Niedziela 30.12.2012

"Mężczyźni NIE SZANUJĄ KOBIET, które oddają się całkowicie!"

Maria Wiktoria Wałęsa Danuta Wałęsa

W najnowszej Gali ukazał się długi wywiad z Danutą i Marią Wiktorią Wałęsą. Żona i córka byłego prezydenta opowiadają o tym, jak po publikacji książki Marzenia i tajemnice zmieniło się ich życie, a także o trudnych relacjach z mężczyznami. Na temat komornika, długu oraz pozwu sądowego Maria Wiktoria milczy, ale wygląda na to, że okładka z mamą ma pomóc jej wyjść na prostą, przynajmniej wizerunkowo. Zobacz: Wałęsę ŚCIGA KOMORNIK i prokuratura!

Po przeczytaniu książki była gwiazda TVN zrozumiała na czym powinny polegać relacje między partnerami:

Dzięki książce mamy zrozumiałam, że nie należy składać siebie całej na ołtarzu, że trzeba zawsze pamiętać o sobie. Matka Polka to wspaniały symbol. Ale często po prostu, składając siebie w darze, zostaje się z niczym. Ja teraz już rozumiem, że trzeba pamiętać o sobie i nie zaciskać zębów, jak ci coś nie pasuje, od razu mówić o swoich potrzebach. Pilnować przede wszystkim swojego serca, odkrywać, co się czuje, i od razu komunikować, dbać o swoją przestrzeń.

Następnie na pytanie, czy nie boi się, że trudno będzie jej znaleźć partnera odpowiedziała:

A dlaczego ja mam się zastanawiać, jakie kobiety lubią mężczyźni?! Myślę, że mężczyźni nie szanują kobiet, które oddają się całkowicie w darze, i nie opiekują się nimi.

Przypomnijmy, że Maria zaopiekowała się ostatnio facetem, który ma jeszcze większe problemy z prawem niż ona: Wałęsówna spotyka się z recydywistą!

Komentarze (471)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 471
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2012 02:49
Wyjątkowo ma rację
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2012 02:49
Racja. Ufać całkowicie nie należy nikomu
Odpowiedz
28 14
zgłoś
gość 30.12.2012 02:50
Biedne kobiety:)
Odpowiedz
18 4
zgłoś
gość 30.12.2012 02:50
ten sam puder???
Odpowiedz
3 9
zgłoś
natalia 30.12.2012 02:50
SIEMANO *.*
Odpowiedz
85 5
zgłoś
Rada............. 30.12.2012 02:50
Marysiu- Wiktorio, to pamietaj, zebys sie facetom calkowicie nie ODDAWALA!
Odpowiedz
24 3
zgłoś
gość 30.12.2012 02:51
Dobrze mówi
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2012 02:51
Nie rozumiem co ci Wałęsowie robią w tych mediach. Mama opowiada o tacie, tata o mamie a teraz córka o obojgu. Wszyscy musimy o tym wiedziec? Nie umieją gadac bez pośrednictwa tabloidów? Zwłaszcza, że to Wałęsowie a nie rabczewscy!
Odpowiedz
12 3
zgłoś
gość 30.12.2012 02:51
Kazdy szuka co lubi.Co sie oszukiwac,ze jak dobrze to zaden nie narzeka nawet na najgorsza zolze.
Odpowiedz
35 39
zgłoś
gość 30.12.2012 02:52
Tyle lat przezyla z chlopem,a teraz na niego pluje.Wstyd Danka.
Odpowiedz
71 9
zgłoś
gość 30.12.2012 02:52
walesowna, dlatego twoj brat zneca sie nad zona i dziecmi od ponad 10 lat?
Odpowiedz
40 5
zgłoś
gość 30.12.2012 02:52
Nawet Walesowie sprzedaja swoja prywatnosc- czy ktos jeszcze wierzy w prywatnosc w Polsce?????
Odpowiedz
41 28
zgłoś
gość 30.12.2012 02:53
Danka widac slome masz dalej w butach.To jakas idiotka z ciebie,ze tak sie po latach dopiero o tym dowiedzialas.
Odpowiedz
36 4
zgłoś
gość 30.12.2012 02:55
Ja tam zawsze dogadam sie z moim mezem.Przezylismy razem 34 lata i nie widze ,aby mialo sie cos zmienic.Dobrze jest i zycze tego wszystkim parom.
Odpowiedz
44 8
zgłoś
gość 30.12.2012 02:56
ROLNIKU nie kupuj tych ziaren z GMO. Monsanto Ci je teraz będzie wciskał za darmo, bo to taki koń trojański. To samo robili w Indiach, tam biedni ludzie brali, ale dość szybko przekonali się jak opłakane skutki ma uprawa roślin GMO. Wyjałowienie gleby, superchwasty, marne zbiory, o wiele większe zużycie pestycydów, uzależnienie całkowite rynku od jednego dostawcy, co roku konieczność kupienia ziaren (nie wolno wysiewać zebranych ziaren gmo), bezwzględne i restrykcyjne umowy z Monsanto, bankrutctwa i liczne samobójstwa, spadek eksportu - to wszystko spowodowało, że rolnicy masowo odeszli od GMO. Mają jednak teraz problem z dostępem do naturalnych ziareń. Teraz już rozumiecie dlaczego dają te worki gratis?
Odpowiedz
31 0
zgłoś
gość 30.12.2012 02:57
Trzeba myslec tez o sobie.Ja tam o siebie dbam.
Odpowiedz
27 1
zgłoś
gość 30.12.2012 02:59
Coś w tym jest :)
Odpowiedz
34 4
zgłoś
gość 30.12.2012 02:59
gość: Racja. Ufać całkowicie nie należy nikomu
Ja nawet nie ufam mezowi.
Odpowiedz
8 22
zgłoś
gość 30.12.2012 03:06
gość:
gość: Racja. Ufać całkowicie nie należy nikomu
Ja nawet nie ufam mezowi.
I slusznie, bo wlasnie on mnie bzyka:)
Odpowiedz
8 9
zgłoś
gość 30.12.2012 03:08
To ja na ta okolicznosc walne baczka.........pppppppppprrrrrrrryyyyyyyyyyy
Odpowiedz
7 4
zgłoś
gość 30.12.2012 03:09
gość:
gość:
gość: Racja. Ufać całkowicie nie należy nikomu
Ja nawet nie ufam mezowi.
I slusznie, bo wlasnie on mnie bzyka:)
haha spi obok mnie.
Odpowiedz
6 2
zgłoś
gość 30.12.2012 03:20
Jaki Bolek taka rodzina
Odpowiedz
6 2
zgłoś
gosc z USA 30.12.2012 03:29
Dwie ludzkie MENDY wypowiadaja sie na temat zycia w rodzinie. ZENADA.
Odpowiedz
3 2
zgłoś
30.12.2012 03:29
gość: ROLNIKU nie kupuj tych ziaren z GMO. Monsanto Ci je teraz będzie wciskał za darmo, bo to taki koń trojański. To samo robili w Indiach, tam biedni ludzie brali, ale dość szybko przekonali się jak opłakane skutki ma uprawa roślin GMO. Wyjałowienie gleby, superchwasty, marne zbiory, o wiele większe zużycie pestycydów, uzależnienie całkowite rynku od jednego dostawcy, co roku konieczność kupienia ziaren (nie wolno wysiewać zebranych ziaren gmo), bezwzględne i restrykcyjne umowy z Monsanto, bankrutctwa i liczne samobójstwa, spadek eksportu - to wszystko spowodowało, że rolnicy masowo odeszli od GMO. Mają jednak teraz problem z dostępem do naturalnych ziareń. Teraz już rozumiecie dlaczego dają te worki gratis?
Idioto, nie pisz o czyms, o czym nie masz pojecia.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 30.12.2012 03:29
jp2: jan pawel drugi gwalcil male dzieci
Nie wpuszczajcie psychopatów i fanów Palikota na forum!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 30.12.2012 04:01
rodzina pojebancow nic nie robia walesaja sie
Odpowiedz
11 0
zgłoś
gość 30.12.2012 04:08
gość: Tyle lat przezyla z chlopem,a teraz na niego pluje.Wstyd Danka.
a on tyle lat nią pomiatał, co jest opisane w książce i tyle lat ona nie miała nic do powiedzenia, i co? nie ma prawa żyć?
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 30.12.2012 04:28
To prawda. Mnie mój mąż zaczął olewać, jak tylko zaszłam w ciążę na jego usilne prośby. Nie spodobały mu sie jednak trudy bycia rodzicem.
Odpowiedz
5 2
zgłoś
IRYTACJA 30.12.2012 04:28
Ta Mloda maryja Wiktoryja jest WYJATKOWO IRYTUJACA!
Odpowiedz