Piątek 09.11.2012

Rozenek ukrywa, że jest ROZWÓDKĄ?

Małgorzata Rozenek Perfekcyjna Pani Domu Jacek Rozenek

Rozenek ukrywa, że jest ROZWÓDKĄ?

"Poprawienie" Małgorzacie Rozenek życiorysu, stworzonego na potrzeby prowadzonego przez nią programu, okazało się strzałem w dziesiątkę. Podobnie jak jej nowa twarz i nowy, wysprzątany dom pod Warszawą, mający ucieleśniać marzenia o lepszym życiu TVN-owskiej "wielkomiejskiej" grupy docelowej. To marzenie ucieleśnia również sama seksowna celebrytka, która całkiem nieźle wyszła w koszuli nocnej i z potarganymi włosami na okładce nowej Vivy. Taką widzi ją z pewnością mąż, gdy wstaje rano z łóżka.

Okazuje się, że wiek i wygląd Rozenek (przed "inwestycją" w twarz wyglądała trochę inaczej) to nie jedyne zmiany, jakie zaszły w jej życiu, gdy wygrała casting. Jak informuje tygodnik Życie na gorąco, przemilcza także fakt, że Jacek Rozenek jest jej drugim mężem. Kiedy poznała go 10 lat temu, była już rozwódką. Aktora poślubiła 11 października 2003 roku. Jak donosi tygodnik, swojego pierwszego męża Małgorzata poznała na studiach prawniczych. Jeżeli rzeczywiście ma obecnie 34 lata, to z pierwszym ślubem i rozwodem musiała się uwinąć jeszcze przed 24. urodzinami.

A może po prostu wycieła kilka lat życia razem z tym nieudanym epizodem? To by się nawet trzymało kupy.

Zabawne jest tylko, że ktoś uznał, że te wszystkie szczegóły psują "perfekcyjny" wizerunek i mogłyby zawieść widzów chcących oglądać na ekranie prawdziwy, młody ideał. Naszym zdaniem jest raczej odwrotnie.

Z drugiej strony to niezłe hasło reklamowe, a może nawet pomysł na nowe show? "TVN ułoży ci życie od nowa" :)

Rozenek ukrywa, że jest ROZWÓDKĄ?Rozenek ukrywa, że jest ROZWÓDKĄ?Rozenek ukrywa, że jest ROZWÓDKĄ?Rozenek ukrywa, że jest ROZWÓDKĄ?Rozenek ukrywa, że jest ROZWÓDKĄ?Rozenek ukrywa, że jest ROZWÓDKĄ?

Komentarze (833)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 833
Odpowiedz zgłoś
gość 09.11.2012 01:43
No,to "perfekcyjnie" zaczyna sie robic...;)
Odpowiedz
49 29
zgłoś
gość 09.11.2012 01:44
wszyscy na nia hejtują ale jak obejrzałem jeden odcinek to sikałem ze śmiechu. dobra rozrywka. zostane fanem. tak jak zostałem fanem waśniewskiej !
Odpowiedz zgłoś
gość 09.11.2012 01:44
jak na czterdziestolatkę wygląda naprawdę świetnie (operacje zrobiły swoje, ale jednak) , nie rozumiem czego się tu wypierać
Odpowiedz zgłoś
gość 09.11.2012 01:45
TVNie, napraw moje zycie!
Odpowiedz
55 10
zgłoś
gość 09.11.2012 01:45
dla kasy udawać kogoś zupełnie innego? aż tyle płaca w tym TVNie? podobno stacja upada, nawet Onet grupa ITI sprzedała, bo cienko interesy idą...
Odpowiedz
46 10
zgłoś
gość 09.11.2012 01:45
jej mąż zawsze taki zaniedbany
Odpowiedz
15 7
zgłoś
gość 09.11.2012 01:45
jak jestem zmeczony to mam jakies paranoje :(
Odpowiedz
32 5
zgłoś
gość 09.11.2012 01:45
po co ukrywać pewne fakty,ludzie wszystko wiedzą i wygadają.
Odpowiedz zgłoś
gość 09.11.2012 01:46
taki zarost pasuje tylko młodemu mężczyźnie, on wygląda jak stary pijak
Odpowiedz
37 4
zgłoś
gość 09.11.2012 01:46
teraz operacja dla mężusia :D
Odpowiedz
29 3
zgłoś
gość 09.11.2012 01:46
wieku się nie ukryje,a stan cywilny jest nieważny.
Odpowiedz
41 27
zgłoś
gość 09.11.2012 01:47
Jej tatuś jest podobną jakąś szyszka w PiS i dlatego tak nam ją nachalnie wciskają i dlatego też "wygrała" casting. Sztuczność, obłuda i zakłamanie.
Odpowiedz
50 2
zgłoś
gość 09.11.2012 01:48
Pchała się do telewizji, to trzeba było liczyć się z tym, że prędzej czy później te brudy zaczną wychodzić.
Odpowiedz
17 6
zgłoś
gość 09.11.2012 01:48
ale jestem głodna
Odpowiedz
30 3
zgłoś
gość 09.11.2012 01:48
A JA SIĘ PYTAM ILE W KOŃCU ONA MA LAT
Odpowiedz
27 3
zgłoś
gość 09.11.2012 01:48
No brawo Pudel. Odkryliście to po roku. Co za refleks.
Odpowiedz
9 4
zgłoś
gość 09.11.2012 01:49
mam dosyć internetu.
Odpowiedz
42 35
zgłoś
gość 09.11.2012 01:49
FAJNA KOBIETA Z NIEJ I CO ZA ROZNICA CZY SPRZATA SAMA W DOMU CZY MA 30 CZY 40 LAT - LUBIE JA I JUZ
Odpowiedz
47 7
zgłoś
gość 09.11.2012 01:49
Ja naprawdę mam gdzieś ile ma lat, ilu miała mężów, ile ma dzieci, czy ma chomika czy rybki. Interesuje mnie tylko jak wykonuje swoją pracę, jakim jest człowiekiem, czy jest szczera i uczciwa. Już wiem, że w przypadku tych dwóch ostatnich niestety nie.
Odpowiedz
18 3
zgłoś
gość 09.11.2012 01:49
gość: ale jestem głodna
JA TEZ :)
Odpowiedz
30 1
zgłoś
gość 09.11.2012 01:50
on wygląda jakby był gruby, potem schudł i skóra mu wszedzie została
Odpowiedz zgłoś
gość 09.11.2012 01:50
Czyli mając 36 lat zaczęła zajmować się tylko domem. Ciekawe, co robiła wcześniej? Gdzie pracowała? Jako KTO? I dlaczego o tym w ogóle nie mówi? Kiedy zaniżyła sobie wiek o 9 lat, to odezwali się jej znajomi z podstawówki - a czemu nie z liceum ani ze studiów? Robiła to liceum zaocznie, czy co? A nawet jeśli, to i tak ktoś ją powinien pamiętać. Przecież chyba nie kupiła sobie matury ani dyplomu ukończenia studiów na czarnym rynku! To dziwne, że ten czas pomiędzy podstawówką a siedzeniem w domu jest tak jakby owiany tajemnicą. Rozenek mówił, że pochodzi z patologicznego środowiska. Czy i ona była jego koleżanką z dzieciństwa? Jeśli nie, to ciekawe w jakich okolicznościach ją poznał i jak zakończył swoje pierwsze małżeństwo z którego ma syna. Napiszcie coś o tym, skoro już i tak poruszacie jej temat.
Odpowiedz
23 2
zgłoś
gość 09.11.2012 01:50
dobranoc wszystkim.
Odpowiedz
21 6
zgłoś
gość 09.11.2012 01:50
gość: Jej tatuś jest podobną jakąś szyszka w PiS i dlatego tak nam ją nachalnie wciskają i dlatego też "wygrała" casting. Sztuczność, obłuda i zakłamanie.
JAK ojciec jej byłby szyszką w pisie to ona napewno by nie byla tam gdzie jest, chyba że jej ojciec jest szyszka w po to tak
Odpowiedz
6 15
zgłoś
gość 09.11.2012 01:50
dAjcie jej spokoj :) lubimy ją ,nie oszukujmy sie :)
Odpowiedz
16 2
zgłoś
gość 09.11.2012 01:50
ONA MA 24 LATA TYLKO TAK STARO WYGLADA
Odpowiedz
8 11
zgłoś
koszaalin 09.11.2012 01:51
Wszyscy tak po niej jedziecie, ciekawe co wam takiego zrobiła? Irytujecie mnie strasznie swoim zachowaniem...
Odpowiedz
13 5
zgłoś
gość 09.11.2012 01:51
żałosne jest to, ile ta kobieta zgodziła się na swój temat nakłamać i powielać. Kasa tylko we łbie.
Odpowiedz
16 6
zgłoś
gość 09.11.2012 01:52
dzieci wy w ogóle nie odróżnicie fikcji od rzeczywistości, to jest program ona tam gra jest aktorką, a swoją drogą dlaczego ma trąbić że jest rozwódką, to jej sprawa, ludzie też chcą mieć trochę prywatności.
Odpowiedz