Poniedziałek 03.12.2012

Córka Skrzyneckiej BĘDZIE NA SIEBIE ZARABIAĆ!

Katarzyna Skrzynecka

Córka Skrzyneckiej BĘDZIE NA SIEBIE ZARABIAĆ!

Katarzyna Skrzynecka długo czekała na spełnienie marzeń o zostaniu mamą. W końcu, w wieku 40 lat udało się założyć rodzinę i obecnie razem z mężem wychowuje córeczkę o imieniu Alikia Ilia. Z tej okazji była prowadząca Taniec z gwiazdami zaliczyła już wiele okładek oraz wywiadów, w których opowiedziała o swoim nowym życiu. Skrzynecka nie kończy jednak na zdjęciach w prasie.

Jak donosi magazyn Show, aktorka podpisała już kontrakt i do sklepów trafi niebawem linia ubrań oraz zabawek dla dzieci sygnowanych oryginalnym imieniem jej córki. Myślicie, że wybierała je już z myślą o przyszłym "brandzie"? Jak się dowiadujemy, pierwsza "praca" jest prezentem dla małej Illi z okazji jej pierwszych urodzin.

To są kocyki, ręczniki, szlafroczki, ramki na zdjęcia i zabawki. Wszystko inspirowane imieniem mojej córeczki - cieszy się Skrzynecka.

Całkiem niedawno Katarzyna żaliła się, że nielubiane przez Polki telewizyjne matki-celebrytki też mają ciężkie życie i muszą jakoś zarabiać. W wolnym zawodzie nie przysługuje nam urlop macierzyński. A my też spłacamy kredyt mieszkaniowy - żaliła się.

Trudno się nie zgodzić. Luksusowe życie przecież kosztuje. Miejmy nadzieję, że promocja córki się opłaci.

Zobacz: Skrzynecka broni matek-celebrytek!

Córka Skrzyneckiej BĘDZIE NA SIEBIE ZARABIAĆ!Córka Skrzyneckiej BĘDZIE NA SIEBIE ZARABIAĆ!Córka Skrzyneckiej BĘDZIE NA SIEBIE ZARABIAĆ!Córka Skrzyneckiej BĘDZIE NA SIEBIE ZARABIAĆ!Córka Skrzyneckiej BĘDZIE NA SIEBIE ZARABIAĆ!Córka Skrzyneckiej BĘDZIE NA SIEBIE ZARABIAĆ!Córka Skrzyneckiej BĘDZIE NA SIEBIE ZARABIAĆ!

Komentarze (636)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.12.2012 19:33
Nie mogę juz słuchac o ich kredytach żenujące
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 19:33
Nie mogę juz słuchac o ich kredytach żenujące
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 19:39
Bo nie ma jeszcze pigmentu i jak bd starsza to zmieni jej sie na brazowy!!!!!!!!!!11
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.12.2012 19:49
gość:
gość:
gość:
gość: Ej Oni mają brązowe oczy ona niebieskie :/ Łoooo :D Co się dzieje ? ?
to sie dzieje tłumoku ze brak ci podstaw wiedzy na poziomie gimnazjum
Jest coś takiego,jak zjawisko nazywane TELEGONIA, które polega mniej więcej na tym,że jeśli kobieta miała przed swoim mężem innych partnerów(chłopaków,mężów,kochanków) i współżyła z nimi wcześniej, to każdy z jej byłych facetów przystawił na niej pieczęć energetyczną podczas stosunku lub stosunków.Po wielu latach,kiedy kobieta zachodzi w ciążę z aktualnym partnerem i rodzi dziecko,to dziecko takie może nosić cechy wyglądu lub charakteru któregoś z poprzednich partnerów kobiety(szczególnie pierwszego partnera seksualnego w życiu) pomimo tego,że małżonek jest biologicznym ojcem dziecka. Z telegonią związana jest teoria,że pierwszy partner seksualny przekazuje swój wzór energetyczny na wszystkie komórki jajowe młodej dziewczyny(kobiety),których ilość jest określona od urodzenia(komórek jajowych nie przybywa,lecz ubywa z każdym miesiącem podczs menstruacji przez całe życie kobiety).Pani Katarzyna nie była dziewicą,kiedy wychodziła za mąż za pana Łopuckiego,więc zjawisko wystąpienia telegonii jest pewne i stąd niebieskie oczy u dziecka.
najwyraźniej pierwszy kochanek Twojej matki pozostawił szkodliwy ślad energetyczny w Twoim mózgu
to dobre zamiast oczy to mozg trafilo..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
llo 04.12.2012 20:25
kazde male dziecko ma niebieskie oczy baran.ie
Odpowiedz
4 0
zgłoś
JA 04.12.2012 20:46
Trochę genetyki i się człowiek gubi :) Brązowoocy rodzice mogą mieć niebieskookie dziecko. Wychodzi na to, że "są heterozygotami". Gen na brązową barwę oczu jest dominujący, a na niebieską recesywny, skoro są heterozygotami, to mają po dwa allele : jeden dominujący na kolor oczu brązowy a drugi recesywny na niebieskie oczy. JEŚLI SPOTKAŁY SIĘ DWA ALLELE RECESYWNE NA NIEBIESKĄ BARWĘ OCZY OD RODZICÓW TO BĘDZIE MIAŁA NIEBIESKIE :)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 04.12.2012 20:46
gość:
gość:
gość:
gość: Ej Oni mają brązowe oczy ona niebieskie :/ Łoooo :D Co się dzieje ? ?
to sie dzieje tłumoku ze brak ci podstaw wiedzy na poziomie gimnazjum
Jest coś takiego,jak zjawisko nazywane TELEGONIA, które polega mniej więcej na tym,że jeśli kobieta miała przed swoim mężem innych partnerów(chłopaków,mężów,kochanków) i współżyła z nimi wcześniej, to każdy z jej byłych facetów przystawił na niej pieczęć energetyczną podczas stosunku lub stosunków.Po wielu latach,kiedy kobieta zachodzi w ciążę z aktualnym partnerem i rodzi dziecko,to dziecko takie może nosić cechy wyglądu lub charakteru któregoś z poprzednich partnerów kobiety(szczególnie pierwszego partnera seksualnego w życiu) pomimo tego,że małżonek jest biologicznym ojcem dziecka. Z telegonią związana jest teoria,że pierwszy partner seksualny przekazuje swój wzór energetyczny na wszystkie komórki jajowe młodej dziewczyny(kobiety),których ilość jest określona od urodzenia(komórek jajowych nie przybywa,lecz ubywa z każdym miesiącem podczs menstruacji przez całe życie kobiety).Pani Katarzyna nie była dziewicą,kiedy wychodziła za mąż za pana Łopuckiego,więc zjawisko wystąpienia telegonii jest pewne i stąd niebieskie oczy u dziecka.
najwyraźniej pierwszy kochanek Twojej matki pozostawił szkodliwy ślad energetyczny w Twoim mózgu
hahahahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
oczy !!!!!!!! 04.12.2012 20:58
niebieskie no ludzie ,prosze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 21:07
Ale przytyła!!! Sama tak wyglądałam, ale w końcu się za siebie wzięłam:D Jakby ktoś chciał to piszcie: dietatrening@wp.pl piszcie do tego gościa, jakbyście chcieli jakąś zniżkę to zapytajcie jak jesteście z polecenia Kasi to czy coś taniej będzie:D
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.12.2012 21:10
przecież to było in vitro!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 21:14
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Ej Oni mają brązowe oczy ona niebieskie :/ Łoooo :D Co się dzieje ? ?
to sie dzieje tłumoku ze brak ci podstaw wiedzy na poziomie gimnazjum
Jest coś takiego,jak zjawisko nazywane TELEGONIA, które polega mniej więcej na tym,że jeśli kobieta miała przed swoim mężem innych partnerów(chłopaków,mężów,kochanków) i współżyła z nimi wcześniej, to każdy z jej byłych facetów przystawił na niej pieczęć energetyczną podczas stosunku lub stosunków.Po wielu latach,kiedy kobieta zachodzi w ciążę z aktualnym partnerem i rodzi dziecko,to dziecko takie może nosić cechy wyglądu lub charakteru któregoś z poprzednich partnerów kobiety(szczególnie pierwszego partnera seksualnego w życiu) pomimo tego,że małżonek jest biologicznym ojcem dziecka. Z telegonią związana jest teoria,że pierwszy partner seksualny przekazuje swój wzór energetyczny na wszystkie komórki jajowe młodej dziewczyny(kobiety),których ilość jest określona od urodzenia(komórek jajowych nie przybywa,lecz ubywa z każdym miesiącem podczs menstruacji przez całe życie kobiety).Pani Katarzyna nie była dziewicą,kiedy wychodziła za mąż za pana Łopuckiego,więc zjawisko wystąpienia telegonii jest pewne i stąd niebieskie oczy u dziecka.
najwyraźniej pierwszy kochanek Twojej matki pozostawił szkodliwy ślad energetyczny w Twoim mózgu
hahahahaha
pierdu, pierdu, moja ciotka też wmawiała wszystkim, że jej syn mający niebieskie oczy po brązowookich rodzicach to normalne zjawisko, ale okazało się, że się zwyczajnie puściła z niebieskookim...więc mi tu bez takich.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.12.2012 21:23
skąd to dziecko ma niebieskie oczy skoro rodzice mają brązowe, dziwne ???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 21:31
dziecku oczy się zmieniają !!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.12.2012 21:34
to nie ich dziecko...znajdzcie chociaz jedno podobienstwo miedzy dzieckiem a rodzicami...dziecko ma calkiem inne rysy twarzy inne oczy nos wgl jest cale nie podobne do ani jednego z rodzicow...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
aska 04.12.2012 21:38
Nie ziejcie jadem ludzie , to chyba jedna z niewielu par w tym biznesie co sie kocha , jest szczesliwa razem i zawsze szczerze usmiechnieta , nawet ubieraja sie tak jak lubia ( nie zawsze z gustem ) a nie pod publike . Duzo szczescia pani Kasiu i panie Marcinie,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 21:44
najbardziej medialny dzieciak. rodzice powinni się wstydzić!!! sprzedali dziecko!!!! mała pracuje na popularność mamusi i tatusia-pompki. mają chorą potrzebę bycia popularnymi,niezwykłymi, co widać po tym jak debilne imię dali córce to dziecko ich znienawidzi za to cudaczne imię. szkoda że już na starcie ją skrzywdzili w imię swojej chrej potrzeby bycia oryginalnymi i sławnymi. żal dziecka.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.12.2012 21:47
gość: Ej Oni mają brązowe oczy ona niebieskie :/ Łoooo :D Co się dzieje ? ?
bo dziecko zawsze ma niebieskie jak sie urodzi!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 21:50
gość:
gość:
gość:
gość: Ej Oni mają brązowe oczy ona niebieskie :/ Łoooo :D Co się dzieje ? ?
to sie dzieje tłumoku ze brak ci podstaw wiedzy na poziomie gimnazjum
Jest coś takiego,jak zjawisko nazywane TELEGONIA, które polega mniej więcej na tym,że jeśli kobieta miała przed swoim mężem innych partnerów(chłopaków,mężów,kochanków) i współżyła z nimi wcześniej, to każdy z jej byłych facetów przystawił na niej pieczęć energetyczną podczas stosunku lub stosunków.Po wielu latach,kiedy kobieta zachodzi w ciążę z aktualnym partnerem i rodzi dziecko,to dziecko takie może nosić cechy wyglądu lub charakteru któregoś z poprzednich partnerów kobiety(szczególnie pierwszego partnera seksualnego w życiu) pomimo tego,że małżonek jest biologicznym ojcem dziecka. Z telegonią związana jest teoria,że pierwszy partner seksualny przekazuje swój wzór energetyczny na wszystkie komórki jajowe młodej dziewczyny(kobiety),których ilość jest określona od urodzenia(komórek jajowych nie przybywa,lecz ubywa z każdym miesiącem podczs menstruacji przez całe życie kobiety).Pani Katarzyna nie była dziewicą,kiedy wychodziła za mąż za pana Łopuckiego,więc zjawisko wystąpienia telegonii jest pewne i stąd niebieskie oczy u dziecka.
najwyraźniej pierwszy kochanek Twojej matki pozostawił szkodliwy ślad energetyczny w Twoim mózgu
ciekawe co za idiota wysnuł chorą teorię o telegonii!!!!! brak ci podstawowej wiedzy, więc błagam w imieniu ludzkości NIE ROZMNAŻAJ SIĘ!!!!!!!NIE PRZEKAZUJ GENÓW!!!!! NIE ZOSTAWIAJ ŚLADU GENETYCZNEGO!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 21:57
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Ej Oni mają brązowe oczy ona niebieskie :/ Łoooo :D Co się dzieje ? ?
to sie dzieje tłumoku ze brak ci podstaw wiedzy na poziomie gimnazjum
Jest coś takiego,jak zjawisko nazywane TELEGONIA, które polega mniej więcej na tym,że jeśli kobieta miała przed swoim mężem innych partnerów(chłopaków,mężów,kochanków) i współżyła z nimi wcześniej, to każdy z jej byłych facetów przystawił na niej pieczęć energetyczną podczas stosunku lub stosunków.Po wielu latach,kiedy kobieta zachodzi w ciążę z aktualnym partnerem i rodzi dziecko,to dziecko takie może nosić cechy wyglądu lub charakteru któregoś z poprzednich partnerów kobiety(szczególnie pierwszego partnera seksualnego w życiu) pomimo tego,że małżonek jest biologicznym ojcem dziecka. Z telegonią związana jest teoria,że pierwszy partner seksualny przekazuje swój wzór energetyczny na wszystkie komórki jajowe młodej dziewczyny(kobiety),których ilość jest określona od urodzenia(komórek jajowych nie przybywa,lecz ubywa z każdym miesiącem podczs menstruacji przez całe życie kobiety).Pani Katarzyna nie była dziewicą,kiedy wychodziła za mąż za pana Łopuckiego,więc zjawisko wystąpienia telegonii jest pewne i stąd niebieskie oczy u dziecka.
najwyraźniej pierwszy kochanek Twojej matki pozostawił szkodliwy ślad energetyczny w Twoim mózgu
ciekawe co za idiota wysnuł chorą teorię o telegonii!!!!! brak ci podstawowej wiedzy, więc błagam w imieniu ludzkości NIE ROZMNAŻAJ SIĘ!!!!!!!NIE PRZEKAZUJ GENÓW!!!!! NIE ZOSTAWIAJ ŚLADU GENETYCZNEGO!!!!!!
drogi debilu! telegonia to teoria nie potwierdzona naukowo, głosząca że kolejne potomstwo samicy ma cechy jej pierwszego DZIECKA!! nie partnera seksualnego. zwracam uwagę na twój żenujący brak wiedzy i nie zrozumienie prostej teorii, żebyś w przyszłości się nie kompromitowała na forum. pozdrowienia, człowiek rozumny.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.12.2012 22:06
Dziecią do roku kolor oczu się zmienia !!!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 04.12.2012 22:16
Zakładając że A - kolor ciemny a - kolor jasny, to matka dziecka musi być heterozygotą Aa (choć ma geny obu kolorów to kolor ciemny jest tu dominujący więc sie ujawnia) i ma kolor ciemny oczu, tak samo jest z ojcem... A z krzyżówki genetycznej wynika że jest 75% szans że dziecko bedzie miało ciemny kolor oczu(AA,Aa,Aa) i 25% że jasny(aa), w czym problem? A no, wiem, lepiej rżnąć głupa albo wypisywać komentarze o "telegonii"....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 22:20
Pani Kasiu,śliczna córeczka,życzę duzo zdrowia i pociechy z tej kruszynki:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 22:26
otwórz książkę do biologii matolee... tęczówka może się zmienić, a kolor oczu mogła odziedziczyć np. po dziadkach
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 22:28
gość: oboje maja piwny kolor oczu a malenstwo ma oczka blekitne------a zawsze tak jest ze dziecko ma kolor oczu jedn ego z rodzicow------nie ma piwnych wiec in witro nieznanego dawcyy\
Jeżeli ktoś ma brazowe oczy jego dziecko może mieć każdy kolor tęczówek, wystarczy trochę poczytać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
migotka 04.12.2012 22:55
gość:
gość:
gość:
gość: Ej Oni mają brązowe oczy ona niebieskie :/ Łoooo :D Co się dzieje ? ?
to sie dzieje tłumoku ze brak ci podstaw wiedzy na poziomie gimnazjum
Jest coś takiego,jak zjawisko nazywane TELEGONIA, które polega mniej więcej na tym,że jeśli kobieta miała przed swoim mężem innych partnerów(chłopaków,mężów,kochanków) i współżyła z nimi wcześniej, to każdy z jej byłych facetów przystawił na niej pieczęć energetyczną podczas stosunku lub stosunków.Po wielu latach,kiedy kobieta zachodzi w ciążę z aktualnym partnerem i rodzi dziecko,to dziecko takie może nosić cechy wyglądu lub charakteru któregoś z poprzednich partnerów kobiety(szczególnie pierwszego partnera seksualnego w życiu) pomimo tego,że małżonek jest biologicznym ojcem dziecka. Z telegonią związana jest teoria,że pierwszy partner seksualny przekazuje swój wzór energetyczny na wszystkie komórki jajowe młodej dziewczyny(kobiety),których ilość jest określona od urodzenia(komórek jajowych nie przybywa,lecz ubywa z każdym miesiącem podczs menstruacji przez całe życie kobiety).Pani Katarzyna nie była dziewicą,kiedy wychodziła za mąż za pana Łopuckiego,więc zjawisko wystąpienia telegonii jest pewne i stąd niebieskie oczy u dziecka.
najwyraźniej pierwszy kochanek Twojej matki pozostawił szkodliwy ślad energetyczny w Twoim mózgu
co za bzdura,moja mama ma brazowe ocz tata tez,a ja mam niebieskie .Przed slubem moja mama nie miala nikogo ,moj tata byl pierwszym i jedynym.,a wszyscy mowia ,ze oczy mam po dziadku.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
migotka 04.12.2012 22:59
gość:
gość:
gość:
gość: Ej Oni mają brązowe oczy ona niebieskie :/ Łoooo :D Co się dzieje ? ?
to sie dzieje tłumoku ze brak ci podstaw wiedzy na poziomie gimnazjum
Jest coś takiego,jak zjawisko nazywane TELEGONIA, które polega mniej więcej na tym,że jeśli kobieta miała przed swoim mężem innych partnerów(chłopaków,mężów,kochanków) i współżyła z nimi wcześniej, to każdy z jej byłych facetów przystawił na niej pieczęć energetyczną podczas stosunku lub stosunków.Po wielu latach,kiedy kobieta zachodzi w ciążę z aktualnym partnerem i rodzi dziecko,to dziecko takie może nosić cechy wyglądu lub charakteru któregoś z poprzednich partnerów kobiety(szczególnie pierwszego partnera seksualnego w życiu) pomimo tego,że małżonek jest biologicznym ojcem dziecka. Z telegonią związana jest teoria,że pierwszy partner seksualny przekazuje swój wzór energetyczny na wszystkie komórki jajowe młodej dziewczyny(kobiety),których ilość jest określona od urodzenia(komórek jajowych nie przybywa,lecz ubywa z każdym miesiącem podczs menstruacji przez całe życie kobiety).Pani Katarzyna nie była dziewicą,kiedy wychodziła za mąż za pana Łopuckiego,więc zjawisko wystąpienia telegonii jest pewne i stąd niebieskie oczy u dziecka.
najwyraźniej pierwszy kochanek Twojej matki pozostawił szkodliwy ślad energetyczny w Twoim mózgu
co za bzdura,moja mama ma brazowe ocz tata tez,a ja mam niebieskie .Przed slubem moja mama nie miala nikogo ,moj tata byl pierwszym i jedynym.,a wszyscy mowia ,ze oczy mam po dziadku.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.12.2012 23:31
piekne dziecko ale cos CHUDE nie dokarmione!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 23:55
gość:
gość:
gość:
gość: Ej Oni mają brązowe oczy ona niebieskie :/ Łoooo :D Co się dzieje ? ?
to sie dzieje tłumoku ze brak ci podstaw wiedzy na poziomie gimnazjum
Jest coś takiego,jak zjawisko nazywane TELEGONIA, które polega mniej więcej na tym,że jeśli kobieta miała przed swoim mężem innych partnerów(chłopaków,mężów,kochanków) i współżyła z nimi wcześniej, to każdy z jej byłych facetów przystawił na niej pieczęć energetyczną podczas stosunku lub stosunków.Po wielu latach,kiedy kobieta zachodzi w ciążę z aktualnym partnerem i rodzi dziecko,to dziecko takie może nosić cechy wyglądu lub charakteru któregoś z poprzednich partnerów kobiety(szczególnie pierwszego partnera seksualnego w życiu) pomimo tego,że małżonek jest biologicznym ojcem dziecka. Z telegonią związana jest teoria,że pierwszy partner seksualny przekazuje swój wzór energetyczny na wszystkie komórki jajowe młodej dziewczyny(kobiety),których ilość jest określona od urodzenia(komórek jajowych nie przybywa,lecz ubywa z każdym miesiącem podczs menstruacji przez całe życie kobiety).Pani Katarzyna nie była dziewicą,kiedy wychodziła za mąż za pana Łopuckiego,więc zjawisko wystąpienia telegonii jest pewne i stąd niebieskie oczy u dziecka.
najwyraźniej pierwszy kochanek Twojej matki pozostawił szkodliwy ślad energetyczny w Twoim mózgu
ale głupoty piszesz przecież niezapłodniona komórka jajowa kobiety obumiera i jest wydalana z jej organizmu podczas miesiączki... co za brednie wypisujesz i jeszcze w to wierzysz ...żenada!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.12.2012 00:05
a kto by chcial to kupic phiiiii wielka mi gwiazda Skrzynecka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2012 00:29
gość: czemu mnie to nie dziwi???
No poprostu teoria telegoni mnie poraziła zawsze sadzilam ze to czysta genetyka ale widocznie nie