Wtorek 18.12.2012

Stare zdjęcia Natalii Siwiec: TAK WYGLĄDAŁA NAPRAWDĘ!

Natalia Siwiec

Stare zdjęcia Natalii Siwiec: TAK WYGLĄDAŁA NAPRAWDĘ!Facebook

Gdy Natalia Siwiec zaistniała w mediach, wypinając piersi na meczach Euro 2012, szybko okazało się, że jej biust jest sztuczny. W wywiadach modelka przyznała się, że "podniosła go" i zrobiła swoje "użądlone" usta. Wciąż jednak milczy na temat innych cudownych przemian na swojej twarzy. Na facebookowym profilu Nienawidzimy Natalii Siwiec pojawiły się stare zdjęcia "Miss Odbytu", na których wygląda "trochę" inaczej niż obecnie.

Na fotkach widać Siwiec biorącą udział w konkursie piękności w Chinach, a także z byłym chłopakiem, ubraną w stylu wczesnej Dody. Porównajcie rysy twarzy mocno potraktowanej solarką Siwiec sprzed lat z jej najnowszymi zdjęciami.

Ile zabiegów musiała przejść, zanim trafiła w gust ministra Sikorskiego?

Przypomnijmy: Sikorski: "Siwiec to polska wunderwaffe!"

Facebook

FacebookFacebookFacebook
FacebookFacebookFacebookFacebookFacebookFacebookFacebookFacebookFacebookFacebook



Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (2594)

Oglądasz 691-720 z 2594
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2012 19:16
ładnie wyglądała, oszpeciła sie tylko
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2012 19:17
super laseczka wielka klasa.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
BĘDĘ GWIAZDOM! 18.12.2012 19:17
gość:
LEMINGOWA GRUBA : wiecie co, niektórzy tutaj jej bronią że te złośliwe komentarze to z zazdrości... to NIE JEST zazdrość, to złość, że osoby niczego sobą niereprezentujące stają się sławne, bo niby kto to jest? ładna twarz, dupa i cycki? tylko co z tego? CO WIĘCEJ, CO JESZCZE?? nic? a no właśnie... -,-
Ale bym ci wpierdoliła chętnie i za kłaki wyszarpała. Zarabiamy!!!! Radzimy sobie bez szkoły i bez wszystskiego. Zazdroscisz nam, że faceci na naz lecom a ciebie po studjach majom w dupie HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHHAHHA a TY MI BĘDZIESZ MOGŁA ZA KILKA LAT KIBEL SZYŚCIĆ A POTEM CIE NA BRUK WYJEBIE I TYLE BEDZIESZ MIAŁA AROGANCJI.
Gwarantuję ci Natalio ze to ty będziesz kable czyścić . I to już niedługo.
JESZCZE SIE ZDZIWISZ ILE NAS JUZ CHODZI NA KASTINGI W WARSZAWIE A JEDNA Z NAS JUZ MA ZELTA (AKTORA WYBITNEGO JAKBYS CIEMNIKU NIE WIWIEDZJAŁ) TO JUŻ BEDOM MIELI DZIECKO!!!!!! i CO? ZAZDROSCISZ? KASA KASA PŁYNIE DO TYCH CO NA NIĄ PRACUJOM I SIE TEGO NIE WSTYDZĄ!!! A POTEM HAWAJE I USA!
Odpowiedz