Czwartek 17.01.2013

Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?

Anna Przybylska Joanna Przetakiewicz

Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Agencja FORUM/

Wczoraj w Gdyni odbyło się uroczyste otwarcie kolejnego butiku idolki polskich celebrytek - Joanny Przetakiewicz, kobiety najbogatszego z "partnerów". Biznesmence związanej szczęśliwie z Janem Kulczykiem towarzyszyła tym razem Ania Przybylska.

Obie panie prezentowały się bardzo elegancko - projektantka w rozkloszowanej czarnej sukience, aktorka w czarnym kombinezonie, do którego dobrała białe bolerko.

Przypomnijmy, że Joanna Przetakiewicz prowadzi także bloga o swoim światowym życiu i jeździ na drogie wakacje: Przetakiewicz chwali się urlopem w Alpach! (FOTO)

Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Agencja FORUMPrzybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Agencja FORUMPrzybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Agencja FORUM

Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?Przybylska otwiera sklep z Przetakiewicz! NOWE KOLEŻANKI?

Komentarze (699)

Odpowiedz
4 1
zgłoś
b 17.01.2013 18:19
gość: Przetakiewicz ideal kobiety w średnio późniejszym wieku...
przetakiewicz coraz bardziej przypomina donatellę "wersacze". Zresztą zawsze była brzydka. A teraz ma zrobiony: lifting twarzy, powieki, napompowane usta, sztuczne piersi, doczepy na głowie, a i tak jest brzydka.. ha ha ha
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:19
Moze i elegancko, ale Przybylska wygląda na bardzo zmęczoną i starą. Już wolę na Przetakiewicz patrzeć...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:19
przetakiewicz coraz bardziej przypomina donatellę "wersacze". Zresztą zawsze była brzydka. A teraz ma zrobiony: lifting twarzy, powieki, napompowane usta, sztuczne piersi, doczepy na głowie, a i tak jest brzydka.. ha ha ha
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:20
Jednak rodzinie dzieci wyniszcza... Przybylska wyglada dużo gorzej...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:20
przetakiewicz coraz bardziej przypomina donatellę "wersacze". Zresztą zawsze była brzydka. A teraz ma zrobiony: lifting twarzy, powieki, napompowane usta, sztuczne piersi, doczepy na głowie, a i tak jest brzydka.. ha ha ha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
izka 17.01.2013 18:21
napisałam komentarz,,ale cos dodam jeszcze do niego )),,krytykujecie,,a One cos robia w zyciu,,Kobiety interesu,,przedsiebiorcze,,,,Nie siedza na pudelku jak (my) i nie zyja nim )))),,wiem wiem,,samokrytyka,,ale ok,,niech będzie,,,ja im zycze jak najlepiej,,
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:22
gość: smutno mi
nie smuć się
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:24
Ania Przybylska nie jest w kombinezonie tylko w spodniach i bluzce.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:24
a to teraz taki trend żeby miec za długie spodnie ??? a przetakiewicz ma kasę to jeżdzi wielkie mi co
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:24
socha miała ostatnio taka kiecke jak przetakiewicz, tylko biała
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 17.01.2013 18:25
Widziałam kiedyś w tesco Przybylską, nieuczesaną i bez makijażu. Wtedy śmiało można było powiedzieć, że jest śliczna. Wymalowana wygląda na ogół strasznie- dla mnie oczywiście.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:26
przybylska lysieje
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:27
Pani Anno, ta dieta pani nie służy...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.01.2013 18:27
Opcje binarne to najszybciej rozwijająca się platforma inwestycyjna w Europie. Pozwala na inwestycje w waluty, akcje, surowce nawet w ciągu 60 sekund. Zysk jest z góry określony (wysokość zależy od rodzaju opcji która wykorzystujesz), nie ma tutaj żadnych niespodzianek. Inwestycje są całkowicie bezpieczne i chronione przez EKNF. Zarejestruj na pb . exbino . eu i odbierz bonus od pierwszej wpłaty! Oferujemy darmowe szkolenia, e-booki i fachową pomoc w inwestycjach. Rejestracja pb . exbino . eu (usun spacje)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Lila 17.01.2013 18:28
Przetakiewicz już od roku nie jest z Kulczykiem, jakieś słabe info macie. Sama zresztą potwierdziła ten fakt w którymś z czasopism
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:31
Przybylska bardzo źle wyglada
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:32
Anka, co z tą szyją? Wypieprzą Cię z tego Garniera (chyba), bo to coraz więcej photoshopa na Ciebie trzeba...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.01.2013 18:33
Przybylska jest tak ładna ze to sie w głowie ni miesci! ale widac juz oznaki starzenia pierwsze.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:33
zaraz przyjaciółki. Poprostu sklep owarto w Gdyni, a z tym miastem kojarzy sie Ania
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:34
Nie wiem ,kto malował Przybylską ale na jej miejscu bym go pozwała- ona wygląda tak staro jak Przetakiewicz:D Poza tym- seniora Przetakiewicz- radzę zainwestować w wygodniejsze buty w tym wieku....
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:34
gość: przetakiewicz coraz bardziej przypomina donatellę "wersacze". Zresztą zawsze była brzydka. A teraz ma zrobiony: lifting twarzy, powieki, napompowane usta, sztuczne piersi, doczepy na głowie, a i tak jest brzydka.. ha ha ha
A widziałaś jej zdjęcia z przeszłości, to dopiero była tipsiara z solarki
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:37
Przybylska jest za chuda, straciła cały urok.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
pipi 17.01.2013 18:38
Przetakiewicz kołkowate giry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:39
nie rozumiem, dlaczego te kobiety nie maja SWOJEGO stylu tylko zawsze przebieraja sie w stylu projektanta, u ktorego goszcza
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:41
Przybylska to cwaniara i karierowiczka i wulgarna babka
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:42
i od razu podlapala fatalny gust w ubieraniu. Juz tez baly kolor obowiazkowo. Przybylka zbrzydla strasznie i ma pelno zmarszczek. nawet oczy sie zrobily jeszcze bardziej zabie. O tej drugiej nie wspomne, bardzo mocna starsza pani.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:45
TE SPODNIE PRZYBYLSKIEJ CIT ZA DLUGIE
Odpowiedz
11 0
zgłoś
gość 17.01.2013 18:45
Przybylską zawsze uważałam za zbyt rozkrzyczaną, zbyt "otwartą" - wolę kobiety z klasą, które potrafią się wysławiać w sposób mądry i wyważony. Urody, oczywiście, nie można jej odmówić. Moim zdaniem pogrążyła się ostatnią wypowiedzią o Natalii Siwiec - że ludzie jej nie lubią, bo zazdroszczą jej urody. Nie sądziłam, że jest AŻ TAK tępa. W takim razie, jak pani wytłumaczy brak powszechnej nienawiści wobec Angeliny Jolie i innych przepięknych gwiazd amerykańskich? Może one są przypadkiem lubiane, bo robią coś więcej, a nie tylko pokazują cycki? O tym pani nie pomyślała?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
łysahela 17.01.2013 18:46
gość: Rozenek jest niezla sztuka, przytakiewicz wyglada jak donatela "versacze" :-) a przybylska sie sypie .... dziekuje do widzenia
gdzie ty kurwa rozenek widzisz?! lol?
Odpowiedz