentuje konflikty z reality show w telewizji i chętnie opowiada o narzeczonym, który podobno zbyt rzadko z nią sypia.

Zobacz: Krupa wyznaje: "Uprawiam ZA MAŁO SEKSU!"

Dziwny związek Krupy i Romaina nadal jednak trwa. Para wykorzystuje każdą okazję do pokazania się w mediach. Z okazji zbliżającego się Halloween modelka i jej partner wybrali się do Mr. Bones Pumpkin Patch, gdzie wybierali dynie na Halloween. Joanna pozowała z uśmiechniętym Zago, a także z ukochanymi psami, które zabrała na przejażdżkę wózkiem.

Krupa kupuje dynie na Halloween (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa kupuje dynie na Halloween (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa kupuje dynie na Halloween (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa kupuje dynie na Halloween (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa kupuje dynie na Halloween (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa kupuje dynie na Halloween (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa kupuje dynie na Halloween (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa kupuje dynie na Halloween (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa kupuje dynie na Halloween (ZDJĘCIA)Agencja FORUM

Komentarze (258)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 258
Odpowiedz zgłoś
gość 14.10.2012 12:29
Ja tam ja lubie. Pozytywna i sympatyczna dziewczyna. ;)
Odpowiedz
35 51
zgłoś
gość 14.10.2012 12:29
sama jest piękna jak ta dynia
Odpowiedz
5 22
zgłoś
gość 14.10.2012 12:29
1
Odpowiedz zgłoś
gość 14.10.2012 12:29
szkoda ze u nas nie jest tak ciepło!!!!!!!!!!
Odpowiedz
21 14
zgłoś
trolol 14.10.2012 12:29
nie za wcześnie?
Odpowiedz zgłoś
gość 14.10.2012 12:29
szkoda ze u nas to swieto jest tak mało popularne
Odpowiedz
51 36
zgłoś
gość 14.10.2012 12:29
nie odgapiajmy głupiego hallowen i nie róbmy w POLSCE
Odpowiedz
11 18
zgłoś
gość 14.10.2012 12:29
masakra
Odpowiedz
17 20
zgłoś
gość 14.10.2012 12:29
a powiecie tez że poszłam do toalety?
Odpowiedz
18 16
zgłoś
gość 14.10.2012 12:29
kazda okazja jest dobra, zeby sie wypromowac...
Odpowiedz
13 5
zgłoś
gość 14.10.2012 12:29
szkoda że u nas nie jest tak ciepło.. ;__;
Odpowiedz
26 25
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
Halloween jest super,szkoda ze u nas sie w to nie bawimy
Odpowiedz
26 21
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
Hallowen jest dla głópków
Odpowiedz
12 13
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
ale drętwy koleś
Odpowiedz
87 30
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
wszystko na pokaz, jak tak można żyć?
Odpowiedz
13 2
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
Banan (Musa L.) – rodzaj roślin z rodziny bananowatych, obejmujący około 80 gatunków. Przedstawiciele są typowymi przedstawicielami flory międzyzwrotnikowej Azji, Afryki i Australii. Część gatunków dostarcza jadalnych owoców[2]. Słowo banan pochodzi prawdopodobnie od arabskiego słowa banan co oznacza palec[3], lub afrykańskiego języka wolof, w którym rośliny te określa się mianem banaana[4].
Odpowiedz
11 12
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
krupa niezla dupa
Odpowiedz
10 11
zgłoś
Kasia 14.10.2012 12:30
Lubie ja
Odpowiedz
90 15
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
Zaraz fotorelacja z kupowania majtek i czyszczenia wanny.
Odpowiedz
17 5
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
Szaleństwo w biały dzień, DYNIE KUPUJĄ ! :O
Odpowiedz
14 12
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
Głupia baba...
Odpowiedz
10 5
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
Sensacja rewelacja normalnie...!
Odpowiedz
18 12
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
hallowen głupota na maksa
Odpowiedz
17 12
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
Jest urocza i faktycznie dużo robi dla zwierząt - tylko nie zawsze o tym krzyczy na cały świat.
Odpowiedz
18 13
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
dynie na Haloween, ale głupie święto, o durnieszym nie słyszałem
Odpowiedz
20 9
zgłoś
gość 14.10.2012 12:30
haha jakiś kolo oskarżył ją o prostytucję a ta zamiast się oburzyć, że publicznie nazywa się ją kurwą za pieniądze zapewnia, że 10 tysięcy za noc to jak na nią za mało... gdzie tu jakaś godność? ta pusta lala nie ma za grosz honoru, zresztą gdyby miała nie wystąpiłaby w tak dennym programie jak te żonki kurewki z miami
Odpowiedz
18 16
zgłoś
gość 14.10.2012 12:31
szkoda ze u nas dzieci nie bawia sie w Halloween ,w USa kazde dziecko czeka na ten dzien cały rok
Odpowiedz
9 6
zgłoś
gość 14.10.2012 12:31
Banan (Musa L.) – rodzaj roślin z rodziny bananowatych, obejmujący około 80 gatunków. Przedstawiciele są typowymi przedstawicielami flory międzyzwrotnikowej Azji, Afryki i Australii. Część gatunków dostarcza jadalnych owoców[2]. Słowo banan pochodzi prawdopodobnie od arabskiego słowa banan co oznacza palec[3], lub afrykańskiego języka wolof, w którym rośliny te określa się mianem banaana[4].
Odpowiedz
23 15
zgłoś
gość 14.10.2012 12:31
ta idiotka nie ma żadnych zasad, smutne że dziś takie osoby się promuje
Odpowiedz
23 14
zgłoś
gość 14.10.2012 12:31
Ja tam się cieszę że komuś z 'naszych' się tam udaje :)
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 258