Poniedziałek 19.11.2012

Chylińska: "Hołownia odmienił moje życie!"

Agnieszka Chylińska Szymon Hołownia

Chylińska:

Agnieszka Chylińska w jednym z niedawno udzielonych wywiadów postanowiła zwierzyć się czytelnikom, że znajomość z religijnym Szymonem Hołownią "odmieniła jej życie". I to mimo że początkowo, jak wyznaje, była do niego nastawiona raczej sceptycznie.

W trakcie nagrywania pierwszej edycji "Mam talent" poznałam Szymona. Było to jedno z najważniejszych spotkań w moim życiu. Nic tego nie zwiastowało - wspomina. Przeciwnie, poszłam z nastawieniem: "Aha, to jest ten gościu, ten nawiedzony". A potem już poszło. Jest taka zasada, żeby jednak świadczyć swoim życiem. Żeby nie pierdolić, tylko żyć.

Zdaniem Chylińskiej, postawa Szymona skłoniła ją do wprowadzenia wielu zmian w życiu. Postanowiła się nawet nawrócić. Wprawdzie nie dokonała jeszcze ostatecznego wyboru, ale najwyraźniej intensywnie nad tym myśli.

Tak jak odblokowało mi się pragnienie oddania się komuś w miłości, tak samo naszła mnie tęsknota za tym, by poszukać Boga - wyznaje piosenkarka. Nie określonego w jakiejś religii, tylko jako absolutu.

Nie wiedzieliśmy, że Szymon potrafi mieć aż taki wpływ na celebrytów.

Zobacz też: Hołownia o Bonieckim: "WPAKOWAŁ SIĘ W TARAPATY"

Chylińska: Chylińska:

Komentarze (319)

Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.11.2012 19:49
Zaskakuje pozytywnie.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.11.2012 19:55
Pani Agnieszko jak to życie zmienia a pamiętam panią jak mówiła o rozpierdziusze jak Pani nie rodziła.Że to straszne bo wagima jest rozpierdzielona.Ja w tym czasie urodziłam drugie dziecko i jak to słyszałam to mi po prostu słabo było.Ja rozpierdziolona i 10 kg nadwagi .masakra.Jestem na swoim !!!!!!!!!!!!!!Dwoje dzieci urodzilam-parka.Co chciałam i wróciłam do sojej wagiinjest ok
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.11.2012 19:58
prokop jaki pulpet ^^
Odpowiedz
1 0
zgłoś
dstvr 19.11.2012 19:58
Prokop ma rysy szlachetne jak ten sprzedawca zegarków z przejścia podziemnego.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.11.2012 20:09
tylko przstań Agnieszko bluzgać i przeproś nauczycieli za swoje ordynarne niegdyś zachowanie, no i usuń te obleśne tatuaże
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.11.2012 20:12
Aga ma świetną figurę - tylko pozazdrościć
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.11.2012 20:12
Hołownia jest zajebisty !!!!!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 19.11.2012 20:14
Odwala jej tez juz
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 19.11.2012 20:20
ale czemu to takie dziwne???? jeśli nawet się "nawróci" to będzie to jej świadoma własna decyzja -znana jest z tego że zawsze miała własne zdanie- nikt nie musi na nią wpływać
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 19.11.2012 20:39
cholownia to bardzo wartosciowy czlowiek ale bardzo nie doceniany przez ludzi upadluch moralnie
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 19.11.2012 21:02
Holownia to jeden z niewielu prawdziwych katolików, nie takich co gębę mają pełną frazesów, latają co chwilę do kościoła , pouczają innych ale sami w postępują inaczej oraz nic wslnego nie mają wspólnego z miłością bliźniego jak te wszystkie pisiory, \kaczyńska, Rydzyk
Odpowiedz
2 1
zgłoś
ivss 19.11.2012 21:29
Bo jak się nie ma nic to nagle się pragnie czegoś. Życie samo w sobie jest puste.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.11.2012 21:29
cała trójka odchylonych,,,,,,,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.11.2012 21:32
Jak prokop przytył i wg;. ! O.o koszmar *_* ^_^
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 19.11.2012 21:39
fajnie. Bardzo cenie Szymona.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.11.2012 21:43
Połowa listopada, sutannowi i ich baby z nudów na Pudlu siedzą i w rytm sacrodiscopolo tańcują... takie brednie wypisywać, to obraza rozumu!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.11.2012 21:44
Połowa listopada, sutannowi i ich baby z nudów na Pudlu siedzą i w rytm sacrodiscopolo tańcują... takie brednie wypisywać, to obraza rozumu!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.11.2012 21:46
GEORG: Brawo? niedouczona,chamska kretynka,została nawiedzona.
Jezus też nie miał tytułu magistra, ani nawet matury a już jako dwunastolatek nauczał w świątyni tak, że uczeni w piśmie zdumiewali się nad jego mądrością. Tak więc jak widzisz mądrość jest darem niebios. I o tą mądrość dla Ciebie proszę dziś Pana Boga.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.11.2012 21:48
ale Prokop przytył!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.11.2012 21:53
Szymon Hołownia to wspaniały człowiek !!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.11.2012 22:00
ona się zmienia ale nie drażni tym innych
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.11.2012 22:03
kurwa on i religijny ten lewak z tvn jak to powiedziała "aborcja może być dozwolona"to jest taki katolik/chrześcijan?!!!!!!! ten człowiek się kreuje na religijnego a nie nim jest...Luzie wy nawet nie wiecie o czym piszecie na prawdę hołownia to człowiek który uważa że jest 'bogiem"bierze taką kase bo razem z tymi zdrajcami narodu się kuma wy najpierw poczytajcie z prawdziwych źródeł o hołowin i o wszystkim a później się wypowiadajcie,bo sory ale to co piszecie to stek bzdur jest to wizerunek który sobie stworzył a nie jego prawdziwe oblicze!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 19.11.2012 22:14
Jezus ci w dupę, Agniesiu
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.11.2012 22:18
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.11.2012 22:34
Hołownia to mądry, inteligenty facet, nie jest jakimś nawiedzonym katolem jak ostatnio Cejrowski, na którego już nawet patrzeć się nie da. Szymon pokazuje, że można być normalnym katolikiem, ze zdrowym podejściem do życia.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.11.2012 22:35
gość: kurwa on i religijny ten lewak z tvn jak to powiedziała "aborcja może być dozwolona"to jest taki katolik/chrześcijan?!!!!!!! ten człowiek się kreuje na religijnego a nie nim jest...Luzie wy nawet nie wiecie o czym piszecie na prawdę hołownia to człowiek który uważa że jest 'bogiem"bierze taką kase bo razem z tymi zdrajcami narodu się kuma wy najpierw poczytajcie z prawdziwych źródeł o hołowin i o wszystkim a później się wypowiadajcie,bo sory ale to co piszecie to stek bzdur jest to wizerunek który sobie stworzył a nie jego prawdziwe oblicze!!!!!
Fanatyk, dobrze myślę???
Odpowiedz
2 0
zgłoś
ivv 19.11.2012 22:44
Bog jest drogowskazem i miloscia .... wiec super ze ludzie Go szukaja .....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.11.2012 22:44
gość: Chylinska to madra i rowna babka jakich malo w Polandi!
popieram i dodaję swoje trzy grosze... idealny przykład, że człowiek bez matury jest czasami więcej wart od wykształconych magistrów
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.11.2012 22:46
gość: Jezus ci w dupę, Agniesiu
brak mi slow do ludzi w Polsce !!!! jak slowo Jezus mozesz umieszczas kolo ........, gdzie szacunek i bojazn Boza !!!!!!
Odpowiedz