Poniedziałek 22.10.2012

Królewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)

książę Guillaume hrabina Stephanie de Lannoy

Królewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUM

Książę Guillaume i hrabina Stephanie de Lannoy nie są może tak dobrze znani i tak bardzo medialni jak książę William i księżna Kate z Wielkiej Brytanii, ale to ich ślub nazywany jest teraz królewskim ślubem stulecia. Ceremonia, która połączyła księcia Luksemburga z belgijską hrabiną miała niezwykle elegancką i arystokratyczną oprawę. Zobaczyć na niej można było przedstawicieli rodów królewskich z całego świata.

28-letnia panna młoda miała na sobie piękną suknię od Elie Saab, której najbardziej imponującą częścią był długi na cztery metry (!) tren - nieść musiało go kilka osób. Obchody zaślubin były bardzo kosztowne: złożyły się na nie darmowe koncerty dla mieszkańców, różnego rodzaju happeningi oraz wielki pokaz sztucznych ogni. Wszystko kosztowało aż pół miliona euro, czyli ponad 2 miliony złotych, płatne z kieszeni bogatego luksemburskiego podatnika.

Zobaczcie zdjęcia z ceremonii. 

Królewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUMKrólewski ślub za 2 miliony i... 4-METROWA SUKNIA! (FOTO)Agencja FORUM

Komentarze (517)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 14:37
gość:
gość:
gość: co rubik ma z twarzą? może jak była mała to mama ją niechcący upuściła na morde:( może dlatego jest taka krzywa
A GDZIE TY TU WIDZISZ RUBIK??? nie ten wpis debilu...
WLASNIE. NIESTETY DEBILE SIE MNOZA NA PUDLU Z PREDKOSCIA SWIATLA.
co bralas?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.10.2012 14:55
paskudna para niestety...ale cóż nie każdy jest tak piękny jak Pani Siwiec ( żart oczywiście)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:00
Księżna czy nie, to nie puknąłbym jej nawet ogórkiem.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:01
tylklo ta panna m loda za ladna to nie jest... :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:03
pasozyty spoleczne. lol
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:05
byłam tam! i przed tym pałacem z którego balkonu machają, Luxemburg jest cuuuuudowny pod każdym względem, wiem co mówie ;D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:08
zero czulosci. Chyba bym sie pochlastala, gdyby moj maz po slubie cmoknal mnie tylko w czolo. Gdzie tu namietosc i buziak w usta?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:13
NO MOZE, DLUGOSCIA TRENU "PRZEBILA" ALE NICZY INNYM !!! PYDEL JAK ZWYKLE PRZESADZA !
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:21
ona jest paskudna :/ w ogole jakby jej nie wyszykowali do tego slubu. i wyglada na wiecej niz 30 lat ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:22
gość: byłam tam! i przed tym pałacem z którego balkonu machają, Luxemburg jest cuuuuudowny pod każdym względem, wiem co mówie ;D
fajnie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:22
gość:
gość: Bez przesady. Slubu Kate i Wiliama nic nie przebije. Wnuka krolowej Angli wszyscy kojaza a tych panstwa nikt.
kojarzą ich ale z głównie z afer i skandali
luksemburg jest bardzo bogaty
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:23
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Piękny ślub! O wiele bardziej bajeczny niż sztywny Williama i Kate!!! Nawet jej fanki tak mówią!
Kate to corka handlarzy, ktora zlowila ksiecia zeby plawic sie w luxusach. Ta to hrabina.Wyraznie widac, ze polaczylo ich uczucie.
Absolutnie się zgadzam. Kate 10 lat łaziła za księciem żeby tylko zyskać tytuł, pieniądze i sławę księżnej Diany. Przy Stephanie i Guillaume było widać miłość na każdym kroku. Piękna para! ;)
Piękna suknia i piękny ślub! O wiele lepiej wypadli niż William z Kate. Tak w ogóle to nie wiem czemu tamten ślub nazwali "ślubem stulecia". Było o wiele więcej piękniejszych ślubów - ślub Victorii i Daniela, Maximy i Willema Alexandra, Mary i Frederika. Ślub Kate nie miał tego czegoś, był nudny, sztywny i nie można było wyczuć miłości.
Najpiekniejszy slub ostatnich dwoch lat to byl slub (25 sierpnia ub.r.) prawnuka ostatniego cesarza Niemiec Wilhelma II, 35-letniego ksiecia Georga Friedricha von Preußen (glowy domu Hohenzollernow) i ksiezniczki Sophie von Isenburg w Poczdamie. Piekna, przesympatyczna para i urzekajaca ceramonia. Autentycznie sie wzruszylam.
luksemburg jest bardzo bogaty
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:25
gość:
gość:
gość:
gość: Piękny ślub! O wiele bardziej bajeczny niż sztywny Williama i Kate!!! Nawet jej fanki tak mówią!
Kate to corka handlarzy, ktora zlowila ksiecia zeby plawic sie w luxusach. Ta to hrabina.Wyraznie widac, ze polaczylo ich uczucie.
Absolutnie się zgadzam. Kate 10 lat łaziła za księciem żeby tylko zyskać tytuł, pieniądze i sławę księżnej Diany. Przy Stephanie i Guillaume było widać miłość na każdym kroku. Piękna para! ;)
Piękna suknia i piękny ślub! O wiele lepiej wypadli niż William z Kate. Tak w ogóle to nie wiem czemu tamten ślub nazwali "ślubem stulecia". Było o wiele więcej piękniejszych ślubów - ślub Victorii i Daniela, Maximy i Willema Alexandra, Mary i Frederika. Ślub Kate nie miał tego czegoś, był nudny, sztywny i nie można było wyczuć miłości.
Nie dziwię że ten teraz okrzyknięto ślubem stulecia, ona nie robi się chociaż na pokrzywdzoną przez wszystkich jak Kate. Jeśli o Kate chodzi to chyba można liczyć jej dni jako księżnej bo Rodzina Królewska będzie jej miała dość
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:26
Ta oprawa weselna ,ta suknia i welon ....jak w bajce.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:27
gość:
gość: co rubik ma z twarzą? może jak była mała to mama ją niechcący upuściła na morde:( może dlatego jest taka krzywa
A GDZIE TY TU WIDZISZ RUBIK??? nie ten wpis debilu...
Właśnie Patrz gdzie piszesz.......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:27
Bardzo naturalna dziewczyna . Nie nawaliła tych sztuczności na siebie . Wielka klasa !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:28
jak sprzed 60 laty ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:32
gość: Piękny ślub. Szkoda że w Polsce się raczej takiego nie doczekamy
Nie dziwię że ten teraz okrzyknięto ślubem stulecia, ona nie robi się chociaż na pokrzywdzoną przez wszystkich jak Kate. Jeśli o Kate chodzi to chyba można liczyć jej dni jako księżnej bo Rodzina Królewska będzie jej miała dość
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:32
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Piękny ślub! O wiele bardziej bajeczny niż sztywny Williama i Kate!!! Nawet jej fanki tak mówią!
Kate to corka handlarzy, ktora zlowila ksiecia zeby plawic sie w luxusach. Ta to hrabina.Wyraznie widac, ze polaczylo ich uczucie.
Absolutnie się zgadzam. Kate 10 lat łaziła za księciem żeby tylko zyskać tytuł, pieniądze i sławę księżnej Diany. Przy Stephanie i Guillaume było widać miłość na każdym kroku. Piękna para! ;)
Piękna suknia i piękny ślub! O wiele lepiej wypadli niż William z Kate. Tak w ogóle to nie wiem czemu tamten ślub nazwali "ślubem stulecia". Było o wiele więcej piękniejszych ślubów - ślub Victorii i Daniela, Maximy i Willema Alexandra, Mary i Frederika. Ślub Kate nie miał tego czegoś, był nudny, sztywny i nie można było wyczuć miłości.
Najpiekniejszy slub ostatnich dwoch lat to byl slub (25 sierpnia ub.r.) prawnuka ostatniego cesarza Niemiec Wilhelma II, 35-letniego ksiecia Georga Friedricha von Preußen (glowy domu Hohenzollernow) i ksiezniczki Sophie von Isenburg w Poczdamie. Piekna, przesympatyczna para i urzekajaca ceramonia. Autentycznie sie wzruszylam.
luksemburg jest bardzo bogaty sympatyczni sa oboje:) nie jak "celebryci z pierwszych stron gazet" ale normalni, zakochani ludzie:) super! Piękna suknia i piękny ślub! O wiele lepiej wypadli niż William z Kate. Tak w ogóle to nie wiem czemu tamten ślub nazwali "ślubem stulecia". Było o wiele więcej piękniejszych ślubów - ślub Victorii i Daniela, Maximy i Willema Alexandra, Mary i Frederika. Ślub Kate nie miał tego czegoś, był nudny, sztywny i nie można było wyczuć miłości.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Anetka 22.10.2012 15:36
Nie wiem, ale zawsze jak widzę takie śluby "z rozmachem" to wydaje mi się, że to tylko jedna wielka pokazówka...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.10.2012 15:36
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Piękny ślub! O wiele bardziej bajeczny niż sztywny Williama i Kate!!! Nawet jej fanki tak mówią!
Kate to corka handlarzy, ktora zlowila ksiecia zeby plawic sie w luxusach. Ta to hrabina.Wyraznie widac, ze polaczylo ich uczucie.
Absolutnie się zgadzam. Kate 10 lat łaziła za księciem żeby tylko zyskać tytuł, pieniądze i sławę księżnej Diany. Przy Stephanie i Guillaume było widać miłość na każdym kroku. Piękna para! ;)
Piękna suknia i piękny ślub! O wiele lepiej wypadli niż William z Kate. Tak w ogóle to nie wiem czemu tamten ślub nazwali "ślubem stulecia". Było o wiele więcej piękniejszych ślubów - ślub Victorii i Daniela, Maximy i Willema Alexandra, Mary i Frederika. Ślub Kate nie miał tego czegoś, był nudny, sztywny i nie można było wyczuć miłości.
Najpiekniejszy slub ostatnich dwoch lat to byl slub (25 sierpnia ub.r.) prawnuka ostatniego cesarza Niemiec Wilhelma II, 35-letniego ksiecia Georga Friedricha von Preußen (glowy domu Hohenzollernow) i ksiezniczki Sophie von Isenburg w Poczdamie. Piekna, przesympatyczna para i urzekajaca ceramonia. Autentycznie sie wzruszylam.
luksemburg jest bardzo bogaty sympatyczni sa oboje:) nie jak "celebryci z pierwszych stron gazet" ale normalni, zakochani ludzie:) super! Piękna suknia i piękny ślub! O wiele lepiej wypadli niż William z Kate. Tak w ogóle to nie wiem czemu tamten ślub nazwali "ślubem stulecia". Było o wiele więcej piękniejszych ślubów - ślub Victorii i Daniela, Maximy i Willema Alexandra, Mary i Frederika. Ślub Kate nie miał tego czegoś, był nudny, sztywny i nie można było wyczuć miłości.
Piękny ślub. Szkoda że w Polsce się raczej takiego nie doczekamy Nie dziwię że ten teraz okrzyknięto ślubem stulecia, ona nie robi się chociaż na pokrzywdzoną przez wszystkich jak Kate. Jeśli o Kate chodzi to chyba można liczyć jej dni jako księżnej bo Rodzina Królewska będzie jej miała dość
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:37
z kieszeni swojej tego nie dali...........
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.10.2012 15:38
gość: Ta hrabianka malo urodziwa. Jak to Belgijka. Ale jak popatrzylam na stroje ksieznej Letizi i ksieznej Karoliny von Hannover (urodzonej ksiezniczki Monaco) to jeszcze wieksze politowanie wzbudzila we mnie Jolanda Ka. i jej styl na slubie Oluni, ktora tez wygladala jak nie przymierzajac pierwsze pokolenie w butach. A Jolandzie sie marzyl kiedys ksiaze Felipe dla coruni i dlatego corunia wystapila na Balu Debiutantek europejskiej arystokaracji, hahaha. Eh, nuworysze...
racja
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.10.2012 15:39
gość: z kieszeni swojej tego nie dali...........
czesc swojej ,luksemburg jest najbogatrzym panstwem w eurobie i jego obywatele tez ,,on dobrze rzadzi
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.10.2012 15:41
ślicznie ale nikt nie pobije William'a i Kate ♥
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.10.2012 15:42
gość: Oglądałam całą transmisję. Suknia widać, że była ciężka. Księżna miała problemy, aby wejść po schodach. I nie zgodzę się, że wyglądała wiejsko i swojsko. Jak na realia belgijskie ta kobieta jest naprawdę ładna. Może nie jest klasyczną pięknością, ale skromność i dobro wręcz biją. Media francuskie i belgijskie zachwycały się jej uśmiechem. Nie trzeba mieć "war jak odbyt" jak niektóre celebrytki, żeby wyglądać olśniewająco.
Ślub Williama był taki SZTUCZNY!!!!! U Stephanie i Guillaume wszystko było naturalne, patrzyli na siebie z czułością i miłością. Piękna para! William nigdy publicznie nie okazuje uczuć dla Kate - takie to sztywne!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.10.2012 15:42
gość: ślicznie ale nikt nie pobije William'a i Kate ♥
Ślub Williama był taki SZTUCZNY!!!!! U Stephanie i Guillaume wszystko było naturalne, patrzyli na siebie z czułością i miłością. Piękna para! William nigdy publicznie nie okazuje uczuć dla Kate - takie to sztywne!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.10.2012 15:43
gość: Piękna suknia, jak każdy projekt Elie Saaba. Ładniej niż Kate :)
Piękny ślub! O wiele bardziej bajeczny niż sztywny Williama i Kate!!! Nawet jej fanki tak mówią!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 22.10.2012 15:44
gość:
gość:
gość: Piękny ślub! O wiele bardziej bajeczny niż sztywny Williama i Kate!!! Nawet jej fanki tak mówią!
Kate to corka handlarzy, ktora zlowila ksiecia zeby plawic sie w luxusach. Ta to hrabina.Wyraznie widac, ze polaczylo ich uczucie.
Absolutnie się zgadzam. Kate 10 lat łaziła za księciem żeby tylko zyskać tytuł, pieniądze i sławę księżnej Diany. Przy Stephanie i Guillaume było widać miłość na każdym kroku. Piękna para! ;)
Piękny ślub! O wiele bardziej bajeczny niż sztywny Williama i Kate!!! Nawet jej faTak masz racje. Midlettonowna byla wyslana przez tatuska i mamuske na prestizowy uniwersytet wyraznie w celu zlowienia ksiecia. Ona grala ( z wyraznym trudem ) co mozna bylo zauwazyc cnotliwa i dobrze ulozona panienke. Jej siostrunia Philippa ( Pippa) tudziez braciszek juz nie musza tego robic bo widocznie brak kolejnych ksiazat do malzenstwa. nki tak mówią!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.10.2012 15:44
gość:
gość: Piękna suknia, jak każdy projekt Elie Saaba. Ładniej niż Kate :)
Piękny ślub! O wiele bardziej bajeczny niż sztywny Williama i Kate!!! Nawet jej fanki tak mówią!
Tak masz racje. Midlettonowna byla wyslana przez tatuska i mamuske na prestizowy uniwersytet wyraznie w celu zlowienia ksiecia. Ona grala ( z wyraznym trudem ) co mozna bylo zauwazyc cnotliwa i dobrze ulozona panienke. Jej siostrunia Philippa ( Pippa) tudziez braciszek juz nie musza tego robic bo widocznie brak kolejnych ksiazat do malzenstwa.