Piątek 22.02.2013

Gardias jest W CIĄŻY?!

Dorota Gardias

Gardias jest W CIĄŻY?!

Wygląda na to, że rok 2013 będzie przełomowy w jej życiu. Jak informuje Fakt, pogodynka jest w ciąży ze swoim partnerem, którego nie chce pokazywać publicznie. Wiadomo jedynie, że są ze sobą od  roku i nie chodzi o mieszkającego w Trójmieście Partyka, z którym zaatakowała na ulicy śledzącego ich paparazzi. Tamten związek już przeszedł do historii, a Gardias znalazła sobie nowego faceta.

Mój parner nie jest osobą publiczną, więc nie chcę ujawniać, kim jest - mówi dziennikarzom.

Niedawno pojawiły się jednak plotki, że odsuwając w ten sposób podejrzenia, że wybrała kogoś z show biznesu, celowo mija się z prawdą. Jej nowy mężczyzna jest podobno związany z TVN-em.

Kilka tygodni temu Dorota przyjęła oświadczyny i na jej palcu pojawił się pierścionek. Dowiedziała się bowiem, że wkrótce urodzi im się dziecko.

Nie posiadają się ze szczęścia i z niecierpliwością oczekują na przyjście malucha na świat - pisze tabloid. Zakochani zadają sobie teraz pytanie, czy przed narodzinami dziecka wyprawić huczne weselisko.

Jeśli tak się stanie, będzie to już drugi ślub w życiu Doroty. Z pierwszym mężem, Konradem Skórą poróżniła ją jej kariera w TVN. Nie chodziło tylko o to, że obowiązki zawodowe trzymały ją w Warszawie, podczas gdy mąż mieszkał i pracował w Łodzi. Gardias coraz bardziej fascynował świat celebrytów, a Skóra jakoś nie mógł zrozumieć, dlaczego on przestał być dla niej interesujący. Zaczęli oddalać się od siebie. W końcu w lutym 2011 zakończyli swoje małżeństwo.

Miejmy nadzieję, że tym razem wygra miłość, a nie show biznes.

Gardias jest W CIĄŻY?!Gardias jest W CIĄŻY?!

Komentarze (194)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 194
Odpowiedz zgłoś
PINIA :) 22.02.2013 10:16
GRATULACJE!! :))))))))))))))
Odpowiedz zgłoś
gość 22.02.2013 10:16
Nie przepadam za Nią,ale i tak gratulacje !!!
Odpowiedz
29 27
zgłoś
gość 22.02.2013 10:16
zapuść włosy, Dzięki!
Odpowiedz
20 6
zgłoś
gość 22.02.2013 10:16
i super :)
Odpowiedz
12 9
zgłoś
gość 22.02.2013 10:17
Nie wyobrażacie sobie w jakim byłam szoku wchodzac tu i nie widzaczadnych kometarzy :O
Odpowiedz
14 7
zgłoś
gość 22.02.2013 10:17
Jakos nie jestem zaskoczona... Czy to prawda w ogole??:)
Odpowiedz
7 5
zgłoś
PINIA :):) 22.02.2013 10:17
GRATULACJE :)))
Odpowiedz
25 14
zgłoś
gość 22.02.2013 10:18
wykorzystuje facetów jak może mam nadzieję że znajdzie się taki który ją wykorzysta
Odpowiedz zgłoś
Solka 22.02.2013 10:18
Niby ładna, niby sympatyczna, jednak jest w niej coś wyniosłego... Mimo wszystko gratulacje.
Odpowiedz zgłoś
gość 22.02.2013 10:18
PEWNIE JEJ WYBRANY ŻONATY I DZIECIATY .
Odpowiedz
12 5
zgłoś
senior 22.02.2013 10:18
no i fajnie maluchy są potrzebne gratulacje
Odpowiedz
12 3
zgłoś
gość 22.02.2013 10:18
O moj Boze,tyle kobiet jest w ciazy ...
Odpowiedz
8 6
zgłoś
gość 22.02.2013 10:18
Super!!!!! Gratulacje jeśli w ogóle to jest prawda....;/
Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 22.02.2013 10:19
Niesiołowski na prezydenta,a Pawłowicz na premiera hehehe.........
Odpowiedz
1 8
zgłoś
gość 22.02.2013 10:21
gość:
gość:
gość: zapuść włosy, Dzięki!
bo co,ty se zapuść na cipie
Gratuluję poziomu intelektualnego i znajomości anatomii, ale "w" to raczej niemożliwe.
a ja ci gratuluję znania się na żartach
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 22.02.2013 10:21
gość: ZYDOWSKIE ODSTAJACE USZY..PELNYCH MIODU HIHIHI...
uszy jak od kotla.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 22.02.2013 10:22
Ładna :) powodzenia tym razem.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.02.2013 10:22
gratulacje
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.02.2013 10:23
GRATULACJE!!!
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 22.02.2013 10:27
gość: Niesiołowski na prezydenta,a Pawłowicz na premiera hehehe.........
HAHAHA DOBRE
Odpowiedz
1 8
zgłoś
gość 22.02.2013 10:29
jeśli to przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 komen. Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodów Adam i Agnie! x 20
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 22.02.2013 10:32
gość:
gość:
Wszystkie USTAWKI leśnego dziadka z młodymi dziewczynami to element strategii wizerunkowej. KUBA woli gościć w swoim KILOMETROWYM apartamencie młodych przystojnych chłopców, grube KOTARY skrywają wówczas ODWAŻNE sceny rozgrywające się w środku. Każda taka noc to wydatek rzędu KILKU TYSIĘCY. W świat jednak idą fotki młodych dziewcząt, które to niby nasz BOHATER zmienia jak rękawiczki. Zastanawiające jest, że z żadną nigdy dłużej niż tydzień, bo wkrótce później przychodzi informacja o „kolejnej”. DZIADEK jak i jego TVN-owskie otoczenie wie, że gdyby tajemnica wyszła na jaw doszłoby do skandalu, utraty widzów, miażdżącej klapie jego i tak już CHWIEJĄCYCH SIĘ programów. Dlatego wszyscy tam rżną głupa i wciskają nam ten KIT. O WSTYDLIWYCH kulisach TVN-u czytaj na FACEBOOKU – ANTEK MUZYKNT KOMENTUJE.
Jestes nawiedzony kretynski zazdrosny Pis----kowcu...........
cmoknij pisowców w zady śmierdziuchu
na mieście od dawna wiedzą że Wojewodzk aKupa woli facetów
co ma do tego pis sory ale to problem KW z kim śpi jesli lubi chłopców to ok uważam że należy mu sie KW tak ciezko pracuje niech robi co mu si epodoba
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 22.02.2013 10:34
strasznie jej nie lubie, pusta taka ale na ostatnim zdjeciu ubrana genialnie, tak jak ja lubie
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 22.02.2013 10:34
A JA WIEM Z KIM :-P dzieciaty, ale nie zonaty...
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 22.02.2013 10:34
To na pewno nie prawda
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 22.02.2013 10:34
Szczescia !! :d
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.02.2013 10:35
dlaczego wy z ciąży robicie wielkie halo? przecież jak weszło to i wyjdzie. poza tym :gratuluje, że jesteś w ciązy: = :gratuluje udanego seksu i spuszczenia się do ciebie przez twoejgo partnera". o co takie echy i achy.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 22.02.2013 10:36
Dowiedziała się bowiem, że wkrótce urodzi im się dziecko. Ha, ha, ha, jak to... do łóżka bez zabezpieczenia??? pani Dorotko, kompletny brak wiedzy w tym temacie, mamusia nie rozmawiała z Panią o tych sprawach??? zabawne! Gratuluję dzidzi!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
M A I K 22.02.2013 10:36
Mam sąsiadkę która jest bardzo podobna do Pani Doroty Jak ją widzę nie modę opanować ani siebie ani zwodu no właśnie zwodu Czyto jest choroba czy zwykłe porządanie Czasami jak tak se popatrzę zastanawiam się jak jej o tym powiedzieć Czy to nie jest na granicy jakiegoś nietaktu ciekawy jestem czy ona o tym wie i czy coś takiego możno jej zaproponowac i czy będzie to taktowne z mojej strony
Odpowiedz
2 0
zgłoś
BO 22.02.2013 10:37
WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 194