Środa 31.10.2012

Nie ma pieniędzy na grób Villas!

Violetta Villas

Nie ma pieniędzy na grób Villas!PUDELEK EXCLUSIVE

Zmarła w grudniu minionego roku artystka nadal leży w prowizorycznym grobie. Po jej pogrzebie syn i synowa Violetty Villas zapowiedzieli, że wkrótce stanie tam okazały pomnik. Do jego zaprojektowania zaangażowali znanego artystę prof. Czesława Dźwigaja. Jednak mimo że projekt od kilku miesięcy jest już gotowy, raczej nie ma szans, by pomnik na warszawskich Powązkach stanął jeszcze w tym roku. Wszystko rozbija się o brak pieniędzy. Rodzina zmarłej szuka obecnie sponsorów, którzy pomogliby sfinansować nagrobek.

To nie byłby pierwszy przypadek, że nagrobek, pomnik znanej postaci sponsoruje kilka osób czy instytucji - wyjaśnia w rozmowie z Super Expressem twórca kosztownego projektu. Dzieje się tak w Polsce i na świecie. Sam miałem w swojej karierze takie projekty.

O pieniądze apeluje też na łamach Super Expressu syn Villas, Krzysztof Gospodarek. Potrzebują ich sporo, bo koszt rzeźby upamiętniającej zmarłą artystkę został wyceniony na... 100 tysięcy złotych. Niestety, nie pomyślano o zadbaniu o grób przed otrzymaniem pieniądzy na tak kosztowny projekt. Nie wiadomo nawet, kiedy i czy ktoś je da. A tymczasem nagrobek Viletty Villas wygląda tak... Oto zdjęcia z warszawskich Powązek, które wysłała nam nasza czytelniczka.

Widok ten był dość zaskakujący, wręcz smutny, zwłaszcza, że pogrzeb odbył się już 11 miesięcy temu - mówi autorka zdjęć. Uważam, że warto jest poruszyć temat dlaczego gwiazda od prawie roku leży bez porządnego nagrobka, przykryta stertą cegieł.

Nie ma pieniędzy na grób Villas!PUDELEK EXCLUSIVENie ma pieniędzy na grób Villas!PUDELEK EXCLUSIVE

Komentarze (1307)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1307
Odpowiedz
70 33
zgłoś
gość 31.10.2012 11:00
trza było spalić
Odpowiedz
81 4
zgłoś
gość 31.10.2012 11:00
koszmar
Odpowiedz zgłoś
gość 31.10.2012 11:01
jej na tym już na pewno nie zależy
Odpowiedz zgłoś
gość 31.10.2012 11:01
To sprawa rodziny nikt nie powinien sie do tego wtracac
Odpowiedz zgłoś
gość 31.10.2012 11:01
przykra ta cała sytuacja jest
Odpowiedz
26 9
zgłoś
gość 31.10.2012 11:01
Pomysłowo. Sama nie wpadłabym na to... Można lepiej...
Odpowiedz
49 5
zgłoś
gość 31.10.2012 11:01
smutne :(
Odpowiedz zgłoś
gość 31.10.2012 11:01
syn niech nie czeka na sponsora tylko postawi sam matce pomnik, żal patrzeć
Odpowiedz
68 6
zgłoś
gość 31.10.2012 11:02
Po prostu wstyd..
Odpowiedz
82 14
zgłoś
gość 31.10.2012 11:02
gość: To jest jakiś żart, żeby tak światowa osoba leżała w takim grobie- narodzie wstydź się, gdzie minister kultury
Może z moich pieniędzy?
Odpowiedz
77 13
zgłoś
gość 31.10.2012 11:02
przecież do cholery ma synka :)
Odpowiedz
39 5
zgłoś
shefresh 31.10.2012 11:02
masakra jak tak mozna .
Odpowiedz
122 4
zgłoś
gość 31.10.2012 11:02
tak wszystko sponsorzy maja sponsorowac a o spadek to malo sie nie pozabijaja
Odpowiedz
33 11
zgłoś
gość 31.10.2012 11:03
gość: To sprawa rodziny nikt nie powinien sie do tego wtracac
dokładnie.....
Odpowiedz
23 6
zgłoś
gość 31.10.2012 11:03
porażka..
Odpowiedz
49 7
zgłoś
gość 31.10.2012 11:03
A to moze my powinnismy jej zafungowac?Co mnie to obchodzi,sprawa rodziny.
Odpowiedz
68 7
zgłoś
gość 31.10.2012 11:03
sprzedać tą ruinę jej dom na nagrobek starczy
Odpowiedz
32 5
zgłoś
gość 31.10.2012 11:03
masakra no tego to sie nie spodziewalam!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 31.10.2012 11:04
Jeżeli kogoś nie stać na nagrobek za 100 tysiaków to niech zrobi za 5 tys. Nie rozumie ludzi. Wszyscy by chcieli aby ich sponsorować.
Odpowiedz
85 1
zgłoś
gość 31.10.2012 11:04
postawili by chociaż normalny nagrobek a nie wymyślne rzezby wstyd
Odpowiedz
119 1
zgłoś
gość 31.10.2012 11:04
pomnik za 100 tys. w dupach się przewraca..
Odpowiedz
37 10
zgłoś
gość 31.10.2012 11:05
oto pPolska właśnie!!
Odpowiedz
98 2
zgłoś
gość 31.10.2012 11:05
nie trzeba robić super rzeźby można zrobić normalny prosty nagrobek i jej syna będzie na to stać...
Odpowiedz
109 2
zgłoś
gość 31.10.2012 11:05
A nie można postawić zwykłego pomnika? Trzeba od razu za 100 tyś?
Odpowiedz
93 3
zgłoś
gość 31.10.2012 11:05
Bić się o spadek ma kto ale żeby zwyczajny jakikolwiek nagrobek postawić to już nikogo nie ma
Odpowiedz
50 6
zgłoś
gość 31.10.2012 11:05
No proszę, a na przedstawienie na jej cześć, w którym gra Kurowska i Kasprzyk, pieniądze się znalazły!!!! WSTYD!
Odpowiedz
20 10
zgłoś
Gość 31.10.2012 11:05
a co mnie to obchodzi ? jej tym bardziej nie zależy.
Odpowiedz
80 10
zgłoś
C 31.10.2012 11:05
Opiekunka powinna postawić ten pomnik. Wzięła pieniądze,wzięła pamiątki,testament ponoć wskazuje ja jako spadkobierczynie więc chyba nikt nie próbuje wskazać palcem na rodzine jako winnych zaistniałej sytuacji?!
Odpowiedz
43 7
zgłoś
gość 31.10.2012 11:05
tyle majątku a jeszcze grób nie gotowy... brak słów!
Odpowiedz
11 3
zgłoś
ENGO 31.10.2012 11:05
Villas przez jakiś czas w okresie PRL była TAJNYM współpracownikiem komunistycznych służb specjalnych. Dzięki temu dostała zgodę by koncertować za granicą. Potem chciała się wyplątać z tego, ale służby nie dawały jej spokoju. W tajemniczych okolicznościach została ograbiona jej willa, zginęło wtedy wiele bardzo cennych rzeczy przywiezionych zza granicy. Potem zrobiono z niej osobę chorą psychicznie, podsycając strach przed wymierzeniem kary przez te służby. Mimo zmiany ustroju ludzie służb wciąż są przecież groźni i nieobliczalni. Niekończący się strach, życie w ciągłym stresie, spowodowało, że stała się nieufna, zamykając się w sobie, uciekając na odludzie, odnajdując ukojenie w pomaganiu bezdomnym zwierzętom. Sama śmierć piosenkarki też owiana jest tajemnicą. Pewnie nigdy się nie dowiemy całej prawdy wokół życia tej gwiazdy ŚWIATOWEGO FORMATU. Jest to jedna z wielu NIEWYJAŚNIONYCH zagadek (POST)KOMINISTYCZNYCH RZĄDÓW pomimo iż elity szczycą się, że w Polsce od 1989 r. panuje DEMOKRACJA, a rozliczenie z przeszłością, lustracja, dekomunizacja to niedorzeczne wymysły „chorych na głowę” macierewiczów, gwiazdów, kaczyńskich.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1307