Wtorek 19.02.2013

Nowy program Szulim JEST KLAPĄ?!

Agnieszka Szulim

Nowy program Szulim JEST KLAPĄ?!

Od trzech tygodni na antenie TVN emitowane jest nowy "show" zwolnionej z TVP Agnieszki Szulim, Na językach. Program, w którym celebryci komentują zachowanie i wygląd innych celebrytów prowadzi nowa faworytka dyrektora telewizji. W każdą niedzielę wieczorem w show podsumowywany jest tydzień w show biznesie. Okazuje się, że program stworzony razem z redakcją Faktu nie zdobył zbyt wielu fanów.

Jak podają Wirtualne Media, emitowane w ogólnopolskiej telewizji Na językach ogląda średnio 1,21 milionów osób, co daje stacji dopiero trzecie miejsce w tym paśmie. W tym czasie znacznie więcej widzów woli oglądać film fabularny puszczany na TVP1 lub serial kryminalny emitowany przez Polsat.

Co ciekawe, mimo braku sukces, Szulim już udało się wygryźć Maję Sablewską z TVN Style, gdzie poprowadzi kolejny program, tym razem o modzie. Pewna siebie celebrytka zdążyła też obrazić już legendy polskiej telewizji, Krystynę Loskę i Bogumiłę Wander, nazywając je publicznie "pindami, siedzącącymi na stołku przy kwiatku". Cieszyła się też, że "skończyły się czasy grzecznych prezenterów". Obu starszym paniom zrobiło się przykro.

Nigdy bym takich słów nie użyła. Kultura osobista obowiązuje nadal, niezależnie od czasów" - skomentowała Loska.

Żadną nadętą pindą nie byłam - odpowiedziała Szulim Bogumiła Wander. Co to w ogóle znaczy? Że puszczalska taka?

Zobacz: Szulim: "Nie jestem PINDĄ SIEDZĄCĄ PRZY KWIATKU!"

Widzieliście chociaż jeden odcinek jej "show"?

Nowy program Szulim JEST KLAPĄ?!Nowy program Szulim JEST KLAPĄ?!Nowy program Szulim JEST KLAPĄ?!Nowy program Szulim JEST KLAPĄ?!

Komentarze (1380)

Oglądasz 421-450 z 1380
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:14
ogladalam 10 min,program na poziomie szulim czyli zerowym...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:15
Klapa to mało powiedziane. "Eksperci" z Faktu.. dodatkowo pogrążają ten program
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:15
Dotrwałam do połowy i zmieniłam kanał , straszna klapa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:15
I ona jest prezenterką? mam nadzieję,ze TVN ją wykopie ze swoich progów tak samo jak Wojewódzkiego. Uważają się za elitę?śmiechu warte,żeby ludzie z ich poziomem inteligencji,brakiem szacunku do ludzi i arogancją pracowali w telewizji!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:16
ten program to mega masakra
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:16
Oglądałam pierwszy odcinek ale już nie oglądne Żadnego. Beznadzieja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:16
gość: Dotrwałam do połowy i zmieniłam kanał , straszna klapa
na bajki?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:17
Nie korzystny ten makijaż. Oczy jak u staruszki.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:17
gość: Oglądałam pierwszy odcinek ale już nie oglądne Żadnego. Beznadzieja
z rozpaczy chyba się potne!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
klapa 19.02.2013 14:18
widzialam pierwszy wiecej nie zamierzam......klapa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:18
obejrzalam jeden i wiecej juz tego nie zrobie on jest nedzny jak ta Szulim zalosna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Rysio Kononowicz 19.02.2013 14:18
szulim wyp...alaj tania kobito ,tym damom nie dorastasz do pięt
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:19
Nie oglądam bo mnie wk......a ta idiotka.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:19
Nie oglądam bo mnie wk......a ta idiotka.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:20
gość: ten program to mega masakra
jak z piłą mechaniczną?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:20
Trzeba zatrudnic szulum do sprzatania ale nie w programie ale w realu jak pomacha teoche miotla to jej przejdze ochota na maryche!!!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
2y 19.02.2013 14:20
może i nie przepadamy za szulim,ale jej program bardzo mi się podoba i nie można powiedzieć/napisać,ze jest klapą!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 19.02.2013 14:20
15 minut odicinka i jak uslyszalam ze na auto Majdana przecietny Polak pracuje 3 miesiace to zmnie zatakao,ze Majdan jezdzi takim tanim samochodem,Pani Szulim nie ma pojecia o realiach przecietnych Polakow......zalosna jest
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:21
program DNO, jak prowadząca !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:21
ona jest beznadziejna i bez klasy
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:21
durny pusty program a Szulim beznadziejna
Odpowiedz
4 0
zgłoś
SZ 19.02.2013 14:23
szumil TY PANI KRYSI I PANI BOGUSI MOŻESZ PODŁOGE WYLIZAĆ ŻEBY IM SIĘ BUTY NIE WYBRUDZIŁY>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 19.02.2013 14:23
gość: Nie oglądam bo mnie wk......a ta idiotka.
a ty kto,książę Józef Poniatowski?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:23
co brzydka jest
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:23
NIE CIERPIĘ SZULIM!ZAROZUMIAŁĄ LASKA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:24
Tu mam co jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:24
Nic nowego nie pokazała a tych plotek na łamach telewizji nikt nie chce słuchać, jedni celebryci krytykują drugich i tak naokrągło,rzygać się chce, Szulim myślała że TVN nagle zrobi z niej gwiazdę w tak durnym programie ? ha ha ha ,a to obrażanie innych to jej domena, głupia baba bez wychowania, oj kiedyś w końcu się zparzy i będzie to większy upadek niż w TVP.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:25
gość: durny pusty program a Szulim beznadziejna
nie wiem czy wiesz, że jak jest coś puste to niczego nie ma!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:25
Cały TVN jest durny. Nawet Publiczna lepiej sobie radzi,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.02.2013 14:26
Beznadziejny program!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oglądasz 421-450 z 1380