Poniedziałek 15.10.2012

Grycanka: "NOWY JORK USŁYSZY O MNIE!"

Weronika Grycan

Grycanka:

"Kariera" w polski show biznesie to dopiero początek. Córki Marty Grycan mają już światowe ambicje. Wiktoria Grycan zaczyna podobno współpracę z międzynarodowymi agencjami dla modelek XXL, a jej siostra, "tancerka XXL", marzy o zdobyciu popularności w... Nowym Jorku.

Bardzo dużo tańczę. Mam bardzo dużo chętnych i bardzo dużo pracuję. Ludzie uświadamiają sobie powoli, że poprzez ruch można się zrelaksować – zachwyca się swoimi zajęciami tanecznymi w rozmowie z Czy to się nagrywa?. Żali się też, że na taniec chodzi "bardzo mało osób puszystych".

Czy to jest temat tabu? Każdy jest inny. Osoba szczupła i gruba może tańczyć. Ludziom puszystym łatwiej jest wyeksponować ruch. Na turniejach nie ma tancerek w rozmiarze XXL, ale to się zmieni – zapewnia. Czy jesteś gruby, czy chudy, czy to robi różnicę?

Pewne rzeczy musiały się przesunąć – mówi Grycanka komentując swoją decyzję o pozostaniu w Polsce, mimo wcześniejszych planów "podboju Ameryki". Ale zapewnia, że jeszcze nic straconego:

Na pewno tam pojadę. Nowy Jork usłyszy o mnie!

Trzymamy kciuki  :)


http://wolnapolska2.wrzuta.pl/film/aXHsHm0PyK2/

Grycanka: Grycanka: Grycanka: Grycanka: Grycanka: Grycanka: Grycanka: Grycanka: Grycanka:

Komentarze (2235)

Oglądasz 361-390 z 2235
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:23
kto to jest do kurwy nedzy
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:23
gość: powieszę to zdjęcie na lodówce, żeby mieć motywacje do schudnięcia :D
Dzieci nie będą nic jadły. Nie żartuj.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
:)) 15.10.2012 17:23
jeszcze by tego brakowało
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:23
omg. przecież w tej parze wszelkie podnoszenia odpadają, chyba że z użyciem dźwigu. a jak ona zakręci dupą, to piosenka się skończy zanim te fale się uspokoją...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:23
ona jest tak obrzydliwa ze mozna sie schaftowac :/
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:23
to jest obrzydliwe!!! taniec to taki piękny i ulotny obraz do którego ta ogromna kobieta za nic nie pasuje...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Paw Grycanski 15.10.2012 17:23
Ludzie,no nie przy jedzeniu jak boga kocham no !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:24
ET go home !!;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:24
czy to kurwa jakas
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:25
oj uslyszy,zwlasza jak odwiedzi lokanlny BURGER KING i wyje wszystkie frytki i milkshaki, a na deser zatka kibel mega klocem. TAK, ZGADZAM SIE, nowy jork nie bedzie juz tym wielkokulturowym miastem co kiedys!!! bomba zegarowa typu GRYCAN zrowna miasto z ziemia gdy to sobie popierdzi w burger kingu i frytka w dloni. NIE BEZPOWODU DISCOVERY CHANNEL NADAJE PROGRAM CZEKAJAC NA APOKALIPSE, GDYZ ONA NADCHODZI WIEEEELKIMI KROKAMI MISS GRYCAN.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:25
MOJE BIEDNE BIG APPLE :c
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:25
BUKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gosc 15.10.2012 17:25
toz wyglada jak potwor z malymi oczkami........
Odpowiedz
2 0
zgłoś
ZA CO? 15.10.2012 17:25
Redakcje podam do sadu za znecanie sie nad moja osoba !!!!! Jak tu zyc jak sie widzi takie cos jak ta swinia,no jak ?!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:25
ona chyba jest za tym tancem, bo inaczej zaden facet by jej nie chcial dotknac :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:25
toz to baba zegarowa jak pierdolnie to juz koniec
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:25
ja pier... czy ona w ogóle widzi , czy ktoś w ogóle widział!! ona w ogóle nie potrafi tańczyć, chu.. z tym że gruba itd. ale talentu za grosz nie ma
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:26
oj uslyszy,zwlasza jak odwiedzi lokanlny BURGER KING i wyje wszystkie frytki i milkshaki, a na deser zatka kibel mega klocem. TAK, ZGADZAM SIE, nowy jork nie bedzie juz tym wielkokulturowym miastem co kiedys!!! bomba zegarowa typu GRYCAN zrowna miasto z ziemia gdy to sobie popierdzi w burger kingu i frytka w dloni. NIE BEZPOWODU DISCOVERY CHANNEL NADAJE PROGRAM CZEKAJAC NA APOKALIPSE, GDYZ ONA NADCHODZI WIEEEELKIMI KROKAMI MISS GRYCAN.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:26
ona nie potrafi tanczyc! nawet malpy naucza sie powtarzac ruchy jak ostatnie tluki...i promuje chorobliwa otylosc!!! ona nie jest gruba! jest CHORA!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:26
BUKAAAAAAAA !!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:26
zgubi sie w tlumie bo tam pelno jej podobnych mc donaldsow !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:27
grunt to rodzinka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:27
WIELORYB ATAKUJE ZACHÓD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:27
Czy to jakiś nowy gatunek zwierzyny rzeźnej?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:27
niestety tamtejszy rynek tancerzy jest tak ciezki ze nie ma cienia szansy na wybicie sie z taką tuszą.... chyba nie widziała jak wygladają BEZROBOTNI tancerze w stanach...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:27
O Jezu nie da sie mniej żreć czy dietę jakąś zastosować.Nie bardzo chcę się patrzeć na taką tancerkę bo to nieapetyczne takie cielsko zapocone zatarte w kroku
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:27
ona nie jest puszysta, tylko skrajnie otyła... taniec to sztuka i widowisko dla oka, ja czuję po porstu obrzydzenie patrząc na to
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.10.2012 17:27
W tych czarnych gaciach wygląda jak niedżwiedż grizzli.Poza tym ona ma rozmiar 3 x XXX,nie 2 x.Dziewczyno weż się za siebie i przestań fantazjować o wielkiej karierze.
Odpowiedz