Czwartek 15.11.2012

TO KONIEC "Kocham Cię, Polsko"!

Joanna Koroniewska Katarzyna Zielińska Maciej Kurzajewski

TO KONIEC

Joanna Koroniewska zapragnęła niedawno zerwać z postacią Małgosi Mostowiak i odejść z M jak miłość. Postanowiła iść śladami Małgorzaty Kożuchowskiej, Małgorzaty Pieńkowskiej, Kacpra Kuszewskiego, Agnieszki Więdłochy oraz Krystiana Wieczorka i zakończyć wątek swojej bohaterki.

W decyzji pomogło jej z pewnością to, że jeszcze kilka miesięcy temu mogła liczyć na zarobki rzędu rekordowych 138 tysięcy złotych miesięcznie. Jednak po odejściu z M jak miłość, zakończeniu produkcji Julii, Daleko od noszy, jej jedynymi stałymi zajęciami zostały program Matki czy nastolatki w stacji TLC oraz Kocham Cię, Polsko, gdzie zastąpiła Marzenę Rogalską.

Długo się nim nie nacieszyła. Biesiadny program Dwójki wydawał się nie do ruszenia. Do teraz. Jak donosi Fakt, dalsze losy show rysują się bardzo niepewnie. Szefom Dwójki nie spodobało się, że po przeniesieniu emisji z piątku na niedzielę program stracił prawie milion widzów. Konieczne okazały się cięcia finansowe. Aktorkom pełniącym role kapitanów drużyn zaproponowano obniżkę pensji o tysiąc złotych za odcinek. Prowadzący musiał pogodzić się z obniżką o dwa tysiące. Mimo że cała trójka bez protestów przyjęła nowe warunku wynagrodzeń, okazało się to niewystarczające, by utrzymać program na antenie. Jak informuje tabloid, ekipa wkrótce znajdzie się na lodzie.

Karolina Korwin-Piotrowska może odetchnąć z satysfakcją. Niedawno nazwała show "najgłupszym telewizyjnym programem", a Kurzajewskiego "nażelowanym gościem, który udaje, że jest taki strasznie fajny i super coool". Zobacz: "Jak go widzę, CZUJĘ SIĘ JAK HITLER!"

Ostro odpowiedziała jej na to żona nażelowanego gościa: "Korwin-Piotrowska JEST CHORA PSYCHICZNIE!"

TO KONIEC TO KONIEC

Komentarze (809)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 809
Odpowiedz
7 26
zgłoś
gość 15.11.2012 00:04
pieeeeeeeeeeeeeeeeeerwsza ??????????????????????/ eeeee
Odpowiedz
22 7
zgłoś
gość 15.11.2012 00:05
STOP z plastikiem i wybijaniem się wszystkiego co z talentem nie ma nic wspólnego. NIE promować badziewia za układy! NIE ! www.youtube.com/watch?v=PbfYTZIaIlg
Odpowiedz
28 43
zgłoś
Gość 15.11.2012 00:05
glupi ten program, kurzajka fajny
Odpowiedz
22 4
zgłoś
gość 15.11.2012 00:05
iiii tam... nędza....
Odpowiedz
28 28
zgłoś
gość 15.11.2012 00:05
szkoda!!
Odpowiedz
43 2
zgłoś
gość 15.11.2012 00:05
Będzie się kończyć tak jak Taniec z Gwiazdami, 5 razy...
Odpowiedz
3 8
zgłoś
gość 15.11.2012 00:05
gość: www.youtube.com/watch?v=o6vKhOz3jCY - NAJGORSZA PIOSENKA W POLSCE! JEŚLI SIĘ ZGADZASZ DAJ KCIUKA W GÓRĘ.
Ja przestaje polske kochac jak słysze to: www.youtube.com/watch?v=o6vKhOz3jCY
Odpowiedz
61 8
zgłoś
gość 15.11.2012 00:05
jednego kiczu mniej
Odpowiedz
22 1
zgłoś
gość 15.11.2012 00:05
gość: www.youtube.com/watch?v=o6vKhOz3jCY - NAJGORSZA PIOSENKA W POLSCE! JEŚLI SIĘ ZGADZASZ DAJ KCIUKA W GÓRĘ.
wypierdalaj z tym gównem!
Odpowiedz zgłoś
gość 15.11.2012 00:05
Koroniewska położyła ten program !!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 15.11.2012 00:06
zatrudnienie koroniewskiej to był strzał w stopę producenta...
Odpowiedz zgłoś
gość 15.11.2012 00:06
chciałoby się rzec: NARESZCIE!!
Odpowiedz
30 7
zgłoś
gość 15.11.2012 00:06
Już nie kochają Polski???
Odpowiedz
4 11
zgłoś
gość 15.11.2012 00:06
co ja robie o tej godzinie na pudlu?
Odpowiedz
48 4
zgłoś
gość 15.11.2012 00:06
Bo nie wymienia się encyklopedii na pustą kartke papieru :)))
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 15.11.2012 00:07
STOP z plastikiem i wybijaniem się wszystkiego co z talentem nie ma nic wspólnego. NIE promować badziewia za układy! NIE ! www.youtube.com/watch?v=PbfYTZIaIlg
Odpowiedz
9 36
zgłoś
gość 15.11.2012 00:07
zielińska ma subtelną urodę
Odpowiedz
65 6
zgłoś
gość 15.11.2012 00:07
to było do przewidzenia po edycji pierwszego odcinka z koroniewską
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 15.11.2012 00:07
pierwsza :D
Odpowiedz
40 6
zgłoś
gość 15.11.2012 00:07
Obleśny, dla siebie i swoich zrobiony głupi program
Odpowiedz zgłoś
gość 15.11.2012 00:07
Bo odkąd koroniewska odstwiała tam swój prywatny cyrk za kase z naszego abonamentu tego nie dało sie już oglądać.
Odpowiedz
5 22
zgłoś
gość 15.11.2012 00:08
Szkoda!!
Odpowiedz
7 14
zgłoś
Clem 15.11.2012 00:08
Korwin Piotrowska niech najpierw zrobi coś ze sobą, zamiast wiecznie krytykować innych. Choć, może ona tylko to w życiu potrafi... A samoocena rośnie.
Odpowiedz zgłoś
modacafepl 15.11.2012 00:08
Brawa za obnizenie standardu poziomu polskich programów do poziomu znacznie ponizej ekstremalnej żenady.
Odpowiedz
20 1
zgłoś
gość 15.11.2012 00:09
czekałem tylko na to,pojebany program my oglądamy oni się bawią
Odpowiedz
35 2
zgłoś
gość 15.11.2012 00:09
Jak można było w miejsce inteligentnej i dowcipnej babki wstawić rozdartą przemadrzałą a niewiele wiedzącą pannę która sztucznością w zachowaniu nie przestawała zadziwiać.
Odpowiedz
22 4
zgłoś
gość 15.11.2012 00:09
ZIELINSKA MA GLOS JAK LODZIARA
Odpowiedz
12 0
zgłoś
gość 15.11.2012 00:10
gość: Bo nie wymienia się encyklopedii na pustą kartke papieru :)))
lepiej bym tego nie ujęła
Odpowiedz
12 1
zgłoś
gość 15.11.2012 00:10
Rogalska była super- Koroniewska tylko paszczę rozdziawia -koniec z nią nie nie jest akttorka
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 15.11.2012 00:12
Kiedy Koroniewska grala w Julii?!!!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 809