Sobota 09.02.2013

Babcie "top modelki"!

Linda Rodin Ilona Royce Smithkin Lynn Dell Joyce Carpati

Babcie "top modelki"!

Znani projektanci już jakiś czas temu zaczęli wykorzystywać do promocji swoich kosmetyków oraz kolekcji modelki, które nie mają rozmiaru zero i dawno przekroczyły wiek emerytalny. Linda Rodin, Ilona Royce Smithkin, Lynn Dell i Joyce Carpati po sukcesie kampani kosmetyków MAC pojawiły się w kolejnej reklamie. Dojrzałe piękności, z których każda skończyła 70 lat, wystąpiły w sesji zdjęciowej dla Karen Walker.

Babcie "top modelki" zostały sfotografowane przez Adiego Setha Cohena. Fotograf założył bloga poświęconego kobietom profesjonalnie pozującym, które swoją urodą i wiekiem nie przystają do obowiązujących kanonów w świecie mody.

Zobaczcie, jak wyszły na zdjęciach:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (482)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 482
Odpowiedz
3394 25
zgłoś
gość 09.02.2013 01:20
fajne babcie :)
Odpowiedz
63 5
zgłoś
Michal__ 09.02.2013 01:20
i love it!
Odpowiedz
30 20
zgłoś
gość 09.02.2013 01:21
tez bede tak wygladac jak bede miec 100 lat!
Odpowiedz
51 28
zgłoś
gość 09.02.2013 01:21
Tylko czemu wszystkie mają okulary ? skoro pokazywać już wszystko to wszystko
Odpowiedz
3056 45
zgłoś
gość 09.02.2013 01:21
miło się patrzy :) w koncu jakaś odmiana i widzimy coś innego, zamiast tych wychudzonych modelek.
Odpowiedz
2531 36
zgłoś
gość 09.02.2013 01:21
chciałabym w ich wieku tak wyglądać!!
Odpowiedz
1834 21
zgłoś
gość 09.02.2013 01:21
NIE MA CO BAbcie sie dobrze trzymaja nic tylko pogratulowac
Odpowiedz
21 12
zgłoś
gość 09.02.2013 01:22
RUDA JEST MOJA HEH
Odpowiedz
1958 54
zgłoś
gość 09.02.2013 01:23
Topowe babcie zdecydowanie lepiej wyglądają od leśnego dziadka.
Odpowiedz
42 4
zgłoś
Gość 09.02.2013 01:24
fajne, jest radość :)
Odpowiedz
24 20
zgłoś
Aga 09.02.2013 01:24
Tylko pytam sie , czemu kazda w okularach? Niby reklamuja starosc, a oczy zakryte, ktore Najbardziej wiek zdradzaja- ohh ironio.
Odpowiedz
15 3
zgłoś
Gość 09.02.2013 01:24
fajne, jest radość :)
Odpowiedz
39 1
zgłoś
gość 09.02.2013 01:24
są genialne, zwłaszcza ta z różową szminką !
Odpowiedz
24 24
zgłoś
gość 09.02.2013 01:25
ale głupie miny miały dzis PISowcy jak sie dowiedzieli ze Polska dostała z UE wiecej niz sie spodziewany ,uciekali przed dziennikarzami jak szcury...
Odpowiedz
10 1
zgłoś
Ja 09.02.2013 01:25
They are cool!
Odpowiedz
11 10
zgłoś
gość 09.02.2013 01:26
Dziwne że wszystkie w okularach, super pokazali piękno.. Specjalnie zasłaniając oczy
Odpowiedz
34 1
zgłoś
Pudelkowicz Adas 09.02.2013 01:27
Bardzo pozytywne wrazenie na mnie wywołują : )
Odpowiedz
10 20
zgłoś
gość 09.02.2013 01:27
jakis PISowiec wypisuje tu brednie ze Polska dostala mniej z UE niz obiecywali a to nie prawda bo dostalismy wiecej ,ten nawiedzony propagandzista pomylił sobie euro ze złotówkami jak to pisal buhahaha
Odpowiedz
27 5
zgłoś
gość 09.02.2013 01:27
Chciałabym mieć taką babcię!
Odpowiedz
4 43
zgłoś
gość 09.02.2013 01:27
staruchy
Odpowiedz
3 42
zgłoś
gość 09.02.2013 01:28
babcie do rózanca a nie do pokowania
Odpowiedz
16 28
zgłoś
gość 09.02.2013 01:28
gość: jakis PISowiec wypisuje tu brednie ze Polska dostala mniej z UE niz obiecywali a to nie prawda bo dostalismy wiecej ,ten nawiedzony propagandzista pomylił sobie euro ze złotówkami jak to pisal buhahaha
morda POpierdolona ruda mendo, wiemy że to ty Donaldzior i nie oczerniaj PISowców bo tylko ty masz krew na rękach i kradniesz
Odpowiedz
4 54
zgłoś
gość 09.02.2013 01:28
do koscioła babcie
Odpowiedz
1 49
zgłoś
gość 09.02.2013 01:28
stare łupy
Odpowiedz
4 42
zgłoś
gość 09.02.2013 01:29
dziwnie to wyglada
Odpowiedz
30 2
zgłoś
gość 09.02.2013 01:29
gość: Tylko czemu wszystkie mają okulary ? skoro pokazywać już wszystko to wszystko
bo to są zdjęcia do kampanii reklamującej okulary -.-
Odpowiedz
51 1
zgłoś
gość 09.02.2013 01:30
gość: staruchy
To co że 'staruchy' jak to ująłeśaś? Trochę szacunku do starszych osób. Widać że babcie są pozytywnie nastawione z poczuciem humoru. Tylko pozazdrościć ich wnukom (jeśli oczywiscie wgl te babcie ich mają) :D
Odpowiedz
11 25
zgłoś
gość 09.02.2013 01:30
gość:
gość: jakis PISowiec wypisuje tu brednie ze Polska dostala mniej z UE niz obiecywali a to nie prawda bo dostalismy wiecej ,ten nawiedzony propagandzista pomylił sobie euro ze złotówkami jak to pisal buhahaha
morda POpierdolona ruda mendo, wiemy że to ty Donaldzior i nie oczerniaj PISowców bo tylko ty masz krew na rękach i kradniesz
to raczej tobie Kaczor płaci ty nawiedzonyy fanatolu
Odpowiedz
15 18
zgłoś
gość 09.02.2013 01:32
gość:
gość:
gość: jakis PISowiec wypisuje tu brednie ze Polska dostala mniej z UE niz obiecywali a to nie prawda bo dostalismy wiecej ,ten nawiedzony propagandzista pomylił sobie euro ze złotówkami jak to pisal buhahaha
morda POpierdolona ruda mendo, wiemy że to ty Donaldzior i nie oczerniaj PISowców bo tylko ty masz krew na rękach i kradniesz
to raczej tobie Kaczor płaci ty nawiedzonyy fanatolu
haha Tuseczek leć lulu bo dobranocka się skończyła. A jak masz coś do pana "kaczora" to zaraz cie po IP znajdziemy i taki wpierdol jutro dostaniesz że cie własna matka nie pozna skurwysyniaku.
Odpowiedz