Sobota 01.12.2012

Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek Kasia Cichopek Marcin Hakiel Katarzyna Skrzynecka Kasia Skrzynecka

Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)

Kasia Cichopek i Katarzyna Skrzynecka należą do czołówki polskich mam-celebrytek. Jednak jak przyznaje gwiazda M jak miłość, uczenie Polek bycia idealną żoną i matką nie jest lekkim kawałkiem chleba. Zobacz: "Bycie sexy mamą to ciężka praca!".

W czwartek na imprezie stacji CBS zobaczyć można było Kasię w towarzystwie męża, Marcina Hakiela, który w ostatnim czasie stronił od salonów. Na tę okazję Cichopek wybrała skromną, ale elegancką sukienkę z rozcięciem na biuście, a Hakiel postawił na klasyczny garnitur. Na ściance pozowała również druga Katarzyna i drugi Marcin - Skrzynecka i Łopucki. Celebrytka zaprezentowała się w turkusowej sukience, do której dobrała kopertową torebkę w stylu skóry węża. Łopuski przyciągał obiektywy fotoreporterów za pomocą skórzanej kurtki.

Którzy "sexy rodzice" wypadli lepiej?

Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)Cichopek i Hakiel vs. Skrzynecka i Łopucki (ZDJĘCIA)

Komentarze (834)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 834
Odpowiedz zgłoś
gość 01.12.2012 18:01
pseudo gwiazdki
Odpowiedz zgłoś
gość 01.12.2012 18:01
cichopki
Odpowiedz
7 11
zgłoś
gość 01.12.2012 18:01
dupa im!
Odpowiedz
28 17
zgłoś
gość 01.12.2012 18:01
Majewski ma romans. Dlaczego nic nie piszecie>?
Odpowiedz
13 13
zgłoś
gość 01.12.2012 18:01
cichopki
Odpowiedz
57 10
zgłoś
gość 01.12.2012 18:02
pogonić tych nierobów!
Odpowiedz
43 16
zgłoś
gość 01.12.2012 18:02
niech sie wezma do normalnej pracy zmywaki w uk czekają
Odpowiedz
5 14
zgłoś
gość 01.12.2012 18:02
co studiujecie ?
Odpowiedz
31 3
zgłoś
gość 01.12.2012 18:02
Te same nudne mordy od lat ;-/
Odpowiedz
24 12
zgłoś
gość 01.12.2012 18:02
moim zdaniem łopucki fajny, chyba gejek - reszta to kaszaloty
Odpowiedz
8 14
zgłoś
gość 01.12.2012 18:02
adrien brody jest meeega przystojny.
Odpowiedz
26 9
zgłoś
gość 01.12.2012 18:03
CICHOPEK JEST RACZEJ ANTYSEXY - KTO JEJ TO WMÓWIŁ?
Odpowiedz
30 7
zgłoś
gość 01.12.2012 18:03
Cichopek i Łopucki:P
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 01.12.2012 18:03
YEE PL czy bedziesz bogaty - sprawdz
Odpowiedz
21 3
zgłoś
gość 01.12.2012 18:03
Cichopek nie ma z czego kredyt spłacic, ale po salonach sie szlaja.
Odpowiedz
25 1
zgłoś
gość 01.12.2012 18:03
ON WYGLADA JAK ROLNIK SAM W DOLINIE
Odpowiedz zgłoś
gość 01.12.2012 18:03
Skrzynecka z mężem fajnie wyglądają!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 01.12.2012 18:04
pierwsza
Odpowiedz
10 2
zgłoś
gość 01.12.2012 18:04
Kim to dziwka której nie pomoże wesele pod Londynem
Odpowiedz
6 4
zgłoś
gość 01.12.2012 18:04
nie lubie pasztetu :(
Odpowiedz zgłoś
gość 01.12.2012 18:04
Skrzynecka i Łopucki specyficzni, ale widać, że są razem szczęścliwi. Byle tak dalej, szczęścia im życzę!
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 01.12.2012 18:04
bez szału
Odpowiedz
36 9
zgłoś
gość 01.12.2012 18:04
SKRZYNKA I LOPUCKI FAJNIE WYGLADAJĄ ALE TEN HAKIEL NO NIE POKAZUJ TEJ MORDY PUDEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
14 9
zgłoś
gość 01.12.2012 18:04
SKRZYNKA I LOPUCKI FAJNIE WYGLADAJĄ ALE TEN HAKIEL NO NIE POKAZUJ TEJ MORDY PUDEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
15 10
zgłoś
gość 01.12.2012 18:04
SKRZYNKA I LOPUCKI FAJNIE WYGLADAJĄ ALE TEN HAKIEL NO NIE POKAZUJ TEJ MORDY PUDEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
13 13
zgłoś
gość 01.12.2012 18:04
SKRZYNKA I LOPUCKI FAJNIE WYGLADAJĄ ALE TEN HAKIEL NO NIE POKAZUJ TEJ MORDY PUDEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 5
zgłoś
gość 01.12.2012 18:04
SKRZYNKA I LOPUCKI FAJNIE WYGLADAJĄ ALE TEN HAKIEL NO NIE POKAZUJ TEJ MORDY PUDEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 01.12.2012 18:04
Kasia Cichopek ma fajny plaszczyk.
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 01.12.2012 18:05
Obie pary beznadziejne.
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 01.12.2012 18:05
gość: co studiujecie ?
Ja studiuje wybielanie odbytow a ty ???? :-)
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 834