Piątek 22.02.2013

Gardias jest W CIĄŻY?!

Dorota Gardias

Gardias jest W CIĄŻY?!

Wygląda na to, że rok 2013 będzie przełomowy w jej życiu. Jak informuje Fakt, pogodynka jest w ciąży ze swoim partnerem, którego nie chce pokazywać publicznie. Wiadomo jedynie, że są ze sobą od  roku i nie chodzi o mieszkającego w Trójmieście Partyka, z którym zaatakowała na ulicy śledzącego ich paparazzi. Tamten związek już przeszedł do historii, a Gardias znalazła sobie nowego faceta.

Mój parner nie jest osobą publiczną, więc nie chcę ujawniać, kim jest - mówi dziennikarzom.

Niedawno pojawiły się jednak plotki, że odsuwając w ten sposób podejrzenia, że wybrała kogoś z show biznesu, celowo mija się z prawdą. Jej nowy mężczyzna jest podobno związany z TVN-em.

Kilka tygodni temu Dorota przyjęła oświadczyny i na jej palcu pojawił się pierścionek. Dowiedziała się bowiem, że wkrótce urodzi im się dziecko.

Nie posiadają się ze szczęścia i z niecierpliwością oczekują na przyjście malucha na świat - pisze tabloid. Zakochani zadają sobie teraz pytanie, czy przed narodzinami dziecka wyprawić huczne weselisko.

Jeśli tak się stanie, będzie to już drugi ślub w życiu Doroty. Z pierwszym mężem, Konradem Skórą poróżniła ją jej kariera w TVN. Nie chodziło tylko o to, że obowiązki zawodowe trzymały ją w Warszawie, podczas gdy mąż mieszkał i pracował w Łodzi. Gardias coraz bardziej fascynował świat celebrytów, a Skóra jakoś nie mógł zrozumieć, dlaczego on przestał być dla niej interesujący. Zaczęli oddalać się od siebie. W końcu w lutym 2011 zakończyli swoje małżeństwo.

Miejmy nadzieję, że tym razem wygra miłość, a nie show biznes.

Gardias jest W CIĄŻY?!Gardias jest W CIĄŻY?!

Komentarze (194)

Odpowiedz
0 3
zgłoś
;))))))))))))))))))))))) 22.02.2013 11:54
kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa: Gratulacje....;)))))))))) ja też jestem..a co;)))))))))))))))))
jak ty masz codziennie innego kutasa w buzi i w cipie ,chyba maz ci nie dogadza bo ma za malego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.02.2013 12:09
oblesny skrzat z wielkimi uszami,celebrytka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.02.2013 12:19
ona jest taka jakaś dziwna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.02.2013 12:22
Uszy ma jak u elfa.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.02.2013 12:24
ładna figura
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.02.2013 12:30
Ja ją lubie ;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.02.2013 12:35
Dwa lata po rozwodzie ona w ciazy z innym, szybka jest
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.02.2013 12:39
gratuluje ?! ale jej nie lubię......
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.02.2013 12:44
gość: Dwa lata po rozwodzie ona w ciazy z innym, szybka jest
szybka i latwa, ona nie jest nic warta
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 22.02.2013 12:46
jesli to prawda to szczerze wspólczuje nienarodzonemu jeszcze dziecku- miec matke latawice i kurwiszona to jest prawdziwe nieszczescie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.02.2013 12:51
Balując na mieście w sobotę wcale nie wyglądała na ciężarną, chyba że to ciąża tak ją zakręciła :D Czy to będzie dziecko z FAZ?
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 22.02.2013 12:51
nie moge na nia patrzec-jest tak sztuczna, nierealna i przeslodzona-az mdli
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 22.02.2013 12:59
wrescie ktos ja zruchal porzadnie
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 22.02.2013 13:03
Gratulacj!!!ja ja bardzo lubie!!!
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 22.02.2013 13:11
niesamowicie piękna i pociągająca kobieta. Mega seksowna u Kuby Wojewódzkiego, po prostu wspaniała.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.02.2013 13:12
Fajna babka .Życze szczęścia Pani Doroto prosze tylko powrócić do poprzedniej fryzury. Z grzywka Pani wyglada o wiele lepiej
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.02.2013 13:14
jakos nie przepadam za nią, chociaż z drugiej strony jej nie znam:))))
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.02.2013 13:15
no super, zaręczyny z musu bo ciąża, co my na wsi jesteśmy ? Miłość jak bambosz normalnie....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
y 22.02.2013 13:17
Pewnie nie wie kim jest ojciec
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.02.2013 13:29
irytuje mnie ta pani niesamowicie, nie lubie jej sluchac ani patrzec na nia nawet
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.02.2013 13:30
Gratulacje, dzidzius bedzie napewno ladny ;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.02.2013 13:36
gość: No oczywiście , że jej Nowy jest żonaty i ma 2 małych dzieci!A jego żoną jest aktorka, która co prawda już dawno wygasła ale zagrała w jednym znanym filmie Poranek Kojota tą piosenkarkę i w Uprowadzeniu Agaty. Ale długo się tego nie ukryje , zobaczycie już niedługo!!!
Mąż Karoliny Rosińskiej?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.02.2013 13:39
a ile żon już miał i ile ma dzieci?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 22.02.2013 14:09
przechodzona. totalnie...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.02.2013 14:25
Brawo! Proszę nie ujawniać!
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 22.02.2013 14:32
I dla tego właśnie jej nie lubię, nie mogła sie wysilić aby ocalić małżeństwo!? krariera była ważniejsza!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 22.02.2013 14:38
a sprawa z reporterem już zakończona? brak kary?
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 22.02.2013 14:50
Gardias to piękna kobieta
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 22.02.2013 14:57
Ładna z tej Pani dziewczyna.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 22.02.2013 14:59
gość: kto raz się skurwił, już zawsze kurwić się będzie wspólczuję nowemu jeleniowi...
Wiesz to z własnego doświadczenia rozumiem???????