Wtorek 08.01.2013

Była żona Wałęsy: "Zniszczył naszą rodzinę!"

Danuta Wałęsa Lech Wałęsa Sławomir Wałęsa

Była żona Wałęsy:

Jak już pisaliśmy, jeden z synów Lecha Wałęsy, Sławomir, prowadzi życie nałogowego alkoholika w cieszącym się złą sławą bloku w Toruniu. Zapuszczone mieszkanie dzieli z karaluchami. Z rodziną, mimo zapewnień, że "z mamą ma dobre relacje, a z tatą jeszcze lepsze" nie utrzymuje kontaktu. Przyznaje otwarcie, że "wybrał wódkę". Zobacz: Sławomir Wałęsa rzucił rodzinę dla wódki!  

Z powodu alkoholu obie jego byłe żony nie chcą mieć z nim nic wspólnego.

On niszczył siebie. Mnie i naszą córkę Zosię – wspomina w rozmowie z Super Expressem druga żona Wałęsy, Katarzyna. To prawda, Sławek rzucił mnie i naszą córkę dla alkoholu. On swoim piciem zniszczył naszą rodzinę.

Żona Jarosława jest cenioną w Toruniu terapeutka uzależnień. Jednak mimo przygotowania zawodowego i wieloletniej praktyki, nawet ona nie dała sobie z nim rady.

Zawsze zrobię wszystko, co będę mogła, aby mu pomóc – deklaruje w tabloidzie. Na razie jednak woli trzymać córkę z dala od ojca alkoholika.

Była żona Wałęsy: Była żona Wałęsy:

Komentarze (650)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 631-650 z 650
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.01.2013 17:32
MAJAC TAKIEGO OJCA NIE DZIWIĘ SIĘ
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.01.2013 17:38
tw bolek zdrajca narodu.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
123 10.01.2013 18:36
syn Wałesy dał mu to co mu się nalerzało on doprowadził polske do ruiny a w klapie ten obrazek niech sobie wsadzi w dupe
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.01.2013 18:38
bolek i jego zaklamana facjata. precz zydlaku!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.01.2013 19:56
Raz piszecie "jeden z synów Lecha Wałęsy, Sławomir" a potem "Jarosław". Jak to jest?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.01.2013 20:33
gość: Pani Katarzyno tylko NOWENNA do Matki Boskiej ROZWIAZUJACA WIEZY, jest 9-dniowa, niech Pani eks alkoholik odmówi przez 9 dni a nawet dwa tygodnie, ona rozluzuje wszystko co jest na sercu. Bo jest problem.
A zatwardzenie tez ruszy? Tylko 9 dni nie moge czekac, bo mi bebzon eksploduje?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.01.2013 20:44
widocznie Sławek jeszcze nie dotarł do swojego dna oby nie było za późno
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.01.2013 20:45
widziały gały co brały śławuś zawsze miał tetecje do picia.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.01.2013 21:04
chłopie, skończ pokazywac się z Matka Boska w klapie jakiegokolwiek ubrania. Na to tzreba zasłużyc i mieć honor, a nie byc takim bydlakiem
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.01.2013 21:04
chłopie, skończ pokazywac się z Matka Boska w klapie jakiegokolwiek ubrania. Na to tzreba zasłużyc i mieć honor, a nie byc takim bydlakiem
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.01.2013 21:33
Stary Wałęsa wygląda jak taki prosiak.Różowe.pulchne,świecące" pucie" .Wygląda okropnie!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.01.2013 22:03
Ty je-Bunny jebnij sie w ten durny leb...co to za tytul i za fotki? Skoro to dotyczy syna ex-prezydenta, pisz jasniej a nie wyzwalaj taniej sensacji zeby utrzymac stolek pod doopa!!!! Cecha dobrego dziennikarza jest solidnosc a nie walenie haltury dla wzrostu czytelnosci i robienie niusow z byle czego!!!! Ciekawa jestem czy sam stronisz od alkoholu...a moze Twoj ojciec jest alkoholikiem i ci sie we lbie poprzekrecalo?!!!!!!!!! Albo inaczej...moze walnij jednego glebszego to otrzezwiejesz i zmadrzejesz!!!!!!!!!!!! Zafajdany pismak za 5 groszy!!!! Zenada
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Mońcia 10.01.2013 22:40
Jak byłam dizeckiem to już wiedziałam,że jest coś na rzeczy. Po oczach,twarzy,cerze widać że jest się alkoholikiem. Doświadczenie z domu alkoholika,tyle
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.01.2013 23:11
matkie boskie ma? Nie pomaga?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
kwasy i brak zasad 10.01.2013 23:21
Pokręcona rodzinka.I oni mieli być dla nas wzorcami ??? Przecież to najgorsza patologia i upadek moralny.Aż słabo się robi ,kto był naszym prezydentem.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.01.2013 10:23
ALKOCHOLIZM MA PLUSY DODATNIE I PLUSY UJEMNE : ( Dodatnie po kucharce ujemne po elektrykarzu ot co ) .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.01.2013 06:55
po co zdjecia Lecha? to wielkie naduzycie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.01.2013 18:38
jebane cwele nie kłamcie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.01.2013 21:29
gość: dlaczego dajecie doartykułu zdjęcie Lecha Wałęsy choć on go zupełnie nie dotyczy? hieny
Jak to nie dotyczy, tak właśnie on wychował z Danuśką syna.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.01.2013 20:32
Jak tato wyrolował Polaków wybierając mamonę, jak się jest synem Bolka, to trudno nie pić.
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 631-650 z 650