Wtorek 27.11.2012

Rozebrała się za... 800 TYSIĘCY!

Doda Dorota Rabczewska

Rozebrała się za... 800 TYSIĘCY!

Jak już pewnie widzieliście, dla sprzętu AGD Doda gotowa jest na naprawdę wiele. Reklamę, w której rozczarowana brakiem zainteresowania ze strony fanów, kręci się rozebrana po sklepie sieci Media Expert od niedawna emitują stacje telewizyjne. Oczywiście piosenkarka sporo na tym zarobiła. Jak informuje Fakt, udało jej się wytargować całkiem sporą kwotę. Za dwa spoty reklamowe otrzymała około 800 tys złotych. Jak informuje tabloid, na tyle Doda wyceniła stres, którego doznała podczas kręcenia reklamy.

Oczywiście widzowie nie mogą podziwiać Dody w całej okazałości. Intymne części jej ciała zostały sprytnie pozasłaniane - wyjaśnia tabloid. Za to na planie gwiazda miała prawo się stresować. Jest co prawda znana ze swojego tupetu, a ponadto trudno zarzucić jej pruderyjność, ale chodzenie w negliżu wśród nieznajomych nie mogło być dla niej zbyt komfortowe. Tak czy inaczej opłacało się.

Niestety, reklama Dody za 800 tysięcy, która miała być w zamierzeniu "hitem Internetu" przegrała z kretesem z reklamą "kramu do sromu i odbytu" Natalii Siwiec. Ta druga kosztowała całe... 3 dolary.

Zobacz: Siwiec ambasadorką... "kremu DO SROMU i ODBYTU"!


Rozebrała się za... 800 TYSIĘCY!Rozebrała się za... 800 TYSIĘCY!Rozebrała się za... 800 TYSIĘCY!

Komentarze (569)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:43
lalalalla
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:43
Karakan z tego babochłopa
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:43
za tyle to i ja wym się rozebrała :D
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:43
Uwolnić Dodę na święta, niech się na pudlu nie pęta!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:43
Tylko rozebrać się potrafi taki ma talent
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:43
Przecież ona jest ekshibicjonistką to jaki stres ja się pytam???
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:43
oblecha Doda
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 27.11.2012 11:43
Za takie pieniadze tez bym sie rozebrala.Wielkie rzeczy pokazac dupe.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 27.11.2012 11:44
Głupia jak but, ale mi Jej żal...
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 27.11.2012 11:44
Można jej nie lubić (tak ja ja...), ale musze przyzanć, że reklamy są niezłe:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:44
nic tylko dupę pokazywać
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:44
1tyś. bym nie dała za taki plastik.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 27.11.2012 11:44
gość: polska to zielona wyspa tuska, z 500zł emerytury...
co to wszystko ma wspólnego z doda oszołomie ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:44
Kupa kasy za chodzenie w negliżu ;)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:44
biedna doda, ludzie woleli smartphona od jej gołego tyłka :-)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:44
gość: 1tyś. bym nie dała za taki plastik.
znaczy 1 tys.*
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:44
a ta przepióreczka latała skakała aż się zesrała, latała skakała i wybielacz do odbytu dostała !!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 27.11.2012 11:46
LUBIŁAM W TYM SKLEPIE KUPOWAĆ RZECZY ALE PO TEJ TANDETNEJ REKLAMIE PRZENOSZĘ SIĘ DO MEDIA MARKT
Odpowiedz
1 0
zgłoś
66procent 27.11.2012 11:46
66procent to sciema!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:46
Super kasa nawet nie musi grac w totka. A orzecznik w ZUS,który jej przyznał grupe inwalidzka.Pewnie dostał połowe takiej kasy od niej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:47
1
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:47
DZISIAJ W WARSZAWSKIM HOTELU POLONIA PALACE KRAJEWSKI MA POKAZ MODY SŁYSZELIŚCIE PO ILE ZAPROSZENIA PO 5 TYSIĘCY OSZALAŁ TEN BRZYDAL KRAJEWSKI
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:47
DZISIAJ W WARSZAWSKIM HOTELU POLONIA PALACE KRAJEWSKI MA POKAZ MODY SŁYSZELIŚCIE PO ILE ZAPROSZENIA PO 5 TYSIĘCY OSZALAŁ TEN BRZYDAL KRAJEWSKI
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:48
DZISIAJ W WARSZAWSKIM HOTELU POLONIA PALACE KRAJEWSKI MA POKAZ MODY SŁYSZELIŚCIE PO ILE ZAPROSZENIA PO 5 TYSIĘCY OSZALAŁ TEN BRZYDAL KRAJEWSKI
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:48
Przeciez na pewno miala bielizne imitujaca nagosc. A chodzenie w neglizu akurat w jej przypadku nie jest problemem. Reklamodawca przeplacil. A co do Dody - na muzyce nie zarabia, na imprezach jej nie chca to idzie w reklame.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:48
DZISIAJ W WARSZAWSKIM HOTELU POLONIA PALACE KRAJEWSKI MA POKAZ MODY SŁYSZELIŚCIE PO ILE ZAPROSZENIA PO 5 TYSIĘCY OSZALAŁ TEN BRZYDAL KRAJEWSKI
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:48
DZISIAJ W WARSZAWSKIM HOTELU POLONIA PALACE KRAJEWSKI MA POKAZ MODY SŁYSZELIŚCIE PO ILE ZAPROSZENIA PO 5 TYSIĘCY OSZALAŁ TEN BRZYDAL KRAJEWSKI
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:48
DZISIAJ W WARSZAWSKIM HOTELU POLONIA PALACE KRAJEWSKI MA POKAZ MODY SŁYSZELIŚCIE PO ILE ZAPROSZENIA PO 5 TYSIĘCY OSZALAŁ TEN BRZYDAL KRAJEWSKI
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:48
DZISIAJ W WARSZAWSKIM HOTELU POLONIA PALACE KRAJEWSKI MA POKAZ MODY SŁYSZELIŚCIE PO ILE ZAPROSZENIA PO 5 TYSIĘCY OSZALAŁ TEN BRZYDAL KRAJEWSKI
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 11:49
lepsze to aniżeli miałaby zaspiewac!! a jeżeli chodzi o kasę to tak krawiec kraje jak mu materii staje!! a my za to zaplacimy w kupowanym towarze !!