Środa 31.10.2012

Grycanki przebrane na Halloween... SŁODKIE?

Marta Grycan Wiktoria Grycan Grycanki

Grycanki przebrane na Halloween... SŁODKIE?

Wczoraj w warszawskim gejowskim klubie Utopia odbyła się impreza z okazji Halloween. Nie mogło na niej zabraknąć oczywiście największych (dosłownie i w przenośni) warszawskich celebrytek - Grycanek.

Marta wybrała strój anioła. Założyła zwiewną, kremową suknię oraz ogromne skrzydła. Dobrała do tego srebrne szpilki Louboutina. Jej córka, Wiktoria, wybrała natomiast przebranie... Kobiety Kota. Założyła czarny gorset, wysokie kozaki i pelerynę. Nie zabrakło oczywiście maski.

Zobaczcie, jak się bawiły:


http://pudelek.wrzuta.pl/film/amORdpH7zL1/

Grycanki przebrane na Halloween... SŁODKIE?Grycanki przebrane na Halloween... SŁODKIE?Grycanki przebrane na Halloween... SŁODKIE?Grycanki przebrane na Halloween... SŁODKIE?Grycanki przebrane na Halloween... SŁODKIE?Grycanki przebrane na Halloween... SŁODKIE?

Komentarze (1361)

Oglądasz 1201-1230 z 1361
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.11.2012 16:08
jesteście podli. wyglądają normalnie. a media przesadzają z nagonką na ich osoby.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 16:12
młoda zaraz eksploduje ;d
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 16:16
a ten piesek to gdzie jej pcha pyszczek;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 16:20
ale obciach chodzić z matką na imprezy...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 16:22
czy ta kobieta oszalala!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciaga 16 letnia corke po takich klubach i robi z niej posmiewisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.11.2012 16:22
czy ta kobieta oszalala!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciaga 16 letnia corke po takich klubach i robi z niej posmiewisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 16:35
straszne i tłuste,0 samokrytyki...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 16:55
BUHAHA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:01
Weronika to raczej kobieta kotlet :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:08
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:09
gość: taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:09
gość:
gość: taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:10
gość:
gość:
gość:
gość: POJEBANA RODZINKA..>STAREJ ODPIERDALA NA CAŁEGO.Marnuje sobie talent.Powinna otworzyć salon uciech i występować jako bajzelmama ze swoją aparycją.
tego chorego rudego wieprza powinno się gdzieś zamknąć za to co robi tym biednym dzieciom: utuczyła na świniaki i wystawiła na medialne zlinczowanie. Czemu w tej chorej rodzinie żaden facet nie ma nabiału?? Ja bym to rude kretyństwo zamknął gdzieś na wsi i nie pozwolił wyściubić spartolonego nochala za próg. jaki ona musi mieć zryty ten wielki beret!!!
RACJA - MATKA PATOLOGICZNA.NA BANK MA NIERÓWNO POD SUFITEM. TAKA IMBECYLKA NIE POWINNA MIEĆ DZIECI, BO JE KRZYWDZI. A JESZCZE JEDNO MAŁE TUCZY NA NASTĘPNEGO POTWORA. I CIESZY SIĘ MAMUT, ŻE LUDZIE MÓWIĄ, ŻE WYGLĄDA MŁODZIEJ OD CÓREK. DNO DNA
100/100
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:10
gość:
gość:
gość:
gość: POJEBANA RODZINKA..>STAREJ ODPIERDALA NA CAŁEGO.Marnuje sobie talent.Powinna otworzyć salon uciech i występować jako bajzelmama ze swoją aparycją.
tego chorego rudego wieprza powinno się gdzieś zamknąć za to co robi tym biednym dzieciom: utuczyła na świniaki i wystawiła na medialne zlinczowanie. Czemu w tej chorej rodzinie żaden facet nie ma nabiału?? Ja bym to rude kretyństwo zamknął gdzieś na wsi i nie pozwolił wyściubić spartolonego nochala za próg. jaki ona musi mieć zryty ten wielki beret!!!
RACJA - MATKA PATOLOGICZNA.NA BANK MA NIERÓWNO POD SUFITEM. TAKA IMBECYLKA NIE POWINNA MIEĆ DZIECI, BO JE KRZYWDZI. A JESZCZE JEDNO MAŁE TUCZY NA NASTĘPNEGO POTWORA. I CIESZY SIĘ MAMUT, ŻE LUDZIE MÓWIĄ, ŻE WYGLĄDA MŁODZIEJ OD CÓREK. DNO DNA
100/100
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 01.11.2012 17:11
gość: jebana bezwstydna gruba świnia! won do szkoły kurwo a nie na salony!
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:11
gość: jebana bezwstydna gruba świnia! won do szkoły kurwo a nie na salony!
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:13
gość: jebana bezwstydna gruba świnia! won do szkoły kurwo a nie na salony!
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:31
brawo pani grycan posmiewisko zrobila pani z corki gratulacje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:35
mogła się przebrać za tłustą świnię. A właściwie nie musiała... WSZYSCY JUŻ RZYGAJĄ TYMI OBLEŚNYMI HIPOPOTAMAMI
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:40
gość: mogła się przebrać za tłustą świnię. A właściwie nie musiała... WSZYSCY JUŻ RZYGAJĄ TYMI OBLEŚNYMI HIPOPOTAMAMI
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:40
gość: mogła się przebrać za tłustą świnię. A właściwie nie musiała... WSZYSCY JUŻ RZYGAJĄ TYMI OBLEŚNYMI HIPOPOTAMAMI
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:41
T tlusta Wiktoria miala sie przebrac za King Konga a nie za kota.Ludzie ale swiat jest dzis pieprzniety!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:43
gość:
gość: mogła się przebrać za tłustą świnię. A właściwie nie musiała... WSZYSCY JUŻ RZYGAJĄ TYMI OBLEŚNYMI HIPOPOTAMAMI
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taki rozmodlony naród, 95% ludności to katolicy ,pokolenie JPII , religia w szkole etc. , z tych waszych komentarzy wyłania się prawdziwy obraz tego narodu : nienawisc, poniżanie, szyderstwo, pycha,zarozumialstwo,tępota ,kołtuństwo ,brak empatii,wyniosłośc itd. gdzie się podziała nauka Jezusa o miłosierdziu, miłości, wzajemnym poszanowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:49
A nie lepiej było się przebrać za "chudziaki"...???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.11.2012 17:54
Aha
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 01.11.2012 17:54
gość: A nie lepiej było się przebrać za "chudziaki"...???
A nie lepiej było byś zamilkła
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.11.2012 18:04
one nie musza sie za nikogo przebierać-szczególnie ta czarna-tłusta ! oczy ledwo jej widać z tego tłuszczu!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.11.2012 18:05
dobrze ze ja mam normalna matke
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.11.2012 18:06
Powinny dokleic sobie tylko ryje świńskie ,nic wiecej nie potrzeba......
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.11.2012 18:20
Dwa przebrane prosiaczki ;)
Oglądasz 1201-1230 z 1361