Poniedziałek 11.02.2013

Szulim: "Nie jestem PINDĄ SIEDZĄCĄ PRZY KWIATKU!"

Agnieszka Szulim Krystyna Loska Bogumiła Wander

Szulim: "Nie jestem PINDĄ SIEDZĄCĄ PRZY KWIATKU!"Agencja FORUM

Najwyraźniej Agnieszka Szulim nie podziela obowiązującego w telewizji publicznej szacunku wobec dawnych prezenterek: Krystyny Loski czy Edyty Wojtczak. Zresztą, odkąd przeszła do konkurencyjnego TVN-u coraz częściej nie zgadza się z linią programową swojego poprzedniego pracodawcy.

Najważniejszym momentem dla mnie jako prezenterki było uświadomienie sobie, że nie muszę być nadętą pindą, siedzącą na stołku przy kwiatku i zapowiadającą film - wyznała niedawno. Że nie muszę być wiecznie uśmiechnięta, ale mogę być sobą, mogę robić rzeczy po swojemu. Skończyły się czasy grzecznych prezenterów.

Ta wypowiedź oburzyła prezenterki starszego pokolenia, które, jak się okazuje, nie czują się wcale "pindami".

Żadną nadętą pindą nie byłam - odpowiada jej na łamach Super Expressu wzburzona Bogumiła Wander. Co to w ogóle znaczy? Że puszczalska taka, ustawiona na sztywno i ważna? Ja tego określenia w stosunku do mojego zawodu nie rozumiem.

Do zdania koleżanki przychyla się Krystyna Loska: To z pewnością obraźliwe słowa - ocenia. Moda się zmienia, telewizja się zmienia. Były inne czasy, teraz są inne. Ale nigdy bym takich słów nie użyła. Kultura osobista obowiązuje nadal, niezależnie od czasów. Myślę, że wciąż warto być grzecznym prezenterem, to kwestia wychowania. Trzeba mieć na uwadze nie siebie, ale telewidzów, bo do nich się mówi i powinno się mówić z ogromnym szacunkiem.

Szulim chyba w ogóle powinna nieco większą wagę przywiązywać do swoich wypowiedzi. Krytykując stare prezenterki-"pindy" warto, by pamiętała, że jedną z nich była Bożena Walter, żona założyciela TVN-u.

Zobacz też: Szulim: "ZAWSZE BĘDĘ BRONIĆ Michała i Kuby w aferze z Ukrainkami!"

Szulim: "Nie jestem PINDĄ SIEDZĄCĄ PRZY KWIATKU!"Szulim: "Nie jestem PINDĄ SIEDZĄCĄ PRZY KWIATKU!"Szulim: "Nie jestem PINDĄ SIEDZĄCĄ PRZY KWIATKU!"Szulim: "Nie jestem PINDĄ SIEDZĄCĄ PRZY KWIATKU!"Agencja FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1145)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1145
Odpowiedz
51 491
zgłoś
gość 11.02.2013 13:59
Szulim jest fajna!
Odpowiedz
70 25
zgłoś
wsc 11.02.2013 13:59
oj jestes jestes :)
Odpowiedz
1808 342
zgłoś
gość 11.02.2013 13:59
trochę szacunku...
Odpowiedz
33 8
zgłoś
gość 11.02.2013 14:00
Ok ale czy jesteś ziomalka ze byś pogadala z każdym?
Odpowiedz
2707 93
zgłoś
gość 11.02.2013 14:01
Szulim jaka beka przed balem dziennikarzy zaliczyła glebę biedna żyrafa na szczudłach. :D
Odpowiedz
776 30
zgłoś
gość 11.02.2013 14:01
gość: Szulim się ostatnio w glowie poprzewracało a szkoda bo taka fajna babka z niej była!
Pani Loska PIEKNA KOBIETA !!!!!
Odpowiedz
1407 32
zgłoś
gość 11.02.2013 14:01
Kultura...Szulim nie zna tego słowa.
Odpowiedz
26 17
zgłoś
gość 11.02.2013 14:01
Kobieta nie musi się starać, bo i tak może mieć tyle seksu ile chce. Nie trzeba brać świniaka do domu dla kiełbaski. Faceci nie mają tak dobrze.
Odpowiedz
34 3
zgłoś
gość 11.02.2013 14:02
gość:
gość: Szulim się ostatnio w glowie poprzewracało a szkoda bo taka fajna babka z niej była!
Pani Loska PIEKNA KOBIETA !!!!!
Masz racje !!!
Odpowiedz
3 5
zgłoś
gość 11.02.2013 14:02
a co mnie to
Odpowiedz
117 5
zgłoś
gość 11.02.2013 14:03
Z tej dziewuchy to dno i 7 metrów mułu. Brak kindersztuby.
Odpowiedz
84 5
zgłoś
gość 11.02.2013 14:03
O koleżanko, przeginasz troszkę!
Odpowiedz
37 8
zgłoś
gość 11.02.2013 14:04
byla byla - w ogole nie rozumiem jaki jest sens, zeby siedziala baba za kilkadziesiat tysi miesiecznie i czytala program - wystarczy wrzucic plansze z napisami...
Odpowiedz
3 7
zgłoś
b 11.02.2013 14:05
Opowieść dla każdej kobiety! Bardzo proszę, pomóżcie zebrać mi opinie ;)
Odpowiedz
24 5
zgłoś
gość 11.02.2013 14:05
gość:
gość:
gość: Szulim się ostatnio w glowie poprzewracało a szkoda bo taka fajna babka z niej była!
Pani Loska PIEKNA KOBIETA !!!!!
Masz racje !!!
Pani Walter Ladna -ale pani Loska -PIEKNA KOBIETA!!!
Odpowiedz
94 4
zgłoś
gość 11.02.2013 14:06
Sorry ale wiekszosc aspiruje do Loski i Wander...a nie jakiejs tam pindy Szulimow
Odpowiedz
126 7
zgłoś
gość 11.02.2013 14:06
szulim nawet im do pięt nie dorasta....
Odpowiedz
78 3
zgłoś
gość 11.02.2013 14:06
szulim porównaj sobie szoł biz dzis a kiedyś, dziś topisz się w bagnie i dla mnie to nawet mogłabyś okrakiem chodzić i rzucać co 5 min chuj...mi, bo i tak tvn nie oglądam
Odpowiedz
749 27
zgłoś
gość 11.02.2013 14:06
Szulim to zero co nie umywa się do dawnych prezenterek typu Loska czy Wander, które były naturalnie piękne, dystyngowane i taktowne; a to głupie babsko myśli, że jest nie wiem kim, kiedyś sądziłam, że jest mądrzejsza, ale jej głupota jest coraz bardziej rażąca, a teraz jeszcze pokazuje swoją klasę, a raczej jej brak, naśmiewając się z dawnych prezenterek; to były inne czasy inne kanony, ale pustak tego nie rozumie
Odpowiedz
113 5
zgłoś
gość 11.02.2013 14:07
i dobrze powiedziały te Panie-szacunek dla nich-przynajmniej się umiały zachować a nie to co szulim tylko umie palić trawę
Odpowiedz
26 3
zgłoś
gość 11.02.2013 14:08
gość: szulim porównaj sobie szoł biz dzis a kiedyś, dziś topisz się w bagnie i dla mnie to nawet mogłabyś okrakiem chodzić i rzucać co 5 min chuj...mi, bo i tak tvn nie oglądam
ja też
Odpowiedz
65 4
zgłoś
gość 11.02.2013 14:08
Następna wielka prosta celebrytka !!!!!!!
Odpowiedz
71 4
zgłoś
gość 11.02.2013 14:08
szulim plastikowa lalko już niedługo ... 2 - 3 lata i polecisz ... operacje ci nie pomogą
Odpowiedz
20 2
zgłoś
gość 11.02.2013 14:09
gość:
gość:
gość:
gość: Szulim się ostatnio w glowie poprzewracało a szkoda bo taka fajna babka z niej była!
Pani Loska PIEKNA KOBIETA !!!!!
Masz racje !!!
Pani Walter Ladna -ale pani Loska -PIEKNA KOBIETA!!!
loska fajna :)
Odpowiedz
79 4
zgłoś
gość 11.02.2013 14:09
gość:
gość: byla byla - w ogole nie rozumiem jaki jest sens, zeby siedziala baba za kilkadziesiat tysi miesiecznie i czytala program - wystarczy wrzucic plansze z napisami...
lepiej żeby rzucała bluzgami jak szulim
a ty myslisz, ze one tylko program wtedy czytały? prowadził programy, festiwale i robiły to z ogromną klasą, której szulim niestety brak
Odpowiedz
25 5
zgłoś
gość 11.02.2013 14:09
gość: szulim plastikowa lalko już niedługo ... 2 - 3 lata i polecisz ... operacje ci nie pomogą
ona musiała mieć operacje plastyczne twarzy bo jakoś tak nienaturalnie wygląda
Odpowiedz
8 1
zgłoś
Mecenas 11.02.2013 14:09
Szulim ma nadęte sztuczne piersi i niestety nie nadęty,ale za to bardzo mały móżdżek:(
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 11.02.2013 14:09
pani Bogumiło co pani zrobiła ze swoją twarzą że wygląda pani jak monstrum??? - proszę spojrzeć na panią Loskę - ta kobieta starzeje się pięknie i godnie
Odpowiedz
11 1
zgłoś
gość 11.02.2013 14:10
Bardzo się cieszę , że zabrały głos w tej sprawie dawne prezenterki telewizyjne. Skoro brak kultury takiej PINDZIE jak Szulim, to najwyźy czas,żeby ktoś przytarł nos, takiej chamce. Mam nadzieję, że Pan Walter , stanie w obronie swojej zony , która była również prezenterką telewizyjną. Przecież, to nie da się oglądać programów prowadzonych przez Szulim, kompletne sztuczne beztalencie, robiące bezprzerwy głupie miny, nie mające nic do powiedzenia. Koszmar jeden wielki koszmar, dziwię się ,że kogos takiego jeszcze się ciągnie do góry, ale chyba w telewizji jest tylko coś za coś, to tylko pan dyrektor wie najlepiej.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.02.2013 14:10
gość:
gość: Wander TRAGEDIA ponaciągana stara PINDA aż Obrzydliwa trzeba się godnie strzeć lepiej to wygląda niestety drogie Panie
chyba nie wiesz co mówisz!
bo szulim nie jest ponaciagana
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1145