Czwartek 08.11.2012

Anna Maria Wesołowska: "JAK CZUJĄ SIĘ JEJ DZIECI?"

Katarzyna Figura Kasia Figura Anna Maria Wesołowska

Anna Maria Wesołowska:

Kasia Figura postanowiła iść drogą przetartą przez najbardziej żądnych sławy celebrytów. Zamiast złożyć pozew o rozwód w sądzie, zadzwoniła do redakcji Vivy, która zorganizowała dla niej przejmującą sesję zdjęciową i wielostronicowy wywiad o mężu sadyście. Opowiedziała w nim o 14 latach koszmaru, jaki przeżyła z Kai Schoenhals który, jak twierdzi, bił ją, kopał, poniżał przy ludziach i opluwał. Podobno rzucał nawet w dizeci butem. Figura opowiedziała również o upiornych oświadczynach na środku jeziora. Czytelnicy mogli się tylko domyślać, co by się stało, gdyby powiedziała mu "nie".

Później było już tylko mocniej. W telewizyjnych wywiadach Kai został opisany jako niewyobrażalny bydlak. Nie zdecydował się jednak na odpowiedź w podobnej formie. Zapowiedział za to zdecydowaną walkę w sądzie.

Medialną ofensywę aktorki postanowiła skrytykować znana telewizyjna sędzina, Anna Maria Wesołowska. Twierdzi, że przez okładki i udzielanie wywiadów w telewizji Figura najbardziej skrzywdziła swoje dzieci.

70 tysięcy rozwodów rocznie to ponad 100 tysięcy nieszczęśliwych dzieci. Dzieci, które wpadają w alkohol, w narkotyki, popełniają przestępstwa, dlatego że nie potrafią sobie poradzić z problemami nas dorosłych, a my nie zauważamy, że dzieci cierpią wtedy najbardziej - mówi w wywiadzie z WP.tv, poproszona o komentarz w głośnej sprawie. Jesteśmy zapatrzeni w siebie, jesteśmy egoistyczni. Nie dajemy wsparcia naszym dzieciom, wydaje nam się, że to tylko nasza krzywda. Często robimy to nie intencjonalnie.

Matki starają się ukryć łzy, ale dzieci to widzą. Ojcowie często starają się wycofać, bo, jak już wszystko wróci do normy, to ja też wrócę. Nie tędy droga. Dzieci nas potrzebują na co dzień – kontynuuje. Nie wolno rozgrywać dzieci w konfliktach około rozwodowych. To jest ogromny dramat dla każdego dziecka. Od najmniejszego do nastolatka. Każdy człowiek ma inne potrzeby, ale za każdym razem zastanowiłabym się, jak się w tej sytuacji czuje moje dziecko.

Myślicie, że Figura myślała o dzieciach, pozując do tych zdjęć?

Anna Maria Wesołowska: Anna Maria Wesołowska: Anna Maria Wesołowska:

Komentarze (562)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 541-562 z 562
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 09.11.2012 21:56
sędzina to żona sędziego PUDLU ! :))
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 09.11.2012 22:58
Sędzina to żona sędziego...;]
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 09.11.2012 23:04
debilka ta Figura, byla z facetem 14 lat i pozwolila sobie tyle lat na bicie, pic na wode
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 09.11.2012 23:22
trzeba pamiętać żę to aktorka :D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2012 11:04
widziałam ten wywiad i ona tego wszystkiego nie mówiła pod kątem Figury. najpierw facet spytał ją o rozwody, wtedy własnie to powiedziała, a potem spytał ja o Figurę i dopiero wtedy spokojnie powiedziała, że trzeba sie zastanowic jak moga czuć sie z tym dzieci. całą tą "nagonkę" i zły wydźwięk nadaje Pudel, a to juz jest dno i żenada.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.11.2012 11:33
gość: Tylko po co komu te banały? Pani Wesołowska chce się podlansować przy okazji, coby o niej nie zapomnieli?
zapytano ja tluku!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.11.2012 11:34
gość: trzeba pamiętać żę to aktorka :D
i chla od dawna
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.11.2012 15:31
Figura ma okropna szyje. Pewnie ma gruczolaki tarczycy i to mnogie. Jak najszybciej do lekarza pani Figguro.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.11.2012 15:42
to zawsze była słodka idiotka
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.11.2012 17:44
To wszystko jest gra mocno podstarzełej upadłej gwiazdy, która chwyta się każdej metody nie patrząc na to że krzywdzi najbliższych, bo nie może przeżyć ze nigdy już nie będzie na topie, są młodsze ładniejsze zdolniejsze, trzeba być kimś żeby odejść z KLASĄ.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2012 18:07
durny pudlu sędzina to żona sędziego!!!! Kobieta to też sędzia !!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2012 19:05
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.11.2012 19:20
jednak sedzia anna maria to bardzo madra kobieta, a do tego piekna...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.11.2012 19:40
oj oj pania Kasiu ale lipa ,zawiodłam sie ,tyle kobiet zyje samotnie wychowując dzieci a pani z pieniedzmi i taka znana nie potrafiła sie przeciwstawic i opuscic 'potwora' ?! stworzyc dzieciom i sobie spokojny dom ? :( smutne ale czy prawdziwe
Odpowiedz
2 0
zgłoś
nocny Jastrząb 10.11.2012 21:36
100 % racji ma Pani sędzia Wesołowska. Mam 30 lat stażu małżeńskiego i dwoje dorosłych dzieci. Żal mi Pani Figury, duże miała piersi a co do talentu to mniejszy. Rozumu też nie za dużo. Starzeć trzeba się umieć z godnością dla poszanowania własnej osoby. Sama sobie życie spaprała. Lepiej o tym milczeć. W życiu za wszystko dostaje się rachunek i trzeba go zapłacić.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.11.2012 23:19
Sędzina to żona sędziego. Nieuki.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.11.2012 23:35
kazdy taki bydlak powinien byc pokazany na wielkim plakacie,zeby wszyscy go widzieli,moze inne kobiety nie wpadlyby w szpony takiego sukinsyna,kazdemu damskiemu bokserowi powinno sie obcinac rece
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.11.2012 10:19
Pani Sędzio, Kaska poprostu odchodzi do lamusa i czepia sie wszystkiego żeby troszkę jeszcze zaistnieć, ot i wszystko
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.11.2012 18:26
ale tak robią nie tylko celebryci ja się nie nabieram na "życiową" rolę Katarzyny Figury
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.11.2012 20:53
BEŁKOT ALKOCHOLICZKI-TO JEJ WERSJA A PRAWDA MOZE BYC INNA...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 18.02.2013 20:03
Sędzia Anna Maria Wesołowska wie co mówi - najbardziej skrzywdziła swoje dzieci. A Figura na pewno nie myślała o dzieciach tylko o sobie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2013 20:35
bardzo mądra kobieta, ma rację . Mam na myśli sędzię .
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 541-562 z 562