Niedziela 30.12.2012

"Mężczyźni NIE SZANUJĄ KOBIET, które oddają się całkowicie!"

Maria Wiktoria Wałęsa Danuta Wałęsa

"Mężczyźni NIE SZANUJĄ KOBIET, które oddają się całkowicie!"

W najnowszej Gali ukazał się długi wywiad z Danutą i Marią Wiktorią Wałęsą. Żona i córka byłego prezydenta opowiadają o tym, jak po publikacji książki Marzenia i tajemnice zmieniło się ich życie, a także o trudnych relacjach z mężczyznami. Na temat komornika, długu oraz pozwu sądowego Maria Wiktoria milczy, ale wygląda na to, że okładka z mamą ma pomóc jej wyjść na prostą, przynajmniej wizerunkowo. Zobacz: Wałęsę ŚCIGA KOMORNIK i prokuratura!

Po przeczytaniu książki była gwiazda TVN zrozumiała na czym powinny polegać relacje między partnerami:

Dzięki książce mamy zrozumiałam, że nie należy składać siebie całej na ołtarzu, że trzeba zawsze pamiętać o sobie. Matka Polka to wspaniały symbol. Ale często po prostu, składając siebie w darze, zostaje się z niczym. Ja teraz już rozumiem, że trzeba pamiętać o sobie i nie zaciskać zębów, jak ci coś nie pasuje, od razu mówić o swoich potrzebach. Pilnować przede wszystkim swojego serca, odkrywać, co się czuje, i od razu komunikować, dbać o swoją przestrzeń.

Następnie na pytanie, czy nie boi się, że trudno będzie jej znaleźć partnera odpowiedziała:

A dlaczego ja mam się zastanawiać, jakie kobiety lubią mężczyźni?! Myślę, że mężczyźni nie szanują kobiet, które oddają się całkowicie w darze, i nie opiekują się nimi.

Przypomnijmy, że Maria zaopiekowała się ostatnio facetem, który ma jeszcze większe problemy z prawem niż ona: Wałęsówna spotyka się z recydywistą!

"Mężczyźni NIE SZANUJĄ KOBIET, które oddają się całkowicie!""Mężczyźni NIE SZANUJĄ KOBIET, które oddają się całkowicie!""Mężczyźni NIE SZANUJĄ KOBIET, które oddają się całkowicie!""Mężczyźni NIE SZANUJĄ KOBIET, które oddają się całkowicie!"

Komentarze (471)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 471
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2012 02:49
Wyjątkowo ma rację
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2012 02:49
Racja. Ufać całkowicie nie należy nikomu
Odpowiedz
28 15
zgłoś
gość 30.12.2012 02:50
Biedne kobiety:)
Odpowiedz
18 4
zgłoś
gość 30.12.2012 02:50
ten sam puder???
Odpowiedz
3 9
zgłoś
natalia 30.12.2012 02:50
SIEMANO *.*
Odpowiedz
86 5
zgłoś
Rada............. 30.12.2012 02:50
Marysiu- Wiktorio, to pamietaj, zebys sie facetom calkowicie nie ODDAWALA!
Odpowiedz
24 3
zgłoś
gość 30.12.2012 02:51
Dobrze mówi
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2012 02:51
Nie rozumiem co ci Wałęsowie robią w tych mediach. Mama opowiada o tacie, tata o mamie a teraz córka o obojgu. Wszyscy musimy o tym wiedziec? Nie umieją gadac bez pośrednictwa tabloidów? Zwłaszcza, że to Wałęsowie a nie rabczewscy!
Odpowiedz
12 3
zgłoś
gość 30.12.2012 02:51
Kazdy szuka co lubi.Co sie oszukiwac,ze jak dobrze to zaden nie narzeka nawet na najgorsza zolze.
Odpowiedz
35 40
zgłoś
gość 30.12.2012 02:52
Tyle lat przezyla z chlopem,a teraz na niego pluje.Wstyd Danka.
Odpowiedz
72 9
zgłoś
gość 30.12.2012 02:52
walesowna, dlatego twoj brat zneca sie nad zona i dziecmi od ponad 10 lat?
Odpowiedz
40 6
zgłoś
gość 30.12.2012 02:52
Nawet Walesowie sprzedaja swoja prywatnosc- czy ktos jeszcze wierzy w prywatnosc w Polsce?????
Odpowiedz
41 28
zgłoś
gość 30.12.2012 02:53
Danka widac slome masz dalej w butach.To jakas idiotka z ciebie,ze tak sie po latach dopiero o tym dowiedzialas.
Odpowiedz
36 4
zgłoś
gość 30.12.2012 02:55
Ja tam zawsze dogadam sie z moim mezem.Przezylismy razem 34 lata i nie widze ,aby mialo sie cos zmienic.Dobrze jest i zycze tego wszystkim parom.
Odpowiedz
44 9
zgłoś
gość 30.12.2012 02:56
ROLNIKU nie kupuj tych ziaren z GMO. Monsanto Ci je teraz będzie wciskał za darmo, bo to taki koń trojański. To samo robili w Indiach, tam biedni ludzie brali, ale dość szybko przekonali się jak opłakane skutki ma uprawa roślin GMO. Wyjałowienie gleby, superchwasty, marne zbiory, o wiele większe zużycie pestycydów, uzależnienie całkowite rynku od jednego dostawcy, co roku konieczność kupienia ziaren (nie wolno wysiewać zebranych ziaren gmo), bezwzględne i restrykcyjne umowy z Monsanto, bankrutctwa i liczne samobójstwa, spadek eksportu - to wszystko spowodowało, że rolnicy masowo odeszli od GMO. Mają jednak teraz problem z dostępem do naturalnych ziareń. Teraz już rozumiecie dlaczego dają te worki gratis?
Odpowiedz
31 0
zgłoś
gość 30.12.2012 02:57
Trzeba myslec tez o sobie.Ja tam o siebie dbam.
Odpowiedz
27 1
zgłoś
gość 30.12.2012 02:59
Coś w tym jest :)
Odpowiedz
34 4
zgłoś
gość 30.12.2012 02:59
gość: Racja. Ufać całkowicie nie należy nikomu
Ja nawet nie ufam mezowi.
Odpowiedz
8 22
zgłoś
gość 30.12.2012 03:06
gość:
gość: Racja. Ufać całkowicie nie należy nikomu
Ja nawet nie ufam mezowi.
I slusznie, bo wlasnie on mnie bzyka:)
Odpowiedz
8 9
zgłoś
gość 30.12.2012 03:08
To ja na ta okolicznosc walne baczka.........pppppppppprrrrrrrryyyyyyyyyyy
Odpowiedz
7 4
zgłoś
gość 30.12.2012 03:09
gość:
gość:
gość: Racja. Ufać całkowicie nie należy nikomu
Ja nawet nie ufam mezowi.
I slusznie, bo wlasnie on mnie bzyka:)
haha spi obok mnie.
Odpowiedz
6 2
zgłoś
gość 30.12.2012 03:20
Jaki Bolek taka rodzina
Odpowiedz
6 2
zgłoś
gosc z USA 30.12.2012 03:29
Dwie ludzkie MENDY wypowiadaja sie na temat zycia w rodzinie. ZENADA.
Odpowiedz
3 2
zgłoś
30.12.2012 03:29
gość: ROLNIKU nie kupuj tych ziaren z GMO. Monsanto Ci je teraz będzie wciskał za darmo, bo to taki koń trojański. To samo robili w Indiach, tam biedni ludzie brali, ale dość szybko przekonali się jak opłakane skutki ma uprawa roślin GMO. Wyjałowienie gleby, superchwasty, marne zbiory, o wiele większe zużycie pestycydów, uzależnienie całkowite rynku od jednego dostawcy, co roku konieczność kupienia ziaren (nie wolno wysiewać zebranych ziaren gmo), bezwzględne i restrykcyjne umowy z Monsanto, bankrutctwa i liczne samobójstwa, spadek eksportu - to wszystko spowodowało, że rolnicy masowo odeszli od GMO. Mają jednak teraz problem z dostępem do naturalnych ziareń. Teraz już rozumiecie dlaczego dają te worki gratis?
Idioto, nie pisz o czyms, o czym nie masz pojecia.
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 30.12.2012 03:29
jp2: jan pawel drugi gwalcil male dzieci
Nie wpuszczajcie psychopatów i fanów Palikota na forum!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 30.12.2012 04:01
rodzina pojebancow nic nie robia walesaja sie
Odpowiedz
12 0
zgłoś
gość 30.12.2012 04:08
gość: Tyle lat przezyla z chlopem,a teraz na niego pluje.Wstyd Danka.
a on tyle lat nią pomiatał, co jest opisane w książce i tyle lat ona nie miała nic do powiedzenia, i co? nie ma prawa żyć?
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 30.12.2012 04:28
To prawda. Mnie mój mąż zaczął olewać, jak tylko zaszłam w ciążę na jego usilne prośby. Nie spodobały mu sie jednak trudy bycia rodzicem.
Odpowiedz
5 2
zgłoś
IRYTACJA 30.12.2012 04:28
Ta Mloda maryja Wiktoryja jest WYJATKOWO IRYTUJACA!
Odpowiedz