Piątek 16.11.2012

Majewscy stracili wszystkie ubrania i dokumenty!

Szymon Majewski

Majewscy stracili wszystkie ubrania i dokumenty!

Jak już pisaliśmy, we wtorek wieczorem, tuż po godzinie 20. straż pożarna otrzymała zawiadomienie o pożarze na jednym z osiedli na warszawskich Młocinach. Okazało się, że płonie mieszkanie należące do Szymona Majewskiego i jego rodziny. Konieczna była ewakuacja mieszkańców budynku. Aby dostać się do środka, strażacy musieli rozebrać dach.

Nie wiadomo jeszcze, co wznieciło pożar - wyjaśnia w rozmowie z Faktem kapitan Michał Konopka. Trwa dochodzenie w tej sprawie.

Majewscy zostali bez dachu nad głową, bez ubrań, pamiątek oraz dokumentów. Ta ostatnia strata najbardziej zmartwiła Szymona.

Miał w domu dokumenty całej rodziny - mówi w rozmowie z tabloidem znajomy Majewskich. Kontrakty służbowe, dokumentację medyczną, paszporty, papiery, dotyczące nieruchomości i kont bankowych.

Odtworzenie tych dokumentów może okazać się bardzo trudne i czasochłonne.

Majewscy stracili wszystkie ubrania i dokumenty!Majewscy stracili wszystkie ubrania i dokumenty!

Komentarze (435)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 435
Odpowiedz zgłoś
gość 16.11.2012 10:40
Pomóżmy gościowi w końcu jest taki zabawny!
Odpowiedz zgłoś
gość 16.11.2012 10:40
współczuję im:( to straszne wszystko stracić..
Odpowiedz zgłoś
gość 16.11.2012 10:40
przykre bardzo
Odpowiedz zgłoś
gość 16.11.2012 10:41
Kurcze, szkoda ich :/
Odpowiedz zgłoś
gość 16.11.2012 10:41
przykre :( współczucia :(
Odpowiedz
9 29
zgłoś
mmagda 16.11.2012 10:41
Michał czemu ty taki rozjebany jak czeski budzik ????
Odpowiedz
48 8
zgłoś
emka06 16.11.2012 10:41
niefajnie:( lubię szymka!!
Odpowiedz
22 3
zgłoś
gość 16.11.2012 10:42
nieciekawie
Odpowiedz zgłoś
gość 16.11.2012 10:42
gość: JESTEM STRASZNIE WŚCIEKŁA ! KUPIŁAM KURTKĘ NA ALLEGRO ZAPŁACIŁAM ZARAZ PO ZAKOŃCZENIU AUKCJI I NIC PISZĘ DO KOBIETY 2 RAZY DZIENNIE A ONA NIC ŻADNEJ INFORMACJI JAKBY JEJ TAM NIE BYŁO A WIDZĘ ŻE NA ALLEGRO LOGUJE SIĘ NAWET PO 4 RAZY DZIENNIE ! CO JA MAM Z TĄ OSZUSTKĄ ZROBIĆ? JAK BYM JĄ DORWAŁA TO BYM JEJ NATŁUKŁA ŻEBYM CHOCIAŻ MIAŁA DO NIEJ NUMER TELEFONU A TU NIC ! MUSZĘ CHYBA ZGŁOSIĆ SPRAWĘ DO ALLEGRO ! MAM DOSYĆ TYCH OSZUSTÓW!
to na co czekasz !
Odpowiedz
32 5
zgłoś
gość 16.11.2012 10:43
Bardzo współczuję.
Odpowiedz
42 32
zgłoś
gość 16.11.2012 10:43
czy ta baba w przeźroczystej koszuli nocnej to jego żona?
Odpowiedz
8 3
zgłoś
gość 16.11.2012 10:44
A w nowym Zwierciadle, ten dach, w felietonie opisuje.
Odpowiedz
6 9
zgłoś
gość 16.11.2012 10:44
Jezu.... Nie wiem co napisać
Odpowiedz
23 4
zgłoś
gość 16.11.2012 10:44
współczuję głęboko. odtworzenie kolekcji pasiastych skarpetek będzie sporym wyzwaniem. taki żart, ale naprawdę współczuję. wielka przykrość :(
Odpowiedz
12 10
zgłoś
Anetka 16.11.2012 10:45
Trudno sie mówi żyje się dalej :) Pozdrowienia ;)
Odpowiedz
13 3
zgłoś
madzik rzeszow 16.11.2012 10:45
szkoda ich
Odpowiedz
11 6
zgłoś
gość 16.11.2012 10:46
on chociaż stracił w pożarze, a ja zgubiłam.....
Odpowiedz
27 1
zgłoś
gość 16.11.2012 10:47
dokumenty i pamiątki to chyba najgorsze co można stracić oprócz życia i zdrowia
Odpowiedz
16 1
zgłoś
gość 16.11.2012 10:48
Fajne malzenstwo.
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 16.11.2012 10:48
gość: współczuję im:( to straszne wszystko stracić..
Dowiedz sie numeru telefonu stacjonarnego i bombarduj
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 16.11.2012 10:49
szkoda mi go
Odpowiedz
5 22
zgłoś
Gość 16.11.2012 10:50
stracili ubrania,to straszne!!! maja szanse zmienic styl na lepszy
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 16.11.2012 10:51
gość: Majewski ryj jak pedał
to taki jak twój - ciebie nie widziałam ale po opisie to musisz wiedzieć
Odpowiedz
18 4
zgłoś
gość 16.11.2012 10:51
Poradzi sobie, kasa w banku nie spalona
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 16.11.2012 10:51
No cóż, to tylko przykład, że nie wszystko jest dane na całe życie.
Odpowiedz
10 1
zgłoś
Andrzej Konieczny 16.11.2012 10:52
Pudel mial u siebie reklame 66procent.pl, Siwiec swoim cielskiem reklamowala, ten sklep internetowy, ktory oszukal wiele osob i jak tu wierzyc!!!!!
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 16.11.2012 10:53
gość: Nie miał sejfu?
Sejf to książka Sekielskiego, może jej nie miał.
Odpowiedz
7 4
zgłoś
gość 16.11.2012 10:54
To przykre i współczuję ale dzięki temu przewrotnie wreszcie mają okazję poczuć się jak zwykli ludzie...
Odpowiedz
9 3
zgłoś
gość 16.11.2012 10:54
gość:
gość: NATALIA SIWIEC - NAJPIĘKNIEJSZA POLKA, KOBIETA IDEALNA, OBIEKT ZAZDROŚCI BRZYDKICH BAB Z PUDELKA :)
hahaha Nat idz spac:D
hahaha dobre sobie idź się połóż bo będziesz mieć zwisy od siedzenia przy laptopie haha
Odpowiedz