Piątek 04.01.2013

Trzepiecińska: "Męża już miałam!"

Joanna Trzepiecińska

Trzepiecińska: "Męża już miałam!"

Mimo że od rozwodu Joanny Trzepiecińskiej ze zdradzającym ją pisarzem Januszem Andermanem minęły już 4 lata, aktorka nadal prowadzi życie singielki. Wprawdzie tabloidy regularnie ją z kimś swatają, jednak najczęściej okazuje się, że chodzi tylko o przyjaźń. Chociaż aktorka nie narzeka na brak adoratorów, kolejne małżeństwo zdecydowanie wyklucza.

Ja już męża miałam, kolejnego sobie nie życzę - zapowiada twardo w rozmowie z Super Expressem. Mam życie ułożone, mam rodzinę, dzieci. Samodzielnie radzę sobie świetnie.

Najwyraźniej związek z niewiernym mężem okazał się dla niej większą traumą, niż ktokolwiek przypuszczał. Koledzy Trzepiecińskiej nie tracą jednak nadziei. Ostatnio aktorka widywana jest z muzykiem Bogdanem Hryniewiczem. Jemu także nie daje jednak żadnych szans.

Jesteśmy bardzo dobrymi znajomymi już od lat - potwierdza Trzepiecińska i natychmiast dodaje: Zapewniam, że rodziny nie zakładamy.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (315)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
ELUTKA Z sopiesek biss 04.01.2013 12:40
trzepocinska-ty cale zycie bylas BRUNATKA I TAKA POZOSTAN
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:40
Barnaba:
schuuudnij: Styczeń to najlepszy moment przygotować się do lata i spalić zbędny tłuszcz. Po rozpisaniu planu przez fachowców kontakt gg do nich: 45726110 rok temu o podobnej porze schudłem przez niecałe 4 miesiące ponad 20 kg. I w maju miałem już kaloryfer na brzuchu. Teraz nabieram masy mięśniowej u tych samych osób , gdyż sprawdzili się na redukcji więc myślę że sprawdzą się w budowaniu masy. Dodam że żadnego jojo nie dostałem.
szkodaz e nie mailes mozgu, zamiast kaloryfera na brzuchu; bajtkimozesz pisac dla maluczkich :)))) jojo to efekt odchudzania, a po paru miesiacach to jeszcze nie czas ; przychofdzi zawsze pozniej nieoczekiwanie
jestem rok po odchbudzniu i nie mam takiego efektu.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:41
gość: Biedna
Biedna bo nie ma męża, o rany co za zacofanie. Pogląd sprzed 100 lat, niech bije, niech pije wazny by był co?
Odpowiedz