Wtorek 27.11.2012

"Królowa odbytu" NA OSTRO... Seksowna?

Natalia Siwiec Dawid Woliński

Natalia Siwiec, nazwana przez Was w komentarzach "królową odbytu", postanowiła przypomnieć o sobie na imprezie Playboya Fotoerotica. I przyćmić wszystkich innych gości. Strój, który wybrała na tę imprezę był tak ciasny, że wyglądał, jakby miał na niej za chwilę pęknąć.

Imprezy Playboya to jedyne wydarzenia, na które można się tak ubrać, dlatego chciałam założyć coś odważnego - pochwaliła się dziennikarzom.

Podlizać Natalii postanowił się lubiający majętne kobiety Dawid Woliński. Przyniósł na imprezę numer Playboya z Siwiec na okładce i pozował z nim fotografom. Natalia uroczyście ucałowała swoje zdjęcie.

Podoba Wam się Siwiec na czarno, czy wolicie wybieloną? 


http://pudelek.wrzuta.pl/film/1QXnc9IlJEH/

Komentarze (3109)

Oglądasz 1471-1500 z 3109
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:53
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: mówcie co chcecie ale dupa z niej fajna
ciekawe jak wyglada kiedy wstanie po nocy ...
a dlaczego cie tak to interesuje
bo moja jak wstanie ,to niewiem gdzie spierdalac
ONE WSZYSTKIE TAK TYLKO NA POZÓR WYGLĄDAJĄ A JAK ZMYJĄ TAPETE Z RYJA TO MOJA ŚWINIA LEPIEJ OD NICH WYGLĄDA.
Ja ostatnio miałem taką po baletach,że fajna dupa była to wziąłem ją na chate i zrobiłem z nia co trzeba.Jak ją rano zobaczyłem bez sztucznych rzęs i całej tej tapety to też nie wiedziałem gdzie spierdalać.
...w lazience na sznurkach peruka itd. ....
KURWA... SZTUCZNE PAZNOKCIE NA PRALCE A W MISECZCE NA BIŻUTERIĘ MOJEJ STAREJ JAKIEŚ SOCZEWKI W PANTERE CZY HUJ WIE CO.
mojej to statnio jak spalismy brew sie odkleiła,kurwa wyglądała jak Alf.
RAZ BRYKAŁEM PANNE OD TYŁU,A LUBIĘ SOBIE POCIĄGNĄĆ ZA DŁUGE WŁOSY..WIĘC CIĄGNE JĄ NAPRAWDĘ DELIKATNIE A TU PERUKA TYLKO W RĘKACH MI ZOSTAŁA MASAKRA! MAŁY OPADŁ MI DIAMETRALNIE.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:53
vhbkj
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:54
ale kroliczki cienizna co za czasy by kroliki byly z ulicy
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:54
WOW ZAJEBISTA SUKIENKA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Giu 27.11.2012 15:54
gość:
GIU GIU:
KAZNA JEDNA CHCAŁA MIEĆ TAKI FISIKO !!NIE WOLNO ZAZDROŚCIĆ,KTO MA COŚ DO POKAZYWANIA TO POKASUJĘ A PASZTECIKI I PASKUDNICE MOGĘ TYLKO ZAZDROŚCIĆ I PISAĆ PIERDOŁY I ZDREŚĆ PRZEZ KOMPUTERA !!!!!!!!!!!!!!
a po polsku ??? bo ten bełkot ciężko zrozumieć .
własie nie jest polka !!
huojiüpoieroigghpo42´ph2utijgioiklüpeügiuhj ,zrozumialas kurwo?
WYPIERDALAJ PASZTECIK !!WŁASIE WIDAĆ KTO JEST A KTO NIE HAHAHAHA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:54
gość:
gość:
ZAZDROŚCICIE KURWY JE..BANE BO WY NIC NIE MACIE ANI KASY ANI URODY!!!!!!!
Ona urody też by nie miała ciulu gdyby nie napompowała ryja i cycków nie doczepiła rzęs i włosów i gdyby musiała na tępego kutafona takiego jak Ty zapierdalać i bachory mu niańczyć. Ma bogatego fagasa który próbuje na niej zarobić i zainwestował w tandetną kurewkę. A kurwą jebaną to jesteś jak dla mnie Ty palancino
dlatego pustaczko zazdroscisz bo ona może wygladać tak ze Twoj facet może całymi nocami konia walić przy jej nagich zdjeciach a przy Twoich to tylko mu wiednie ;)
Przypuszczam, że jej facet jest inteligentny i ambitny. Jego kobieta ma mieć mózg a nie tylko wygląd toteż na takie panie jak królową odbytu nawet nie spojrzy. Zresztą od dawna widzę, że siwiec przyciąga proste męskie formy rozwojem bliskie neandertalczykom.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:54
widze w komenatrzach pelno jadu, zazrosci, zawisci, to obrzydliwe!! laski nie widzicie jakie to poznizajace jak sie zachowujecie?? jedziecie po lasce od ku.... bo jej zazdroscicie!! nie wazne ze taka piekna nei byla, ale teraz jest wladowala w to sporo kasy bo mogla i jest mega laska i taka jest prawda po co te komenatrze typu dzi.. kur... ??!! sama jestem laska i stwierdzam ze siwiec z takich zazdrosnic jak wy sie smieje i na nastepna impreze ubeirze sie jeszcze bardziej wyzywajaco zeby jeszcze bardziej was wku....~!!! wiec po co to robicie?!? Jest super laska wlozyla w to sporo kasy bo mogla!! Ja do natalii nic nie mam, nikomu nic zlego nie zrobila jest atrakcyjna babka i ma do tego prawo!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:54
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Ale jej zazdrościcie urody co?
Ty pewnie też .żal ci dupsko ściska,że na taką cię nie stać,bo na swoją nie dajesz rady zarobić. nie dla psa kiełbasa i nie dla ciebie takie,bo ile zarabiasz????????? i tu wszystko jasne.Marzycielu!!!! nie stać cię.
za kase to ja kazda moge miec Natalio
chyba zelaska ma wiecej kasy niz ty, tego nie wzioles pod uwage dupku,
a co ma do tego zelasko?
tak sienapisalo "ze laska" mialo byc
Odpowiedz
0 0
zgłoś
GIU 27.11.2012 15:55
gość:
gość:
GIU GIU:
KAZNA JEDNA CHCAŁA MIEĆ TAKI FISIKO !!NIE WOLNO ZAZDROŚCIĆ,KTO MA COŚ DO POKAZYWANIA TO POKASUJĘ A PASZTECIKI I PASKUDNICE MOGĘ TYLKO ZAZDROŚCIĆ I PISAĆ PIERDOŁY I ZDREŚĆ PRZEZ KOMPUTERA !!!!!!!!!!!!!!
a po polsku ??? bo ten bełkot ciężko zrozumieć .
własie nie jest polka !!
huojiüpoieroigghpo42´ph2utijgioiklüpeügiuhj ,zrozumialas kurwo?
Kurwa to ewentualnie Ty palancie:))
do kogo powiedziałaś ?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 27.11.2012 15:55
Śliczna dziewczyna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:55
kim ona jest???
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 27.11.2012 15:55
Śliczna dziewczyna. Ubrana super . Odpowiednio na taka imprezę.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:55
gość:
gość:
gość:
gość:
ZAZDROŚCICIE KURWY JE..BANE BO WY NIC NIE MACIE ANI KASY ANI URODY!!!!!!!
Ona urody też by nie miała ciulu gdyby nie napompowała ryja i cycków nie doczepiła rzęs i włosów i gdyby musiała na tępego kutafona takiego jak Ty zapierdalać i bachory mu niańczyć. Ma bogatego fagasa który próbuje na niej zarobić i zainwestował w tandetną kurewkę. A kurwą jebaną to jesteś jak dla mnie Ty palancino
idz bidulko poczytać życie na gorąco i włącz sobie mode na sukces
i tu mamy problem bo własnie czytam "Autoportret z blizną " Romana Fristera a z filmów ostatnio obejrzałam po raz enty "Czas Apokalipsy " i jakoś ni cholery nie oglądam seriali biedaczku :)) a książki Ci nie polecam bo skoro jarasz się plastikiem to temat byłby za trudny do ogarnięcia .mimo wszystko miłego dnia
ale zazdrośnica!!!!!!!!!!!!! Co ci przeszkadza ze poprawiła to i owo i ma bogatego faceta???????? Pytam się ty wyrocznio co w tym złego!!!!!!!!!!!!!!!!
jebaj sie kurwo pierdolona skurwiala
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:56
lubiający? hhahaha
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:56
a odbyt zdążyła wybielić ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:56
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Ale jej zazdrościcie urody co?
Ty pewnie też .żal ci dupsko ściska,że na taką cię nie stać,bo na swoją nie dajesz rady zarobić. nie dla psa kiełbasa i nie dla ciebie takie,bo ile zarabiasz????????? i tu wszystko jasne.Marzycielu!!!! nie stać cię.
za kase to ja kazda moge miec Natalio
chyba zelaska ma wiecej kasy niz ty, tego nie wzioles pod uwage dupku,
a co ma do tego zelasko?
tak sienapisalo "ze laska" mialo byc
pisze sie rze laska
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:56
gość:
gość:
gość:
ZAZDROŚCICIE KURWY JE..BANE BO WY NIC NIE MACIE ANI KASY ANI URODY!!!!!!!
Ona urody też by nie miała ciulu gdyby nie napompowała ryja i cycków nie doczepiła rzęs i włosów i gdyby musiała na tępego kutafona takiego jak Ty zapierdalać i bachory mu niańczyć. Ma bogatego fagasa który próbuje na niej zarobić i zainwestował w tandetną kurewkę. A kurwą jebaną to jesteś jak dla mnie Ty palancino
dlatego pustaczko zazdroscisz bo ona może wygladać tak ze Twoj facet może całymi nocami konia walić przy jej nagich zdjeciach a przy Twoich to tylko mu wiednie ;)
pustaczek to Ty i twoja Natalka. jak dorośniesz to zmądrzejesz a na razie idź się wytrzepać to Ci może pryszcze z ryja zejdą :))
w drugiej kwestii się nie wypowiedziałaś czyli żaden Cie nie chce ;) A pustaczką to jesteś bo nie ocenia się ludzi ktorych osobiście się nie zna!!!! media to 4władza ktora wpaja dla takich ludzi jak Ty co jest dobre a co złe i pózniej dziwia się dlaczego POLSKA TO KRAJ DURNYCH!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:56
GIU:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: mówcie co chcecie ale dupa z niej fajna
ciekawe jak wyglada kiedy wstanie po nocy ...
a dlaczego cie tak to interesuje
bo moja jak wstanie ,to niewiem gdzie spierdalac
ONE WSZYSTKIE TAK TYLKO NA POZÓR WYGLĄDAJĄ A JAK ZMYJĄ TAPETE Z RYJA TO MOJA ŚWINIA LEPIEJ OD NICH WYGLĄDA.
Ja ostatnio miałem taką po baletach,że fajna dupa była to wziąłem ją na chate i zrobiłem z nia co trzeba.Jak ją rano zobaczyłem bez sztucznych rzęs i całej tej tapety to też nie wiedziałem gdzie spierdalać.
...w lazience na sznurkach peruka itd. ....
KURWA... SZTUCZNE PAZNOKCIE NA PRALCE A W MISECZCE NA BIŻUTERIĘ MOJEJ STAREJ JAKIEŚ SOCZEWKI W PANTERE CZY HUJ WIE CO.
mojej to statnio jak spalismy brew sie odkleiła,kurwa wyglądała jak Alf.
RAZ BRYKAŁEM PANNE OD TYŁU,A LUBIĘ SOBIE POCIĄGNĄĆ ZA DŁUGE WŁOSY..WIĘC CIĄGNE JĄ NAPRAWDĘ DELIKATNIE A TU PERUKA TYLKO W RĘKACH MI ZOSTAŁA MASAKRA! MAŁY OPADŁ MI DIAMETRALNIE.
WYPIERDALAJ SZMATA !
JEDNĄ TU SZMACIARE WIDZĘ PANOWIE PRAWDA ZABOLAŁA.TAKA NIESTETY JEST O WAS SZTUCZNYCH BADZIEWIAKACH.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:56
Piękna to jest Socha , a to to jakiś napompowany stwór ...Żałosna , bezkrytyczna lala.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:56
SPADAJ BABO NA DRZEWO- NIE CHCEMY TAKICH TŁUKÓW! SA NA PRAWDE WIELCY I WSPANIALI, A TY JESTES ISNA ZENADA ZE SWIECACA DUPA ( W DODATKU Z BEZNADZIEJNYMI DZIARAMI)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:57
Sliczna, a wy zazdroscicie paszczury i koniobijcy!!! Hahaha Brawo Natalia!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:57
Widzę że dzień bez Siwiec dniem starconym
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:57
gość:
gość:
gość: WOW! Jaka piekna! Chcialabym tak wygladac! Przesliczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Natalia odejdź od kompa, nie klep już takich debilnych komentarzy.
to nie natalia, ona nie potrafi pisac nawet na klawiaturze
Znaczy, że pan " mąż " w klawiaturę trzepie haha :D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:57
gość:
gość:
gość:
gość:
ZAZDROŚCICIE KURWY JE..BANE BO WY NIC NIE MACIE ANI KASY ANI URODY!!!!!!!
Ona urody też by nie miała ciulu gdyby nie napompowała ryja i cycków nie doczepiła rzęs i włosów i gdyby musiała na tępego kutafona takiego jak Ty zapierdalać i bachory mu niańczyć. Ma bogatego fagasa który próbuje na niej zarobić i zainwestował w tandetną kurewkę. A kurwą jebaną to jesteś jak dla mnie Ty palancino
dlatego pustaczko zazdroscisz bo ona może wygladać tak ze Twoj facet może całymi nocami konia walić przy jej nagich zdjeciach a przy Twoich to tylko mu wiednie ;)
pustaczek to Ty i twoja Natalka. jak dorośniesz to zmądrzejesz a na razie idź się wytrzepać to Ci może pryszcze z ryja zejdą :))
w drugiej kwestii się nie wypowiedziałaś czyli żaden Cie nie chce ;) A pustaczką to jesteś bo nie ocenia się ludzi ktorych osobiście się nie zna!!!! media to 4władza ktora wpaja dla takich ludzi jak Ty co jest dobre a co złe i pózniej dziwia się dlaczego POLSKA TO KRAJ DURNYCH!!!
ludzie nie maja swojego zdania i swojej mądrości tylko wierzą to co im media napisze!!! Póżniej wybieraja Tuska i płaczą. ŻĘNADA!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:57
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: mówcie co chcecie ale dupa z niej fajna
ciekawe jak wyglada kiedy wstanie po nocy ...
a dlaczego cie tak to interesuje
bo moja jak wstanie ,to niewiem gdzie spierdalac
ONE WSZYSTKIE TAK TYLKO NA POZÓR WYGLĄDAJĄ A JAK ZMYJĄ TAPETE Z RYJA TO MOJA ŚWINIA LEPIEJ OD NICH WYGLĄDA.
Ja ostatnio miałem taką po baletach,że fajna dupa była to wziąłem ją na chate i zrobiłem z nia co trzeba.Jak ją rano zobaczyłem bez sztucznych rzęs i całej tej tapety to też nie wiedziałem gdzie spierdalać.
...w lazience na sznurkach peruka itd. ....
KURWA... SZTUCZNE PAZNOKCIE NA PRALCE A W MISECZCE NA BIŻUTERIĘ MOJEJ STAREJ JAKIEŚ SOCZEWKI W PANTERE CZY HUJ WIE CO.
mojej to statnio jak spalismy brew sie odkleiła,kurwa wyglądała jak Alf.
RAZ BRYKAŁEM PANNE OD TYŁU,A LUBIĘ SOBIE POCIĄGNĄĆ ZA DŁUGE WŁOSY..WIĘC CIĄGNE JĄ NAPRAWDĘ DELIKATNIE A TU PERUKA TYLKO W RĘKACH MI ZOSTAŁA MASAKRA! MAŁY OPADŁ MI DIAMETRALNIE.
cyborgi jakies a nie baby
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:57
gość:
gość:
gość:
gość:
ZAZDROŚCICIE KURWY JE..BANE BO WY NIC NIE MACIE ANI KASY ANI URODY!!!!!!!
Ona urody też by nie miała ciulu gdyby nie napompowała ryja i cycków nie doczepiła rzęs i włosów i gdyby musiała na tępego kutafona takiego jak Ty zapierdalać i bachory mu niańczyć. Ma bogatego fagasa który próbuje na niej zarobić i zainwestował w tandetną kurewkę. A kurwą jebaną to jesteś jak dla mnie Ty palancino
idz bidulko poczytać życie na gorąco i włącz sobie mode na sukces
i tu mamy problem bo własnie czytam "Autoportret z blizną " Romana Fristera a z filmów ostatnio obejrzałam po raz enty "Czas Apokalipsy " i jakoś ni cholery nie oglądam seriali biedaczku :)) a książki Ci nie polecam bo skoro jarasz się plastikiem to temat byłby za trudny do ogarnięcia .mimo wszystko miłego dnia
ale zazdrośnica!!!!!!!!!!!!! Co ci przeszkadza ze poprawiła to i owo i ma bogatego faceta???????? Pytam się ty wyrocznio co w tym złego!!!!!!!!!!!!!!!!
słuchaj ja mam w nosie jak panna wygląda . jak dla mnie może nawet cała się nadmuchać i bzykać z kim chce. mnie wkurza że się ją lansuje na siłę . uwierz że każda babka nawet pasztet może być zarąbista jak się ją poprawi. a to że nie lubię głupoty ?? no to już inna sprawa ... nie lubię jak pryszczaty gimnazjalista obraża normalnie wyglądające kobiety wyzywając od kurew.I wtedy bywam wredna.i tyle .
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:58
Juz dawno nie widziałam tak fajnego stroju . Żadna z celebrytek nie może się z nią równać. Zawsze na czasie zawsze super ubrana. No ale cóż ładnemu zawsze we wszystkim ładnie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:58
gość:
gość:
gość:
ZAZDROŚCICIE KURWY JE..BANE BO WY NIC NIE MACIE ANI KASY ANI URODY!!!!!!!
Ona urody też by nie miała ciulu gdyby nie napompowała ryja i cycków nie doczepiła rzęs i włosów i gdyby musiała na tępego kutafona takiego jak Ty zapierdalać i bachory mu niańczyć. Ma bogatego fagasa który próbuje na niej zarobić i zainwestował w tandetną kurewkę. A kurwą jebaną to jesteś jak dla mnie Ty palancino
dlatego pustaczko zazdroscisz bo ona może wygladać tak ze Twoj facet może całymi nocami konia walić przy jej nagich zdjeciach a przy Twoich to tylko mu wiednie ;)
Przypuszczam, że jej facet jest inteligentny i ambitny. Jego kobieta ma mieć mózg a nie tylko wygląd toteż na takie panie jak królową odbytu nawet nie spojrzy. Zresztą od dawna widzę, że siwiec przyciąga proste męskie formy rozwojem bliskie neandertalczykom.
ja mam pienc fakultetuf ,a terzbym jom jebal
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:58
haha a kroliczki jakie marne, przy siwiec pewnie sie czuly jak takie szczury
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2012 15:58
gość:
GIU:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: mówcie co chcecie ale dupa z niej fajna
ciekawe jak wyglada kiedy wstanie po nocy ...
a dlaczego cie tak to interesuje
bo moja jak wstanie ,to niewiem gdzie spierdalac
ONE WSZYSTKIE TAK TYLKO NA POZÓR WYGLĄDAJĄ A JAK ZMYJĄ TAPETE Z RYJA TO MOJA ŚWINIA LEPIEJ OD NICH WYGLĄDA.
Ja ostatnio miałem taką po baletach,że fajna dupa była to wziąłem ją na chate i zrobiłem z nia co trzeba.Jak ją rano zobaczyłem bez sztucznych rzęs i całej tej tapety to też nie wiedziałem gdzie spierdalać.
...w lazience na sznurkach peruka itd. ....
KURWA... SZTUCZNE PAZNOKCIE NA PRALCE A W MISECZCE NA BIŻUTERIĘ MOJEJ STAREJ JAKIEŚ SOCZEWKI W PANTERE CZY HUJ WIE CO.
mojej to statnio jak spalismy brew sie odkleiła,kurwa wyglądała jak Alf.
RAZ BRYKAŁEM PANNE OD TYŁU,A LUBIĘ SOBIE POCIĄGNĄĆ ZA DŁUGE WŁOSY..WIĘC CIĄGNE JĄ NAPRAWDĘ DELIKATNIE A TU PERUKA TYLKO W RĘKACH MI ZOSTAŁA MASAKRA! MAŁY OPADŁ MI DIAMETRALNIE.
WYPIERDALAJ SZMATA !
JEDNĄ TU SZMACIARE WIDZĘ PANOWIE PRAWDA ZABOLAŁA.TAKA NIESTETY JEST O WAS SZTUCZNYCH BADZIEWIAKACH.
te peruki na sznurkach to porażka moje panie jakby was nie było stac na ładne naturalne włosy.
Oglądasz 1471-1500 z 3109