Piątek 14.12.2012

Wiśniewski o Femme: "Ma CÓRKĘ Z PROBÓWKI! Nie wiadomo kogo!"

Michał Wiśniewski Magda Femme Anna Komornicka Dominika Tajner

Wiśniewski o Femme:

Michał Wiśniewski i Magda Femme od lat chowali wobec siebie żale i urazy. Od czasu złośliwego komentarza piosenkarki, która stwierdziła, że jej były mąż udaje chorego w celu zwrócenia na siebie uwagi, wymiana oskarżeń między byłymi małżonkami robi się coraz ostrzejsza. Niedawno Femme poinformowała, że Michał zaraża wirusem HIV, a on... że Magda "zabiła swojego ojca".

Tym razem Michał postanowił zdradzić intymne fakty z życia pierwszej żony. Na swoim profilu na Facebooku napisał, że Femme była w związku z Anną Komornicką, pierwszą żoną Zbigniewa Zamachowskiego. Mimo że razem wychowywały córkę, piosenkarka odeszła od niej.

Podobno odeszła od kochanki, Ani Komornickiej (byłej żony Zbyszka Zamachowskiego), z którą ma córkę z probówki - pisze Michał - (oby jej się, szanuję, nie czyta jeszcze, więc pozwalam sobie na komentarz, piękna dziewczynka, nie wiadomo kogo) i jest z niejakim raperem, Synem Prezydenta.

W obronie wokalistki i jej 4-letniej córeczki Nel wypowiedział się nowy partner Femme. Twierdzi, że za takie słowa Wiśniewski powinien trafić przed sąd. W jego odpowiedzi na wpis Wiśni czytamy:

Niestety Michał, zwany dalej RUDYM PAJACEM, nie pomyślał o tym, że poza pustymi słowami istnieją ludzie z uczuciami, których jego słowa mogą dotknąć bardziej? DZIECI. Nieładnie, jak ktoś obraża dzieci, mamę dziecka i oczekuje za to lajków, mając wszystko i wszystkich w du... razem z kłykciami.

Dominika Tajner szybko zorientowała się, że wytykanie dziecku, że jest z probówki może nie wpłynąć dobrze na jej wizerunek. Szybko sama bez konsultacji z mężem usunęła więc wpis o "dziewczynce niewiadomo kogo".

Współczujemy. Musi być coraz bardziej nerwowa wchodząc na jego profil. Ale w końcu sama chciała wyjść za Michała Wiśniewskiego i się nim opiekować.

Myślicie, że wytrzyma z nim dłużej niż poprzednie żony?

Wiśniewski o Femme: Wiśniewski o Femme: Wiśniewski o Femme: Wiśniewski o Femme: Wiśniewski o Femme: Wiśniewski o Femme: Wiśniewski o Femme:

Komentarze (1488)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1488
Odpowiedz
49 48
zgłoś
gość 14.12.2012 14:13
Dawać czwartego jurora do X-Factor'a!
Odpowiedz zgłoś
POZNANIARA 14.12.2012 14:14
Kocham Marte Grycan i pozdrawiam ją serdecznie. Marto Poznań Cię kocha!
Odpowiedz
83 9
zgłoś
gość 14.12.2012 14:14
popierd..... światek
Odpowiedz zgłoś
gość 14.12.2012 14:14
W dupie mu się już do końca poprzewracało -.-
Odpowiedz zgłoś
gość 14.12.2012 14:14
Daj już spokój dziadu patologiczny!
Odpowiedz
91 17
zgłoś
gość 14.12.2012 14:14
niech sobie wybielą odbyt
Odpowiedz
20 9
zgłoś
gość 14.12.2012 14:15
Dzięki za info
Odpowiedz
35 26
zgłoś
gość 14.12.2012 14:15
Nigdy nie czytam artykułów tylko oglądam zdjęcia
Odpowiedz zgłoś
gość 14.12.2012 14:15
dziecko nie jest niczemu winne!!!
Odpowiedz
91 10
zgłoś
gość 14.12.2012 14:15
Żeby się nie okazało, że on jest ojcem :D
Odpowiedz zgłoś
gość 14.12.2012 14:15
Nie rozumiem jak te kobiety mogły być z takim patologicznym gościem. Dodatkowo oblechem
Odpowiedz
64 9
zgłoś
gość 14.12.2012 14:16
Wszystkie jego kobiety są druzgocąco do siebie podobne
Odpowiedz
79 5
zgłoś
gość 14.12.2012 14:16
poniżej pasa!
Odpowiedz
11 15
zgłoś
gość 14.12.2012 14:16
Ech pudel, kolejny dzień - kolejna ściema...
Odpowiedz
62 10
zgłoś
gość 14.12.2012 14:16
rudy pajac -dobre:)))
Odpowiedz zgłoś
gość 14.12.2012 14:17
corka nie jest niczemu winna wisniewski i jego brak klasy
Odpowiedz zgłoś
gość 14.12.2012 14:17
Ten człowiek jest nienormalny. Ciągle musi być w centrum uwagi. Nie ważne czyim kosztem. Powinno się go skierować na przymusowe leczenie
Odpowiedz
143 8
zgłoś
gość 14.12.2012 14:17
Idiota narobil dzieci jak krolik i jeszcze smie sie wypowiadac!
Odpowiedz
56 4
zgłoś
gość 14.12.2012 14:17
co za patologia...
Odpowiedz zgłoś
gość 14.12.2012 14:18
ładna dziewczynka
Odpowiedz
80 9
zgłoś
gość 14.12.2012 14:18
DAJCIE SE LUZU SWOJE PRYWATNE SPRAWY ZAŁATWIAJCIE MIĘDZY SOBĄ A NIE NA ŁAMACH PUDLA. BO KOGO OBCHODZA CO WY TAM MACIE DO SIEBIE??
Odpowiedz zgłoś
!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 14.12.2012 14:18
Nie lubie tej M.femme ale Wisniewski to juz przegina!!! Zaczyna mieszac w te swopje patologiczne klotnie dzieci, ktore sa niczemu niewinne!!! Poza tym co z tego, ze one sa z in Vitro???!!! Niczym sie nie roznia od innych ludzi! M.Wisniewski, naprawde przeginasz!!!!!!!!!!!! To co mowisz o dzieciach to jest poprostu podle!!!! Idz sie leczyc ty czerwony glupi lbie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
73 10
zgłoś
gość 14.12.2012 14:18
odbija mu na starość
Odpowiedz
16 23
zgłoś
gość 14.12.2012 14:18
Ty pierdolony dzieciorobie ,nedzny zjadaczu mielonych nie masz za grosz chonoru.Twoja matka byla NICZYM i wydala na swiat "ZERO".Twoj debilowaty ojciec powinien cie wyrzucic z prezerwatywa do kosza.
NAUCZ SIĘ PISAĆ TEMPAKU NA ZMYWAKU
Odpowiedz
11 20
zgłoś
gość 14.12.2012 14:19
Ja to zdanie zrozumialam inaczej - nie wiadomo kogo, czyli nie wiadomo, czy to dziecko Magdy, czy jej poprzedniej partnerki.
Odpowiedz
34 4
zgłoś
gość 14.12.2012 14:19
takie dno, że nie wiem jak skomentować;/
Odpowiedz
43 4
zgłoś
gość 14.12.2012 14:19
po co atakuje bezbronne dziecko ?;/
Odpowiedz
9 39
zgłoś
gość 14.12.2012 14:19
córcia ma chyba siniaka na twarzy..czyżby mamusia ja troszkę poszczypała ?
Odpowiedz