Piątek 04.01.2013

Korwin-Piotrowska o Siwiec w TVN: "Nie nazywajcie jej dziennikarką!"

Natalia Siwiec Karolina Korwin-Piotrowska

Korwin-Piotrowska o Siwiec w TVN:

TVN wywołał spore zamieszanie swoim pomysłem nowego programu Showtime, który mają poprowadzić w duecie świeżo przejęta od TVP Agnieszka Szulim oraz nowa "gwiazda" stacji, Natalia Siwiec. Nie podoba się to innym pracownikom firmy, którzy po ostatnich problemach wizerunkowych nie wiedzą już chyba, jak bronić takiej decyzji. Program ma być oparty na reportażach modelki z "czerwonego dywanu".

Program Siwiec i Szulim na zadebiutować na antenie TVN już w lutym.

W oczekiwaniu na pierwszy odcinek Karolina Korwin-Piotrowska zaniepokoiła się, czy to nie oznacza, że Siwiec zacznie uważać się za dziennikarkę. To, jej zdaniem, byłaby już przesada.

Dopóki nikt Natalii Siwiec nie nazywa dziennikarką, to ja jestem spokojna - ogłasza w Super Expressie. Jeśli to się zmieni to zacznę się zastanawiać. Samą sukienką i biustem kariery nie zrobi. Wykształciłam wielu dziennikarzy i zawsze ich uczyłam, że osoba przeprowadzająca wywiad musi być w cieniu. Myślę, że Natalia jako modelka może mieć problemy z tym, by usuwać się w cień. Ona po prostu wygląda lepiej od większości swoich rozmówców. Na szczęście nie będzie prowadziła Faktów.

W sprawie dziennikarskiej kariery Siwiec głos postanowił zabrać także dziennikarz Wiadomości, Krzysztof Ziemiec. Ponieważ pracuje u konkurencji, nie musi uważać na słowa tak jak Korwin-Piotrowska.

Od paru lat jest tendencja, że każdy może zostać dziennikarzem. Każdy celebryta czy aktoreczka. Mnie się to nie podoba - mówi Ziemiec. Do tego zawodu potrzebne jest doświadczenie, smak, klasa, ciekawość świata. Głęboką przesadą jest powierzanie przeprowadzania wywiadów takiej osobie jak Natalia Siwiec. Do tej pory nie wykazała się rozległą wiedzą, ani ciekawością świata.

Z pewnością posiada sporą wiedzę na temat drogich ubrań. Przypomnijmy:
"Wydaję 40 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE na ciuchy!"

Korwin-Piotrowska o Siwiec w TVN: Korwin-Piotrowska o Siwiec w TVN:

Komentarze (561)

Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.01.2013 15:06
gość: Brzydulo!Oddałabyś pół życia,a nawet całe-by wyglądać jak Siwiec!Głupia,ale ładna laska.Ta Siwiec,nie ty przecie.Poczwaro.Wredna i chamska.
Wolałabym sobie rękę dać uciąć niż wyglądać jak ten wybielacz odbytu!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:07
gość:
gość:
gość: No jeśli dziennikarka miałaby się tak ubierać jak ten wybielacz odbytów, to po cholerę wywiady. Chyba, że będzie prowadzić wywiady z tirówkami.........
nie śliń już się !
Mogę jedynie zwymiotować patrząc na to beztalencie. Ani mnie ona ziębi, ani grzeje!
a to ciekawe więc dlaczego tak zapamiętale napadasz na nią?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.01.2013 15:07
Jednak zarobiła już więcej ok Piotrowskiej. Siwiec nie zależy na karierze, tylko na kasie. Wie, że jej pięć minut uwagi twa i chce to wykorzystać. O co tyle hałasu. Jakby nie było popytu na cycki to by ich nie pokazywali w telewizji. Kasa rządzi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:08
gość:
gość: Brzydulo!Oddałabyś pół życia,a nawet całe-by wyglądać jak Siwiec!Głupia,ale ładna laska.Ta Siwiec,nie ty przecie.Poczwaro.Wredna i chamska.
Wolałabym sobie rękę dać uciąć niż wyglądać jak ten wybielacz odbytu!!!!!
obiecanki cacanki !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:10
gość: Jednak zarobiła już więcej ok Piotrowskiej. Siwiec nie zależy na karierze, tylko na kasie. Wie, że jej pięć minut uwagi twa i chce to wykorzystać. O co tyle hałasu. Jakby nie było popytu na cycki to by ich nie pokazywali w telewizji. Kasa rządzi.
wyobrażasz sobie żeby bieliznę prezentowała modelka płaska jak decha?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:10
gość: A SIWIEC OD KIEDY JEST DZIENNIKARKĄ? OD MOMENTU JAK SOBIE ODBYT WYBIELIŁA CZY JAK?
świetne spostrzeżenie!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:11
Ta karolina ciągle musi się bronic. A swiat juz taki jest- bezmyslny, bezwstydny. Cycki tylko sie liczą! Tylko na wyglądzie mozna gdzieś zajść
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.01.2013 15:12
Pani Piotrowska, niech że pani się ogarnie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.01.2013 15:12
JEST SUPER SEXI !!!!!!!!!!!!!!JEST 100000000000000000RAZY PIĘKNIEJSZA OD KRÓTKONOGIEJ DODY!!!!! MA BOGATEGO MĘŻA ZWIEDZIŁA KAWAŁ ŚWIATA !!!! TO PRAWDZIWA SEX-BOMB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAZDROŚĆ DUPĘ ŚCISKA ???CO WAM NIE PASI !! WSZYSTKO CO ROBI NATALIA JEST BEEEEEEE !! A CO ROBIĄ INNE I DODA JEST CACY????? TO CHORE !!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.01.2013 15:13
gość: oj,Piotrowska,niby mądrze gadasz,ale wiele byś dała,aby wyglądać choć trochę tak jak ona(zresztą każdy by chciał).Słuchaczowi nie ważne co mówi,bo i tak prawie tego nie słucha,ale podziwia ją i pożera wzrokiem,a baby zżera zazdrość.Ona ma urodę telewizyjną,a ty -niestety-RADIOWĄ.
Ale za to mozna jej sluchac godzinami, bo jest inteligentna kobieta. A Natalka jak sie odezwie ! Najlepsze jak opowiedziala, ze starcila cnote majac 14 lat i to z facetem, ktory mial 23 lata. PEDOFILIA. Pozatym nic nie mowila o szkolach, na podstawowce skonczyla, bo od 7 roku zycia chciala byc modelka. Jest bardzo znnan w branzy erotycznej. Na modelke innego stylu sie nie nadaje, gdyz ma tylko 170 cm wzrostu. Miala tez zwiazek z trenerem pilki noznej (nie podam nazwiska), ale po rozstaniu prali oficjalnie brudy i wyzywali sie za zdrady... To tyle na dzis. To Natalka, nasza gwiazda !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:14
dosyc juz tej miotly siwiec !!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:14
gość: JEST SUPER SEXI !!!!!!!!!!!!!!JEST 100000000000000000RAZY PIĘKNIEJSZA OD KRÓTKONOGIEJ DODY!!!!! MA BOGATEGO MĘŻA ZWIEDZIŁA KAWAŁ ŚWIATA !!!! TO PRAWDZIWA SEX-BOMB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAZDROŚĆ DUPĘ ŚCISKA ???CO WAM NIE PASI !! WSZYSTKO CO ROBI NATALIA JEST BEEEEEEE !! A CO ROBIĄ INNE I DODA JEST CACY????? TO CHORE !!!
A co mnie kurwa obchodzi, co ona ma. ??? Czy to powod, aby zostac gwiazda ???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:15
gość: Ta karolina ciągle musi się bronic. A swiat juz taki jest- bezmyslny, bezwstydny. Cycki tylko sie liczą! Tylko na wyglądzie mozna gdzieś zajść
obawiam się że najszybciej można zajść w ciążę !
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:16
gość:
gość: JEST SUPER SEXI !!!!!!!!!!!!!!JEST 100000000000000000RAZY PIĘKNIEJSZA OD KRÓTKONOGIEJ DODY!!!!! MA BOGATEGO MĘŻA ZWIEDZIŁA KAWAŁ ŚWIATA !!!! TO PRAWDZIWA SEX-BOMB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAZDROŚĆ DUPĘ ŚCISKA ???CO WAM NIE PASI !! WSZYSTKO CO ROBI NATALIA JEST BEEEEEEE !! A CO ROBIĄ INNE I DODA JEST CACY????? TO CHORE !!!
A co mnie kurwa obchodzi, co ona ma. ??? Czy to powod, aby zostac gwiazda ???
a może przeszkoda?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:17
gość:
gość: oj,Piotrowska,niby mądrze gadasz,ale wiele byś dała,aby wyglądać choć trochę tak jak ona(zresztą każdy by chciał).Słuchaczowi nie ważne co mówi,bo i tak prawie tego nie słucha,ale podziwia ją i pożera wzrokiem,a baby zżera zazdrość.Ona ma urodę telewizyjną,a ty -niestety-RADIOWĄ.
Ale za to mozna jej sluchac godzinami, bo jest inteligentna kobieta. A Natalka jak sie odezwie ! Najlepsze jak opowiedziala, ze starcila cnote majac 14 lat i to z facetem, ktory mial 23 lata. PEDOFILIA. Pozatym nic nie mowila o szkolach, na podstawowce skonczyla, bo od 7 roku zycia chciala byc modelka. Jest bardzo znnan w branzy erotycznej. Na modelke innego stylu sie nie nadaje, gdyz ma tylko 170 cm wzrostu. Miala tez zwiazek z trenerem pilki noznej (nie podam nazwiska), ale po rozstaniu prali oficjalnie brudy i wyzywali sie za zdrady... To tyle na dzis. To Natalka, nasza gwiazda !!!
a co,żeby prezentować bieliznę miała kończyć trzy fakultety?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:21
smiech :) jak Siwiec bd w TVN nikt tego shitu nie bedzie ogladal i DOBRZE :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.01.2013 15:27
zapewniam cie paszkwilu grubasie macioro blond ze zrobi o 100 kroc wieksza niz ty pasztecie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:35
gość:
gość:
gość: oj,Piotrowska,niby mądrze gadasz,ale wiele byś dała,aby wyglądać choć trochę tak jak ona(zresztą każdy by chciał).Słuchaczowi nie ważne co mówi,bo i tak prawie tego nie słucha,ale podziwia ją i pożera wzrokiem,a baby zżera zazdrość.Ona ma urodę telewizyjną,a ty -niestety-RADIOWĄ.
Ale za to mozna jej sluchac godzinami, bo jest inteligentna kobieta. A Natalka jak sie odezwie ! Najlepsze jak opowiedziala, ze starcila cnote majac 14 lat i to z facetem, ktory mial 23 lata. PEDOFILIA. Pozatym nic nie mowila o szkolach, na podstawowce skonczyla, bo od 7 roku zycia chciala byc modelka. Jest bardzo znnan w branzy erotycznej. Na modelke innego stylu sie nie nadaje, gdyz ma tylko 170 cm wzrostu. Miala tez zwiazek z trenerem pilki noznej (nie podam nazwiska), ale po rozstaniu prali oficjalnie brudy i wyzywali sie za zdrady... To tyle na dzis. To Natalka, nasza gwiazda !!!
a co,żeby prezentować bieliznę miała kończyć trzy fakultety?
dobrze by było te 3
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:36
Nie no to jest urocze, zwierzaki są super, wpiszcie sobie w google: super świnka ratuje kozę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:36
gość:
gość:
gość:
gość: oj,Piotrowska,niby mądrze gadasz,ale wiele byś dała,aby wyglądać choć trochę tak jak ona(zresztą każdy by chciał).Słuchaczowi nie ważne co mówi,bo i tak prawie tego nie słucha,ale podziwia ją i pożera wzrokiem,a baby zżera zazdrość.Ona ma urodę telewizyjną,a ty -niestety-RADIOWĄ.
Ale za to mozna jej sluchac godzinami, bo jest inteligentna kobieta. A Natalka jak sie odezwie ! Najlepsze jak opowiedziala, ze starcila cnote majac 14 lat i to z facetem, ktory mial 23 lata. PEDOFILIA. Pozatym nic nie mowila o szkolach, na podstawowce skonczyla, bo od 7 roku zycia chciala byc modelka. Jest bardzo znnan w branzy erotycznej. Na modelke innego stylu sie nie nadaje, gdyz ma tylko 170 cm wzrostu. Miala tez zwiazek z trenerem pilki noznej (nie podam nazwiska), ale po rozstaniu prali oficjalnie brudy i wyzywali sie za zdrady... To tyle na dzis. To Natalka, nasza gwiazda !!!
a co,żeby prezentować bieliznę miała kończyć trzy fakultety?
dobrze by było te 3
jasne że tak wierz mi takich modelek urodziwych i wykształconych jest pełno dlatego śmieciem siwiec można sobie jedynie tyłek podetrzeć jak papierem toaletowym
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:37
Piotrowska też nie jest dziennikarką. to jędza.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:38
piotrkowska to pusta baba raz jej broni a raz sama nie wie czego chce. Widzi chyba w niej zagrozenie lol.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:40
gość: piotrkowska to pusta baba raz jej broni a raz sama nie wie czego chce. Widzi chyba w niej zagrozenie lol.
a może każda promocja siebie jest dobra tym bardziej że nie ma w tym jednoznaczności
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:44
gość: piotrkowska to pusta baba raz jej broni a raz sama nie wie czego chce. Widzi chyba w niej zagrozenie lol.
to niech sobie weźmie bez kontrowersji o ile w przypadku Siwiec można mówić o realnych kontrowersjach i nadal będzie ostro jechać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:44
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: oj,Piotrowska,niby mądrze gadasz,ale wiele byś dała,aby wyglądać choć trochę tak jak ona(zresztą każdy by chciał).Słuchaczowi nie ważne co mówi,bo i tak prawie tego nie słucha,ale podziwia ją i pożera wzrokiem,a baby zżera zazdrość.Ona ma urodę telewizyjną,a ty -niestety-RADIOWĄ.
Ale za to mozna jej sluchac godzinami, bo jest inteligentna kobieta. A Natalka jak sie odezwie ! Najlepsze jak opowiedziala, ze starcila cnote majac 14 lat i to z facetem, ktory mial 23 lata. PEDOFILIA. Pozatym nic nie mowila o szkolach, na podstawowce skonczyla, bo od 7 roku zycia chciala byc modelka. Jest bardzo znnan w branzy erotycznej. Na modelke innego stylu sie nie nadaje, gdyz ma tylko 170 cm wzrostu. Miala tez zwiazek z trenerem pilki noznej (nie podam nazwiska), ale po rozstaniu prali oficjalnie brudy i wyzywali sie za zdrady... To tyle na dzis. To Natalka, nasza gwiazda !!!
a co,żeby prezentować bieliznę miała kończyć trzy fakultety?
dobrze by było te 3
jasne że tak wierz mi takich modelek urodziwych i wykształconych jest pełno dlatego śmieciem siwiec można sobie jedynie tyłek podetrzeć jak papierem toaletowym
to pewnie po tych uniwersytetach mądrzej chodzą na wybiegach?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:46
gość: zapewniam cie paszkwilu grubasie macioro blond ze zrobi o 100 kroc wieksza niz ty pasztecie
zapewniam cię że zarobi ZERO
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 04.01.2013 15:47
no co jak co, ale to chamstwo ze strony kkp, ze uczy by byc podczas wywiadu byc w cieniu, a samej sie do tego nie stosowac!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:50
Ale jak wzrośnie poziom intelektualny jej rozmowcow.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.01.2013 15:50
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: oj,Piotrowska,niby mądrze gadasz,ale wiele byś dała,aby wyglądać choć trochę tak jak ona(zresztą każdy by chciał).Słuchaczowi nie ważne co mówi,bo i tak prawie tego nie słucha,ale podziwia ją i pożera wzrokiem,a baby zżera zazdrość.Ona ma urodę telewizyjną,a ty -niestety-RADIOWĄ.
Ale za to mozna jej sluchac godzinami, bo jest inteligentna kobieta. A Natalka jak sie odezwie ! Najlepsze jak opowiedziala, ze starcila cnote majac 14 lat i to z facetem, ktory mial 23 lata. PEDOFILIA. Pozatym nic nie mowila o szkolach, na podstawowce skonczyla, bo od 7 roku zycia chciala byc modelka. Jest bardzo znnan w branzy erotycznej. Na modelke innego stylu sie nie nadaje, gdyz ma tylko 170 cm wzrostu. Miala tez zwiazek z trenerem pilki noznej (nie podam nazwiska), ale po rozstaniu prali oficjalnie brudy i wyzywali sie za zdrady... To tyle na dzis. To Natalka, nasza gwiazda !!!
a co,żeby prezentować bieliznę miała kończyć trzy fakultety?
dobrze by było te 3
jasne że tak wierz mi takich modelek urodziwych i wykształconych jest pełno dlatego śmieciem siwiec można sobie jedynie tyłek podetrzeć jak papierem toaletowym
to pewnie po tych uniwersytetach mądrzej chodzą na wybiegach?
hahha jasne że to ważne dla każdego rozumnego człowieka, zawsze taka osoba będzie bardziej wartościwa
Odpowiedz