Wtorek 23.10.2012

Miszczak: "Widzowie POKOCHALI ROZENEK!"

Małgorzata Rozenek Edward Miszczak

Miszczak:

Edward Miszczak, który zasłynął nazwaniem widzów TVN-u "lemingami", od lat decyduje o tym, kogo oglądają na wizji. Znany jest tego, że często zmienia swoje ulubienice. Prawdopodobnie dlatego jego żarty aż tak śmieszą Kingę Rusin, która przez wiele lat była jego faworytką. Po tym, jak przed kamerami kląć zaczęła Magda Gessler, to ona zaskarbiła sobie sympatię dyrektora programowego. Teraz na jego względy może liczyć "klasyczny przykład mężczyzny", Małgorzata Rozenek.

Widzowie bezsprzecznie pokochali Małgorzatę Rozenek - deklaruje Miszczak w rozmowie z Fleszem. Obsadzenie jej w tej roli było strzałem w dziesiątkę!

Czy rzeczywiście można to nazwać "bezsprzeczną miłością"? Jak duża grupa widzów oglądających Perfekcyjną panią domu śledzi program tylko po to, by się pośmiać, albo po prostu dlatego, że leci o dobrej godzinie?

Gośki nikt nie uczy sprzątać! Z panią, o której piszą media, widziała się jedynie raz, przez 10 minut. A to przecież normalne, że przy każdej dużej produkcji telewizyjnej, jest tzw. konsultant merytoryczny. Czuwa nad tym, czy proponowane w programie rozwiązania są dobre – mówi osoba pracująca nad programem. Niektórzy nie rozumieją, że ten obraz jest przerysowany, bo takie są założenia brytyjskiego formatu. Ale przecież wiadomo, że Małgosia nie sprząta w sukni do ziemi.

To oczywiste, że mało kto wierzy już w to, co mówią i pokazują w telewizji. Chodzi chyba po prostu o to, że jej zaagażowanie i poważne wywiady w tabloidach miały raczej komiczny efekt. Rozenek zwierzyła się między innymi, że szoruje wannę o 2 w nocy, jest "klasycznym przykładem mężczyzny", i winiła feministki za brak porządku w polskich domach.

Dla wszystkich "bezsprzecznie kochających" Gosię mamy dobrą wiadomość - stacja pracuje już nad trzecim sezonem show.

Miszczak:   Miszczak: Miszczak: Miszczak:

Komentarze (837)

Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 23.10.2012 13:45
Jest spoko dajcie jej spokoj:)
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Karolina 23.10.2012 13:46
Wstydzę się za Polaków- krytykantów którym nic się nie podoba. Kobieta jest niesamowita, bardzo nam wszystkim pomaga, sami byście nie wpadli na tyle rad by utrzymać porządek a ona wam to wszystko daje, chce nam pomóc. Ale wy ludzie bez przyszłości siadając przed telewizorami wolelibyście oglądać kogoś kto robi z siebie idiotę np. Majewskiego.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:46
PANIE EDWARDZIE w pierwszej kolejności do wymiany w telewizji jest PAN. To co Pan wyprawia i wciska widzom jest tak płytkie i pozbawione jakichkolwiek wartości, że brak słów. PAŃSKA KARIERA SIĘ KOŃCZY, BOWIEM W POLSCE JEST CORAZ MNIEJ CIEMNYCH WIDZÓW, KTÓRYM MOŻNA ZASERWOWAĆ KUBĘ WOJEWÓDZKIEGO, MAGDE GESSLER CZY TEŻ MAŁGORZATE ROZENEK.. MA PAN NOWY POMYSŁ NA SIEBIE?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:46
Buhahaha, Edward, Misiu - i KOMU TEN TANI BAJER??????? buhahahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:48
BARDZO W TO WATPIĘ, ŻE WIDZOWIE JĄ POKOCHALI.jEST BEZNADZIEJNA I MAŁO PRAWDZIWA.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:48
Karolina: Wstydzę się za Polaków- krytykantów którym nic się nie podoba. Kobieta jest niesamowita, bardzo nam wszystkim pomaga, sami byście nie wpadli na tyle rad by utrzymać porządek a ona wam to wszystko daje, chce nam pomóc. Ale wy ludzie bez przyszłości siadając przed telewizorami wolelibyście oglądać kogoś kto robi z siebie idiotę np. Majewskiego.
Karolina, zejdź na ziemię, sieroto! Jest tyle dostępnych środków i sposobów, że nie potrzeba nam Panny Nikt do pseudo porad!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:48
a kto ją lubi...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:49
chyba tylko Miszczak ją kocha!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:51
co za obłuda nienawidzę jej
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:52
rozenek-dupenek, grycanki-kaszanki, kisio-srysio, doda-smroda, liszowska-pisdowska inne przysmaki polskiego pa-szoł-won biznesu
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:52
jezu jakie tragiczne nogi...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 23.10.2012 13:53
jest fajna .ja ją lubię oglądać.przynajmniej robi cos pozytecznego.tyle maja te niektóre babeczki syfu w domu że nie wiem jak one sie mogły tak zapuścić.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
peey 23.10.2012 13:54
Temu panu juz dziekujemy. Do wladz TVN! Nie widzicie, ze Miszczak was rujnuje telewizje? Lemingi ci tego Miszczaku nie zapomna...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:54
Miszcz Miszczak rżnie głupa jak zwykle...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:55
Miszczak chyba stracil kontakt z rzeczywistoscia. Ludzie sie z niej smieja i kpia za wszystkie klamstwa i sztucznosci. Ja w kazdym razie nie ogladam.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:56
gość: Głos ma okropnie zdarty, niemiły dla ucha, sztuczna w tym co robi, lansuje tylko siebie.No ale cóż Panie Miszczak trzeba narodowi wciskać , że jest dobra, bo jak Pan wybrał to porażka wykluczona. Zresztą wszystkie lansowane przez Pana "gwiazdy" bardzo ludzi denerwują na ekranie. Nie chcecie tylko przyjąć tego do wiadomości.
Miszczak sprytny jest. Wybiera takie gwiazdy, które w TVN wypadaja jeszcze gorzej od niego, a jak wiadomo on do dekoracyjnych nie należy...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:57
gość: jest fajna .ja ją lubię oglądać.przynajmniej robi cos pozytecznego.tyle maja te niektóre babeczki syfu w domu że nie wiem jak one sie mogły tak zapuścić.
Ekipa TVN przyjeżdża do nich i przed nagraniem programu "kipisz" robi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:57
gość: jest fajna .ja ją lubię oglądać.przynajmniej robi cos pozytecznego.tyle maja te niektóre babeczki syfu w domu że nie wiem jak one sie mogły tak zapuścić.
Ekipa TVN przyjeżdża do nich i przed nagraniem programu "kipisz" robi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 13:59
super program,pan miszczak duzo zyskał ja zatrudniajac,znam duzo osób oglądających ja. a co jaka to melodia lepsza i ten nie wierny...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 14:02
JAK MOŻNA KOCHAĆ IDIOTKĘ I DEBILNY PROGRAM.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 14:09
Nie pokochali-wysmiali
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.10.2012 14:13
Moze p. Rozemek ppoprowadzilaby jakis program erotyczny...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.10.2012 14:18
Panie Miszczak przestań Pan profanować telewizje!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 14:19
Miszczak to twój poziom ? jak tak? to przestałam Ciebie cenić spadłeś tak nisko ? nie wszystko robi sie w imię kasy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 14:20
Miszczak ty debilu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 14:22
Ma Pan rację Panie Antku Muzykancie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 14:22
Ma Pan rację Panie Antku Muzykancie.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.10.2012 14:23
Prawda Antku Muzykancie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2012 14:23
miszczak w koncu sam sobie bedzie ogladal swoja telewizje
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.10.2012 14:23
Ma Pan rację Panie Antku Muzykancie.