Czwartek 08.11.2012

Rutkowski: "Waśniewska jest już za granicą!"

Katarzyna W. Madzia Katarzyna Waśniewska Krzysztof Rutkowski

 Rutkowski:

Krzysztof Rutkowski, który natychmiast po ujawnieniu zniknięcia matki uduszonej Madzi zapowiedział, że będzie jej szukał, ma już pewne teorie na temat miejsca jej pobytu. Jak pisaliśmy, Katarzyna W. od 3 tygodni nie pojawiała się na posterunku policji, do czego została zobowiązana przez sąd. Dopiero teraz zaczęto jej szukać, mimo że wcześniej nie oddała policji paszportu (twierdziła, że go zgubiła)...

Jej "zaginięcie" dopiero kilka dni temu zgłosiła jej matka. Śledczy nie udzielają żadnych informacji na temat metod poszukiwawczych. Nie chcą nawet potwierdzić sugestii Super Expressu, by sprawdzili, gdzie loguje się telefon komórkowy podejrzanej o zamordowanie dziecka.

Niestety, nie możemy ujawnić takich informacji - mówi Marta Zawada Dybek, rzecznik Prokuratury Okręgowej z Katowicach.
Rutkowski także nie ujawnia swoich "metod operacyjnych", zapewnia jednak, że zna już miejsce pobytu Katarzyny W., a nie schwytał jej tylko dlatego, że, jak twierdzi, policja musiałaby ją wypuścić po 48 godzinach. Obecnie czeka na list gończy za Waśniewską i decyzję o aresztowaniu.

Mam pewne podejrzenia, gdzie jest - mówi tajemniczo detektyw-celebryta. Wydaje się zupełnie naturalne, że jest już za granicą.

Pierwszym tropem jest Londyn, a drugim Włochy. W obu tych miejscach Waśniewska ma rodzinę. My radzilibyśmy poszukać najpierw w polskich stadninach i klubach ze striptizem.

Rutkowski: Rutkowski: Rutkowski:

Komentarze (894)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:18
zaczynam podejrzewać że to wszystko zaplanowałpolski rzad żeby odsunąć zainteresowanie pospólstwa niecnymi poczynaniami gospodarczo-finansowymi, no cóz w imie dobra wyższego poswięcili jedno dzziecko tylko jak na razie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:18
TAKIEGO PIERDOLNIKA W POLSCE JESZCZE NIE BYLO, JAK TERAZ. MORDERCZYNI NA WOLNOSCI. KREATURY TAKIE JAK KACZYNSKI, MACIEREWICZ DZIELA POLAKOW, PROSTYTUTKI, ALKOHOLICZKI, DEBILKI SA MILE W MEDIACH WIDZIANE.. MAM PRZYNAJMNIEJ TEN KOMFORT, ZE NIE MIESZKAM W SWOIM KRAJU.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:19
gość:
gość: JUŻ PRAWIE ROK A TA KURWA A WOLOŚCI CO ZA POLSKIE PRAWO
prawo w Polsce jest uchwalane przez zydowski rzad tuska a to jest roznica ! nie glosuj nigdy na platfusow bzdzikotow komunistow i pawloka ! bandy zydow !
zaloze sie,ze takie same prawo bylo za Jarka.Juz za Mazowieckiego wypuszczono na drodze amnestii tysiace kryminalistow,zeby tez mogli zakosztowac wolnosci,sa poszlaki,ze prezydent L.Kaczynski przy pomocy swojego ziecia amnestiowal za pieniadze kryminalistow.Cale tzw.elity Solidarnosci sa przegnile i zepsute do szpiku kosci.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:20
gość:
gość: JUŻ PRAWIE ROK A TA KURWA A WOLOŚCI CO ZA POLSKIE PRAWO
prawo w Polsce jest uchwalane przez zydowski rzad tuska a to jest roznica ! nie glosuj nigdy na platfusow bzdzikotow komunistow i pawloka ! bandy zydow !
zaloze sie,ze takie same prawo bylo za Jarka.Juz za Mazowieckiego wypuszczono na drodze amnestii tysiace kryminalistow,zeby tez mogli zakosztowac wolnosci,sa poszlaki,ze prezydent L.Kaczynski przy pomocy swojego ziecia amnestiowal za pieniadze kryminalistow.Cale tzw.elity Solidarnosci sa przegnile i zepsute do szpiku kosci.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:24
gość: Przecież są rejestry kto przekracza granice. No kurwa, puścili ją?
Głupi jesteś? Zapomniałeś, że jesteśmy w Unii i nie mamy granic?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Fakty i Mity Tygodnik 08.11.2012 14:24
Jak uzyskać dostęp do bezpiecznej aborcji medycznej? Czy jesteś w niechcianej ciąży? Wejdź tu: . WOMEN ON WEB wspiera kobiety na całym świecie w uzyskiwaniu dostępu do bezpiecznej medycznej aborcji (przy użyciu Mifepristonu i Misoprostolu), aby zmniejszyć śmiertelność związaną z wykonywaniem niebezpiecznych zabiegów aborcyjnych. Serwis Women on Web przeznaczony jest dla kobiet żyjących w krajach, w których nie ma dostępu do bezpiecznych usług aborcyjnych. Aborcja przy użyciu tabletek jest bardzo bezpieczna i przebiega podobnie do spontanicznego poronienia. Miliony kobiet na świecie zastosowały tę metodę i udowodniono, że kobiety są w stanie przeprowadzić aborcję samodzielnie w domu przy bardzo małym medycznym nadzorze. Rzadko zdarza się, że po aborcji konieczna jest dodatkowa interwencja medyczna. W takim wypadku można zwócić się do jakiegokolwiek ginekologa w każdym kraju, tak samo jak w przypadku poronienia. Women on Web pracujący pod nadzorem lekarza zawsze udzieli Ci informacji i wsparcia. Napisz do nas email na: info@womenonweb.org
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:24
Nie rozumiem jednego... Miała meldować się na komisariacie bodajże trzy razy w tygodniu, przez trzy tygodnie nie miała czasu się tam pofatygować i nikt się tym nie zainteresował.. To gdzie byli policjanci? Zapomnieli czy może pani Katarzyna zadzwoniła na 112 mówiąc, że robi sobie sesję dla SE i nie może przybyć? Paranoja.. Nie powinni zainteresować się panią W. już po pierwszej nieobecności? Nie?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:25
dajcie jej spokuj to bardzo fajna dziewczyna
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:26
..kurde gdzie ja żyje ...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
danka 08.11.2012 14:28
czy ktos zna i widzial JANKA ZDUN ma 33 lata ma pjegi i jezdzi na cienzaruwkach i jest czarny i on mi wisi 300 dolca i ma dlugie wory jak mu te wory stano to po same kolana on ma przeszczepione mieso z woruf na wrgi z ust i z moszny ma przeszczepione na powieki i ma se robjone operacje za me forse
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:31
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 08.11.2012 14:32
dlaczego ona nie siedzi to jest paranoja!miala dobrego adwokata
Odpowiedz
0 0
zgłoś
danka 08.11.2012 14:33
czy ktos zna i widzial JANKA ZDUN ma 33 lata ma pjegi i jezdzi na cienzaruwkach i jest czarny i on mi wisi 300 dolca i ma dlugie wory jak mu te wory stano to po same kolana on ma przeszczepione mieso z woruf na wrgi z ust i z moszny ma przeszczepione na powieki i ma se robjone operacje za me forse.jestem bezdzietne mam konkubina i nam jest ta penge poczebna na rozwuj a janek ze iondra i skure z ustchcial powiekszyc by miec do szolbiznesu pojdzenie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
danka 08.11.2012 14:33
czy ktos zna i widzial JANKA ZDUN ma 33 lata ma pjegi i jezdzi na cienzaruwkach i jest czarny i on mi wisi 300 dolca i ma dlugie wory jak mu te wory stano to po same kolana on ma przeszczepione mieso z woruf na wrgi z ust i z moszny ma przeszczepione na powieki i ma se robjone operacje za me forse.jestem bezdzietne mam konkubina i nam jest ta penge poczebna na rozwuj a janek ze iondra i skure z ustchcial powiekszyc by miec do szolbiznesu pojdzenie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:34
Czy faktycznie taka pobłażliwość przy zarzucie o zabójstwo jest NORMALNA? A porównując za to że ktoś sobie szkodzi i pali trawkę i ma jeszcze jakiś gram na zapas żeby niszczyć własne zdrowie to od razu areszt i szybka rozprawa, wyrok! Co to quwa jest za Nasze Prawo????
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:34
Ukradnij bułke i plasterek szynki dla głodnego dziecka,a zamkną cię odrazu na 3 lata,a paniusia zamordowała własne dziecko i chodzi wolna. Oskarżeniem nie powinno byc niumyślne spowodowanie śmierci tylko DZIECIOBójstwo!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
danka 08.11.2012 14:36
czy ktos zna i widzial JANKA ZDUN ma 33 lata ma pjegi i jezdzi na cienzaruwkach i jest czarny i on mi wisi 300 dolca i ma dlugie wory jak mu te wory stano to po same kolana on ma przeszczepione mieso z woruf na wargi z ust i z moszny ma przeszczepione na powieki i ma se robjone operacje za me forse.jestem bezdzietne mam konkubina i nam jest ta penge poczebna na rozwuj a janek ze jondra i skure z ust chcial powiekszyc by miec do szolbiznesu pojdzenie.a on ma dugie jondra i zolendzie i on daje te sure z jonder na przeszczepy do ust kobiet
Odpowiedz
1 0
zgłoś
danka 08.11.2012 14:37
czy ktos zna i widzial JANKA ZDUN ma 33 lata ma pjegi i jezdzi na cienzaruwkach i jest czarny i on mi wisi 300 dolca i ma dlugie wory jak mu te wory stano to po same kolana on ma przeszczepione mieso z woruf na wargi z ust i z moszny ma przeszczepione na powieki i ma se robjone operacje za me forse.jestem bezdzietne mam konkubina i nam jest ta penge poczebna na rozwuj a janek ze jondra i skure z ust chcial powiekszyc by miec do szolbiznesu pojdzenie.a on ma dugie jondra i zolendzie i on daje te sure z jonder na przeszczepy do ust kobiet
Odpowiedz
1 0
zgłoś
danka 08.11.2012 14:37
BLAGAM O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czy ktos zna i widzial JANKA ZDUN ma 33 lata ma pjegi i jezdzi na cienzaruwkach i jest czarny i on mi wisi 300 dolca i ma dlugie wory jak mu te wory stano to po same kolana on ma przeszczepione mieso z woruf na wargi z ust i z moszny ma przeszczepione na powieki i ma se robjone operacje za me forse.jestem bezdzietne mam konkubina i nam jest ta penge poczebna na rozwuj a janek ze jondra i skure z ust chcial powiekszyc by miec do szolbiznesu pojdzenie.a on ma dugie jondra i zolendzie i on daje te sure z jonder na przeszczepy do ust kobiet
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:37
KOCHAM CIE KASIU♥ MOŻESZ U MNIE MIESZKAĆ ILE ZECHCESZ KASIU♥DZIŚ TEŻ SIĘ POKOCHAMY JAK WRÓCE,CZEKAJ NA MNIE KASIU♥
Od......ol sie od Kasi.Ona na wieki do mnie nalezy.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:38
Boże ty widzisz o nie grzmisz.....
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:38
trzeba ją było jeszcze dłużej trzymać na wolności.....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:41
Nie wierze, ze to czytam.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:41
Rutkowski podejrzewa a nie wie. Nikt nie wie gdzie ona jest. Moze juz nawet nie zyc.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 08.11.2012 14:42
KOCHAM MEGO KONKUBINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MA WORY JAK MU TE WORY STANO TO PO SAME KOLANA MOWI GOSKE FRONC ZE PRZYMORZA OT I ON MA PRZESZCZEPIONE SKURE Z JAJ NA TWARZ BO JEDEN GADAL ZE TA SKURA Z JAJ JEST DELIKATNE I CZEBA JO NA TWARZ PRZESZCZEPIJAC ZE NIBY ZNANE AKTORKI MAJO OPERACJE PLASTYCZNE NOWE SKURY PRZESZCZEPIONE Z WORUF I JONDER OD STARCH MENSZCZEZN
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:43
gość: Boże ty widzisz o nie grzmisz.....
Bogów w to nie mieszaj!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:43
gość: Rutkowski podejrzewa a nie wie. Nikt nie wie gdzie ona jest. Moze juz nawet nie zyc.
RUTEK TA MENDA NICH SIE GONI INTRYGANT
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:44
Ale pudelek dobrze dopieprzył z tymi burdelami bo co to jest żeby kobieta która zabiła swoje dziecko nadal chodzi na wolności??? Co to za kraj "panie tusku"...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2012 14:44
gość:
gość: Boże ty widzisz o nie grzmisz.....
Bogów w to nie mieszaj!
zamknij siem i zmjen plytem bo ci zajebjem to sie nogamy nakrejesz cie poszczujem piesem i on cie bedzie mjal zjedzone
Odpowiedz