Sobota 17.11.2012

Planował MASAKRĘ na premierze "Zmierzchu"!

Bleac Lammers

Planował MASAKRĘ na premierze

Wczoraj policja w Missouri aresztowała Bleaca Lammersa. Mężczyzna od dwóch miesięcy drobiazgowo planował masakrę w trakcie premiery kolejnej części sagi Zmierzch. Szaleniec, który zdaniem psychologów ma poważne zaburzenia osobowości, jest zafascynowany tragedią, która wydarzyła się podczas pierwszego pokazu hitu Mroczny Rycerz Powstaje w Kolorado.

Lammers zamierzał dostać się na premierę i "wystrzelać ludzi, którzy przyszli zobaczyć film o wampirach". W domu aresztowanego znaleziono 400 naboi, cztery pistolety automatyczne oraz trzy granaty. Sprawa wyszła na jaw, gdy ochroniarz w miejscowym Walmarcie zauważył, że Lammers przychodzi regularnie i stopniowo kupuje coraz więcej naboi. Zaniepokoiło go "dziwne zachowanie mężczyzny oraz agresywne reakcje na jakiegokolwiek pytania".

Miejscowa policja postanowiła odwiedzić Bleaca w jego domu i zadać mu kilka kontrolnych pytań. W trakcie rozmowy Lammers wpadł w szał i rzucił się na funkcjonariusza. Po aresztowaniu przyznał się, że planował masakrę, a także myślał nad "wystrzelaniem ludzi w miejscowym sklepie".

 W trakcie tragicznych wydarzeń na przedmieściach Denver w USA zginęło 12 osób. Dobrze, że tym razem policja przeszkodziła sprawcy.

Planował MASAKRĘ na premierze

Komentarze (154)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154
Odpowiedz zgłoś
gość 17.11.2012 03:19
Rozumiem, ze film chujowy, ale to powinny wystrzelac tych co pracowali przy nim, a nie niewinnych ludzi
Odpowiedz
37 59
zgłoś
gość 17.11.2012 03:20
Lubie chleb ze smalcem.
Odpowiedz
6 27
zgłoś
Gość 17.11.2012 03:21
Łzy sprzedaje, give me higher
Odpowiedz
9 30
zgłoś
gość 17.11.2012 03:21
kto zna szybka i skuteczna diete?
Odpowiedz zgłoś
gość 17.11.2012 03:23
Omg dokad ten swiat zmierza, niewiadomo juz kto mieszka za sciana
Odpowiedz
37 26
zgłoś
gość 17.11.2012 03:24
masakre to zrobila Kristen w tym kostiumie :D
Odpowiedz zgłoś
gość 17.11.2012 03:26
Co się dzieje z tymi ludźmi? Co raz to więcej wariatów zagrażających innym. Nie wiem czy to rodzaj ewolucji czy chemii dodawanej to żywności.
Odpowiedz
26 2
zgłoś
gość 17.11.2012 03:26
gość: kto zna szybka i skuteczna diete?
Ja znam, jeść wszystko to samo tylko dwa razy mniej, po dwóch dniach bedziesz miała bardziej płaski brzuch a po tygodniu są rezultaty, pózniej juz jest łatwo :)
Odpowiedz zgłoś
gość 17.11.2012 03:29
Ludziom zaczyna odbijać. Naoglądał się poprzedniego wariata i sam postanowił spróbować. Niedługo to strach będzie gdziekolwiek wyjść gdzie jest zbiorowisko ludzi, bo albo terroryści albo świry.
Odpowiedz
4 6
zgłoś
gość 17.11.2012 03:30
gość:
gość: kto zna szybka i skuteczna diete?
Ja znam, jeść wszystko to samo tylko dwa razy mniej, po dwóch dniach bedziesz miała bardziej płaski brzuch a po tygodniu są rezultaty, pózniej juz jest łatwo :)
ja mam problem z zrzuceniem wagi, nie jem slodyczy, ale puchne strasznie, dziekuje za info.
Odpowiedz
5 9
zgłoś
gość 17.11.2012 03:31
Byłoby krwawo :D
Odpowiedz
6 14
zgłoś
gość 17.11.2012 03:32
Pewnie nasłał go reżyser królewny śnieżki :D
Odpowiedz
1 14
zgłoś
gość 17.11.2012 03:33
Kocham Gianluca ..
Odpowiedz
2 11
zgłoś
gość 17.11.2012 03:33
gość: Kocham Gianluca ..
Ja tez go kocham
Odpowiedz
10 10
zgłoś
gość 17.11.2012 03:33
gość: Pewnie nasłał go reżyser królewny śnieżki :D
Albo siedmiu krasnoludków ;)
Odpowiedz
3 8
zgłoś
gość 17.11.2012 03:34
gość:
gość: Kocham Gianluca ..
Ja tez go kocham
Je też
Odpowiedz
128 4
zgłoś
gość 17.11.2012 03:34
Tak to jest, jak w supermarkece obok chleba można kupić legalnie cały arsenał..ale zwolennicy łatwego dostępu do broni wiedzą lepiej..Media też nie lepsze, pokazując takich psycholi, znajdą się następni żądni sławy, o Katarzynie W. już nie wspominając..
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 17.11.2012 03:41
gość: kto zna szybka i skuteczna diete?
MŻ-mniej żreć (i oczywiście zdrowo, nie jakieś tam fast foody), żadne diety cud + ćwiczenia (polecam ćwiczenia E. Chodakowskiej h ttp://www.youtube.com/watch?v=j_iRGMFgRfo&feature=relmfu) :)
Odpowiedz
17 3
zgłoś
gość 17.11.2012 03:43
naboje do kupienia w walmarcie - tylko w USA
Odpowiedz
4 5
zgłoś
gość 17.11.2012 03:44
gość: Tak to jest, jak w supermarkece obok chleba można kupić legalnie cały arsenał..ale zwolennicy łatwego dostępu do broni wiedzą lepiej..Media też nie lepsze, pokazując takich psycholi, znajdą się następni żądni sławy, o Katarzynie W. już nie wspominając..
w Walmarcie nie sprzedaja broni i amunicji, tylko w specjalnych sklepach i trzeba miec pozwolenie
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 17.11.2012 03:44
Pewnie chciał puścić nowe "przeboje" Górniak. To by była masakra...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.11.2012 03:45
gość: kto zna szybka i skuteczna diete?
Grycanka
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 17.11.2012 04:04
gość: Rozumiem, ze film chujowy, ale to powinny wystrzelac tych co pracowali przy nim, a nie niewinnych ludzi
buhahahahah!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.11.2012 04:40
gość:
gość: Tak to jest, jak w supermarkece obok chleba można kupić legalnie cały arsenał..ale zwolennicy łatwego dostępu do broni wiedzą lepiej..Media też nie lepsze, pokazując takich psycholi, znajdą się następni żądni sławy, o Katarzynie W. już nie wspominając..
w Walmarcie nie sprzedaja broni i amunicji, tylko w specjalnych sklepach i trzeba miec pozwolenie
Przecież jest napisane, że Walmarcie kupował..
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 17.11.2012 04:55
gość: Rozumiem, ze film chujowy, ale to powinny wystrzelac tych co pracowali przy nim, a nie niewinnych ludzi
sam jestes chujowy
Odpowiedz
1 0
zgłoś
p 17.11.2012 05:07
nie wiedziałam że w Walmarcie mozna kupic naboje
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.11.2012 05:14
Dlaczego mnie nie dziwi, że to kolejny świr z "cudownej" Ameryki? Oni ich tam hodują w szklarniach czy jak?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.11.2012 05:34
Szkoda, mógłby przy okazji sprzątnąć stewart/..
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.11.2012 06:09
No i tak to jest jak każdy sobie może kupić broń.
Odpowiedz