Piątek 04.01.2013

Trzepiecińska: "Męża już miałam!"

Joanna Trzepiecińska

Trzepiecińska:

Mimo że od rozwodu Joanny Trzepiecińskiej ze zdradzającym ją pisarzem Januszem Andermanem minęły już 4 lata, aktorka nadal prowadzi życie singielki. Wprawdzie tabloidy regularnie ją z kimś swatają, jednak najczęściej okazuje się, że chodzi tylko o przyjaźń. Chociaż aktorka nie narzeka na brak adoratorów, kolejne małżeństwo zdecydowanie wyklucza.

Ja już męża miałam, kolejnego sobie nie życzę - zapowiada twardo w rozmowie z Super Expressem. Mam życie ułożone, mam rodzinę, dzieci. Samodzielnie radzę sobie świetnie.

Najwyraźniej związek z niewiernym mężem okazał się dla niej większą traumą, niż ktokolwiek przypuszczał. Koledzy Trzepiecińskiej nie tracą jednak nadziei. Ostatnio aktorka widywana jest z muzykiem Bogdanem Hryniewiczem. Jemu także nie daje jednak żadnych szans.

Jesteśmy bardzo dobrymi znajomymi już od lat - potwierdza Trzepiecińska i natychmiast dodaje: Zapewniam, że rodziny nie zakładamy.

Trzepiecińska: Trzepiecińska:

Komentarze (316)

Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.01.2013 12:38
gość:
gość: Typowa Zydowka,krecone wlosy i przedzialek na boku hahaha.
nazwisko przekrecone haha
ales ty głupia, wyrazy wspólczucia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:39
gość:
gość: głupia kwoka
twoja stara?
ona o sobie mówi, ha, ha
Odpowiedz
1 0
zgłoś
ELUTKA Z sopiesek biss 04.01.2013 12:40
trzepocinska-ty cale zycie bylas BRUNATKA I TAKA POZOSTAN
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:40
Barnaba:
schuuudnij: Styczeń to najlepszy moment przygotować się do lata i spalić zbędny tłuszcz. Po rozpisaniu planu przez fachowców kontakt gg do nich: 45726110 rok temu o podobnej porze schudłem przez niecałe 4 miesiące ponad 20 kg. I w maju miałem już kaloryfer na brzuchu. Teraz nabieram masy mięśniowej u tych samych osób , gdyż sprawdzili się na redukcji więc myślę że sprawdzą się w budowaniu masy. Dodam że żadnego jojo nie dostałem.
szkodaz e nie mailes mozgu, zamiast kaloryfera na brzuchu; bajtkimozesz pisac dla maluczkich :)))) jojo to efekt odchudzania, a po paru miesiacach to jeszcze nie czas ; przychofdzi zawsze pozniej nieoczekiwanie
jestem rok po odchbudzniu i nie mam takiego efektu.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:41
gość: Biedna
Biedna bo nie ma męża, o rany co za zacofanie. Pogląd sprzed 100 lat, niech bije, niech pije wazny by był co?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
ELUTKA Z SOPIESEK BISS 04.01.2013 12:42
trzepocinska-ty cale zycie bylas BRUNATKA I TAKA POZOSTAN
TRZEPOCINSKA TY CALE ZYCIE BYLAS BRUNATNAALUTKA-ELUTKA I TAKA POZOSTAN.Co ci ORYGINALOWI MACH Y ,WALEC ,CZOLG NIE ROZJECHAŁ
Odpowiedz
0 2
zgłoś
ELUTKA Z SOPIESEK BISS 04.01.2013 12:42
trzepocinska-ty cale zycie bylas BRUNATKA I TAKA POZOSTAN
TRZEPOCINSKA TY CALE ZYCIE BYLAS BRUNATNAALUTKA-ELUTKA I TAKA POZOSTAN.Co ci ORYGINALOWI MACH Y ,WALEC ,CZOLG NIE ROZJECHAŁ
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:43
Od kilku lat wlczyłem z nadwagą z mizernym skutkiem. Kolega polecił mi sprawdzonego trenera czy dietetyka i z jego pomocą schudłem ponad 25 kg. Nie mam efektu jojo i poprawiłem muskulaturę.Facet jest naprawde tani i skuteczny. Dla chetnych dam namiar na priv. Piszcie kaczmarski1986@wp.pl
A ja dzisiaj w nocy się źle czułam dlatego jeszcze nie zjadłąm obiadu JESTEM NAPRAWDĘ SKUTECZNA W WALCE Z CHUDOŚCIĄ jest za co złapać hi
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.01.2013 12:43
ona jest brzydka
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 04.01.2013 12:45
gość:
gość: Aktorka... co nigdzie nie grywa. Bezrobotna zwykła :)
To że nie gra w durnych serialach nie świadczy o tym ze jest marną aktorką , a wręcz przeciwnie.
Gra tylko w najlepszych, oscarowa rola ALUTKI w... no właśnie... nawet nie pamiętam tytułu. Grałaby ile wlezie, tylko nie ma propozycji, niestety. Poza tym nie trzeba od razu w serialach, ona nie gra NIGDZIE, w drugorzędnych teatrach u przyjaciół - aktorów, teraz każdy ma teatr na super poziomie. Poziom dzisiejszych teatrów jest taki, że lepiej chyba zagrać w dobrym kinie. To, że ktoś nie wykonuje zawodu nie oznacza, że jest dobry w tym co robi. "Jestem tak dobrym kucharzem, że gotuję tylko dla swojej rodziny", "jestem tak świetną fryzjerką, ze nie zobaczycie mnie w żadnym salonie" ...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
fanka 04.01.2013 12:47
Bardzo fajna aktorka żal że Jej nie widuję na ekranie i w tv.Popieram jej postępowanie:))))
Odpowiedz
0 1
zgłoś
NIE PL PRAWDA 04.01.2013 12:47
TRZEPOCINSKA GWIAZDA filmowa dennego filmu pl "rodzina zastepcza"W roli glownej GABRYJELA/ nie na cmentarzu,NIE RAK I PIOTR F,,,,,,,,--ORYGINAL BISS- nie wiocha sopieseki mk/ bzezin mazenstwo nie mieszkajace w NIE CZARNYCH JAK SMOLA CZWORAKACH POKRYTYCH NIE SLOMĄ Nie zaciagneli kr!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
PRAQWDA AGENTOW 04.01.2013 12:49
TRZEPOCINSKA GWIAZDA filmowa dennego filmu pl "rodzina zastepcza"W roli glownej GABRYJELA/ nie na cmentarzu,NIE RAK I PIOTR F,,,,,,,,--ORYGINAL BISS- nie wiocha sopieseki mk/ bzezin mazenstwo nie mieszkajace w NIE CZARNYCH JAK SMOLA CZWORAKACH POKRYTYCH NIE SLOMĄ Nie zaciagneli kr!!!!!!!!!!!!!!!!
TRZEPOCINSKA GWIAZDA filmowa dennego filmu pl "rodzina zastepcza"W roli glownej GABRYJELA/ nie na cmentarzu,NIE RAK I PIOTR F,,,,,,,,--ORYGINAL BISS- nie wiocha sopieseki / bzezin mazenstwo nie mieszkajace w NIE CZARNYCH JAK SMOLA CZWORAKACH POKRYTYCH NIE SLOMĄ Nie zaciagneli krEDYTUI nie?SPLAJTOWALI, ŻYRANCI NIE BYLI ZMUSZENI DO SPLACENIA PO 500 TYS KREDYTU!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:51
warszawa domy mieszkanie sprzedaz/a>
Odpowiedz
0 1
zgłoś
mop 04.01.2013 12:51
schuuudnij: Styczeń to najlepszy moment przygotować się do lata i spalić zbędny tłuszcz. Po rozpisaniu planu przez fachowców kontakt gg do nich: 45726110 rok temu o podobnej porze schudłem przez niecałe 4 miesiące ponad 20 kg. I w maju miałem już kaloryfer na brzuchu. Teraz nabieram masy mięśniowej u tych samych osób , gdyż sprawdzili się na redukcji więc myślę że sprawdzą się w budowaniu masy. Dodam że żadnego jojo nie dostałem.
DODAj.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:52
To jej wybór,przynajmniej nie płacze jak Wałęsowa za miłością
Odpowiedz
0 2
zgłoś
ELUTKA -ALUTKA 04.01.2013 12:52
TRZEPOCINSKA GWIAZDA filmowa dennego filmu pl "rodzina zastepcza" /PATRZ BOSTWO ELUTA-alutka SOPIESEKIW roli glownej GABRYJELA/ nie na cmentarzu,NIE toczyl jeJ RAK I PIOTR F, w roli glownej -DURNY ŁYSOL ,,,,,,,-/////////////////////////////////-ORYGINAL BISS- nie wiocha sopieseki / bzezin mazenstwo nie mieszkajace w NIE CZARNYCH JAK SMOLA CZWORAKACH POKRYTYCH NIE SLOMĄ Nie zaciagneli krEDYTUI nie?SPLAJTOWALI, ŻYRANCI NIE BYLI ZMUSZENI DO SPLACENIA PO 500 TYS KREDYTU!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.01.2013 12:52
Ha, ha, ha a to mało innym na odbijała aż na starość sama została.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:55
gość: Aktorka... co nigdzie nie grywa. Bezrobotna zwykła :)
widać że nie chodzisz do teatru tylko oglądasz telenowele w domu...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
WLADYSLAW 04.01.2013 12:55
W NOWYM ROKU mam postanowienie,,Chcialbym KUPIC MIESZKANIE, A ja skonczyc SZTUDIA, Gdzie łatwiej skonczyc EKONOMIKA W PL CZY NA UKR?I dalej SZTUDJA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:56
WLADYSLAW: W NOWYM ROKU mam postanowienie,,Chcialbym KUPIC MIESZKANIE, A ja skonczyc SZTUDIA, Gdzie łatwiej skonczyc EKONOMIKA W PL CZY NA UKR?I dalej SZTUDJA
mareczek odpowiedz ,pleas
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.01.2013 12:57
gość: Aktorka... co nigdzie nie grywa. Bezrobotna zwykła :)
grała wiele świetnych ról, ale jestes za głupi żeby oglądać filmy z klasą
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:58
No to robi sobie kółeczka :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:58
W NOWYM ROKU mam postanowienie,,Chcialbym KUPIC MIESZKANIE, A ja skonczyc SZTUDIA, Gdzie łatwiej skonczyc EKONOMIKA W PL CZY NA UKR?I dalej SZTUDJA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:59
Alutka byla zawsze spoko :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.01.2013 12:59
lubię ją, swietna aktorka w Rodzinie Zastepczj zagrała genialnie ta Alutkę
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.01.2013 12:59
lubię ją, swietna aktorka w Rodzinie Zastepczj zagrała genialnie ta Alutkę
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 12:59
lubię ją, swietna aktorka w Rodzinie Zastepczj zagrała genialnie ta Alutkę
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.01.2013 12:59
lubię ją, swietna aktorka w Rodzinie Zastepczj zagrała genialnie ta Alutkę
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 04.01.2013 13:00
gość: Ha, ha, ha a to mało innym na odbijała aż na starość sama została.
IDIOTKO ONA MA 47 LAT DO STAROSCI JESZXCZE JEJ DALEKO. aLE NIE NAJLEPIEJ ZNOSIC UPOKORZENIA ZE STRONY MĘŻA, NIECH ZDRADZA ABY TYLKO BYŁ. cHYBA JESTES Z WIOCHY ZABITEJ DECHAMI GDZIE CELEM KOBIETY JEST ZDOBYCIE FACETO I TO NIE WAZNE CZY PIJAK CZY DAMSKI BOKSER WAŻNE ABY BYŁ. NIBY MAMY 2013 ALE CIEMNO TA DALEJ PANUJE.