Czwartek 29.11.2012

Lider grupy Weekend: "Życie rodzinne uległo degradacji!"

Radosław Liszewski Weekend

Lider grupy Weekend:

Niedawno pisaliśmy o wielkim sukcesie muzyki disco polo, a dokładniej rekordzie zespołu Weekend, którego hit jest najczęściej odtwarzanym polskim kawałkiem na YouTubie. Od tego czasu nadal ilość odsłon nadal rosła. Obecnie piosenka Ona tańczy dla mnie ma już ponad... 21 milionów odsłon. Lider grupy chwalił się, że dzięki popularności kawałka kupił sobie "dwa domy i dwa jachty". Zobacz: "Miliony ludzi nie mogą się mylić! MAM DWA DOMY I DWA JACHTY!"

Radosław "Lis" Liszewski był niedawno gościem Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział o swoim gwiazdorskim życiu. Zespół Weekend gra nawet 24 koncerty w miesiącu. Nic zatem dziwnego, że rzadko bywa w domu.

Graliśmy kilkukrotnie już na weselu, jako atrakcja - przyznaje Liszewski, który stwierdził niedawno, że za pieniądze zagra dla dowolnej partii politycznej. Wiadomo to jest koncert 20-minutowy, aby nie przeciągać. Aby był niedosyt, a nie przesyt. Ludzie widzą nas z ekranów telewizora na wyciągnięcie ręki i jako atrakcja to jest coś niesamowitego.

Życie rodzinne uległo troszeczkę degradacji nie będę tego ukrywał - dodał. Jesteśmy na okrągło na walizkach. Po pięć dni w tygodniu wyjeżdżamy. Tak na razie żyję. Jak długo tak pożyję, czas pokaże. To jest nasze pięć minut.

Jak myślicie, długo potrwa moda na disco polo w ich wykonaniu?



Swoją wersję piosenki Ona tańczy dla mnie nagrał właśnie CeZik:

Lider grupy Weekend: Lider grupy Weekend: Lider grupy Weekend:

Komentarze (479)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.11.2012 14:38
gość: Trzeba być skończonym tępakiem aby tego g...wna słuchać.
spierdalaj popaprańcu
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.11.2012 15:54
Atrakcja na weselu HA Ha Ha !!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.11.2012 16:17
Panowie mają takie miny.... bo omineła ich okazja na to by kupić Meble bambusowe po promocyjnych cenach!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
paulusia. 30.11.2012 16:25
Radziuuu to jest Twoje 5 minut wykorzyustaj To jestes wielki,, zaona powinna cie zrozumiec ...zreszta zapewne jak zobaczyc kupe kasy zakupy kosmetyki pokocha Cie na nowo !!!! buzki ;*
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.11.2012 17:38
kiedy minę dzał tej piosenki,ten zespół już nie będzie taki popularny,chociaż nadal będą grać piosenki,bo dico polo cał czas jest popularne
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 30.11.2012 17:55
Są świetni! Serdecznie polecam jeszcze dwie fantastyczne piosenki tego zespołu "Za każdą chwilę" i "Ona i on" ;*
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.11.2012 17:58
Radziuuu to jest Twoje 5 minut wykorzyustaj To jestes wielki,, zaona powinna cie zrozumiec ...zreszta zapewne jak zobaczyc kupe kasy zakupy kosmetyki pokocha Cie na nowo !!!! buzki ;*
blahara.....
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Julia 30.11.2012 20:07
do niektórych użytkowników : nie rozumiem tego , jeżeli ktoś urodzi się w małej miejscowości , np. Liszewski na Podlasiu w Sejnach , to już jest do kitu . Ja także jestem z Sejn i nie ogarniam tego.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 30.11.2012 20:30
Jaki wstyd.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.11.2012 20:43
nie rozumiem dlaczego disco polo jest traktowane jako gorszy gatunek muzyki . Ja osobiscie w nim nie gustuje ale komus może sie to podobac
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.11.2012 21:18
TVN schodzi na psy..odchodzą największe gwiazdy tej stacji ;( cóż TVN to wielka korporacja, a wiadomo jak korporacje traktują swioch pracowników " nie ten to inny " Jedyny porządny face z Majewskiego Żadne żydowskie srebrniki go nie POdkupiły a kużmiara i reszte tych icków z tvn niech misztal POpieści w piekle I bardzo dobrze zrobił. TVN stało się stacją dla bezmózgich baranów. pelen szacun. tvn to stacja dla idiotow lemingow ktorzy smieja sie z tego co im POdPOwiadaja A Szymon nie pluje na Polaków i Kaczyńskiego jakten zboczony pedał dziadek żydek wojewódzki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.11.2012 21:19
TVN schodzi na psy..odchodzą największe gwiazdy tej stacji ;( cóż TVN to wielka korporacja, a wiadomo jak korporacje traktują swioch pracowników " nie ten to inny " Jedyny porządny face z Majewskiego Żadne żydowskie srebrniki go nie POdkupiły a kużmiara i reszte tych icków z tvn niech misztal POpieści w piekle I bardzo dobrze zrobił. TVN stało się stacją dla bezmózgich baranów. pelen szacun. tvn to stacja dla idiotow lemingow ktorzy smieja sie z tego co im POdPOwiadaja A Szymon nie pluje na Polaków i Kaczyńskiego jakten zboczony pedał dziadek żydek wojewódzki
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.11.2012 21:44
sami wybitni krytycy muzyczni na pudlu xD
Odpowiedz
2 0
zgłoś
xd 30.11.2012 22:17
kocham cie wymiatasz
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 30.11.2012 22:25
Radzio jest bardzo sympatycznym,skromnym facetem,zycze powodzenia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.11.2012 22:47
mięsny jeż mięsny jeż ty go zjesz ty go zjesz,,,,,, ja uwielbia go on tu jest i tańczy dla mnie,,,,
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.11.2012 22:57
straszne... 5 dni w tygodniu !!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 30.11.2012 23:21
gość: Kolejna pięciominutówka, która chce się obłowić tak, żeby do końca życia nie musieć już nic robic.
ty bys tak nie chcial? spac ka forsie? przynajmniej do smierci sie martwic nie muszą ze kasy im braknie w tych mega trudnych czasach!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.11.2012 23:36
Radek wcale nie kupił sobie jachtów,domów itp.to był tylko żart;sam to wyjaśniał zresztą.Brawo, i oby tak dalej,a nie jakis chińczyk na pierwszym miejscu YT!...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.11.2012 23:37
gość:
gość: Kolejna pięciominutówka, która chce się obłowić tak, żeby do końca życia nie musieć już nic robic.
ty bys tak nie chcial? spac ka forsie? przynajmniej do smierci sie martwic nie muszą ze kasy im braknie w tych mega trudnych czasach!
Chociaż On coś w życiu osiągnął i ma teraz efekty swojej ciężkiej pracy!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.11.2012 23:42
gość: Mam wrażenie, że nastąpił jakiś desant ćwierćinteligentów - Siwiec, Koksu, Rutowicz, Grycanice... teraz on.
Nie obrażaj,bo może to ty właśnie jesteś tępakiem!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.12.2012 00:41
lubie piosenke choc w sumie jak sie czlowiek przyslucha to troche bezsensowna, ale on to totalny paszczur:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.12.2012 00:42
jak to jest ze tylko jakis brzydal zrobi muzyke ktora sie podoba ludziom i od razu wszystkie sie w nim kochaja haha
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.12.2012 06:47
Takie gadanie- a jak jestem na baletach, puszczą disco polo- to ludzie szaleją :D Ale w domu prywatnie, to przecież nikt disco polo nie słucha! To ja się pytam skąd oni znają tekst? :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.12.2012 08:25
Cezik znowu wymiata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.12.2012 08:47
totalne dno teledysk i piosenka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.12.2012 09:05
disco polo było, jest i będzie. nikt tego nie słucha ale każdy bawi się przy tym na weselu i nie opowiadajcie że jest inaczej!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zgorzeleczanka 01.12.2012 09:30
na mikolajki zespol wekend gra w zgorzelcu koncert i ja na nim napewno bede
Odpowiedz
0 0
zgłoś
JAAAAAAAAAA 01.12.2012 09:38
WIOCHA PL
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.12.2012 09:57
gość: Kolejna pięciominutówka, która chce się obłowić tak, żeby do końca życia nie musieć już nic robic.
A kto by nie chciał? to chyba normalne