Środa 14.11.2012

Steczkowska, Cielecka czy Czartoryska? (ZDJĘCIA)

Anna Czartoryska Magdalena Cielecka Justyna Steczkowska

Steczkowska, Cielecka czy Czartoryska? (ZDJĘCIA)

W poniedziałek w hotelu Sheraton miesięcznik Twój Styl wręczył nagrody Doskonałości Roku, które już po raz osiemnasty jury przyznało najlepszym kosmetykom na polskim rynku. Kremy, szminki, podkłady i wiele innych testowały między innymi Anna Czartoryska i Magdalena Cielecka. Okazuje się, że kąpiele oraz smarowanie ciała mogą być bardzo męczące.

Poszukiwanie kosmetyku doskonałego to bardzo przyjemne, ale też odpowiedzialne. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam te wszystkie kosmetyki wpadłam w euforię, a po chwili w rozpacz. Było ich tak dużo, że nie wiedziałam od czego zacząć - żaliła się podczas gali Czartoryska.

Cielecka postawiła na elegancję, ale nie klasyczną. Przyszła nie w sukni, ale w spodniach i marynarce, które ożywiła wzorzysta bluzką. Czartoryska wybrała coś bardziej typowego dla gali i miała na sobie długą, srebrną kreację. Natomiast Justyna Steczkowska zrezygnowała ze stylu Jolanty Rutowicz i tym razem nie paradowała po czerwonym dywanie w super krótkiej mini. Założyła czarną suknię z koronkowymi wstawkami.

Wyglądała chyba odrobinę lepiej niż jej siostra... Zobacz: Steczkowska NIE MA PIERSI...?

Steczkowska, Cielecka czy Czartoryska? (ZDJĘCIA)Steczkowska, Cielecka czy Czartoryska? (ZDJĘCIA)Steczkowska, Cielecka czy Czartoryska? (ZDJĘCIA)Steczkowska, Cielecka czy Czartoryska? (ZDJĘCIA)Steczkowska, Cielecka czy Czartoryska? (ZDJĘCIA)Steczkowska, Cielecka czy Czartoryska? (ZDJĘCIA)Steczkowska, Cielecka czy Czartoryska? (ZDJĘCIA)Steczkowska, Cielecka czy Czartoryska? (ZDJĘCIA)Steczkowska, Cielecka czy Czartoryska? (ZDJĘCIA)

Komentarze (399)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.11.2012 04:00
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Wszystki ladnie, ale Cielecka klasa sama w sobie !
Cielecka ma strasznie duza glowe I krotkie nogi Cuchy ma z bazaru-))))))
od ciebie ze straganu kupowala,że jesteś taka zorientowana
Tak pani cielecka;) nie pamieta mnie pani to ja zosia dodalam pani rezowe majteczki za darmo Wszstko dla bylej gwiozdy;))))
nawet pomarzyć nie możesz by się do niej równać miernoto nieduczona....
hey cielak idz spac lub sie upij;) No coz z wygladem, kasa, mezszczyznami bedzie juz coraz gorzej Stop dreaming U;))))
O nie, nie do obory ! Do slownika zoska ! Naucz sie pisac baranie, bo to z twoja glowa cos nie tak ! Pani Cieleckiej to mozesz jedynie klozet w ubikacji czyscic !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 04:02
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Wszystki ladnie, ale Cielecka klasa sama w sobie !
Cielecka ma strasznie duza glowe I krotkie nogi Cuchy ma z bazaru-))))))
od ciebie ze straganu kupowala,że jesteś taka zorientowana
Tak pani cielecka;) nie pamieta mnie pani to ja zosia dodalam pani rezowe majteczki za darmo Wszstko dla bylej gwiozdy;))))
nawet pomarzyć nie możesz by się do niej równać miernoto nieduczona....
hey cielak idz spac lub sie upij;) No coz z wygladem, kasa, mezszczyznami bedzie juz coraz gorzej Stop dreaming U;))))
O nie, nie do obory ! Do slownika zoska ! Naucz sie pisac baranie, bo to z twoja glowa cos nie tak ! Pani Cieleckiej to mozesz jedynie klozet w ubikacji czyscic !
Aaaa, i z angielskim cieniutko :D
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.11.2012 04:07
Czartoryska jak zwykle ma wyglad starej ciotki.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.11.2012 04:10
Magda Cielecka nigdy nie wygladala zle, z biegiem lat, coraz lepiej !
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Ledup 14.11.2012 04:25
gość:
Pudlu, może byś tak przeprosił Małgorzatę Rozenek za swoje kłamstwa na Jej temat? Choć wiem, że z tym może być problem, bo żeby przeprosić, musiałbyś mieć jaja a w pudlu same cioty na czele z redaktorkiem naczelnym. Mam nadzieje, że Rozenkowa was pozwie za wasze krętactwa, oszczerstwa, mizoginię, oszuści pie**oleni! Myślicie, że wszystko wam wolno, redaktorskie hieny?!?
Nie zajmuj się czyjąś sprawą. Po co wtykasz nos pomiędzy dwie strony, prosił cię ktoś o to? Zaprzestań tych apelów.
Bo trafia mnie szlag na samą myśl, że ludzie PRZESTAJĄ BRAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE SŁOWA....i to jeszcze w tak oscentacyjny sposób jak na tym portalu - a te ohydne i, jak sie okazało, wyssane z palca donosy na temat Rozenek przelały czarę goryczy... Dobra, ja też czasem lubię wejść i poczytać, co tam nowego napisali - ot tak dla rozrywki, ALE---- co innego pisać o błahych plotkach czy brutalnej nawet PRAWDZIE, a co innego KŁAMAĆ Z ROZMYSŁEM. Ja się na to nie godzę. Ktoś kiedyś powiedział, że słowo bardziej rani niż czyn. Że potrafi zabić, zniszczyć kogoś, zdyskredytować w oczach innych ludzi. Nie może byc tak, że taki redaktorzyna jeden z drugim, piszą co im się podoba, co ślina na język przyniesie, często CELOWO mijając się z prawdą - tylko po to by UATRAKCYJNIĆ NEWSA. Przecież te słowa nie dotyczą jakiejś nieokreślonej materii nieożywionej, tylko żywych ludzi. Dotykają czyichś córek, matek, żon, ojców, mężów, etc...Słowa--->kłamstwa mają wielką siłę, rozprzestrzeniają sie w okamgnieniu i potrafią narobić wiele szkód...Zaczynają życ własnym życiem...No ale to już redagujących nieprawdziwe teksty nie interesuje. Pani Rozenek jest bardzo jaskrawym przykładem znanej osoby (oczywiście nie jedynym), która padła ofiara takich opętańczych, nienawistnych ataków (ja rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale to było po prostu chore) ze strony redaktorów portalu, którzy co rusz wymyślali na Nią coraz to nowe kłamstwa, aby zdyskredytować ją w oczach czytających. Kłamstwa pudelkowe były o tyle perfidne, że zarzucały kłamstwa właśnie p. Rozenek. Teraz, na szczęście, prawda wyszła na jaw, a wraz z nią kulisy tego "obiektywnego", "rzetelnego" dziennikarstwa Pudelka.;) Szkoda tylko, że niesmak pozostał. A Pudel dziwnie ucichł.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 04:31
gość: Magda Cielecka nigdy nie wygladala zle, z biegiem lat, coraz lepiej !
cielak jeszcze nie spisz;))))))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 04:35
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Wszystki ladnie, ale Cielecka klasa sama w sobie !
Cielecka ma strasznie duza glowe I krotkie nogi Cuchy ma z bazaru-))))))
od ciebie ze straganu kupowala,że jesteś taka zorientowana
Tak pani cielecka;) nie pamieta mnie pani to ja zosia dodalam pani rezowe majteczki za darmo Wszstko dla bylej gwiozdy;))))
nawet pomarzyć nie możesz by się do niej równać miernoto nieduczona....
hey cielak idz spac lub sie upij;) No coz z wygladem, kasa, mezszczyznami bedzie juz coraz gorzej Stop dreaming U;))))
O nie, nie do obory ! Do slownika zoska ! Naucz sie pisac baranie, bo to z twoja glowa cos nie tak ! Pani Cieleckiej to mozesz jedynie klozet w ubikacji czyscic !
Aaaa, i z angielskim cieniutko :D
Gwiazdo, nie tylko srasznie sie starzejesz ale tez mezniejesz To jablko adama na tojej szyji ms cielak????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 04:42
gość:
gość: Magda Cielecka nigdy nie wygladala zle, z biegiem lat, coraz lepiej !
cielak jeszcze nie spisz;))))))
Pani Rozenek sama poddala w watpliwosc swoj wiek ! To ludzie zauwazyli niescislosci a nie Pudel ! Sprzeczne informacje zauwazyli czytelnicy ! A ten dowod, to tak jak ten dom , podobno jej wlasny ;p Dziecko, popracowalabys w TVN to bys glupot nie pisala, oni wiedza jak prac mozgi widzom.....Tobie sprali ! I oszczedz nam tych swoich wypocin, na nic sie zdadza !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 04:47
gość:
gość:
gość: Magda Cielecka nigdy nie wygladala zle, z biegiem lat, coraz lepiej !
cielak jeszcze nie spisz;))))))
Pani Rozenek sama poddala w watpliwosc swoj wiek ! To ludzie zauwazyli niescislosci a nie Pudel ! Sprzeczne informacje zauwazyli czytelnicy ! A ten dowod, to tak jak ten dom , podobno jej wlasny ;p Dziecko, popracowalabys w TVN to bys glupot nie pisala, oni wiedza jak prac mozgi widzom.....Tobie sprali ! I oszczedz nam tych swoich wypocin, na nic sie zdadza !
Chyba nie w temacie.....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 04:50
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Wszystki ladnie, ale Cielecka klasa sama w sobie !
Cielecka ma strasznie duza glowe I krotkie nogi Cuchy ma z bazaru-))))))
od ciebie ze straganu kupowala,że jesteś taka zorientowana
Tak pani cielecka;) nie pamieta mnie pani to ja zosia dodalam pani rezowe majteczki za darmo Wszstko dla bylej gwiozdy;))))
nawet pomarzyć nie możesz by się do niej równać miernoto nieduczona....
hey cielak idz spac lub sie upij;) No coz z wygladem, kasa, mezszczyznami bedzie juz coraz gorzej Stop dreaming U;))))
O nie, nie do obory ! Do slownika zoska ! Naucz sie pisac baranie, bo to z twoja glowa cos nie tak ! Pani Cieleckiej to mozesz jedynie klozet w ubikacji czyscic !
Aaaa, i z angielskim cieniutko :D
Gwiazdo, nie tylko srasznie sie starzejesz ale tez mezniejesz To jablko adama na tojej szyji ms cielak????
Ale chociaz trzezwa jestem o tej porze, nie jak Ty ! I po polsku umiem pisac..... i po angielsku tez ! Nie jak ty buraku !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 04:56
Ledup:
gość:
Pudlu, może byś tak przeprosił Małgorzatę Rozenek za swoje kłamstwa na Jej temat? Choć wiem, że z tym może być problem, bo żeby przeprosić, musiałbyś mieć jaja a w pudlu same cioty na czele z redaktorkiem naczelnym. Mam nadzieje, że Rozenkowa was pozwie za wasze krętactwa, oszczerstwa, mizoginię, oszuści pie**oleni! Myślicie, że wszystko wam wolno, redaktorskie hieny?!?
Nie zajmuj się czyjąś sprawą. Po co wtykasz nos pomiędzy dwie strony, prosił cię ktoś o to? Zaprzestań tych apelów.
Bo trafia mnie szlag na samą myśl, że ludzie PRZESTAJĄ BRAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE SŁOWA....i to jeszcze w tak oscentacyjny sposób jak na tym portalu - a te ohydne i, jak sie okazało, wyssane z palca donosy na temat Rozenek przelały czarę goryczy... Dobra, ja też czasem lubię wejść i poczytać, co tam nowego napisali - ot tak dla rozrywki, ALE---- co innego pisać o błahych plotkach czy brutalnej nawet PRAWDZIE, a co innego KŁAMAĆ Z ROZMYSŁEM. Ja się na to nie godzę. Ktoś kiedyś powiedział, że słowo bardziej rani niż czyn. Że potrafi zabić, zniszczyć kogoś, zdyskredytować w oczach innych ludzi. Nie może byc tak, że taki redaktorzyna jeden z drugim, piszą co im się podoba, co ślina na język przyniesie, często CELOWO mijając się z prawdą - tylko po to by UATRAKCYJNIĆ NEWSA. Przecież te słowa nie dotyczą jakiejś nieokreślonej materii nieożywionej, tylko żywych ludzi. Dotykają czyichś córek, matek, żon, ojców, mężów, etc...Słowa--->kłamstwa mają wielką siłę, rozprzestrzeniają sie w okamgnieniu i potrafią narobić wiele szkód...Zaczynają życ własnym życiem...No ale to już redagujących nieprawdziwe teksty nie interesuje. Pani Rozenek jest bardzo jaskrawym przykładem znanej osoby (oczywiście nie jedynym), która padła ofiara takich opętańczych, nienawistnych ataków (ja rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale to było po prostu chore) ze strony redaktorów portalu, którzy co rusz wymyślali na Nią coraz to nowe kłamstwa, aby zdyskredytować ją w oczach czytających. Kłamstwa pudelkowe były o tyle perfidne, że zarzucały kłamstwa właśnie p. Rozenek. Teraz, na szczęście, prawda wyszła na jaw, a wraz z nią kulisy tego "obiektywnego", "rzetelnego" dziennikarstwa Pudelka.;) Szkoda tylko, że niesmak pozostał. A Pudel dziwnie ucichł.
Pani Rozenek sama poddala w watpliwosc swoj wiek ! To ludzie zauwazyli niescislosci a nie Pudel ! Sprzeczne informacje zauwazyli czytelnicy ! A ten dowod, to tak jak ten dom , podobno jej wlasny ;p Dziecko, popracowalabys w TVN to bys glupot nie pisala, oni wiedza jak prac mozgi widzom.....Tobie sprali ! I oszczedz nam tych swoich wypocin, na nic sie zdadza !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 04:59
Ledup:
gość:
Pudlu, może byś tak przeprosił Małgorzatę Rozenek za swoje kłamstwa na Jej temat? Choć wiem, że z tym może być problem, bo żeby przeprosić, musiałbyś mieć jaja a w pudlu same cioty na czele z redaktorkiem naczelnym. Mam nadzieje, że Rozenkowa was pozwie za wasze krętactwa, oszczerstwa, mizoginię, oszuści pie**oleni! Myślicie, że wszystko wam wolno, redaktorskie hieny?!?
Nie zajmuj się czyjąś sprawą. Po co wtykasz nos pomiędzy dwie strony, prosił cię ktoś o to? Zaprzestań tych apelów.
Bo trafia mnie szlag na samą myśl, że ludzie PRZESTAJĄ BRAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE SŁOWA....i to jeszcze w tak oscentacyjny sposób jak na tym portalu - a te ohydne i, jak sie okazało, wyssane z palca donosy na temat Rozenek przelały czarę goryczy... Dobra, ja też czasem lubię wejść i poczytać, co tam nowego napisali - ot tak dla rozrywki, ALE---- co innego pisać o błahych plotkach czy brutalnej nawet PRAWDZIE, a co innego KŁAMAĆ Z ROZMYSŁEM. Ja się na to nie godzę. Ktoś kiedyś powiedział, że słowo bardziej rani niż czyn. Że potrafi zabić, zniszczyć kogoś, zdyskredytować w oczach innych ludzi. Nie może byc tak, że taki redaktorzyna jeden z drugim, piszą co im się podoba, co ślina na język przyniesie, często CELOWO mijając się z prawdą - tylko po to by UATRAKCYJNIĆ NEWSA. Przecież te słowa nie dotyczą jakiejś nieokreślonej materii nieożywionej, tylko żywych ludzi. Dotykają czyichś córek, matek, żon, ojców, mężów, etc...Słowa--->kłamstwa mają wielką siłę, rozprzestrzeniają sie w okamgnieniu i potrafią narobić wiele szkód...Zaczynają życ własnym życiem...No ale to już redagujących nieprawdziwe teksty nie interesuje. Pani Rozenek jest bardzo jaskrawym przykładem znanej osoby (oczywiście nie jedynym), która padła ofiara takich opętańczych, nienawistnych ataków (ja rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale to było po prostu chore) ze strony redaktorów portalu, którzy co rusz wymyślali na Nią coraz to nowe kłamstwa, aby zdyskredytować ją w oczach czytających. Kłamstwa pudelkowe były o tyle perfidne, że zarzucały kłamstwa właśnie p. Rozenek. Teraz, na szczęście, prawda wyszła na jaw, a wraz z nią kulisy tego "obiektywnego", "rzetelnego" dziennikarstwa Pudelka.;) Szkoda tylko, że niesmak pozostał. A Pudel dziwnie ucichł.
A ta swoje.......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 05:00
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Wszystki ladnie, ale Cielecka klasa sama w sobie !
Cielecka ma strasznie duza glowe I krotkie nogi Cuchy ma z bazaru-))))))
od ciebie ze straganu kupowala,że jesteś taka zorientowana
Tak pani cielecka;) nie pamieta mnie pani to ja zosia dodalam pani rezowe majteczki za darmo Wszstko dla bylej gwiozdy;))))
nawet pomarzyć nie możesz by się do niej równać miernoto nieduczona....
hey cielak idz spac lub sie upij;) No coz z wygladem, kasa, mezszczyznami bedzie juz coraz gorzej Stop dreaming U;))))
O nie, nie do obory ! Do slownika zoska ! Naucz sie pisac baranie, bo to z twoja glowa cos nie tak ! Pani Cieleckiej to mozesz jedynie klozet w ubikacji czyscic !
Aaaa, i z angielskim cieniutko :D
Gwiazdo, nie tylko srasznie sie starzejesz ale tez mezniejesz To jablko adama na tojej szyji ms cielak????
Ale chociaz trzezwa jestem o tej porze, nie jak Ty ! I po polsku umiem pisac..... i po angielsku tez ! Nie jak ty buraku !
So write me back in English, and don't call me names, miss classy ;)))))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 05:19
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Wszystki ladnie, ale Cielecka klasa sama w sobie !
Cielecka ma strasznie duza glowe I krotkie nogi Cuchy ma z bazaru-))))))
od ciebie ze straganu kupowala,że jesteś taka zorientowana
Tak pani cielecka;) nie pamieta mnie pani to ja zosia dodalam pani rezowe majteczki za darmo Wszstko dla bylej gwiozdy;))))
nawet pomarzyć nie możesz by się do niej równać miernoto nieduczona....
hey cielak idz spac lub sie upij;) No coz z wygladem, kasa, mezszczyznami bedzie juz coraz gorzej Stop dreaming U;))))
O nie, nie do obory ! Do slownika zoska ! Naucz sie pisac baranie, bo to z twoja glowa cos nie tak ! Pani Cieleckiej to mozesz jedynie klozet w ubikacji czyscic !
Aaaa, i z angielskim cieniutko :D
Gwiazdo, nie tylko srasznie sie starzejesz ale tez mezniejesz To jablko adama na tojej szyji ms cielak????
Ale chociaz trzezwa jestem o tej porze, nie jak Ty ! I po polsku umiem pisac..... i po angielsku tez ! Nie jak ty buraku !
So write me back in English, and don't call me names, miss classy ;)))))
Slownik on-line :D brak slow ;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 05:26
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Wszystki ladnie, ale Cielecka klasa sama w sobie !
Cielecka ma strasznie duza glowe I krotkie nogi Cuchy ma z bazaru-))))))
od ciebie ze straganu kupowala,że jesteś taka zorientowana
Tak pani cielecka;) nie pamieta mnie pani to ja zosia dodalam pani rezowe majteczki za darmo Wszstko dla bylej gwiozdy;))))
nawet pomarzyć nie możesz by się do niej równać miernoto nieduczona....
hey cielak idz spac lub sie upij;) No coz z wygladem, kasa, mezszczyznami bedzie juz coraz gorzej Stop dreaming U;))))
O nie, nie do obory ! Do slownika zoska ! Naucz sie pisac baranie, bo to z twoja glowa cos nie tak ! Pani Cieleckiej to mozesz jedynie klozet w ubikacji czyscic !
Aaaa, i z angielskim cieniutko :D
Gwiazdo, nie tylko srasznie sie starzejesz ale tez mezniejesz To jablko adama na tojej szyji ms cielak????
Ale chociaz trzezwa jestem o tej porze, nie jak Ty ! I po polsku umiem pisac..... i po angielsku tez ! Nie jak ty buraku !
So write me back in English, and don't call me names, miss classy ;)))))
Slownik on-line :D brak slow ;p
ty sie za angielski zabieraj dopiero jak polski opanujesz ;p
Odpowiedz
1 0
zgłoś
pudel-ledup 14.11.2012 05:26
gość:
gość:
gość: Magda Cielecka nigdy nie wygladala zle, z biegiem lat, coraz lepiej !
cielak jeszcze nie spisz;))))))
Pani Rozenek sama poddala w watpliwosc swoj wiek ! To ludzie zauwazyli niescislosci a nie Pudel ! Sprzeczne informacje zauwazyli czytelnicy ! A ten dowod, to tak jak ten dom , podobno jej wlasny ;p Dziecko, popracowalabys w TVN to bys glupot nie pisala, oni wiedza jak prac mozgi widzom.....Tobie sprali ! I oszczedz nam tych swoich wypocin, na nic sie zdadza !
1. Nie Rozenek, tylko Polsat, który podał błędny wiek, co akurat tej stacji zdarza się tak często, że mało kto juz zwraca na to uwagę (przekręcanie imion, nazwisk, wieku - nawet w programach informacyjnych - jest na porządku dziennym). 2. Rozenek od początku podwała swój prawdziwy wiek, tak czynił też TVN czy nawet strona szkoły baletowej w zakładce "absolwenci" - to wszystko "obiektywny" Pudelek oczywiście przemilczał.:) 3. Ponadto p. Małgorzata nigdy nie twierdziła, że dom w Strzeniówce jest Jej prywatnym domem. To jest, był i będzie dom postaci, jaka pani Rozenek ODGRYWA w programie "PPD". Sama zaś, mieszka od lat na Sadybie w Warszawie, czego nigdy nie ukrywała, i o czym nierzadko zresztą wspomina, choćby np. w jednym z filmików pokazujących kulisy kręcenia "PPD". 4. To nie Ona, tylko...uhm...dość specyficzni ludzie mają problemy z oddzieleniem Jej osoby od postaci Perfekcyjnej Pani Domu. Tak się czasem zastanawiam, czy taki, powiedzmy, Tomasz Stockinger też musi odpierać ataki, że kłamie, bo tak naprawdę nie jest lekarzem, nie nazywa się Lubicz i nie pracuje w El-Medzie? Konkludując, ciemnota niektórych moich rodaków nie zna granic (nie jest to, rzecz jasna, wina Rozenek - jakby chciał Pudel).
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 05:28
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Wszystki ladnie, ale Cielecka klasa sama w sobie !
Cielecka ma strasznie duza glowe I krotkie nogi Cuchy ma z bazaru-))))))
od ciebie ze straganu kupowala,że jesteś taka zorientowana
Tak pani cielecka;) nie pamieta mnie pani to ja zosia dodalam pani rezowe majteczki za darmo Wszstko dla bylej gwiozdy;))))
nawet pomarzyć nie możesz by się do niej równać miernoto nieduczona....
hey cielak idz spac lub sie upij;) No coz z wygladem, kasa, mezszczyznami bedzie juz coraz gorzej Stop dreaming U;))))
O nie, nie do obory ! Do slownika zoska ! Naucz sie pisac baranie, bo to z twoja glowa cos nie tak ! Pani Cieleckiej to mozesz jedynie klozet w ubikacji czyscic !
Aaaa, i z angielskim cieniutko :D
Gwiazdo, nie tylko srasznie sie starzejesz ale tez mezniejesz To jablko adama na tojej szyji ms cielak????
Ale chociaz trzezwa jestem o tej porze, nie jak Ty ! I po polsku umiem pisac..... i po angielsku tez ! Nie jak ty buraku !
So write me back in English, and don't call me names, miss classy ;)))))
Slownik on-line :D brak slow ;p
i co poliglotko madziu, tylko nieporadnie po polsku piszesz;) A propos to jablko adama, na twojej labedziej szyji????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 05:43
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Wszystki ladnie, ale Cielecka klasa sama w sobie !
Cielecka ma strasznie duza glowe I krotkie nogi Cuchy ma z bazaru-))))))
od ciebie ze straganu kupowala,że jesteś taka zorientowana
Tak pani cielecka;) nie pamieta mnie pani to ja zosia dodalam pani rezowe majteczki za darmo Wszstko dla bylej gwiozdy;))))
nawet pomarzyć nie możesz by się do niej równać miernoto nieduczona....
hey cielak idz spac lub sie upij;) No coz z wygladem, kasa, mezszczyznami bedzie juz coraz gorzej Stop dreaming U;))))
O nie, nie do obory ! Do slownika zoska ! Naucz sie pisac baranie, bo to z twoja glowa cos nie tak ! Pani Cieleckiej to mozesz jedynie klozet w ubikacji czyscic !
Aaaa, i z angielskim cieniutko :D
Gwiazdo, nie tylko srasznie sie starzejesz ale tez mezniejesz To jablko adama na tojej szyji ms cielak????
Ale chociaz trzezwa jestem o tej porze, nie jak Ty ! I po polsku umiem pisac..... i po angielsku tez ! Nie jak ty buraku !
So write me back in English, and don't call me names, miss classy ;)))))
Slownik on-line :D brak slow ;p
i co poliglotko madziu, tylko nieporadnie po polsku piszesz;) A propos to jablko adama, na twojej labedziej szyji????
Tak, moje, uroslo mi od kilku fakultetow i klasy , dokladnie takiej samej, jaka ma Magda Cielecka ! Nam, wspanialym, inteligentym ludzia takie rosna ;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 05:58
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Wszystki ladnie, ale Cielecka klasa sama w sobie !
Cielecka ma strasznie duza glowe I krotkie nogi Cuchy ma z bazaru-))))))
od ciebie ze straganu kupowala,że jesteś taka zorientowana
Tak pani cielecka;) nie pamieta mnie pani to ja zosia dodalam pani rezowe majteczki za darmo Wszstko dla bylej gwiozdy;))))
nawet pomarzyć nie możesz by się do niej równać miernoto nieduczona....
hey cielak idz spac lub sie upij;) No coz z wygladem, kasa, mezszczyznami bedzie juz coraz gorzej Stop dreaming U;))))
O nie, nie do obory ! Do slownika zoska ! Naucz sie pisac baranie, bo to z twoja glowa cos nie tak ! Pani Cieleckiej to mozesz jedynie klozet w ubikacji czyscic !
Aaaa, i z angielskim cieniutko :D
Gwiazdo, nie tylko srasznie sie starzejesz ale tez mezniejesz To jablko adama na tojej szyji ms cielak????
Ale chociaz trzezwa jestem o tej porze, nie jak Ty ! I po polsku umiem pisac..... i po angielsku tez ! Nie jak ty buraku !
So write me back in English, and don't call me names, miss classy ;)))))
Slownik on-line :D brak slow ;p
i co poliglotko madziu, tylko nieporadnie po polsku piszesz;) A propos to jablko adama, na twojej labedziej szyji????
Tak, moje, uroslo mi od kilku fakultetow i klasy , dokladnie takiej samej, jaka ma Magda Cielecka ! Nam, wspanialym, inteligentym ludzia takie rosna ;p
cielak idz spac I nie osmieszaj sie;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.11.2012 06:02
gość: Wiecie co nie przepadam za Kaczyńskim, ale widzę że znowu zaczyna się na niego nagonka, tylko tym razem jest to ten drugi brat. Pierwszy był zaszczuty, poniżany i jaki by nie był, to jednak była głowa państwa. Wpienia mnie to wszystko, bo żyje nam się coraz gorzej, przeciętny młody polak nie jest w stanie sam kupić sobie mieszkania, a co dopiero godnie życ. Wykształcenie nie jest gwarancją na to, że dostaniemy dobrą pracę, porażka. Jednak co mnie dziwi Tusk i nasz prezydent nie są tak atakowani jak Kaczyński, a w końcu to nie on rządzi naszym krajem, to nie on podniósł podatki polakom. Idzie ku gorszemu, a oni nam ciągle mydlą oczy jakimiś aferami...
Zgadzam się w 100%. Fajnie, że są jeszcze ludzie, którzy nie poddali się manipulacji tvn-u, Lisa, Olejnik czy innego Wojewódzkiego. :)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.11.2012 06:17
p. Czar..... jest sliczna ale te kreacje przeważnie są do bani. p. Stecz...... wygląda często jak przebrana a makijaż dobry na rurę. p. Ciel...... uroda raczej patelni a za to ubranie ekstra
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.11.2012 06:22
gdyby ta suknia Ani Czartoryskiej nie miała tej czarnej wstawki byłaby ładna, a tak wygląda jak z resztek materiału który został po uszyciu przez F. Niemczycką swojej kreacji. Ta dziewczyna ubiera się bardzo smutno, zdecydowanie za poważnie, jak starsza pani, a przecież jest młoda ,śliczna. Odrobina koloru, szczypta fantazji, nawet piórko w d...i będzie fajnie. Jeśli nawet Kasia Zielińska z kocmoucha potrafiła przekształcić się w całkiem elegancką kobietę, to Ani przy jej możliwościach też powinno się udać
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 14.11.2012 06:28
Steczkowska bombowo ,Czartoryska jak stare pudło,Cielecka zbyt skromnie
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 14.11.2012 06:29
Steczkowska bombowo ,Czartoryska jak stare pudło,Cielecka zbyt skromnie
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.11.2012 06:38
Mysle, ze Cielecka jednak najlepiej i najstosowniej do charakteru imprezy. Prosto, elegancko i z klasa.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 06:45
only Madzia-missis ELEGANCE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 06:45
only Madzia-missis ELEGANCE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.11.2012 06:46
only Madzia-missis ELEGANCE
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.11.2012 06:50
Czartoryska Brzydka jest ja w niej Urody żadnej nie widzę !
Odpowiedz