Poniedziałek 12.11.2012

Wojewódzki ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! Dwa razy młodszą! ŁADNA?

Kuba Wojewódzki Ewelina Szabelska

Wojewódzki ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! Dwa razy młodszą! ŁADNA?

Wygląda na to, że dziewczyna, którą przydzielił mu po castingu Play, poszła w odstawkę. Wojewódzki, który według Magdaleny Środy przechodzi poważny kryzys wieku średniego, znalazł sobie już kolejną "20-letnią pannę", którą zaprasza do "kilometrowego apartamentu" na warszawskim Powiślu.

Jak donosi Party, od niedawna 49-latek spotyka się z niemal dwa razy młodszą od niego blondynką. U jego boku można spotkać 25-letnią Ewelinę Szabelską, zawodniczkę drużyny kolarstwa górskiego Renault Eco2 Team. Znajoma pary twierdzi, że to coś więcej niż kolejny romans. Związek jest podobno poważny.

Kuba i Ewelina są bardzo zgrani. I zakochani! Każdy wolny weekend starają się spędzać razem poza Warszawą - mówi ich znajoma. Kto wie, może Ewelinie uda się usidlić go na dłużej? Ona, jak każdy dobry sportowiec, umie walczyć.

A może to on powinien "walczyć" i "usidlać" Ewelinę? Podoba Wam się? 

Wojewódzki ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! Dwa razy młodszą! ŁADNA?Wojewódzki ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! Dwa razy młodszą! ŁADNA?PUDELEK EXCLUSIVEWojewódzki ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! Dwa razy młodszą! ŁADNA?PUDELEK EXCLUSIVEWojewódzki ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! Dwa razy młodszą! ŁADNA?PUDELEK EXCLUSIVE

Komentarze (742)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:18
Jak dziaduś ma chęć mieć młodsze i na wiagrę mu starcza :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:19
gość:
gość:
gość: piersza ,kurwy
druga ,chuje
trzeci, lesby :P
co za debilizym. ...........
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:20
wyda szmal starego grzyba i pogoni
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 12.11.2012 14:20
ciekawą urodę ma.Oryginalną.podoba mi się.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:21
gość:
gość: brzydka ona, brzydki on.... poza tym wszyscy wiedzą, że to gra pozorów, bo Wojewódzki jest zadeklarowanym choć skrywanym homoseksualistą
jak skrywanym to niezdeklarowanym
w środowisku gejów zdeklarowanym, dla żądnych sensacji gimbusów takiechjak ty musi udawać hetero
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:21
przecież leśny dziad to pedał wszyscy o tym wiedzą
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:21
kurwa myślałam że kajaki wozi na dachu!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:21
Widać ze ładnie obciąga, szczególnie pod górę !!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:21
Kupa ma łeb jak klocek
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:22
Ogłoszenie: PILNIE KUPIĘ ŻELAZKO DO PRASOWANIA ZMARSZCZEK. Czterdziestolatka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:23
Widać, że ładnie obciąga szczególnie pod górę !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:23
gość: 8 listopada odbyły się trzy manifestacje przeciwko zatwierdzanej w Sejmie ludobójczej ustawie o nasiennictwie. Ustawa ostatecznie przeszła dzięki głosom zbrodniarzy z PO i PSL, którzy usankcjonowali ludobójstwo za pomocą roślin GMO - nasiona tej broni biologicznej będą odtąd dopuszczone w Polsce, a żywność GMO nie będzie w żaden sposób oznaczana. Celem bez wątpienia nie jest tylko profit, lecz przede wszystkim wymordowanie narodu polskiego. Podobnie jak zbrodniarze nazistowscy, polscy ludobójcy przebrani za posłów ostatecznie staną przed trybunałami i poniosą zasłużoną karę. Na nic nie zda się tłumaczenie, że się nie wiedziało. O tym, że GMO powoduje ciężkie choroby i zabija wszyscy posłowie doskonale wiedzą, bowiem od lat byli o tym informowani m.in. przez Koalicję Polska Wolna od GMO. Niedawne wyniki badań z Francji na szczurach dolały jeszcze oliwy do ognia, bowiem z całą pewnością stwierdzono, że szczurom karmionym za pomocą GMO rosną wielkie guzy nowotworowe, które powodują przedwczesną śmierć. Mimo to posłowie PO i PSL głosowali za dopuszczeniem tej trucizny do Polski. Jedyną szansą na to, że ta ludobójcza ustawa nie przejdzie jest teraz zawetowanie jej przez Prezydenta B. Komorowskiego. Tyko w ten sposób może on ocalić głowy podopiecznych Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka.
zmien lekarza bo tabletki przestają ci działać
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Iburner 12.11.2012 14:24
kolejna głupia się załapała :) Einstein miał rację :)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:24
Że co???!!! że niby taki "amant" z Jakuba Władysława???!!! A cycki Figurskiego nie wystarczą???
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:24
gość: prawie 50 lat.. ale ten czas leci:)
63 ma dziadek
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:24
jemu sie ma podobac... a swoja droga dla tych co twierdza ze kuba to gej zostalam wynajeta przez kube na dwie godziny do hotelu.... Tak jestem prostytutka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:25
mam 40 lat spotykam sie z 19latkiem i obu nam sie to podoba, wiec co, kryzys wieku sredniego i wczesnego?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:26
Wojewódzki płaci Pudelkowi!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:26
Czy ktoś jeszcze nie wie, że On JEST GEJEM?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:27
nina:
Wojewódzki co tydzień ma nową dziewczynę, a ja nie mam ani jednej od kilku lat ;(
BO JESTEŚ ZJEBANY:-)
I nie jesteś taki stary jak dziadek , o spadku po nim nie mówiąc.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:28
a co z chlopakiem ???
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Anecia :) 12.11.2012 14:28
cześć nazywam się Aneta. pewnie nikt nawet nie potraktuje tej historii poważnie, patrząc na popularność Kuby. Miałam z Kubą romans, jakieś pół roku temu. To była dla mie ftedy prawdziwa miłośc. Był romantyczny, obsypywał kwiatami i czułymi słowami. Okazał sie zwyklym kobiecazem i wykożystał mie jak kazdą inną. Przespal sie ze mną i zostawił. nie ufajcie takim jak on NIGDY!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:28
Co ten dziadziu probuje tu udowodnic? Zycie ucieka a ten nadal w punkcie "0" ???????????????????/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:28
KUBUŚ I DZIECI :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:30
kuba i dzieci
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.11.2012 14:30
nie wiedziałem, że Ferrari jest w stanie przewieść tyle kajaków na dachu !
Odpowiedz