Środa 23.01.2013

Wysyłała ojcu ZDJĘCIA PROSTYTUTEK?!

Joanna B. prostytucja stręczycielstwo Jan Borysewicz

Wysyłała ojcu ZDJĘCIA PROSTYTUTEK?!

Jak wiadomo, relacje Joanny B. z ojcem, gitarzystą zespołu Lady Pank, Janem Borysewiczem, były dość skomplikowane. Muzyk przez lata nie utrzymywał z nią kontaktów. Jednak kilka lat temu ich stosunki się ociepliły. Jak informuje Super Express, stały się nawet tak zażyłe, że Joanna, będąc już wówczas szefową "agencji modelek", oferującej płatny seks, wysyłała ojcu... zdjęcia swoich rozebranych pracownic. Słyszeliście kiedyś o takiej patologii?

Joanna podsyłała mu zdjęcia dziewcząt w seksownej bieliźnie - pisze tabloid. Na dodatek, jak się okazało, muzyk spotykał się z Patrycją S., która, jak stwierdziła jedna z modelek, również organizowała wyjazdy i umawiała modelki z klientami w celu świadczenia usług seksualnych.

Sprawa wyszła na jaw w 2011 roku.

Z tego co wiem to Patrycja jest obecnie chyba dziewczyną Janka Borysewicza - zeznała wówczas Fatima W. Para nie jest już razem.

Joannie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, zakaz prowadzenia działalności gospodarczej na 5 lat oraz przepadek 30 tysięcy złotych uzyskanych z przestępstwa. Danucie B. grozi zaś półtora roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat. Podczas zeznań do wszystkiego się przyznała.

Ja wiedziałam, że pośredniczę w organizowaniu spotkań, na których dziewczyny uprawiały seks - przyznała Danuta B. Było tak, że klienci płacili dziewczynom, a one oddawały mi część tych pieniędzy.

Twierdzi, że zarobiła na tym... tysiąc złotych.

Gratulujemy Jankowi i jego rodzinie. Na pewno wyjdą jeszcze na prostą.  

Wysyłała ojcu ZDJĘCIA PROSTYTUTEK?!Wysyłała ojcu ZDJĘCIA PROSTYTUTEK?!Wysyłała ojcu ZDJĘCIA PROSTYTUTEK?!Wysyłała ojcu ZDJĘCIA PROSTYTUTEK?!Wysyłała ojcu ZDJĘCIA PROSTYTUTEK?!Wysyłała ojcu ZDJĘCIA PROSTYTUTEK?!Wysyłała ojcu ZDJĘCIA PROSTYTUTEK?!Wysyłała ojcu ZDJĘCIA PROSTYTUTEK?!Wysyłała ojcu ZDJĘCIA PROSTYTUTEK?!

Komentarze (1300)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:10
http://w ww.pudelek.pl/artykul/17765/z_kim_doda_byla_w_dubaju/ zasluga jej wystawnego zycia...
Odpowiedz
10 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:10
starzy alfonsi Fibak i Pujszo wystawili policji konkurencje , żeby dziewczyny nie psuły rynku
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 23.01.2013 12:10
ŚMIERDZĄCE SZAMBO !!!!!!!!
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:10
gość: starzy alfonsi Fibak i Pujszo wystawili policji konkurencje , żeby dziewczyny nie psuły rynku
dlatego afera nie sięga polityków i ustosunkowanych stręczycieli
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 23.01.2013 12:11
JA TO JESTEM CIEKAW CZY FIGURSKI SSAŁ TE PĘTO TEMU BORYSEWICZOWI BO JAK WIDZĘ WSZYSTKO TAM JEST MOŻLIWE W TYM SHOW BIZNESIE. I CZY PANI MORO MA JESZCZE NIE NARUSZONY ( ROZ -GWINTOWANY ) ODBYT.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:11
gość: starzy alfonsi Fibak i Pujszo wystawili policji konkurencje , żeby dziewczyny nie psuły rynku
dlatego afera nie sięga polityków i ustosunkowanych stręczycieli
Odpowiedz
10 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:11
Fatima to ta z "Baru". Wygląda na to, że to reality showy to wylegarnia kurewek.
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:11
OOOO I FIGURSKI SIĘ ZABAWIAŁ, PYTANIE Z KIM Z MODELKĄ CZY MODELEM?
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 23.01.2013 12:11
powinni wezwać Kwaśniewskiego na świadka to stały bywalec Warszawskich burdeli
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:11
gość: OOOO I FIGURSKI SIĘ ZABAWIAŁ, PYTANIE Z KIM Z MODELKĄ CZY MODELEM?
z Ukrainkami
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:12
po zdjęciach też widzę że dymał figurskiego,a ten to ma cycuszki
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:12
gość: OOOO I FIGURSKI SIĘ ZABAWIAŁ, PYTANIE Z KIM Z MODELKĄ CZY MODELEM?
z Ukrainkami
Odpowiedz
1 0
zgłoś
chuck 23.01.2013 12:12
Żenuaaaa
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:12
jak figurski wyglada hahahahhhhahah
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:12
gość: starzy alfonsi Fibak i Pujszo wystawili policji konkurencje , żeby dziewczyny nie psuły rynku
dlatego afera nie sięga polityków i ustosunkowanych stręczycieli
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:12
ha ha wcale mnie nie dziwi tatus tez sie lubił rozbierac na koncertach
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Ona 23.01.2013 12:13
Ale siara!
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 23.01.2013 12:13
a lynnnde lubaszenko znalazł sobie już młodą kurewke? arystokracja smiechu warte
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:14
gość: po zdjęciach też widzę że dymał figurskiego,a ten to ma cycuszki
Figurski zrobił się bardzo obrzydliwy........jak żul wygląda
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 23.01.2013 12:14
powinni wezwać Kwaśniewskiego na świadka to stały bywalec Warszawskich burdeli
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:15
starzy alfonsi Fibak i Pujszo wystawili policji konkurencje , żeby dziewczyny nie psuły rynku
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:15
Fatima to ta z "Baru". Wygląda na to, że to reality showy to wylegarnia kurewek.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:15
Fatima to ta z "Baru". Wygląda na to, że to reality showy to wylegarnia kurewek.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:15
Fatima to ta z "Baru". Wygląda na to, że to reality showy to wylegarnia kurewek.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:15
gość: starzy alfonsi Fibak i Pujszo wystawili policji konkurencje , żeby dziewczyny nie psuły rynku
terlecką już przejął fibak
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 23.01.2013 12:15
gość: powinni wezwać Kwaśniewskiego na świadka to stały bywalec Warszawskich burdeli
ciekawe co na to Jolanta
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:15
Fatima to ta z "Baru". Wygląda na to, że to reality showy to wylegarnia kurewek.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:16
Fatima to ta z "Baru". Wygląda na to, że to reality showy to wylegarnia kurewek.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.01.2013 12:16
Fatima to ta z "Baru". Wygląda na to, że to reality showy to wylegarnia kurewek.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 23.01.2013 12:16
schuuuudnij: Odchudź sie jak ja. Ponad dwadzieścia kilo w niecałe 4 miesiące!!! Pomogli mi ludzie do których daję konttakt dla zainteresowanych (kontakt gadu gadu): CZYTERY PIENĆ SJEDEM DWA SZEJŚĆ IEDEN IEDEN ZEERO
SCHUDNIJ PRZEZ GADU-GADU, KOGO TY CHCESZ ZŁAPAĆ DEBILU???????